0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #20 -: Октомври 07, 2008, 09:46:31 am »
Здравейте момичета ,незнам дали тука му е мястото на моя въпрос ,но да попитам,правят ли в клиниката лапароскопии ?
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #21 -: Октомври 07, 2008, 16:06:32 pm »
В клиниката не правят лапароскопии. Що се отнася до високите резултати, ами те са си факт. От нашата групичка 20 жени само 4 бяха с отрицателен тест. Хайде да не броим на едните доктори положителните тестове, а на другите родените деца.

[/url]
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #22 -: Октомври 08, 2008, 14:55:39 pm »
Хайде да не броим на едните доктори положителните тестове, а на другите родените деца.
Съгласна съм с мнението, но реално успешна се брои бременост завършила с раждане. Независимо при кой лекар и как се е стигнало до такава. :wink:

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2008, 15:52:26 pm »
За това никой не спори, дразни ме тенденциозното отношение.

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2008, 18:34:13 pm »
В клиниката не правят лапароскопии. Що се отнася до високите резултати, ами те са си факт. От нашата групичка 20 жени само 4 бяха с отрицателен тест. Хайде да не броим на едните доктори положителните тестове, а на другите родените деца.
EVIQ и аз ходя там но не ми е ясно какви са тези групички ,моля обясни ми.....като бях последния път видах едно табло с изписани имена и срещу тях кой на какво лекарство е ,а аз сега започвам да действам там за икси... :)иначе съм съм с много добри впечатления от целия екип,за съжаление изпуснах много ценно време докато ги открия!!!
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #25 -: Октомври 08, 2008, 22:27:30 pm »
Това е моят доктор.  :balk_103: При него раждах.
Но при мен проблемът не беше забременяването, а износването на бременността.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2008, 09:14:00 am »
Долу-горе в един месец правят на около 15-20 жени ИКСИ. Пишат на таблото, което си видяла, коя до къде е стигнала. Това не значи, че ако си 21-та няма да те вземат :)

[/url]
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #27 -: Октомври 09, 2008, 19:18:28 pm »
Момичета ,някой дали е наясно кой е по- добър специалист в износването на бременност свързана с генетични и имунологични проблеми  Емин или Димитрова фемина .Благодаря предварително! :)
*

    adelinna

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #28 -: Октомври 09, 2008, 19:33:39 pm »
Е, аз пък съм на противоположно мнение за д-р Емин - на 23ти ден от цикъла ми видя фоликул 22м и предположи, че съвсем скоро ще имам овулация (при положение че цикъла ми е 30 дневен). Попитах го дали това не е все пак задържан фоликул (т.к. не винаги ги пукам), но той беше категоричен - не, не е, е видиш че ще ти закъснее цикъла този месец - е, не позна   8O  според мен има доста "хляб да изяде" преди да бъде толкова категоричен
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #29 -: Октомври 10, 2008, 07:52:58 am »
За имунологични проблеми най- добрата е доц. Конова. В клиниката има и генетик. Аделина, като не ти харесва доктора, ами смени го, това е най- лесно. Винаги ще има и доволни и недоволни. И аз бях възмутена от държанието му по време на стимулацията, после коренно се промени /след положителния тест/.

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #30 -: Октомври 11, 2008, 21:40:06 pm »
За имунологични проблеми най- добрата е доц. Конова. В клиниката има и генетик. Аделина, като не ти харесва доктора, ами смени го, това е най- лесно. Винаги ще има и доволни и недоволни. И аз бях възмутена от държанието му по време на стимулацията, после коренно се промени /след положителния тест/.

