0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #80 -: Февруари 21, 2009, 14:14:18 pm »
Апелирам да не се иронизирате, изказвайте мненията си като цивилизовани потребители!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #81 -: Март 19, 2009, 15:28:44 pm »
Здравейте  :D
 Аз съм пациентка на док.Алкан Емин и съм наистина мн доволна.
 Лично аз го препоръчвам горещо  :balk_602:
 А за това че бил "некомпетентен" мога да реагирам само така  :balk_149:
 Това са глупости всеки специалист има различно виждане върху нещата :balk_602:
« Последна редакция: Март 19, 2009, 15:49:36 pm от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #82 -: Март 30, 2009, 13:54:43 pm »
Здравейте момичета виждам че дискутирате д-р Емин ,аз също имам един въпрос за доктора .Знаете ли дали е специалист по доплера на артериите и кръвотока към бебето ?Някой ходил ли е и дали е доволен? :)
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #83 -: Юни 04, 2009, 20:24:55 pm »
Повдигам отново темата,за да попитам има ли момичета,които са правили фетална морфология при д-р Емин,защото аз си записах час за началото на юли и ме интересува дали е специалист в тази област?
*

    engy

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #84 -: Юни 05, 2009, 16:26:42 pm »
Здравейте, аз също искам да се включа по темата, тъй като бях пациентка на д-р Емин и Ви уверявам, че макар и странен е изключителен професионалист и много отговорно гледа на работата си. Аз съм бременна благодарение на него и макар че вече не го посещавам, тъй като е твърде далеч от града, в който живея / а сега не е препоръчително да пътувам/ съм впечатлена от работата му. Смятам, че трябва да има повече лекари като него, а колкото до това, че е "чешит" съм съгласна, но по-важното е че той е генеколог не психолог и ако това да е сериозен и съсредоточен му помага в работата - така да бъде. Надявам се да си остане такъв и успеха само да го амбицира да е все по-добър и да не го главозамайва, за да може адекватно да помага на хората. Това е моято мнение, което е ОТ ЛИЧЕН ОПИТ, а не от слухове или "някой на някого казал..." а всеки сам да си решава.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #85 -: Юни 13, 2009, 17:33:28 pm »
Пипи72, щом не се чувстваш комфортно и нямаш доверие в доктора, значи може и да не е твоят лекар. Понякога тези усещания са много верни и трябва да ги слушаме, дори и да не са задължително логични. Лично аз при всяко мое посещение в клиниката и при д-р Емин се чувствах много спокойна, позитивна и им имах пълно доверие и вярвам, че това донакъде е допринесло за забременяването ми. При д-р Стаменов ми беше винаги нервно и ми се плачеше само докато стъпя в клиниката. За това имаме право на избор да идем там, където се чувстваме добре. Искрено ти желая успех в следващата процедура, където и да я направиш :crossfingers: 
Сори за спама  :oops:
Абсолютно трябва да си следваме усещанията ... моите със сигурност не са положителни за д-р Емин....
Пожелания към д-р Емин да има все по- малко пациентки, които да имат отрицателни усещания.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #86 -: Септември 12, 2009, 22:02:52 pm »
По горе написания пост от мен,емииии смених си бързо бързо мнението за този док. в отрицателна насока  :x :x :x
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #87 -: Септември 13, 2009, 11:18:45 am »
Защо така бе Искре?Какво те накара да си промениш мнението?Разкажи
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #88 -: Септември 13, 2009, 11:33:54 am »
Неискам да обяснявам какво се случи,но се оверих найстина че този човек не е много компетентен доктор,съжалявам ако обиждам някой,ноооо..... той просто не си доиспипва нещата до край в следствие на което страдаме ние пациентите му  :x :x :x
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #89 -: Септември 13, 2009, 11:41:20 am »
Не е редно САМО да се пускат негативни мнения.
Според мен трябва да се аргументираш!

*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #90 -: Септември 13, 2009, 11:59:09 am »
Аз също имамкрайно негативано мнение за него.Можете да го намерите в предишни мои постове.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #91 -: Септември 13, 2009, 12:44:49 pm »
    Аз мога да кажа ,че това е МОЯТ ДОКТОР,
да особен е,веднъж се скарахме,веднъж ме разрева,
но след това винаги съм получавала отговори,добро отношение,винаги ми е вдигал телефона си,срещала съм разбиране.
Само да събера малко парички и пак съм при него.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #92 -: Септември 14, 2009, 16:20:06 pm »
Аз пък като бивша негова пациентка съм малко раздвоена по отношение на д-р Емин и ще споделя и защо.
защото при нас случая е малко по-особен, аз съм с ИЯР и инвитро с донорска яйцеклетка, д-р Емин единствен досега възприе това, като някакво предизвикателство. Вярн,о хвърлихме маса пари в клиниката за много изследвания, някои ненужни (това според мен, други може би, нужни) но си, мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество и малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат. Но от КИРМ Плевен се отказах по ред причини най-вече финансови, но затова съм писала вече и няма да ви занимавам. Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз


*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #93 -: Септември 14, 2009, 16:43:50 pm »
... мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество ...

