0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #120 -: Юни 27, 2007, 17:20:57 pm »
аз се чудех какво ми е липсвало досега, а то било твоята история... :lol:

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #121 -: Юни 27, 2007, 17:21:26 pm »
Цитат
Всъщност не смятам да занимавам Ваша Милост с проблемите си,защото явно вие сте група кокошки, които освен да кудкудякат за щяло и нещяло нямат никаква работа-излезте навън и се порадвайте на слънцето и Живота, който пропускате като чатите!
  
Убедих че не вие сте хората на които искам да споделя подробно историята си!

отскочи в друга тема, и ще се убедиш че не си права. просто на тема "лекуващи" тук често се стига до конфронтации, причините са ясни.

пожелавам ти, много скоро да намериш "твоя доктор" и да се радваш на безгрижна челяд! :D


Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #122 -: Юни 27, 2007, 17:23:21 pm »
Така е!
Потърси добър психолог!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #123 -: Юни 27, 2007, 19:38:17 pm »
:sunburn: Aз пък си намерих добър плаж :balk_177:
 :beach1:
Това, че съм се радвала на  :sunshine: нали не ме прави част от:

Цитат
група кокошки, които освен да кудкудякат за щяло и нещяло нямат никаква работа-излезте навън и се порадвайте на слънцето и Живота, който пропускате като чатите!
:jump12: :jump12: :jump12:
Ама и кудкудякането си е работа все пак  :a_hen_01: Не е лесно  :lol:
:crossfingers: Успех, Дунда където и да отидеш.  yahoo_17
Намери правилното място и дано скоро има позитивен резултат :)

ПС: Извинявам се за спама  :flower:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #124 -: Юни 27, 2007, 21:36:59 pm »
dunda, предупреждавам те да спазваш добрия тон и да не обиждаш потребителите на форума. При следваща обида ще получиш забрана за писане тук.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #125 -: Юни 27, 2007, 22:11:29 pm »
Ако може и без такива крайни обиди по адрес на лекарите  :? ...
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #126 -: Юни 28, 2007, 07:07:49 am »
Цитат
Всъщност не смятам да занимавам Ваша Милост с проблемите си,защото явно вие сте група кокошки, които освен да кудкудякат за щяло и нещяло нямат никаква работа-излезте навън и се порадвайте на слънцето и Живота, който пропускате като чатите!

Че няма лошо да си кокошка ... мътиш и снасяш ...
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #127 -: Юни 28, 2007, 09:05:14 am »


Че няма лошо да си кокошка ... мътиш и снасяш ...

Обратното,бе скъпа : първо снасяш,пък сетне го мътиш! :a_hen_01:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #128 -: Юни 28, 2007, 09:07:29 am »


Че няма лошо да си кокошка ... мътиш и снасяш ...

Обратното,бе скъпа ; първо снасяш,пък сетне мътиш! :a_hen_01:

Що бе, затворен цикъл - снасяш, мътиш, снасяш, мътиш и така. В един момент забравяш кое е било първо  :lol:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #129 -: Юни 28, 2007, 09:34:56 am »
:) стана ми интересно.
Първо да кажа за доктора, не съм била при него ,но когато преди три години ми поставиха диагноза "карцином" / тая дума много рядко я произнасям /  ми казаха,че доктор Бладимиров е този,който ще бъде съвсем откровен и категорично ще изкаже мнение ,ако не трябва да приемам хормонални препарати...и няма да приеме никакви пазарлъци...
Още не съм ходила при него, защото не съм разочарована от моя д-р Тимева.Имам един неуспешен опит, но не смятам ,че това е повод да се съмнявам...