Интересно самоположителния тест ли промени мнението ти. Интересно ми е тогава каво е щяло да бъде ако беше отрицателен, питам щото за мен нито положителния нито отрицателния тест биха променили отношението ми към лекаря, който съм избрала.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #31 -: Октомври 11, 2008, 23:03:02 pm »
  Здравейте момичета!
Пиша рядко тук, мисля, че за последно когато забременях през миналата година. ИКСИ -от първи път в КИРМ-Плевен при д-р Алкан Емин.
Сега "резултатът" е сладката ми дъщеричка Розанна, вече на малко повече от месеца.
Стимулациите при мен вървяха доста трудно, даже имаше момент, когато докторът ми предложи да спрем заради две кисти, които растяха заедно с фоликулите. Но след обсъждане на плюсовете и минусите, и той, и аз със съпруга ми, решихме да продължим. За огромна наша радост,въпреки тези проблеми, и ред имунологични, бременност имаше, което си беше цяло чудо.
Доктор Емин е чешит, ама е готин :D
мама на Розанна и Иван
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #32 -: Октомври 12, 2008, 07:46:36 am »
Ледена луна, не моето мнение се промени, а неговото отношение. Както е писала Тамито е малко чешит. Отидох с нагласата да ме успокоява и да ми сваля звезди, е не беше така, даже се и поскарахме по време на стимулацията. С една дума не ми е промивал мозъка със сладки обещания, и това ме изнервяше на моменти. Сега съм му благодарна, защото при евентуален неуспех намяше да си казвам:"Той ми обеща, а нища не стана". За второто, живот и здраве пак съм при него, вече съм му свикнала. :lol:

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #33 -: Ноември 10, 2008, 13:25:02 pm »
Момичета ,някой дали е наясно кой е по- добър специалист в износването на бременност свързана с генетични и имунологични проблеми  Емин или Димитрова фемина .Благодаря предварително! :)

Според мен изобщо не можеш да сравняваш двамата лекари. Доц. Димитрова е изключително високо квалифициран специалист, занимава се отдавна с фетална морфология, дисертацията й е на такава тема, има международен сертификат и вероятно е един от най-добрите лекари у нас в тази област. А д-р Емин наскоро си взе дипломата за акушер-гинеколог. Не искам да прозвучи лошо спрямо д-р Емин, но той е още много млад, за да се сравнява по квалификация с доц. Димитрова.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #34 -: Ноември 11, 2008, 10:04:54 am »
Аз ходих на двама лекари на фетална. Каквото ми е казал д-р Емин, се потвърждаваше от другия доктор. За генетични и имунологични проблеми клиниката на доц. Конова е доста добро решение, защото именно тя се занимава с тези случаи, а не д-р Емин.

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #35 -: Ноември 11, 2008, 10:12:20 am »
Рисковите бременности се следят от акушер-гинеколог, а не от имунолог, генетик или друг специалист, независимо дали рискът е имунологичен проблем, генетичен или друг. И е хубаво този специалист да е квалифициран. Ако няма проблем, разбира се, всеки ще види, че всичко е наред. Важното е когато има проблем, да се открие навреме. Но всеки сам си решава на кого да се довери.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #36 -: Ноември 21, 2008, 14:17:52 pm »
Той си е взел през пролетта на тази година. Имал ли е право да практикува като гинеколог още преди това, от отварянето на КИРМ? Специално за лекарите мисля, че е важно да имат диплома, преди да започнат да работят като специалисти.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #37 -: Ноември 21, 2008, 14:19:28 pm »
Имам предви дипломата.









































*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #38 -: Ноември 21, 2008, 14:44:35 pm »
искам да ви кажа нещо за успеваемостта. статистика не се прави на база резултати от 1-2-3 месеца. добре е да измине поне 1 година и тогава да се изчислява процент на успеваемост. иначе не е достоверно. може първия месец всички да са забременели, но през четвъртия и петия да няма нито една бременност.
и освен това, наистина има различни проценти ва успеваемост - % на положителни тестове, % на доказани с УЗ бременности, % на живородени деца. освен това, за да е наистина читава статистиката, редно е да се прави и разбивка на тези проценти по възрастови групи. една е успеваемостта при млади, 25 годишни жени със запушени тръби, друга е успеваемостта при тежък мъжки фактор, трета е при жени с полуизчерпан яйчников резерв на 40 години.

колкото за д-р Емин, без да съм му пациентка или да го познавам лично, мнението ми е силно негативно след случая с едно от момичетата във форума (описан е), което той остави без последствие при наличие на ОХСС. д-р Емин, ако не се беше наврял под крилото и репутацията на доц.Конова, щеше още дълги години да взема цитонамазки в някой квартален кабинет. не му вирете излишно носа, защото, както виждам, той вече достатъчно си го е вирнал сам и започва да прави грешки. такива, които можеха да струват човешки живот.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #39 -: Ноември 21, 2008, 16:58:24 pm »
Не ви ли омръзна да се занимавате с д-р Емин. Мисля, че има достатъчно изписано и всеки може сам да прецени на кого да се довери. А въпросното момиче, доколкото знам е бременно с близнаци.


[/url]