0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« -: Септември 17, 2007, 20:39:25 pm »
Здравейте момичета,и по-специално тези, които са пациентки на д-р Емин.Моля, споделете какво е мнението Ви за доктора.За момента чувам само положителни неща. Каква е успеваемостта от инвитро процедурите при него.Благодаря Ви!
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #1 -: Септември 17, 2007, 21:46:53 pm »
С риск пак да ме нападат,че съм му рекламен агент ти казвам-изобщо не се замисляй!Много внимателен и добър доктор, винаги откликва.При него връзката доктор-пациент е много топла и приятелска.Истински професионалист.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #2 -: Септември 18, 2007, 19:36:35 pm »
Мерси за отговора Мимка.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #3 -: Септември 18, 2007, 20:36:20 pm »
Аз също съм негова пациентка и също бих казала само добри думи за д-р Емин.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #4 -: Септември 30, 2007, 13:55:51 pm »
Аз от скоро съм при него. Изненадах се от неговият подход към моя проблем.Малко нахално от моя страна, но го попитах за успеваемостта на инвитро при положение, че този център съществува от февруари т.г. Той ми отговори съвсем сдържано, че от 12 опита всички са успешни (говоря за д-р Емин)
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #5 -: Септември 30, 2007, 16:39:15 pm »
Сигурно си мисли ,че ние падаме от небето :)
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #6 -: Септември 30, 2007, 17:00:01 pm »
Сигурно си мисли ,че ние падаме от небето :)

Защо така бе mpia  :wink: може наистина да е така. Аз си спомням, че в този форум писаха 2 или 3 момичета с успешен първи опит там(в Плевен де), а съгурно има и такива, които не четат и пишат тук.
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #7 -: Септември 30, 2007, 17:02:23 pm »
От 12 всичките успешни-не го вярвам
Тогава успеваемоста нямаше да е 40% а 100%
Аз на 15 ще ходя да си правя там имунологични изследвания и ще попитам.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #8 -: Септември 30, 2007, 17:03:13 pm »
Сигурно си мисли ,че ние падаме от небето :)

Съмняваш се в отговора или...??? :D

Ясно, вече си отговорила.
« Последна редакция: Септември 30, 2007, 17:04:46 pm от eganeva »
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #9 -: Септември 30, 2007, 17:04:58 pm »
Не ми изглежда реално
Ако беше казал от 12 11 успешни по можеше да повярвам
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #10 -: Септември 30, 2007, 23:34:57 pm »
Не ми изглежда реално
Ако беше казал от 12 11 успешни по можеше да повярвам

Нали знаеш - късметът на начинаещия. :D
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #11 -: Септември 30, 2007, 23:54:54 pm »
Той ми отговори съвсем сдържано, че от 12 опита всички са успешни (говоря за д-р Емин)
Само за статистиката да отбележа, че моя приятелка прави Инвитро при него и беше неуспешно /за съжаление/ :(.
Но отзивите и за този лекар са прекрасни и тя продължава борбата си в тази клиника.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #12 -: Октомври 01, 2007, 00:46:24 am »
Следва да поясня нещо за д-р Емин. Това,което ми сподели като успех той го отдава и на това, че са обединени оценките на специалисти в различни области. Целта на този нов център е именно в съвместното решение за всеки индивидуален случай. За себе си мога да кажа, че досега това, което направиха е окуражаващо. С моят съпруг взехме решение да направим там инвитро. И още нещо: нито доц.Конова, нито д-р Емин са настоявали да го правя в тяхната клиника.
Моля да ме извените, ако ви звуча като клакьор. Много си напатих и ми е трудно да се доверя вече на прехвалени специалисти. :balk_144:
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #13 -: Октомври 01, 2007, 08:42:30 am »
Незнам за кога е говорил д-р Емин за тези 12 успешни,но мисля че ти не си разбрала правилно.Бяхме 12 момичета през август с които се познаваме лично с някой, а с други само визуално се знаем.От тези момичета забременяха 10 успешно и им пожелавам лека и безпроблемна бременност, 2 не успяха за съжаление, но съм сигурна че и те ще успеят.
eganeva късмета на начинаещия се състои в много добри специалисти и голям професионализъм.
« Последна редакция: Октомври 01, 2007, 09:34:38 am от Dimitrova »

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #14 -: Октомври 01, 2007, 14:43:57 pm »
Привет от мен ! Аз съм от отложените. Партньорът ми получи инфаркт и задържаме нещата. В едната група от 12 са бременни 10, от другата група от 5 са бременни 5.
*

    Делинда

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2008, 20:47:56 pm »
Има ли някой по-скорошни впечатления от д-р Емин
*

    Делинда

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2008, 20:51:06 pm »
Здравейте момичета,и по-специално тези, които са пациентки на д-р Емин.Моля, споделете какво е мнението Ви за доктора.За момента чувам само положителни неща. Каква е успеваемостта от инвитро процедурите при него.Благодаря Ви!
        Има ли някой по-скорошни впечатления от д-р Емин
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2008, 23:40:17 pm »
Момичета това за високите резултати, с които се хвали КИРМ няма лошо. Но не забравяйте все пак че успешно не означава само положителен тест. До финала на една бременост пътя е и кратък и дълъг и не е за подценяване. Нека броим родените деца!Пожелавам успех на всяка една. :blowingdust:

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2008, 00:02:37 am »
 Тези групи , за които споменавате се състоят от жени посещаващи само Алкан Емин , така ли е?Някой знае ли как стои въпроса с успеваемостта при д-р Бързашки?
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2008, 08:24:52 am »
Следва да поясня нещо за д-р Емин. Това,което ми сподели като успех той го отдава и на това, че са обединени оценките на специалисти в различни области. Целта на този нов център е именно в съвместното решение за всеки индивидуален случай. За себе си мога да кажа, че досега това, което направиха е окуражаващо. С моят съпруг взехме решение да направим там инвитро. И още нещо: нито доц.Конова, нито д-р Емин са настоявали да го правя в тяхната клиника.
Моля да ме извените, ако ви звуча като клакьор. Много си напатих и ми е трудно да се доверя вече на прехвалени специалисти. :balk_144:
Това е самата истина.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #20 -: Октомври 07, 2008, 09:46:31 am »
Здравейте момичета ,незнам дали тука му е мястото на моя въпрос ,но да попитам,правят ли в клиниката лапароскопии ?
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #21 -: Октомври 07, 2008, 16:06:32 pm »
В клиниката не правят лапароскопии. Що се отнася до високите резултати, ами те са си факт. От нашата групичка 20 жени само 4 бяха с отрицателен тест. Хайде да не броим на едните доктори положителните тестове, а на другите родените деца.

[/url]
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #22 -: Октомври 08, 2008, 14:55:39 pm »
Хайде да не броим на едните доктори положителните тестове, а на другите родените деца.
Съгласна съм с мнението, но реално успешна се брои бременост завършила с раждане. Независимо при кой лекар и как се е стигнало до такава. :wink:

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #23 -: Октомври 08, 2008, 15:52:26 pm »
За това никой не спори, дразни ме тенденциозното отношение.

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #24 -: Октомври 08, 2008, 18:34:13 pm »
В клиниката не правят лапароскопии. Що се отнася до високите резултати, ами те са си факт. От нашата групичка 20 жени само 4 бяха с отрицателен тест. Хайде да не броим на едните доктори положителните тестове, а на другите родените деца.
EVIQ и аз ходя там но не ми е ясно какви са тези групички ,моля обясни ми.....като бях последния път видах едно табло с изписани имена и срещу тях кой на какво лекарство е ,а аз сега започвам да действам там за икси... :)иначе съм съм с много добри впечатления от целия екип,за съжаление изпуснах много ценно време докато ги открия!!!
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #25 -: Октомври 08, 2008, 22:27:30 pm »
Това е моят доктор.  :balk_103: При него раждах.
Но при мен проблемът не беше забременяването, а износването на бременността.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2008, 09:14:00 am »
Долу-горе в един месец правят на около 15-20 жени ИКСИ. Пишат на таблото, което си видяла, коя до къде е стигнала. Това не значи, че ако си 21-та няма да те вземат :)

[/url]
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #27 -: Октомври 09, 2008, 19:18:28 pm »
Момичета ,някой дали е наясно кой е по- добър специалист в износването на бременност свързана с генетични и имунологични проблеми  Емин или Димитрова фемина .Благодаря предварително! :)
*

    adelinna

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #28 -: Октомври 09, 2008, 19:33:39 pm »
Е, аз пък съм на противоположно мнение за д-р Емин - на 23ти ден от цикъла ми видя фоликул 22м и предположи, че съвсем скоро ще имам овулация (при положение че цикъла ми е 30 дневен). Попитах го дали това не е все пак задържан фоликул (т.к. не винаги ги пукам), но той беше категоричен - не, не е, е видиш че ще ти закъснее цикъла този месец - е, не позна   8O  според мен има доста "хляб да изяде" преди да бъде толкова категоричен
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #29 -: Октомври 10, 2008, 07:52:58 am »
За имунологични проблеми най- добрата е доц. Конова. В клиниката има и генетик. Аделина, като не ти харесва доктора, ами смени го, това е най- лесно. Винаги ще има и доволни и недоволни. И аз бях възмутена от държанието му по време на стимулацията, после коренно се промени /след положителния тест/.

