0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #160 -: Август 10, 2007, 20:26:25 pm »
Айде и аз в групата! :lol:
Записах си час за Владимиров за 22ри ноември.
:balk_602:

Мимка, значи ще се виждаме пред кабинета. Дано не е задълго де!  :wink:
 :hug2:
И аз ще съм групата пред кабинета :lol:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #161 -: Август 10, 2007, 20:53:56 pm »
Бройте ме и мен в групичката. Аз си взех час за 27.09. Да видим какви ще ги вършим  ...
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #162 -: Август 10, 2007, 21:38:43 pm »
Успех, момичета, Мимка, Тити, Вера, Гали стискам ви палци. :crossfingers: yahoo_17
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #163 -: Август 11, 2007, 11:02:02 am »
Аз явно съм ви изпреварила- 10.09. Но все ще се виждаме, де  :D

*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #164 -: Август 11, 2007, 14:09:14 pm »
Момичета и аз си записах час за 04.10. Е всеоще не сме почнали с бебеправенето но мислим да почваме и тъи като имам хормонални проблеми (поликистоза, реших да не си губа времето ами да си намера добар лекар който ще ми помогне да вида по-скоро  :bfp:. Успех МОМИЧЕТА

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #165 -: Август 12, 2007, 15:02:02 pm »
Мими, късмет! :D
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #166 -: Август 13, 2007, 13:31:00 pm »
Здравейте момичета ,
Аз също имам час при д-р Владимиров - 28.09.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #167 -: Август 13, 2007, 16:27:28 pm »
и аз имам час, за 12.09, благодарение на peta, която ми предостъпи нейния -благодаря и още веднъж;-))))
Хайде, момичета ще се виждаме там - и УСПЕХ на всички!!! :stroller:
Чудно е как ще се познаем, но това е друга тема;-)))
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #168 -: Август 13, 2007, 16:34:47 pm »
Ще се познаем, ще се познаем...  След първия половин час чакане се опознаваме, че и сприятеляваме  :lol:.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #169 -: Август 13, 2007, 16:48:55 pm »
Приятелка тук от форума ми каза,че нейна позната е ходила там с направление за гинеколог.Мога ли да мина с направление? :?

За това не зная.  Но дори и да може, ще е първият преглед само.  Ако си стигнала до там, един преглед безплатно не зная доколко си струва нервите по взимането на направление.  Като започнеш процедурата, отделните прегледи вече не се заплащат индивидуално.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #170 -: Август 13, 2007, 16:54:15 pm »
Аз, доколкото разбрах, направленията за хормони се дават от ендокринолог, а не от обикновен гинеколог.  Дали не е било затова затруднението?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #171 -: Август 13, 2007, 16:57:12 pm »
Клиниката на д-р Владимиров работи със ЗК и мисля че едно направление дава право на два прегледа, дано не греша.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #172 -: Август 13, 2007, 17:39:11 pm »
Клиниката на д-р Владимиров работи със ЗК и мисля че едно направление дава право на два прегледа, дано не греша.
И аз доколкото знам е така.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #173 -: Август 14, 2007, 22:35:50 pm »
  Здравейте, и аз като някои от вас съм в групата на чакащите първи преглед. Аз съм на 11.09. след Zlatulka и преди tanita7. Не зная обаче дали трябва да отида сама или е необходимо и мъжът ми да е с мен  :ask:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #174 -: Август 14, 2007, 23:03:38 pm »
  Здравейте, и аз като някои от вас съм в групата на чакащите първи преглед. Аз съм на 11.09. след Zlatulka и преди tanita7. Не зная обаче дали трябва да отида сама или е необходимо и мъжът ми да е с мен  :ask:

Здравей, Тинам!

Моят съпруг го бях задължила  на първият преглед да е с мен. Исках и той да чуе какво е мнението на д-р Владимиров за нашето състояние, какво е необходимо да се направи като изследвания и т.н.
После вече си ходех сама, идваше само в деня на инсеминациите, за да даде материала. :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #175 -: Август 15, 2007, 00:38:50 am »
  Здравейте, и аз като някои от вас съм в групата на чакащите първи преглед. Аз съм на 11.09. след Zlatulka и преди tanita7. Не зная обаче дали трябва да отида сама или е необходимо и мъжът ми да е с мен  :ask:

с мъжа, с мъжа! бебето нали няма да го правиш сама? ;)
мъжкият фактор се проверява първи.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #176 -: Август 15, 2007, 10:20:40 am »
мимка, едва ли е задължително да е с теб, но аз си мисля, че е по-добре да го обсъдеите заедно, да чуе какво ще каже док и така... вместо да му преразказваш

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #177 -: Август 15, 2007, 15:22:23 pm »
мимка, едва ли е задължително да е с теб, но аз си мисля, че е по-добре да го обсъдеите заедно, да чуе какво ще каже док и така... вместо да му преразказваш
Подкрепям Пипи, и ние ходихме двамата за първия преглед, още повече, че не ни повярва на спермограмата, и ни препоръча да я повторим там- е, ми благодарна съм му затова.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #178 -: Август 15, 2007, 15:52:41 pm »
нашата беше от клиниката на щерев, но каза да я повторим. тя беше правена и преди 2 години, де.
ама си ходете двамцата най-добре :)

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #179 -: Август 15, 2007, 18:46:54 pm »

Абе разбрах-ще отидем двамцата :lol:
[/quote]Точно така :lol: