0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« -: Септември 17, 2007, 20:39:25 pm »
Здравейте момичета,и по-специално тези, които са пациентки на д-р Емин.Моля, споделете какво е мнението Ви за доктора.За момента чувам само положителни неща. Каква е успеваемостта от инвитро процедурите при него.Благодаря Ви!
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #1 -: Септември 17, 2007, 21:46:53 pm »
С риск пак да ме нападат,че съм му рекламен агент ти казвам-изобщо не се замисляй!Много внимателен и добър доктор, винаги откликва.При него връзката доктор-пациент е много топла и приятелска.Истински професионалист.
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #2 -: Септември 18, 2007, 19:36:35 pm »
Мерси за отговора Мимка.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #3 -: Септември 18, 2007, 20:36:20 pm »
Аз също съм негова пациентка и също бих казала само добри думи за д-р Емин.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #4 -: Септември 30, 2007, 13:55:51 pm »
Аз от скоро съм при него. Изненадах се от неговият подход към моя проблем.Малко нахално от моя страна, но го попитах за успеваемостта на инвитро при положение, че този център съществува от февруари т.г. Той ми отговори съвсем сдържано, че от 12 опита всички са успешни (говоря за д-р Емин)
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #5 -: Септември 30, 2007, 16:39:15 pm »
Сигурно си мисли ,че ние падаме от небето :)
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #6 -: Септември 30, 2007, 17:00:01 pm »
Сигурно си мисли ,че ние падаме от небето :)

Защо така бе mpia  :wink: може наистина да е така. Аз си спомням, че в този форум писаха 2 или 3 момичета с успешен първи опит там(в Плевен де), а съгурно има и такива, които не четат и пишат тук.
"Всеки от нас се ражда, защото преди това Бог го е обикнал, оценил, видял е смисъл в това и той да стане част от мирозданието"

Митрополит Антоний Сурожки
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #7 -: Септември 30, 2007, 17:02:23 pm »
От 12 всичките успешни-не го вярвам
Тогава успеваемоста нямаше да е 40% а 100%
Аз на 15 ще ходя да си правя там имунологични изследвания и ще попитам.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #8 -: Септември 30, 2007, 17:03:13 pm »
Сигурно си мисли ,че ние падаме от небето :)

Съмняваш се в отговора или...??? :D

Ясно, вече си отговорила.
« Последна редакция: Септември 30, 2007, 17:04:46 pm от eganeva »
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #9 -: Септември 30, 2007, 17:04:58 pm »
Не ми изглежда реално
Ако беше казал от 12 11 успешни по можеше да повярвам
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #10 -: Септември 30, 2007, 23:34:57 pm »
Не ми изглежда реално
Ако беше казал от 12 11 успешни по можеше да повярвам

Нали знаеш - късметът на начинаещия. :D
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #11 -: Септември 30, 2007, 23:54:54 pm »
Той ми отговори съвсем сдържано, че от 12 опита всички са успешни (говоря за д-р Емин)
Само за статистиката да отбележа, че моя приятелка прави Инвитро при него и беше неуспешно /за съжаление/ :(.
Но отзивите и за този лекар са прекрасни и тя продължава борбата си в тази клиника.
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #12 -: Октомври 01, 2007, 00:46:24 am »
Следва да поясня нещо за д-р Емин. Това,което ми сподели като успех той го отдава и на това, че са обединени оценките на специалисти в различни области. Целта на този нов център е именно в съвместното решение за всеки индивидуален случай. За себе си мога да кажа, че досега това, което направиха е окуражаващо. С моят съпруг взехме решение да направим там инвитро. И още нещо: нито доц.Конова, нито д-р Емин са настоявали да го правя в тяхната клиника.
Моля да ме извените, ако ви звуча като клакьор. Много си напатих и ми е трудно да се доверя вече на прехвалени специалисти. :balk_144:
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #13 -: Октомври 01, 2007, 08:42:30 am »
Незнам за кога е говорил д-р Емин за тези 12 успешни,но мисля че ти не си разбрала правилно.Бяхме 12 момичета през август с които се познаваме лично с някой, а с други само визуално се знаем.От тези момичета забременяха 10 успешно и им пожелавам лека и безпроблемна бременност, 2 не успяха за съжаление, но съм сигурна че и те ще успеят.
eganeva късмета на начинаещия се състои в много добри специалисти и голям професионализъм.
« Последна редакция: Октомври 01, 2007, 09:34:38 am от Dimitrova »

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #14 -: Октомври 01, 2007, 14:43:57 pm »
Привет от мен ! Аз съм от отложените. Партньорът ми получи инфаркт и задържаме нещата. В едната група от 12 са бременни 10, от другата група от 5 са бременни 5.
*

    Делинда

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #15 -: Октомври 06, 2008, 20:47:56 pm »
Има ли някой по-скорошни впечатления от д-р Емин
*

    Делинда

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #16 -: Октомври 06, 2008, 20:51:06 pm »
Здравейте момичета,и по-специално тези, които са пациентки на д-р Емин.Моля, споделете какво е мнението Ви за доктора.За момента чувам само положителни неща. Каква е успеваемостта от инвитро процедурите при него.Благодаря Ви!
        Има ли някой по-скорошни впечатления от д-р Емин
*
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #17 -: Октомври 06, 2008, 23:40:17 pm »
Момичета това за високите резултати, с които се хвали КИРМ няма лошо. Но не забравяйте все пак че успешно не означава само положителен тест. До финала на една бременост пътя е и кратък и дълъг и не е за подценяване. Нека броим родените деца!Пожелавам успех на всяка една. :blowingdust:

Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2008, 00:02:37 am »
 Тези групи , за които споменавате се състоят от жени посещаващи само Алкан Емин , така ли е?Някой знае ли как стои въпроса с успеваемостта при д-р Бързашки?
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Въпрос за д-р Алкан Емин -КИРМ Плевен
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2008, 08:24:52 am »
Следва да поясня нещо за д-р Емин. Това,което ми сподели като успех той го отдава и на това, че са обединени оценките на специалисти в различни области. Целта на този нов център е именно в съвместното решение за всеки индивидуален случай. За себе си мога да кажа, че досега това, което направиха е окуражаващо. С моят съпруг взехме решение да направим там инвитро. И още нещо: нито доц.Конова, нито д-р Емин са настоявали да го правя в тяхната клиника.
Моля да ме извените, ако ви звуча като клакьор. Много си напатих и ми е трудно да се доверя вече на прехвалени специалисти. :balk_144:
Това е самата истина.