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #30 -: Октомври 11, 2008, 21:40:06 pm »
За имунологични проблеми най- добрата е доц. Конова. В клиниката има и генетик. Аделина, като не ти харесва доктора, ами смени го, това е най- лесно. Винаги ще има и доволни и недоволни. И аз бях възмутена от държанието му по време на стимулацията, после коренно се промени /след положителния тест/.

Интересно самоположителния тест ли промени мнението ти. Интересно ми е тогава каво е щяло да бъде ако беше отрицателен, питам щото за мен нито положителния нито отрицателния тест биха променили отношението ми към лекаря, който съм избрала.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #31 -: Октомври 11, 2008, 23:03:02 pm »
  Здравейте момичета!
Пиша рядко тук, мисля, че за последно когато забременях през миналата година. ИКСИ -от първи път в КИРМ-Плевен при д-р Алкан Емин.
Сега "резултатът" е сладката ми дъщеричка Розанна, вече на малко повече от месеца.
Стимулациите при мен вървяха доста трудно, даже имаше момент, когато докторът ми предложи да спрем заради две кисти, които растяха заедно с фоликулите. Но след обсъждане на плюсовете и минусите, и той, и аз със съпруга ми, решихме да продължим. За огромна наша радост,въпреки тези проблеми, и ред имунологични, бременност имаше, което си беше цяло чудо.
Доктор Емин е чешит, ама е готин :D
мама на Розанна и Иван
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #32 -: Октомври 12, 2008, 07:46:36 am »
Ледена луна, не моето мнение се промени, а неговото отношение. Както е писала Тамито е малко чешит. Отидох с нагласата да ме успокоява и да ми сваля звезди, е не беше така, даже се и поскарахме по време на стимулацията. С една дума не ми е промивал мозъка със сладки обещания, и това ме изнервяше на моменти. Сега съм му благодарна, защото при евентуален неуспех намяше да си казвам:"Той ми обеща, а нища не стана". За второто, живот и здраве пак съм при него, вече съм му свикнала. :lol:

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #33 -: Ноември 10, 2008, 13:25:02 pm »
Момичета ,някой дали е наясно кой е по- добър специалист в износването на бременност свързана с генетични и имунологични проблеми  Емин или Димитрова фемина .Благодаря предварително! :)

Според мен изобщо не можеш да сравняваш двамата лекари. Доц. Димитрова е изключително високо квалифициран специалист, занимава се отдавна с фетална морфология, дисертацията й е на такава тема, има международен сертификат и вероятно е един от най-добрите лекари у нас в тази област. А д-р Емин наскоро си взе дипломата за акушер-гинеколог. Не искам да прозвучи лошо спрямо д-р Емин, но той е още много млад, за да се сравнява по квалификация с доц. Димитрова.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #34 -: Ноември 11, 2008, 10:04:54 am »
Аз ходих на двама лекари на фетална. Каквото ми е казал д-р Емин, се потвърждаваше от другия доктор. За генетични и имунологични проблеми клиниката на доц. Конова е доста добро решение, защото именно тя се занимава с тези случаи, а не д-р Емин.

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #35 -: Ноември 11, 2008, 10:12:20 am »
Рисковите бременности се следят от акушер-гинеколог, а не от имунолог, генетик или друг специалист, независимо дали рискът е имунологичен проблем, генетичен или друг. И е хубаво този специалист да е квалифициран. Ако няма проблем, разбира се, всеки ще види, че всичко е наред. Важното е когато има проблем, да се открие навреме. Но всеки сам си решава на кого да се довери.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #36 -: Ноември 21, 2008, 14:17:52 pm »
Той си е взел през пролетта на тази година. Имал ли е право да практикува като гинеколог още преди това, от отварянето на КИРМ? Специално за лекарите мисля, че е важно да имат диплома, преди да започнат да работят като специалисти.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #37 -: Ноември 21, 2008, 14:19:28 pm »
Имам предви дипломата.









































*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #38 -: Ноември 21, 2008, 14:44:35 pm »
искам да ви кажа нещо за успеваемостта. статистика не се прави на база резултати от 1-2-3 месеца. добре е да измине поне 1 година и тогава да се изчислява процент на успеваемост. иначе не е достоверно. може първия месец всички да са забременели, но през четвъртия и петия да няма нито една бременност.
и освен това, наистина има различни проценти ва успеваемост - % на положителни тестове, % на доказани с УЗ бременности, % на живородени деца. освен това, за да е наистина читава статистиката, редно е да се прави и разбивка на тези проценти по възрастови групи. една е успеваемостта при млади, 25 годишни жени със запушени тръби, друга е успеваемостта при тежък мъжки фактор, трета е при жени с полуизчерпан яйчников резерв на 40 години.

колкото за д-р Емин, без да съм му пациентка или да го познавам лично, мнението ми е силно негативно след случая с едно от момичетата във форума (описан е), което той остави без последствие при наличие на ОХСС. д-р Емин, ако не се беше наврял под крилото и репутацията на доц.Конова, щеше още дълги години да взема цитонамазки в някой квартален кабинет. не му вирете излишно носа, защото, както виждам, той вече достатъчно си го е вирнал сам и започва да прави грешки. такива, които можеха да струват човешки живот.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #39 -: Ноември 21, 2008, 16:58:24 pm »
Не ви ли омръзна да се занимавате с д-р Емин. Мисля, че има достатъчно изписано и всеки може сам да прецени на кого да се довери. А въпросното момиче, доколкото знам е бременно с близнаци.


[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #40 -: Ноември 21, 2008, 19:03:56 pm »
 Аз съм пациент на д-р Емин, и мисля че само негови пациенти могат да го плюят само и единствено след личен контакт...а не по това какво са прочели тук.Мисля,че това е редно за всеки един лекар.
« Последна редакция: Ноември 21, 2008, 19:11:34 pm от an_manisto »
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #41 -: Ноември 21, 2008, 21:06:46 pm »
Не ви ли омръзна да се занимавате с д-р Емин. Мисля, че има достатъчно изписано и всеки може сам да прецени на кого да се довери. А въпросното момиче, доколкото знам е бременно с близнаци.

ако ви е омръзнало - да заключа темата, а?

а въпросните близнаци оцеляха не благодарение на, а въпреки действията на Емин.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #42 -: Ноември 22, 2008, 09:46:15 am »
Ами заключи я. Никой не смее да пише в темата ако си забелязала.
Аз съм била свидетел как се отнасят към момиче със хиперстимулация, милата претърпя 7 пункции. Но си беше на място в клиниката, а не в София. Така, че хайде да не прехвърляме вината само на д-р Емин.

[/url]
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #43 -: Ноември 22, 2008, 16:51:39 pm »
Ами заключи я. Никой не смее да пише в темата ако си забелязала.
Аз съм била свидетел как се отнасят към момиче със хиперстимулация, милата претърпя 7 пункции. Но си беше на място в клиниката, а не в София. Така, че хайде да не прехвърляме вината само на д-р Емин.