Относно това пък моето мнение е на 180 градуса различно - аз категорично не съм с ИЯР, но пък моя определено си е на привършване вече . И т.к. на доктора не му се занимава с това да нагоди стимулацията ми така че да мога да произведа достатъчно на брой и качествени яйцеклетки, направо ми продложи да се ориентирам към донорска програма. Отказах категорично. И останах с обратното впечатление за него - че именно трудните случай го плашат, и гледа да си улесни максимално работата.

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #94 -: Септември 14, 2009, 17:06:54 pm »
Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз
Ето за това вече може да се поспори,немога да се съглася че той е изпипващ нещата лекар НЕ,по скоро е обратното,ако ги беше изпипал поне малко при мен щеше да зне че много от процедурите който ми е правил са напълно излишни  :x.А по отношение на това че си притеснена  - незнам - аз лично смята че е по добре да си при специалист който се е изградил в лекарското общество, и е доказал че е добър в областа си.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #95 -: Септември 14, 2009, 18:08:54 pm »
Исе извинявай мила, но аз, имам напред по-засуканите случаи, визирам своя. И ... мочита, не виждам защо непрекъснато се засягате, та това е форум, където всеки излага това, което мисли и смята за правилно. Свободен форум!


*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #96 -: Септември 14, 2009, 18:52:25 pm »
малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат.
:balk_138:
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #97 -: Септември 14, 2009, 19:05:59 pm »
Аз пък като бивша негова пациентка съм малко раздвоена по отношение на д-р Емин и ще споделя и защо.
защото при нас случая е малко по-особен, аз съм с ИЯР и инвитро с донорска яйцеклетка, д-р Емин единствен досега възприе това, като някакво предизвикателство. Вярн,о хвърлихме маса пари в клиниката за много изследвания, някои ненужни (това според мен, други може би, нужни) но си, мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество и малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат. Но от КИРМ Плевен се отказах по ред причини най-вече финансови, но затова съм писала вече и няма да ви занимавам. Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз
как остарели методи, като той лани стана дипломиран акушер гинеколог. :D
А относно останалото Александров и назад да тръгне да бяга Емин пак няма да го стигне.
Защо отиде при него като му нямаш доверие, да беше избрала друг лекар.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #98 -: Септември 14, 2009, 20:02:47 pm »
Аз пък като бивша негова пациентка съм малко раздвоена по отношение на д-р Емин и ще споделя и защо.
защото при нас случая е малко по-особен, аз съм с ИЯР и инвитро с донорска яйцеклетка, д-р Емин единствен досега възприе това, като някакво предизвикателство. Вярн,о хвърлихме маса пари в клиниката за много изследвания, някои ненужни (това според мен, други може би, нужни) но си, мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество и малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат. Но от КИРМ Плевен се отказах по ред причини най-вече финансови, но затова съм писала вече и няма да ви занимавам. Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз
как остарели методи, като той лани стана дипломиран акушер гинеколог. :D
А относно останалото Александров и назад да тръгне да бяга Емин пак няма да го стигне.
Защо отиде при него като му нямаш доверие, да беше избрала друг лекар.


Никъде, ако се зачетеш малко повече, няма да прочетеш, че му нямам доверие.
Отделно, темата не е мнения за д-р Александров, а тъкмо обратното, за д-р Емин!
И смятам, че всеки има  правото да мисли  и прави, каквото си пожелае. Вече взех изобщо да съжелявам, че пиша тук, то бива заяждане, то бива .. но, що не вземете комплексите си да избивате пред други хора и на други, по-подходящи места.
Към модераторите, извинете за тона, но тук вече се прекали!


Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #99 -: Септември 14, 2009, 20:15:46 pm »
Аз пък като бивша негова пациентка съм малко раздвоена по отношение на д-р Емин и ще споделя и защо.
защото при нас случая е малко по-особен, аз съм с ИЯР и инвитро с донорска яйцеклетка, д-р Емин единствен досега възприе това, като някакво предизвикателство. Вярн,о хвърлихме маса пари в клиниката за много изследвания, някои ненужни (това според мен, други може би, нужни) но си, мисля, че по-особените случаи са неговият "специалитет", т.с приема ги като предизвикатество и малко съжелявам и съм сърдита сама на себе си, че не продължих, защото имах усещането, че с него опитът ми щеше да е успеше, а сега при д-р Александорв, колкото и добър специалист да е той, съм притеснена по отношение на положителният резултат. Но от КИРМ Плевен се отказах по ред причини най-вече финансови, но затова съм писала вече и няма да ви занимавам. Но въпреки всичко и премисляйки всичко дотук, въпреки дръпнатият му характер, смятам, че д-р Емин е един перспективен лекар, развиващ се в всички направления и най-вече изпипващ нещата, отвкякъде, дори и някои от методите му да са остарели ... така мисля аз
как остарели методи, като той лани стана дипломиран акушер гинеколог. :D
А относно останалото Александров и назад да тръгне да бяга Емин пак няма да го стигне.
Защо отиде при него като му нямаш доверие, да беше избрала друг лекар.
:good_post: :good_post: :good_post:
това май се отнася и за повечето други занимаващи се със лечение на стерилитет.


Дълбок поклон д-р Александров,
 за професионализма,
 за всеотдайността,
 за човечността,
 за честността,
 за това, че ни върнахтее вярата
 в хората и в живота.
Благодаря.