0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #120 -: Март 12, 2012, 12:33:52 pm »
Аз също се подготвям за инвитро при Д-р Стефанов и засега се отнася прекрасно с мен .Друго мнение не мога да дам.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #121 -: Март 15, 2012, 20:14:29 pm »
Mili momicheta, veche sum na 43,hodq po trunlivata putechka na asistiranata reprodukciq ot 38 godishna vuzrast i vse oshte ne e umrqla v men ideqta da imam dete.Mnogo dobri otzivi sum chuvala za d-r Alkan Emin,no nikude ne namerih te. za vruzka s nego. Shte sum blagodarna,ako nqkoj znae nomera na GSM-a mu i mi go dade. Blagodarq predvaritelno! :oops:
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #122 -: Март 15, 2012, 21:18:14 pm »
d-r Alkan Emin,no nikude ne namerih te. za vruzka s nego. Shte sum blagodarna,ako nqkoj znae nomera na GSM-a mu i mi go dade.
Въпросния д-р е вече в МЦ,,Афродита,, Звънни там и ако е възможно си запази час при него.Ето и сайта на клиниката http://www.afroditamc.com/bg/pages/ekip.php   А и тук във форума има тема на момичетата в процедури там-ще ти е от полза
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #123 -: Март 16, 2012, 20:42:01 pm »
Момичета, аз ходя при д-р Бързашки, като сега съм стигнала до пункция. Нещата вървят засега добре, но определено доки е много натоварен и не ти обръща достатъчно внимание. Аз искам да знам нещата отрано, но не считат за нужно да ме информират. А бе върши се работата със замах ,но се забравя че сме живи хора. За д-р Стефанов нямам мнение.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #124 -: Март 17, 2012, 09:41:07 am »
Момичета, аз ходя при д-р Бързашки, като сега съм стигнала до пункция. Нещата вървят засега добре, но определено доки е много натоварен и не ти обръща достатъчно внимание. Аз искам да знам нещата отрано, но не считат за нужно да ме информират. А бе върши се работата със замах ,но се забравя че сме живи хора. За д-р Стефанов нямам мнение.

Темата е за д-р Емин! Не за Стефанов или Бързашки ... Съобразявайте се къде и какво пишете!


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #125 -: Август 29, 2012, 17:49:34 pm »
аз съм в КИРМ плевен, бях започнала при Др. Емин и тогава го махнаха от там и продължих с Бързашки, неуспешен опит при него и мисля пак при Емин да отида за зЕТ. От клиниката ми казаха че може, обадих се в афродита да питам за Емин казаха ми че ще е н работа след 15ти септември.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #126 -: Август 29, 2012, 19:14:18 pm »
аз съм в КИРМ плевен, бях започнала при Др. Емин и тогава го махнаха от там и продължих с Бързашки, неуспешен опит при него и мисля пак при Емин да отида за зЕТ. От клиниката ми казаха че може, обадих се в афродита да питам за Емин казаха ми че ще е н работа след 15ти септември.
може би, но май няма да е в Афродита т.к липсва вече в сайта им ( и този на екипа) :P


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #127 -: Септември 04, 2012, 16:10:30 pm »
Да и аз забелязах че са махнали името и снимката му от сайта си, звъннах в офиса във Варна да питам ще преглежда ли там, от там ми казаха че само в софия ще преглежда, звъннах в софия от там ме отрязаха че няма да работи при тях.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #128 -: Септември 04, 2012, 16:16:52 pm »
Да и аз забелязах че са махнали името и снимката му от сайта си, звъннах в офиса във Варна да питам ще преглежда ли там, от там ми казаха че само в софия ще преглежда, звъннах в софия от там ме отрязаха че няма да работи при тях.

renito76по мое последно инфо д-р Емин ще открива своя собствена клиника във Варна, някъде към края на тази година ;) Може би, ще се появи инфо по въпроса някъде ...


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #129 -: Ноември 06, 2012, 14:49:33 pm »
dess,има ли нещо ново за д-р Емин? Дали ще идва наистина във Варна или е само слух.Аз правих два неуспешни опита с донорска яйцеклетка в София и ако се реша на 3ти ще е само при него,но тук във Варна.Чувала съм само добри отзиви за него. Ако някой знае телефони за да търся информация,освен от форума, моля да ми пише!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #130 -: Ноември 06, 2012, 15:39:31 pm »
[/qu
dess,има ли нещо ново за д-р Емин? Дали ще идва наистина във Варна или е само слух.Аз правих два неуспешни опита с донорска яйцеклетка в София и ако се реша на 3ти ще е само при него,но тук във Варна.Чувала съм само добри отзиви за него. Ако някой знае телефони за да търся информация,освен от форума, моля да ми пише!

Марилина  :bighug:за съжаление не разполагам с никакво актуално инфо за
д-ра, това което знам е, че клиниката се строи на този етап, но къде във Варна и кога ще заработи ... си остава загадка и за мен :?


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #131 -: Ноември 06, 2012, 15:58:45 pm »
Тук има информация /прочети последния пост,има и телефон/ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639458.45.Не знам доколко е актуална обаче.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #132 -: Ноември 06, 2012, 16:37:08 pm »
Тук има информация /прочети последния пост,има и телефон/ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639458.45.Не знам доколко е актуална обаче.
Това е мобилния телефон на самия д-р Емин, но отговаря явно избирателно  :wink: :? Доста отдавна звънях не вдигаше, незнам сега как е ...


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #133 -: Ноември 17, 2012, 09:54:56 am »
Аз се обадих на 0888618956 и се свързах без проблеми.Д-р Емин ще отваря собствена клиника във Варна съвсем скоро.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #134 -: Март 17, 2013, 19:51:48 pm »
Ето достоверно инфо за Др Емин --Има своя клиника във Варна казва се-МЦРМ Радост сайта е <ivfradost.bg>   клиниката е открита преди месец! Успех
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #135 -: Май 26, 2013, 11:15:27 am »
Здравейте! Бихте ли споделили дали някой е ходил в новата клиника на Д-р Емин в гр. Варна, и какви са впечатленията ви?

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #136 -: Юни 08, 2013, 19:55:26 pm »
Ние ходихме на 5.06 в новата клиника при др. Емин. Първото впечатление ми е добро. Започнахме с първите изследвания, ще видим времето какво ще покаже.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #137 -: Юни 26, 2013, 17:15:55 pm »
Да побутна малко темата за д-р Емин и да кажа какви са моите впечатления.
Вчера бях за първи път в клиниката на д-р Емин за консултация. Носих изследванията, които сме правили до сега - 2 спермограми на съпруга ми, хормони  и цветна снимка при мен. Д-р Емин разгледа всичко, водеше си и досие. Разпита ни подробно, консултацията продължи около 45 минути. Назначи ни много изследвания и на двамата, което малко ме притесни (доста парички ще излезнат).
Като цяло до преди да прочета мненията за доктора, бях решена там да продължа да ходя ( преди това ходих в друга клиника, от която въпреки хубавите мнения, аз не съм очарована), но сега като чета вече не знам какво да правя.
Иначе впечатленията от първото ми посещение вчера са мн. хубави. Доктора разпитва подробно. Изглежда много сериозен и перфекционист.
Между другото консултацията беше безплатна.
Много моля момичетата които ходят или са ходили при него в клиниката във Варна да се включат.

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #138 -: Юли 25, 2013, 17:29:06 pm »
Здравейте!И аз съвсем скоро се запознах с д-р Емин.Първите ми впечатления са отлични - много внимателно и обстойно изслуша проблемите ми.Изготви подробно досие,признавайки почти всички резултати до момента.Назначи ми множество изследвания,които до момента никой не ми е назначавал.Смятам,че докторът е истински професионалист и можем да му имаме доверие.Още повече,че има натрупан сериозен опит в сферата на репродуктивната медицина,съдейки не само от мненията във форумите,но и от познати,които вече се разват на своите бебчета.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #139 -: Юли 25, 2013, 21:26:54 pm »
Хайде сега да не прекаляваме с хвалебствията! Моя приятелка също забременя при него от първия път, но въпреки това има още какво да се желае. Според мен процедурата й беше изложена на риск заради спорадичните прегледи преди и по време на стимулацията. Чудо е, че забременя.