Евия, праволинейна си! При въпросния случай Д-ра беше излезнал в отпуск (не казвам че е нередно - всеки иму нужда от това, но редното е да даде алтернатива в случй на спешност) и свързването с него е било невъзможно! Нещо което недопустимо при съмнения за ОХСС! За завършена процедура се счита регистрирането на вътрематочта бременност или липсата на такава!
Иначе благодарие на него и на такива като него се раждат и ще се раждат дългоочаквани рожби!
« Последна редакция: Ноември 22, 2008, 23:50:39 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #44 -: Февруари 01, 2009, 13:34:18 pm »
Аз също съм потърпевша от това д-р Емин да не отговаря на позвънявания /за които ме е предупредил, че трябва да се обадя, за да разбера как продължаваме по- нататък/.
Мога доста да напиша по въпроса, но ще визирам само един момент - трябва да му се обадя, за да разбера кога ще ми е ембриотрансфера..... съответно след като цял ден никой не може да ми даде информация.... на следващия ден посещаваме на място клиниката..... не че отново ни информират.... обянението от доктора- не се притеснявайте.... ще се обадя до вечерта......за съжаление никой не ни се обажда..... ИЗЧАКВАМЕ ОЩЕ ЕДИН ДЕН ....НА СЛЕДВАЩИЯ ДЕН отново упорито звъним, за да разберем какво става- при което се оказва, че веднага трябва да пристигнем/.

На никого не пожелавам подобни ситуации.

За съжаление освен професионализъм, добра техническа база.... тази клиника се нуждае от по- добра комуникация с пациентите...... 

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #45 -: Февруари 01, 2009, 13:53:47 pm »
За конкретния случай трябвало е да потърсиш ембриолога,в случая зависи от него.
А иначе всички сме си виновни че не питаме и чакаме да ни кажат ,веднъж след като посках да си видя резултата настана голям смут и се чудеха какво да ми отговорят дори след като уточних че искам да видя своята папка,накрая след като се изреди половината персонал извадиха доктора от преглед.Така че момичета искайте отговори на това което ви интересува , още повече че на входа е закачена Харта на правата на пациента - прочетете я и изисквайте.След този случай вече знам как да действам.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #46 -: Февруари 01, 2009, 14:34:12 pm »
Напротив Ан Манисто, не ти трябва да питаш, а лекуващия ти лекар да обяснява, не са длъжни всички да разбират от медицина.Когато си в процедура всичко може да се случи и лекаря да не си вдига телефона е твърде безотговорно. Само защото ви е забременил си затваряте очите за елементарни грешки. Ще го кажа за пореден път Доц. Конова има голям авторитет след потребителите, но ин витрото не го прави тя.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #47 -: Февруари 01, 2009, 14:41:13 pm »
Абсолютно задължително е да е на разположение, защото момичето не е длъжно да знае на кого да се обади нито е длъжно да знае кой е гинеколог и кой ембриолог и към кого за какво да се обърне. Тя им е пациентка и в момента е в процедура. И това наблюдавам не се случва за първи път.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #48 -: Февруари 01, 2009, 14:42:44 pm »
За конкретния случай трябвало е да потърсиш ембриолога,в случая зависи от него.

нищо подобно. пациентът затова си има лекуващ лекар, за да контактува с него и той да му води цялостното лечение. чрез него стават комуникациите.
описаният случай е поредно потвърждение за неглижирането на пациенти от страна на въпросния доктор.

dar1, аз бих направила оплакване в твоя случай пред директора на центъра. при теб е било на косъм да се компрометира цялата ти процедура - това е сериозна мърлящина.
правилно е казала an_manisto - четете си правата и си ги изисквайте. не забравяйте, че плащате спечелени с труд и пот хилядарки за лечението си!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #49 -: Февруари 01, 2009, 16:39:35 pm »
Исках само да кажа че по принцип всички трябва да имат достъп до лекуващия ги лекар , при нас след пункцията ембриолога ни се обади два пъти да ни информира как се развиват нещата и кога ще бъде ЕТ.Така че ние сме доволни от тази клиника /след посещение на други/и считам че съм намерила своя доктор.А това че е пропуснал да ви каже за нещо,не трябва да търсите вината само в него,когато нещо не ви е ясно питайте ,ако ви откажат отговор ,тогава недоволствайте.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #50 -: Февруари 01, 2009, 17:39:45 pm »
...
А това че е пропуснал да ви каже за нещо,не трябва да търсите вината само в него,когато нещо не ви е ясно питайте ,ако ви откажат отговор ,тогава недоволствайте.
Няма как да ти е ясно кога ще ти е трансфера или пък да знаеш кога и какво следва. Нали за това се доверяваме на лекуващите ни и не сме длъжни да сме компетентни, това че комуникираме тук не ни прави лекари!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #51 -: Февруари 01, 2009, 17:44:23 pm »
Мисля да спра дотук,явно не четете или не разбирате какво се опитвам да ви кажа...
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #52 -: Февруари 13, 2009, 10:26:35 am »
Момичета а правят ли инвитро на ЕЦ в клиниката? Изобщо как процедират там с жени,които са с ИЯР?Провеждат ли някакво лечение? Има ли бременни на ЕЦ в тази клиника?Предварително благодаря за отговорите.
*

    pipi72

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #53 -: Февруари 13, 2009, 10:52:33 am »
...Изобщо как процедират там с жени,които са с ИЯР?Провеждат ли някакво лечение?...

не само че не провеждат лечение, но и дори на жени с неизчерпан яйчников резерв, там се предлага да се включат в донорска програма тъй като доктора не обича трудните случаи а когато проблема не е имунологичен/гинетичен, доц. Конова няма думата
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #54 -: Февруари 13, 2009, 11:00:57 am »
pipi72 , а ин витро на ЕЦ правят ли?
*

    pipi72

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #55 -: Февруари 13, 2009, 11:11:01 am »
pipi72 , а ин витро на ЕЦ правят ли?

не знам, не съм се интересувала за ин витро на ЕЦ - побързах да избягам оттам защото прецених че това не е моя доктор. правих инвитрото на стимулиран цикъл при д-р Стаменов .
странно, но на сайта на клиниката им няма ценоразпис за инвитро (?!?!) , може би по телефона ще ти кажат, опитай
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #56 -: Февруари 13, 2009, 12:06:26 pm »
Pipi питам това,защото декември месец 2007г бях на преглед в тази клиника и аз останах със същото впечатление.Като видя ФСХ и Инхибин Б (аз съм с ИЯР)директно ми препоръча донорска.Но сега вече след няколко неуспешни опита на ЕЦ в друга клиника започвам да се замислям,че той е бил прав и не ми спести горчивата истина.Той просто е реалист,а и в другите клиники май не обичат трудните случаи.



*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #57 -: Февруари 13, 2009, 12:57:30 pm »
Пак се почна "моят лекар е добър, пък твоят не е". Мисля, че тук трябва  да пишат само пациенти на клиниката и в случая на д-р Емин, които могат да споделят личен опит. Колкото до възрастта му и сравняването с други лекари - ами това му е плюс за мен, че е млад, че се интересува от новите неща. И д-р Стаменов и д-р Владимиров са млади и прекрасни специалисти. И аз като пациентка на Стаменов съм се притеснявала при инсетата си - последният път не ми казаха размери на фоликул и лигавица, дали се е бил пукнал или още е бил там фоликулът. Но въпреки че не съм забременяла при него, дълбоко го уважавам. Има ли лекар, за който да не се е писало и лошо и добро?
На мен д-р Емин винаги ми е вдигал телефона - понякога през деня не е успявал, но тогава съм звъняла вечерта, защото ми е ясно, че няма как във всеки един момент да говори по телефона. И мен не ми е давал дълги обяснения, но е отговарял на всеки зададен от мен въпрос. Така беше и при д-р Стаменов - питаш и отговаря. И от д-р Персенска имам хубави спомени за внимателното отношение. Хем се оплакваме, че много се чака в клиниките, хем искаме да ни се обяснява всичко от-до. От къде да знаят лекарите, коя от нас до колко е запозната и до колко иска да знае подробности.


