0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #100 -: Септември 14, 2009, 20:22:05 pm »
Хей Деска не се ядосвай и сърди,тук всички сме се събрали за едно нещо да се подкрепяме и да си споделяме проблемите.Всички сме поизнервени поради една или друга причина.Няма леки случай щом бебето неидва значи си е тежко за всяка една от нас,нормално е да се реагира по остро от време на време.Моят случай също се оказа тежък,и немога да кажа добро за док.Емин,затова и несъм в последните постове,но наистина при тебе малко странно прозвуча това че те е яд на тебе си,недей да съжаляваш че не си в плевен,вярвай на док.Александров и ще се почувстваш много по добре ,а и ще си помогнеш за положителен резолтат. :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #101 -: Септември 14, 2009, 23:12:01 pm »
Едни и същи глупости ,кой доктор е "най".Не мога да разбера,защо трябва да се създава такова напрежение след като всяка от нас е доволна от определен доктор и със сигурност недоволна от други.Аз също не съм изключение за 10 години ходене от лекар на лекар,успях именно с помоща на д-р Емин.Моя приятелка пък е крайно недоволна от него,но това е нейно мнение.Моето няма да се промени,колкото и лошо да пишат за него,защото той за мен е един изключително добър специалист в тази област.Нека си помагаме взаимно,достатъчно проблеми има всяка жена,тръгнала да се "бори" със стерилитета.Дано всяка от вас намери доктора ,който да помогне в осъществяването на мечтата ви,без значение дали е Емин,Александров и т.н.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #102 -: Ноември 19, 2009, 18:24:07 pm »
За "дръпнатия д-р Емин",самата доц.Конова ми каза,че се получава,защото клиниката го затрупва с работа и той в стремежа си да я свърши не се обяснява много-много.Аз , самата чаках 2 месеца резултати от микробиология от него и когато ми вдигна телефона (на 20-то позвъняване) ми каза,че са готови ,но няма време да ги изпрати,което ме затрудни малко в търсене на човек,който да ми ги вземе направо от клиниката.След това трябваше да го чакам още седмица ,за да ги остави на регистратурата.
Но,избираме лекар,по интуиция и му се доверяваме.Иначе няма  начин - винаги ще срещаме положителни и отрицателни мнения.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #103 -: Януари 05, 2010, 23:43:04 pm »
Зравейте,моми4ета.Моля ви ако някоя от вас е правила инвитро при Алкан Емин да ми пиши на ли4но съобщение.
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 23:48:01 pm от polia4030 »
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #104 -: Януари 08, 2010, 09:26:15 am »
Момичета никога няма да има общи мнения за един лекар.
На когото е помогнал естествено е ,че за тях това е най-добрия специалист,но на тези,на които не е успял естествено,че няма да са доволни.Познавам доста момичета,които при неуспешни два или три опита смениха д-р Емин и отидоха в София уж при най-добрия,но и там нямаха успех.Така че това е индивидуално при всеки.Просто проблемите при някого са повечко и при,когото и да се правят опити пак успехът ще е много минимален.За да работят в тази област не мисля,че са чак толкова лоши специалисти.Желая ви много късмет на всички независимо при,кого си правите опитите.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #105 -: Февруари 08, 2010, 00:18:00 am »
Здравейте моми4ета.Ако някоя от вас е правила инвитро при Алкан Емин нека ми пише на ли4ни.Много се претеснявам,ще ми е за пръв път. :(
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #106 -: Юни 13, 2010, 16:47:06 pm »
Аз също ще правя инвитро при доктор Емин, но все ми откриват разни инфекции които проточват нещата и май ще трябва да удължаваме срока. Лично моето мнение за него е, че е малко странен, сякаш е сърдит и почти не говори сякаш ме няма в кабинета му.Имала съм две посещения при него и всеки път си тръгвам със сълзи на очи. Нищо не  ми обяснява а от притеснение не смея и да питам.Но съм чела хубави неща за него и се надявам,че когато дойде време за самата процедура мнението ми ще се промени.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #107 -: Юни 13, 2010, 20:20:25 pm »
Ами такъв си е. Но пък е с безгрешна ръка. Не смятам, че протакат.

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #108 -: Юни 17, 2010, 12:08:57 pm »
и аз искам да споделя мнението наелжис98 и с мен е така и аз сам му пациентка и уж ме подготвя за инвитро но по неговите думи все ми има нещо ,но и тои незнае какво... :(
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #109 -: Юни 17, 2010, 14:44:54 pm »
Не може да няма причина,защо не го питаш направо ако смяташ че те мотае и той ще ти обясни.Това че не говори не значи че не знае..........
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #110 -: Юни 17, 2010, 17:58:07 pm »
Не може да няма причина,защо не го питаш направо ако смяташ че те мотае и той ще ти обясни.Това че не говори не значи че не знае..........
Точно така!Когато го питаш всичко обяснява.Със сигурност не те мотае.
*

    benito_79

  • *
  • 31
  • Чакам чудото да се случи
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #111 -: Юли 13, 2010, 19:02:50 pm »
Здравейте момичета и аз съм се спряла на доктор Емин.Първото ми впечатление е много хубаво,сега пак записах час за него,но за мое най голяма съжаление чак за септември,но ще чакам нямам друг избор.Моя проблем е в това че не мога да си износвам бебетата,от изследванията нямам кой знае какъв проблем освен леко завишени НК клетки.Пък зад гърба си имам 4 неуспешни бременности  :(.
ЧАКАМ ТЕ БЕБОНЧЕ
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #112 -: Юли 13, 2010, 19:11:08 pm »
Здравейте момичета и аз съм се спряла на доктор Емин.Първото ми впечатление е много хубаво,сега пак записах час за него,но за мое най голяма съжаление чак за септември,но ще чакам нямам друг избор.Моя проблем е в това че не мога да си износвам бебетата,от изследванията нямам кой знае какъв проблем освен леко завишени НК клетки.Пък зад гърба си имам 4 неуспешни бременности  :(.
Консултирала ли си се с доц.Конова?Правила ли си терапията с вливанията?
Пожелавам ти успешна бременност много скоро!


*

    benito_79

  • *
  • 31
  • Чакам чудото да се случи
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #113 -: Юли 14, 2010, 21:16:50 pm »
Да консултирах си с доцинт Конова имам изписана терапия от нея ще има и вливания,но първо ще отида да ме види доктор Емин и ако каже да действам ще започнем да работим по въпроса.
ЧАКАМ ТЕ БЕБОНЧЕ
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #114 -: Януари 20, 2011, 16:35:27 pm »
Привет, момичета!
Малко встрани от темата, но може ли някой да ми каже дали в КИРМ-Плевен правят преимплантационна генетична диагностика?
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #115 -: Януари 03, 2012, 21:31:36 pm »
С огромно съжаление прочетох новината че Д-р Емин напуска клиниката в Плевен:

http://www.ivfpleven.com/index.php?l=24&id=190

моля дайте препоръки и за другите лекари там. На мен ми предстоеше ин витро с него другия месец...
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #116 -: Януари 04, 2012, 08:17:44 am »
С огромно съжаление прочетох новината че Д-р Емин напуска клиниката в Плевен:

http://www.ivfpleven.com/index.php?l=24&id=190

моля дайте препоръки и за другите лекари там. На мен ми предстоеше ин витро с него другия месец...

Интересно!
Ако някой знае къде ще започне работа, моля да сподели.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #117 -: Януари 04, 2012, 11:12:58 am »
Без да натрапвам мнение - аз успях с д-р Стефанов. Познавам обаче и неуспели негови пациенти за съжаление.
Спечели ме с готовността си да отговаря на въпросите ми по всяко време - в скайп, по тел....
Успех момичета!


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #118 -: Януари 04, 2012, 11:17:43 am »
Ох и на мене ми дойде като гръм от ясно небе вчера новината.И аз се колебая между д-р Стефанов и д-р Бързашки.Бързашки ми се струва по-опитен,но пък за него чета много отрицателни мнения.Добре ще е да пишат момичета,които имат опит тези доктори!
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #119 -: Януари 04, 2012, 11:28:54 am »
Аз избрах д-р Стефанов, защото беше млад и неопитен. :D Поради това, а може би и защото тепърва започваше, много се стараеше, а и бях стигнала до етап от лечението, в който оставаше да се направи само самото ИКСИ, предварително се бях преборила с другите ми проблеми.
Както казах познавам и неуспели, и успели.....