По повод обидите или по-скоро мнението на някои хора ,Дунди -Мунди...просто искам да се обърна към другите момичета - не обръщайте внимание на такива приказки и хора, навсякъде има недоволни и кисели особи...ииии...според мен такива като нея/него постигат желаното задоволство , като дразнят другите...
Подобни изказвания трябва да приемаме просто като шум и нищо повече

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #130 -: Юни 28, 2007, 09:44:01 am »

По повод обидите или по-скоро мнението на някои хора ,Дунди -Мунди...просто искам да се обърна към другите момичета - не обръщайте внимание на такива приказки и хора, навсякъде има недоволни и кисели особи...ииии...според мен такива като нея/него постигат желаното задоволство , като дразнят другите...
Подобни изказвания трябва да приемаме просто като шум и нищо повече
Абсолюто съм съгласна.
В Интернет човек може да запази пълна  анонимност, ако желае и да се представи, за когото си иска и да говори всичко, без да има последствия за него.
Освен това, не разбирам защо приемате за чиста монета думите на потребители с никове като :dunda, sexanka, malkoto_sladur4e и тем подобни. Ясно е, че никоя сериозна жена няма да си сложи подобен ник. :D
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #131 -: Юни 28, 2007, 11:15:33 am »

Освен това, не разбирам защо приемате за чиста монета думите на потребители с никове като :dunda, sexanka, malkoto_sladur4e и тем подобни. Ясно е, че никоя сериозна жена няма да си сложи подобен ник. :D

Малко спам. Имаше и още един подобен ник Kurvalinka. :lol: :lol: :lol: Такива и аз изобщо вече не ги взимам на сериозно.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #132 -: Юни 28, 2007, 11:40:02 am »
Лелеее, такава простотия не съм срещала  8O.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #133 -: Юни 28, 2007, 18:09:03 pm »
:balk_149:Моля, моля без видова дискриминация! :balk_163:
Не сме само кокошки :a_hen_01:, има и мишоци :a_mouse_01:!Без такива! :balk_153:

Момичета, моя любима :grouphug: кокошко-мишовска компания,
 :cloud: жегата на никой не прощава!
Кат ти стане топло се поразхладиш  :garden:,
не бълваш непременно змии и гущери!


Това е съшито с прозрачно бели, пясъчни конци!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #134 -: Юни 28, 2007, 22:23:22 pm »
 Съгласна съм, че изказването е абсолютна глупост, но е възможно нови момичета, които се чудят къде да се насочат да се повлияят от такова мнение. Дали в този случай не трябва мнението да се трие?
Аз съм пациентка на д-р Владимиров, никога не ме разпитвал за това какво работя, казва ми: "Това е най-доброто, струва толква, можеш ли да си го позволиш, иначе има и други варианти?"
 Иначе, мила, как на всички мъжете платиха по 55лв за разширена спермограма и 20лв за обикновена спермограма, а твоят така да са го минали?! :lol:Ужас, аз ако съм, директно го пращам на курсове по маркетинг да знаеш - първо се проучва пазара и тогава се дават пари.  :lol:
« Последна редакция: Юни 29, 2007, 16:38:33 pm от Lan »
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #135 -: Юни 28, 2007, 22:31:44 pm »
На всички които познават д-р Владимиров им е ясно, че това са глупости и аз мисля,че трябва да се изтрие мнението да не се подвеждат момичетата. Има толкова малко свестни лекари и той е един от тях.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #136 -: Юни 29, 2007, 07:59:41 am »
Ланче,и ние платихме 55 лв за разширена и тамън реших,че сме на далавера,а пък ти сега.......... :wink:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #137 -: Юни 29, 2007, 08:31:10 am »
Аз също съм пациенка на Д-р Владимиров и съм съгласна, че може би е редно да се изтрие това мнение.  Не защото не е хубаво да се критикува, ако някой е недоволен, но в постинга има много фактологически неточности, които биха заблудили момичета, които тепърва търсят лекар, към който да се обърнат за помощ. 
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #138 -: Юни 29, 2007, 09:36:34 am »
Аз също съм пациентка на д-р Владимиров, от скоро, но съм много доволна. За първи път попадам на компетентен лекар, който се интересува от състоянието ми и иска да ми помогне. Вярно, всяка услуга се заплаща, но посочените цени са наистина много далеч от реалните. Д-р Владимиров не е търговец за да дава различни цени. Още повече, че ценорасписа е качен на сайта на клиниката и всеки, който желае може да го види. http://www.ivf.bg/?p=105
/>
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #139 -: Юни 29, 2007, 10:20:18 am »
"Иначе, мила, как на всички мъжете платиха по 55лв за разширена спермограма и 20лв за обикновена спермограма, а твоят така да са го минали?! "

Мииииии, мат'рялчето на мъжлето и е безценно бре :) :D