*

    pipi72

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #58 -: Февруари 13, 2009, 13:24:57 pm »
никого не ангажирам с моето мниние - казах как беше при мен. нямям ИЯР, стойностите на ФСХ, инхибин и АМХ са нормални, имам едно неуспешно инвитро в друга клиника, и доста гинекологични операции. за инвитро съм определено, но на него сигурно не му хареса нещо друго в мен - не ми каза какво точно, направо ми предложи включване в донорската им програма, в резултат на което и аз не го харесах. може би съм сграшила като не съм го питала 8O
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #59 -: Февруари 13, 2009, 13:57:32 pm »
pipi72 , а ин витро на ЕЦ правят ли?
Не правят инвитро на ЕЦ.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #60 -: Февруари 13, 2009, 15:01:53 pm »
Пипи72, щом не се чувстваш комфортно и нямаш доверие в доктора, значи може и да не е твоят лекар. Понякога тези усещания са много верни и трябва да ги слушаме, дори и да не са задължително логични. Лично аз при всяко мое посещение в клиниката и при д-р Емин се чувствах много спокойна, позитивна и им имах пълно доверие и вярвам, че това донакъде е допринесло за забременяването ми. При д-р Стаменов ми беше винаги нервно и ми се плачеше само докато стъпя в клиниката. За това имаме право на избор да идем там, където се чувстваме добре. Искрено ти желая успех в следващата процедура, където и да я направиш :crossfingers: 
Сори за спама  :oops:


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #61 -: Февруари 16, 2009, 08:56:13 am »
Здравей те момичета аз съм пациентка на КИРМ Плевен и на доктор Емин , винаги е отговарял на обажданията ми при него имам една неуспешна стимулация и сега съм включена във програмата за донорска яйцеклетка.Искам само да ви питам доки не ми направи пробен трансфер дали ще се ободи ако го помоля да направи ? Незнам дали няма да се обиди че му се бъркам във работата? А за доцент Конова мога да кажа само че спецялно за моя случей винаги се е интересувала как вървят нещата и винаги когато отидем във клиниката ни казва преди да си тръгнем да и се обаждаме и да я иформираме до каде сме стигнали също така и на док.Емин държи да даде информация. При предишното посещение даже не ни всеха и пари . Отношението към пациентите на цялата клиника всички са много мили и всички веднага откликват ако имам въпроси пък аз доста разпитван непрекъснато задавам въпроси чак понякога се усещам че прекалямам .
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #62 -: Февруари 16, 2009, 09:40:25 am »
Kari, а имаш ли преди това инсеминации? Защото при инсе нали пак се вкарва катетърче както при трансфер и ако не си имала проблем, вероятно заради това не сте правили пробен трансфер. Ние май направихме такъв, но не съм сигурна. Щом те тревожи - попитай го, едва ли ще ти се обиди, защото е нормално да се притесняваш. Успех с донорската програма :)


*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #63 -: Февруари 16, 2009, 14:09:59 pm »
Аз бях пациентка на д-р Емин.Със стерилитет сме от 6-7 години.Първоначално се свързах с доц.Конова-изключителен човек,мила отзивчива и т.н.,връзката ни беше около месец по e-mail ,докато накрая се решихме да отидем на място.Първото ми впечатление беше добро,като изключим отношението на Кашева(тази на приемно),след това ни прие доц.Конова.Пазеше всичките ни имейли,разгледахме ги заедно,в тях бяха и предишни наши изследвания.Естествено се разбрахме да направим нови контролни изследвания-спермограма ,хормони  и всички останали.Показателите от тях бяха супер.Стигнахме до цветна снимка след която трябваше да вземем решение как ще продължаваме и какво ще правим.След седмица направиме снимката,резултата от която беше -мат.тръби проходими при високо налягане И ВЕДНАГА ХОП ЗА ИН ВИТРО СТЕ ,НЯМА ДРУГ ШАНС.Прибрахме се потресени в къщи и започнахме да четем мнения за д-р Емин.Не ми харесаха особенно и решихме да сменим клиниката.От прочетеното във форума видях че много момичета са доволни от д-р Владимиров в София.Отидохме при него.Всичко което пишеше за него бе вярно -Сдържан ,сериозен,строг.Назначи ни изследвания едно от които беше Kruger's test.Оказа се че за проходимоста на тръбите не може да се съди по една цветна снимка,да се поставя диагноза,още повече да се препоръча ин витро.Та накрая се оказа че проблемът е при съпруга ми,5% по Kruger's test.Не сме за ин витро защото нищо няма да стане а сме директно за ИКСИ. Сега живот и здраве ще правим ИКСИ  :dating: Чакаме следващия цикъл и сме там.
Та за д-р Емин мнението ми е че има още доста да учи.Също така и д-р Личев който каза че според показателите на обикновенната спермограма няма нужда да се правят др.тестове.
Мисля че ако по тяхната преценка бяхме направили ин витро щяхме да сме хем без пари хем без дете.
Не бива да се вемат толкова бързо такива решения,както направиха там,оставяме се в ръцете им и разчитаме на тях ,а те това чакат.
Моят съвет е дори и да ходите при тях се посъветвайте и с още някой .
Стана доста дълго обяснение за което се извинявам,но това е най съкратенота което мога да кажа за КИРМ Плевен.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #64 -: Февруари 16, 2009, 14:49:28 pm »
didka_, така и не разбрах от какво недоволстваш ти. В КИРМ така или иначе правят само ИКСИ. За Кашева съм съгласна - и аз съм с много лошо впечатление от нея, но тя все пак е само на регистратурата, не ти е лекуващ лекар!
Твой си е избора да се насочиш към д-р Владимиров, но в конкретния случай наистина не виждам от какво недоволстваш. Ами при това положение с тръбите искаш да забременееш нормално ли? Извини ме за тона. Ми като не ти допада един доктор-ами не ходи при него. Какво си се юрнала да плюеш?
И като цяло, аз не съм пациентка на КИРМ в момента, не искам да бъда давокат на никого. Ходила съм там, много съм доволна от отношението на д-р Емин. Този човек ми отговаряше и в 12 през нощта!!! Дразня се от това, че тук се преекспонират мнения. Една мацка не е доволна от нещо и хайдее-голяма атака. Всеки греши! Аз лично имам близка приятелка, която при жестока хиперстимулация и се бяха образували над 50 фоликулчета (само 12 от тях с яйцеклетка, разбира се, а при следващата стимулация прекратиха всичко, тъй като се беше образувал само 1 фоликул) при един от светилата тук. Няма да споменавам кой. Тук се слагат на пиедестал едни доктори и жестоко се оплюват други. И кому е нужно това? Лично познавам много момичета, които очакват своите дълго чакани рожби след процедури и при д-р Емин, и при д-р Стаменов и при д-р Владимиров, и при д-р Александров. Недоволни пациенти винаги ще има. Докторите не са Господ. Правят грешки. Но една и съща грешка, направена от различни доктори тук се отразява по различен начин. И никой не може да ме обори.
Относно това, че д-р Емин е сдържан -  ами честно казано аз не искам доктора ми да плаче с мен при неуспех, да ми държи ръката и да се лигави. Всеки от тях има стотици пациентки и работата му е да ги лекува, не да им оказва емоционална помощ. Сещам се едно момиче в АРТ-а плюеше Емин, въпреки, че беше бременна след процедура при него, защото бил много сдържан. Баси простотията, честно!
Вземете се малко в ръце!

Само за протокола-аз се разделих с мъжа си и вече не съм пациентка на никоя клиника. Преди това бях пациентка на клиника Щерев. Това го пояснявам, за да не ме обвинят, че съм адвокат на клиниката, която посещавам.
« Последна редакция: Февруари 16, 2009, 15:00:56 pm от Мимка »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #65 -: Февруари 16, 2009, 15:07:41 pm »
didka_, така и не разбрах от какво недоволстваш ти.

ами тя е написала от какво, доколкото прочетох. не са направили коректна спермограма.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #66 -: Февруари 16, 2009, 15:17:06 pm »
Jam, благодаря, това за спермограмата го видях, ама д-р Емин защо го отнесе в случая? Аз рабрах, че е защото след снимката е казал, че двойката била за ин витро, пък то се оказало, че били за ИКСИ. Ами един от големите доктори изкара мъжа ми Супермен с морфология 75 % (на 3те разширени спед това най-доброто постижение беше 14% ), но не съм тръгнала да го плюя.
« Последна редакция: Февруари 16, 2009, 16:29:10 pm от jam »
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #67 -: Февруари 16, 2009, 15:47:12 pm »
Първо искам да кажа ,че не поставаям никого на пиедестал,второ мисля че темата беше за мненита от КИРМ,Е ТОВА Е МНЕНИЕТО МИ!!!
Относно снимката на тръбите
по мнение на други ИСТИНСКИ ЛЕКАРИ много често се получава нещо като контракции(не знам точния термин за което се извинявам) от веществото което се вкарва,не може да се каже че са запушени,а още повече че забременяване  в този случай не може са стане ,БЕЗ ДА СЕ ПОТЪРСИ И ДРУГА ПРИЧИНА!!!
От отношението на д-р Емин съм доволна но не съм убедена в компетентноста му.Никъде не видях да съм казала че д-р Емин е сдържан ,казах го за д-р Владимиров.
« Последна редакция: Февруари 16, 2009, 16:30:47 pm от jam »
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #68 -: Февруари 16, 2009, 16:15:47 pm »
didka_ най-лесно е да седнеш пред клавиатурата и да излееш кофа с помия. Не може заради една цветна снимка и насочване към инвитро процедура да се заклеймяват докторите в некомпетентност. Мимка е права за много неща и най-вече много от потребителите във форума не четат а ходят наляво и надясно и пускат безмислени теми.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #69 -: Февруари 16, 2009, 16:40:17 pm »
didka_, в КИРМ така или иначе правят само ИКСИ. На практика се оказва , че са били прави в преценката си , относно вашия случай.
 Всеки сам избира при кого да прави процедурата си.
 Аз също забелязвам тенденциозно отношение към КИРМ - права е Мимка.
 За Венета Кашева , обаче съм напълно съгласна.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #70 -: Февруари 16, 2009, 16:47:49 pm »
отново напомням, че изразените мнения във форума са на техните автори и сдружение "Зачатие" не носи отговорност за тях!
негативни мнения можете да прочетете абсолютно за всяка клиника. също и позитивни.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #71 -: Февруари 16, 2009, 17:54:45 pm »
            Тема: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #72 -: Февруари 16, 2009, 22:39:55 pm »
Kari, а имаш ли преди това инсеминации? Защото при инсе нали пак се вкарва катетърче както при трансфер и ако не си имала проблем, вероятно заради това не сте правили пробен трансфер. Ние май направихме такъв, но не съм сигурна. Щом те тревожи - попитай го, едва ли ще ти се обиди, защото е нормално да се притесняваш. Успех с донорската програма :)
Не нямам инсеминаций тъй като от доста време нямам естествен цикъл и не е възможно със исеминация , лятото ми правеха разшерение на шийката на матката във Селена Пловдив но там няма донорски програми . Момичета за тези които са за донорска яйцеклетка избора на клиники във България е нищожен била съм пациентка най напред във клиника Щерев след това при Владимиров след това клиника Селена Пловдив и насякаде ми казват няма донори и не се знае колко време ше мине година две а иповече единствено КИРМ Плевен не се чака повече от три четери месеца така че избор много голям нямам ,а и доволна съм от тях , обръщат ни голямо внимание и доцет Конова и доктор Емин и доктор Рилчева . Успех на всички и ако господ е решил че ще стане и /1% стига то ще стане/ независимо къде само трябва силно да вярваме.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #73 -: Февруари 17, 2009, 12:53:57 pm »
Тук се слагат на пиедестал едни доктори и жестоко се оплюват други. И кому е нужно това? Лично познавам много момичета, които очакват своите дълго чакани рожби след процедури и при д-р Емин, и при д-р Стаменов и при д-р Владимиров, и при д-р Александров. Недоволни пациенти винаги ще има. Докторите не са Господ. Правят грешки. Но една и съща грешка, направена от различни доктори тук се отразява по различен начин.
  ...Сещам се едно момиче в АРТ-а плюеше Емин, въпреки, че беше бременна след процедура при него, защото бил много сдържан.
За съжаление май има нещо такова :( А за това момиче, което е успяло с помощта на д-р Емин... нямам думи.

Кари, успех ти желая мила! Знам какво ти е като четеш сега и хубави и лоши мнения за твоя лекар. Аз съм в същото положение с избрания от мен лекар за следене на бременност и раждане - толкова сме си патили, че сега всяка лоша дума ни плаши. Пожелавам ти успешна процедура и едни здрави шарени близначета :)


*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #74 -: Февруари 17, 2009, 15:24:27 pm »
Ех, този д-р Емин. Много се радвам, че се отказвате от него, така ще можем по- лесно да се вредим за втория път. :lol:

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #75 -: Февруари 18, 2009, 08:44:08 am »
Момичета спора е излишен всеки от нас сам решава къде да отиде,няма най доба клиника или най добър лекър, всички имат успехи и неуспехи всички правят грешки ,както едно лекарство не действа по един и същ начин на апсолютно всички по един и същ начин,важното е да имаш доверие на лекаря да му вярваш.Аз съм много доволна от КИРМ Плевен харесва ми че всички работят във екип не те мотаят във времето и някак те карат да се чустваш сигорен че мечтата е на една ръка разтояние .Нагласата е много важна и ако се хвърля кал върху някой лекар ние хвърляме кал върху всики които се чудят къде да отидат.Всички ние сами трябва да намерим пътя си сами . Успех и Късмет на всички.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #76 -: Февруари 20, 2009, 14:14:12 pm »
Аз също съм пациентка на д-р Емин.Това което мога да кажа изхождайки от собствен опит е , че като цяло екипът е много добър, а по-конкретно за д-р Емин в никакъв случай не бих го обвинила в некомпетентност.Доста клиники съм обиколила-Щерев, Владимиров, Персенска и други, но подобно отношение никъде не съм срещала.Вярвам, че това са хората които ще ми помогнат.Не ми стана ясно , а го прочетох на няколко места , защо в Плевен да правят само ИКСИ?В моя случай не беше така.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #77 -: Февруари 20, 2009, 16:29:30 pm »
Не правят само ИКСИ когато беше нашия четвърти опит, ембриоложката ми се обади на другия ден и ми каза понеже на съпруга ти е с много добър SDI теста 6%, Референтна стойност -  Висок оплодителен потенциал < 15% съм сложила две яйцеклетки ин-витро другите ИКСИ, от тези двете едната ми я върнаха в другата бяха навлезли повече от един сперматозойд и се смята за некачествена.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #78 -: Февруари 21, 2009, 09:13:08 am »
Аз също съм пациентка на д-р Емин.Това което мога да кажа изхождайки от собствен опит е , че като цяло екипът е много добър, а по-конкретно за д-р Емин в никакъв случай не бих го обвинила в некомпетентност.Доста клиники съм обиколила-Щерев, Владимиров, Персенска и други, но подобно отношение никъде не съм срещала.Вярвам, че това са хората които ще ми помогнат.Не ми стана ясно , а го прочетох на няколко места , защо в Плевен да правят само ИКСИ?В моя случай не беше така.
И аз знам че правят само ИКСИ също така питах дали правят кокултевиране но все още него правят там,незнам защо.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #79 -: Февруари 21, 2009, 14:09:05 pm »
Ех, този д-р Емин. Много се радвам, че се отказвате от него, така ще можем по- лесно да се вредим за втория път. :lol:
И аз така мисля.Моят малък палавник е вече на 9 месеца благодарение на "некомпетентния" д-р Емин.Благодарна съм че го познавам и за всичко което направи за нас.Искам да питам всички тези момичета които не са доволни и го нападат, наричат го некомпетентен и т.н., как според вас този доктор има бременни и вече родили момичета?

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #80 -: Февруари 21, 2009, 14:14:18 pm »
Апелирам да не се иронизирате, изказвайте мненията си като цивилизовани потребители!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #81 -: Март 19, 2009, 15:28:44 pm »
Здравейте  :D
 Аз съм пациентка на док.Алкан Емин и съм наистина мн доволна.
 Лично аз го препоръчвам горещо  :balk_602:
 А за това че бил "некомпетентен" мога да реагирам само така  :balk_149:
 Това са глупости всеки специалист има различно виждане върху нещата :balk_602:
« Последна редакция: Март 19, 2009, 15:49:36 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #82 -: Март 30, 2009, 13:54:43 pm »
Здравейте момичета виждам че дискутирате д-р Емин ,аз също имам един въпрос за доктора .Знаете ли дали е специалист по доплера на артериите и кръвотока към бебето ?Някой ходил ли е и дали е доволен? :)
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #83 -: Юни 04, 2009, 20:24:55 pm »
Повдигам отново темата,за да попитам има ли момичета,които са правили фетална морфология при д-р Емин,защото аз си записах час за началото на юли и ме интересува дали е специалист в тази област?
*

    engy

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #84 -: Юни 05, 2009, 16:26:42 pm »
Здравейте, аз също искам да се включа по темата, тъй като бях пациентка на д-р Емин и Ви уверявам, че макар и странен е изключителен професионалист и много отговорно гледа на работата си. Аз съм бременна благодарение на него и макар че вече не го посещавам, тъй като е твърде далеч от града, в който живея / а сега не е препоръчително да пътувам/ съм впечатлена от работата му. Смятам, че трябва да има повече лекари като него, а колкото до това, че е "чешит" съм съгласна, но по-важното е че той е генеколог не психолог и ако това да е сериозен и съсредоточен му помага в работата - така да бъде. Надявам се да си остане такъв и успеха само да го амбицира да е все по-добър и да не го главозамайва, за да може адекватно да помага на хората. Това е моято мнение, което е ОТ ЛИЧЕН ОПИТ, а не от слухове или "някой на някого казал..." а всеки сам да си решава.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #85 -: Юни 13, 2009, 17:33:28 pm »
Пипи72, щом не се чувстваш комфортно и нямаш доверие в доктора, значи може и да не е твоят лекар. Понякога тези усещания са много верни и трябва да ги слушаме, дори и да не са задължително логични. Лично аз при всяко мое посещение в клиниката и при д-р Емин се чувствах много спокойна, позитивна и им имах пълно доверие и вярвам, че това донакъде е допринесло за забременяването ми. При д-р Стаменов ми беше винаги нервно и ми се плачеше само докато стъпя в клиниката. За това имаме право на избор да идем там, където се чувстваме добре. Искрено ти желая успех в следващата процедура, където и да я направиш :crossfingers: 
Сори за спама  :oops:
Абсолютно трябва да си следваме усещанията ... моите със сигурност не са положителни за д-р Емин....
Пожелания към д-р Емин да има все по- малко пациентки, които да имат отрицателни усещания.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #86 -: Септември 12, 2009, 22:02:52 pm »
По горе написания пост от мен,емииии смених си бързо бързо мнението за този док. в отрицателна насока  :x :x :x
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #87 -: Септември 13, 2009, 11:18:45 am »
Защо така бе Искре?Какво те накара да си промениш мнението?Разкажи
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #88 -: Септември 13, 2009, 11:33:54 am »
Неискам да обяснявам какво се случи,но се оверих найстина че този човек не е много компетентен доктор,съжалявам ако обиждам някой,ноооо..... той просто не си доиспипва нещата до край в следствие на което страдаме ние пациентите му  :x :x :x
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #89 -: Септември 13, 2009, 11:41:20 am »
Не е редно САМО да се пускат негативни мнения.
Според мен трябва да се аргументираш!

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #90 -: Септември 13, 2009, 11:59:09 am »
Аз също имамкрайно негативано мнение за него.Можете да го намерите в предишни мои постове.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #91 -: Септември 13, 2009, 12:44:49 pm »
    Аз мога да кажа ,че това е МОЯТ ДОКТОР,
да особен е,веднъж се скарахме,веднъж ме разрева,
но след това винаги съм получавала отговори,добро отношение,винаги ми е вдигал телефона си,срещала съм разбиране.
Само да събера малко парички и пак съм при него.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #92 -: Септември 14, 2009, 16:20:06 pm »
Аз пък като бивша негова пациентка съм малко раздвоена по отношение на д-р Емин и ще споделя и защо.
защото при нас случая е малко по-особен, аз съм с ИЯР и инвитро с донорска яйцеклетка, д-р Емин единствен досега възприе това, като някакво предизвикателство. Вярн,о хвърлихме маса пари в клиниката за много изследвания, някои ненужни (това според мен, други може би, нужни) но си, мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество и малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат. Но от КИРМ Плевен се отказах по ред причини най-вече финансови, но затова съм писала вече и няма да ви занимавам. Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз


*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #93 -: Септември 14, 2009, 16:43:50 pm »
... мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество ...

Относно това пък моето мнение е на 180 градуса различно - аз категорично не съм с ИЯР, но пък моя определено си е на привършване вече . И т.к. на доктора не му се занимава с това да нагоди стимулацията ми така че да мога да произведа достатъчно на брой и качествени яйцеклетки, направо ми продложи да се ориентирам към донорска програма. Отказах категорично. И останах с обратното впечатление за него - че именно трудните случай го плашат, и гледа да си улесни максимално работата.

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #94 -: Септември 14, 2009, 17:06:54 pm »
Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз
Ето за това вече може да се поспори,немога да се съглася че той е изпипващ нещата лекар НЕ,по скоро е обратното,ако ги беше изпипал поне малко при мен щеше да зне че много от процедурите който ми е правил са напълно излишни  :x.А по отношение на това че си притеснена  - незнам - аз лично смята че е по добре да си при специалист който се е изградил в лекарското общество, и е доказал че е добър в областа си.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #95 -: Септември 14, 2009, 18:08:54 pm »
Исе извинявай мила, но аз, имам напред по-засуканите случаи, визирам своя. И ... мочита, не виждам защо непрекъснато се засягате, та това е форум, където всеки излага това, което мисли и смята за правилно. Свободен форум!


*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #96 -: Септември 14, 2009, 18:52:25 pm »
малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат.
:balk_138:
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #97 -: Септември 14, 2009, 19:05:59 pm »
Аз пък като бивша негова пациентка съм малко раздвоена по отношение на д-р Емин и ще споделя и защо.
защото при нас случая е малко по-особен, аз съм с ИЯР и инвитро с донорска яйцеклетка, д-р Емин единствен досега възприе това, като някакво предизвикателство. Вярн,о хвърлихме маса пари в клиниката за много изследвания, някои ненужни (това според мен, други може би, нужни) но си, мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество и малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат. Но от КИРМ Плевен се отказах по ред причини най-вече финансови, но затова съм писала вече и няма да ви занимавам. Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз
как остарели методи, като той лани стана дипломиран акушер гинеколог. :D
А относно останалото Александров и назад да тръгне да бяга Емин пак няма да го стигне.
Защо отиде при него като му нямаш доверие, да беше избрала друг лекар.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #98 -: Септември 14, 2009, 20:02:47 pm »
Аз пък като бивша негова пациентка съм малко раздвоена по отношение на д-р Емин и ще споделя и защо.
защото при нас случая е малко по-особен, аз съм с ИЯР и инвитро с донорска яйцеклетка, д-р Емин единствен досега възприе това, като някакво предизвикателство. Вярн,о хвърлихме маса пари в клиниката за много изследвания, някои ненужни (това според мен, други може би, нужни) но си, мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество и малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат. Но от КИРМ Плевен се отказах по ред причини най-вече финансови, но затова съм писала вече и няма да ви занимавам. Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз
как остарели методи, като той лани стана дипломиран акушер гинеколог. :D
А относно останалото Александров и назад да тръгне да бяга Емин пак няма да го стигне.
Защо отиде при него като му нямаш доверие, да беше избрала друг лекар.


Никъде, ако се зачетеш малко повече, няма да прочетеш, че му нямам доверие.
Отделно, темата не е мнения за д-р Александров, а тъкмо обратното, за д-р Емин!
И смятам, че всеки има  правото да мисли  и прави, каквото си пожелае. Вече взех изобщо да съжелявам, че пиша тук, то бива заяждане, то бива .. но, що не вземете комплексите си да избивате пред други хора и на други, по-подходящи места.
Към модераторите, извинете за тона, но тук вече се прекали!


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #99 -: Септември 14, 2009, 20:15:46 pm »
Аз пък като бивша негова пациентка съм малко раздвоена по отношение на д-р Емин и ще споделя и защо.
защото при нас случая е малко по-особен, аз съм с ИЯР и инвитро с донорска яйцеклетка, д-р Емин единствен досега възприе това, като някакво предизвикателство. Вярн,о хвърлихме маса пари в клиниката за много изследвания, някои ненужни (това според мен, други може би, нужни) но си, мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество и малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат. Но от КИРМ Плевен се отказах по ред причини най-вече финансови, но затова съм писала вече и няма да ви занимавам. Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз
как остарели методи, като той лани стана дипломиран акушер гинеколог. :D
А относно останалото Александров и назад да тръгне да бяга Емин пак няма да го стигне.
Защо отиде при него като му нямаш доверие, да беше избрала друг лекар.
:good_post: :good_post: :good_post:
това май се отнася и за повечето други занимаващи се със лечение на стерилитет.


Дълбок поклон д-р Александров,
 за професионализма,
 за всеотдайността,
 за човечността,
 за честността,
 за това, че ни върнахтее вярата
 в хората и в живота.
Благодаря.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #100 -: Септември 14, 2009, 20:22:05 pm »
Хей Деска не се ядосвай и сърди,тук всички сме се събрали за едно нещо да се подкрепяме и да си споделяме проблемите.Всички сме поизнервени поради една или друга причина.Няма леки случай щом бебето неидва значи си е тежко за всяка една от нас,нормално е да се реагира по остро от време на време.Моят случай също се оказа тежък,и немога да кажа добро за док.Емин,затова и несъм в последните постове,но наистина при тебе малко странно прозвуча това че те е яд на тебе си,недей да съжаляваш че не си в плевен,вярвай на док.Александров и ще се почувстваш много по добре ,а и ще си помогнеш за положителен резолтат. :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #101 -: Септември 14, 2009, 23:12:01 pm »
Едни и същи глупости ,кой доктор е "най".Не мога да разбера,защо трябва да се създава такова напрежение след като всяка от нас е доволна от определен доктор и със сигурност недоволна от други.Аз също не съм изключение за 10 години ходене от лекар на лекар,успях именно с помоща на д-р Емин.Моя приятелка пък е крайно недоволна от него,но това е нейно мнение.Моето няма да се промени,колкото и лошо да пишат за него,защото той за мен е един изключително добър специалист в тази област.Нека си помагаме взаимно,достатъчно проблеми има всяка жена,тръгнала да се "бори" със стерилитета.Дано всяка от вас намери доктора ,който да помогне в осъществяването на мечтата ви,без значение дали е Емин,Александров и т.н.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #102 -: Ноември 19, 2009, 18:24:07 pm »
За "дръпнатия д-р Емин",самата доц.Конова ми каза,че се получава,защото клиниката го затрупва с работа и той в стремежа си да я свърши не се обяснява много-много.Аз , самата чаках 2 месеца резултати от микробиология от него и когато ми вдигна телефона (на 20-то позвъняване) ми каза,че са готови ,но няма време да ги изпрати,което ме затрудни малко в търсене на човек,който да ми ги вземе направо от клиниката.След това трябваше да го чакам още седмица ,за да ги остави на регистратурата.
Но,избираме лекар,по интуиция и му се доверяваме.Иначе няма  начин - винаги ще срещаме положителни и отрицателни мнения.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #103 -: Януари 05, 2010, 23:43:04 pm »
Зравейте,моми4ета.Моля ви ако някоя от вас е правила инвитро при Алкан Емин да ми пиши на ли4но съобщение.
« Последна редакция: Януари 05, 2010, 23:48:01 pm от polia4030 »
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #104 -: Януари 08, 2010, 09:26:15 am »
Момичета никога няма да има общи мнения за един лекар.
На когото е помогнал естествено е ,че за тях това е най-добрия специалист,но на тези,на които не е успял естествено,че няма да са доволни.Познавам доста момичета,които при неуспешни два или три опита смениха д-р Емин и отидоха в София уж при най-добрия,но и там нямаха успех.Така че това е индивидуално при всеки.Просто проблемите при някого са повечко и при,когото и да се правят опити пак успехът ще е много минимален.За да работят в тази област не мисля,че са чак толкова лоши специалисти.Желая ви много късмет на всички независимо при,кого си правите опитите.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #105 -: Февруари 08, 2010, 00:18:00 am »
Здравейте моми4ета.Ако някоя от вас е правила инвитро при Алкан Емин нека ми пише на ли4ни.Много се претеснявам,ще ми е за пръв път. :(
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #106 -: Юни 13, 2010, 16:47:06 pm »
Аз също ще правя инвитро при доктор Емин, но все ми откриват разни инфекции които проточват нещата и май ще трябва да удължаваме срока. Лично моето мнение за него е, че е малко странен, сякаш е сърдит и почти не говори сякаш ме няма в кабинета му.Имала съм две посещения при него и всеки път си тръгвам със сълзи на очи. Нищо не  ми обяснява а от притеснение не смея и да питам.Но съм чела хубави неща за него и се надявам,че когато дойде време за самата процедура мнението ми ще се промени.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #107 -: Юни 13, 2010, 20:20:25 pm »
Ами такъв си е. Но пък е с безгрешна ръка. Не смятам, че протакат.

[/url]
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #108 -: Юни 17, 2010, 12:08:57 pm »
и аз искам да споделя мнението наелжис98 и с мен е така и аз сам му пациентка и уж ме подготвя за инвитро но по неговите думи все ми има нещо ,но и тои незнае какво... :(
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #109 -: Юни 17, 2010, 14:44:54 pm »
Не може да няма причина,защо не го питаш направо ако смяташ че те мотае и той ще ти обясни.Това че не говори не значи че не знае..........
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #110 -: Юни 17, 2010, 17:58:07 pm »
Не може да няма причина,защо не го питаш направо ако смяташ че те мотае и той ще ти обясни.Това че не говори не значи че не знае..........
Точно така!Когато го питаш всичко обяснява.Със сигурност не те мотае.
*

    benito_79

  • *
  • 31
  • Чакам чудото да се случи
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #111 -: Юли 13, 2010, 19:02:50 pm »
Здравейте момичета и аз съм се спряла на доктор Емин.Първото ми впечатление е много хубаво,сега пак записах час за него,но за мое най голяма съжаление чак за септември,но ще чакам нямам друг избор.Моя проблем е в това че не мога да си износвам бебетата,от изследванията нямам кой знае какъв проблем освен леко завишени НК клетки.Пък зад гърба си имам 4 неуспешни бременности  :(.
ЧАКАМ ТЕ БЕБОНЧЕ
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #112 -: Юли 13, 2010, 19:11:08 pm »
Здравейте момичета и аз съм се спряла на доктор Емин.Първото ми впечатление е много хубаво,сега пак записах час за него,но за мое най голяма съжаление чак за септември,но ще чакам нямам друг избор.Моя проблем е в това че не мога да си износвам бебетата,от изследванията нямам кой знае какъв проблем освен леко завишени НК клетки.Пък зад гърба си имам 4 неуспешни бременности  :(.
Консултирала ли си се с доц.Конова?Правила ли си терапията с вливанията?
Пожелавам ти успешна бременност много скоро!


*

    benito_79

  • *
  • 31
  • Чакам чудото да се случи
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #113 -: Юли 14, 2010, 21:16:50 pm »
Да консултирах си с доцинт Конова имам изписана терапия от нея ще има и вливания,но първо ще отида да ме види доктор Емин и ако каже да действам ще започнем да работим по въпроса.
ЧАКАМ ТЕ БЕБОНЧЕ
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #114 -: Януари 20, 2011, 16:35:27 pm »
Привет, момичета!
Малко встрани от темата, но може ли някой да ми каже дали в КИРМ-Плевен правят преимплантационна генетична диагностика?
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #115 -: Януари 03, 2012, 21:31:36 pm »
С огромно съжаление прочетох новината че Д-р Емин напуска клиниката в Плевен:

http://www.ivfpleven.com/index.php?l=24&id=190

моля дайте препоръки и за другите лекари там. На мен ми предстоеше ин витро с него другия месец...
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #116 -: Януари 04, 2012, 08:17:44 am »
С огромно съжаление прочетох новината че Д-р Емин напуска клиниката в Плевен:

http://www.ivfpleven.com/index.php?l=24&id=190

моля дайте препоръки и за другите лекари там. На мен ми предстоеше ин витро с него другия месец...

Интересно!
Ако някой знае къде ще започне работа, моля да сподели.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #117 -: Януари 04, 2012, 11:12:58 am »
Без да натрапвам мнение - аз успях с д-р Стефанов. Познавам обаче и неуспели негови пациенти за съжаление.
Спечели ме с готовността си да отговаря на въпросите ми по всяко време - в скайп, по тел....
Успех момичета!


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #118 -: Януари 04, 2012, 11:17:43 am »
Ох и на мене ми дойде като гръм от ясно небе вчера новината.И аз се колебая между д-р Стефанов и д-р Бързашки.Бързашки ми се струва по-опитен,но пък за него чета много отрицателни мнения.Добре ще е да пишат момичета,които имат опит тези доктори!
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #119 -: Януари 04, 2012, 11:28:54 am »
Аз избрах д-р Стефанов, защото беше млад и неопитен. :D Поради това, а може би и защото тепърва започваше, много се стараеше, а и бях стигнала до етап от лечението, в който оставаше да се направи само самото ИКСИ, предварително се бях преборила с другите ми проблеми.
Както казах познавам и неуспели, и успели.....


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #120 -: Март 12, 2012, 12:33:52 pm »
Аз също се подготвям за инвитро при Д-р Стефанов и засега се отнася прекрасно с мен .Друго мнение не мога да дам.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #121 -: Март 15, 2012, 20:14:29 pm »
Mili momicheta, veche sum na 43,hodq po trunlivata putechka na asistiranata reprodukciq ot 38 godishna vuzrast i vse oshte ne e umrqla v men ideqta da imam dete.Mnogo dobri otzivi sum chuvala za d-r Alkan Emin,no nikude ne namerih te. za vruzka s nego. Shte sum blagodarna,ako nqkoj znae nomera na GSM-a mu i mi go dade. Blagodarq predvaritelno! :oops:
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #122 -: Март 15, 2012, 21:18:14 pm »
d-r Alkan Emin,no nikude ne namerih te. za vruzka s nego. Shte sum blagodarna,ako nqkoj znae nomera na GSM-a mu i mi go dade.
Въпросния д-р е вече в МЦ,,Афродита,, Звънни там и ако е възможно си запази час при него.Ето и сайта на клиниката http://www.afroditamc.com/bg/pages/ekip.php   А и тук във форума има тема на момичетата в процедури там-ще ти е от полза
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #123 -: Март 16, 2012, 20:42:01 pm »
Момичета, аз ходя при д-р Бързашки, като сега съм стигнала до пункция. Нещата вървят засега добре, но определено доки е много натоварен и не ти обръща достатъчно внимание. Аз искам да знам нещата отрано, но не считат за нужно да ме информират. А бе върши се работата със замах ,но се забравя че сме живи хора. За д-р Стефанов нямам мнение.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #124 -: Март 17, 2012, 09:41:07 am »
Момичета, аз ходя при д-р Бързашки, като сега съм стигнала до пункция. Нещата вървят засега добре, но определено доки е много натоварен и не ти обръща достатъчно внимание. Аз искам да знам нещата отрано, но не считат за нужно да ме информират. А бе върши се работата със замах ,но се забравя че сме живи хора. За д-р Стефанов нямам мнение.

Темата е за д-р Емин! Не за Стефанов или Бързашки ... Съобразявайте се къде и какво пишете!


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #125 -: Август 29, 2012, 17:49:34 pm »
аз съм в КИРМ плевен, бях започнала при Др. Емин и тогава го махнаха от там и продължих с Бързашки, неуспешен опит при него и мисля пак при Емин да отида за зЕТ. От клиниката ми казаха че може, обадих се в афродита да питам за Емин казаха ми че ще е н работа след 15ти септември.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #126 -: Август 29, 2012, 19:14:18 pm »
аз съм в КИРМ плевен, бях започнала при Др. Емин и тогава го махнаха от там и продължих с Бързашки, неуспешен опит при него и мисля пак при Емин да отида за зЕТ. От клиниката ми казаха че може, обадих се в афродита да питам за Емин казаха ми че ще е н работа след 15ти септември.
може би, но май няма да е в Афродита т.к липсва вече в сайта им ( и този на екипа) :P


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #127 -: Септември 04, 2012, 16:10:30 pm »
Да и аз забелязах че са махнали името и снимката му от сайта си, звъннах в офиса във Варна да питам ще преглежда ли там, от там ми казаха че само в софия ще преглежда, звъннах в софия от там ме отрязаха че няма да работи при тях.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #128 -: Септември 04, 2012, 16:16:52 pm »
Да и аз забелязах че са махнали името и снимката му от сайта си, звъннах в офиса във Варна да питам ще преглежда ли там, от там ми казаха че само в софия ще преглежда, звъннах в софия от там ме отрязаха че няма да работи при тях.

renito76по мое последно инфо д-р Емин ще открива своя собствена клиника във Варна, някъде към края на тази година ;) Може би, ще се появи инфо по въпроса някъде ...


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #129 -: Ноември 06, 2012, 14:49:33 pm »
dess,има ли нещо ново за д-р Емин? Дали ще идва наистина във Варна или е само слух.Аз правих два неуспешни опита с донорска яйцеклетка в София и ако се реша на 3ти ще е само при него,но тук във Варна.Чувала съм само добри отзиви за него. Ако някой знае телефони за да търся информация,освен от форума, моля да ми пише!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #130 -: Ноември 06, 2012, 15:39:31 pm »
[/qu
dess,има ли нещо ново за д-р Емин? Дали ще идва наистина във Варна или е само слух.Аз правих два неуспешни опита с донорска яйцеклетка в София и ако се реша на 3ти ще е само при него,но тук във Варна.Чувала съм само добри отзиви за него. Ако някой знае телефони за да търся информация,освен от форума, моля да ми пише!

Марилина  :bighug:за съжаление не разполагам с никакво актуално инфо за
д-ра, това което знам е, че клиниката се строи на този етап, но къде във Варна и кога ще заработи ... си остава загадка и за мен :?


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #131 -: Ноември 06, 2012, 15:58:45 pm »
Тук има информация /прочети последния пост,има и телефон/ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639458.45.Не знам доколко е актуална обаче.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #132 -: Ноември 06, 2012, 16:37:08 pm »
Тук има информация /прочети последния пост,има и телефон/ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=639458.45.Не знам доколко е актуална обаче.
Това е мобилния телефон на самия д-р Емин, но отговаря явно избирателно  :wink: :? Доста отдавна звънях не вдигаше, незнам сега как е ...


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #133 -: Ноември 17, 2012, 09:54:56 am »
Аз се обадих на 0888618956 и се свързах без проблеми.Д-р Емин ще отваря собствена клиника във Варна съвсем скоро.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #134 -: Март 17, 2013, 19:51:48 pm »
Ето достоверно инфо за Др Емин --Има своя клиника във Варна казва се-МЦРМ Радост сайта е <ivfradost.bg>   клиниката е открита преди месец! Успех
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #135 -: Май 26, 2013, 11:15:27 am »
Здравейте! Бихте ли споделили дали някой е ходил в новата клиника на Д-р Емин в гр. Варна, и какви са впечатленията ви?

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #136 -: Юни 08, 2013, 19:55:26 pm »
Ние ходихме на 5.06 в новата клиника при др. Емин. Първото впечатление ми е добро. Започнахме с първите изследвания, ще видим времето какво ще покаже.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #137 -: Юни 26, 2013, 17:15:55 pm »
Да побутна малко темата за д-р Емин и да кажа какви са моите впечатления.
Вчера бях за първи път в клиниката на д-р Емин за консултация. Носих изследванията, които сме правили до сега - 2 спермограми на съпруга ми, хормони  и цветна снимка при мен. Д-р Емин разгледа всичко, водеше си и досие. Разпита ни подробно, консултацията продължи около 45 минути. Назначи ни много изследвания и на двамата, което малко ме притесни (доста парички ще излезнат).
Като цяло до преди да прочета мненията за доктора, бях решена там да продължа да ходя ( преди това ходих в друга клиника, от която въпреки хубавите мнения, аз не съм очарована), но сега като чета вече не знам какво да правя.
Иначе впечатленията от първото ми посещение вчера са мн. хубави. Доктора разпитва подробно. Изглежда много сериозен и перфекционист.
Между другото консултацията беше безплатна.
Много моля момичетата които ходят или са ходили при него в клиниката във Варна да се включат.

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #138 -: Юли 25, 2013, 17:29:06 pm »
Здравейте!И аз съвсем скоро се запознах с д-р Емин.Първите ми впечатления са отлични - много внимателно и обстойно изслуша проблемите ми.Изготви подробно досие,признавайки почти всички резултати до момента.Назначи ми множество изследвания,които до момента никой не ми е назначавал.Смятам,че докторът е истински професионалист и можем да му имаме доверие.Още повече,че има натрупан сериозен опит в сферата на репродуктивната медицина,съдейки не само от мненията във форумите,но и от познати,които вече се разват на своите бебчета.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #139 -: Юли 25, 2013, 21:26:54 pm »
Хайде сега да не прекаляваме с хвалебствията! Моя приятелка също забременя при него от първия път, но въпреки това има още какво да се желае. Според мен процедурата й беше изложена на риск заради спорадичните прегледи преди и по време на стимулацията. Чудо е, че забременя.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #140 -: Юли 26, 2013, 10:39:20 am »
аз лично бих изчакала малко повече време, преди да правя генерални заключения за професионализъм и имане на доверие. първите впечатления обикновено са отлични при повечето лекари... направете поне една пълна процедура при него, пък тогава дайте отзив!

а за "натрупан сериозен опит в сферата на репродуктивната медицина" от едва 5 години е смешно да се говори. 
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #141 -: Юли 26, 2013, 14:40:25 pm »
Мили момичета, прави сте, че ме "приземявате".Когато човек премине през какви ли не перипетии в борбата си за дете е готов да се хване като удавник за сламка и му се иска този път да е на правилното място.