0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Въпрос за Д-р Владимиров
« -: Април 10, 2007, 09:16:38 am »
Здрвейте, моми4ета днес си записах 4ас при Владимиров. Искам да ви попитам нещо пове4е за него. Когато отида при него какво да говоря как да постъпя. Искам също да ви попитам нали той се занимава с ендриокринология.Как постъпва при първи прегледи. Има ли моми4ета забремене ли с помоща на него и след колко време са успели.Искам също да попитам след като съм имала ве4е една бременост да го помоля ли за цветна снимка? Преглежда ли при първа среща или само  разговаряте. Благодаря ви много моми4ета за вси4ко и 4е ви има.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #1 -: Април 10, 2007, 09:29:46 am »
Носи си всички изследвания, които имаш. Занимава се с ендокринология. Има момичета, забременели с негова помощ. Времето за успех е относително, зависи от проблемите. Попитай го за тест за проходимост на тръбите, той ще прецени. Първо разговаряте и после преглежда.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #2 -: Април 10, 2007, 09:36:48 am »
Мерси много Лали за бързия отговор.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #3 -: Април 10, 2007, 10:02:43 am »
Не трябва да го молиш за каквото и да е. Разкажи му всичко, питай го всичко каквото имаш да питаш. Той ще прецени какво да ти предложи.
Моето впечатление е, че е много методичен, прави всичко стъпка по стъпка, т.е. не всички изследвания е необходимо да се направят в началото.
Успех!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #4 -: Април 10, 2007, 12:16:05 pm »
И винаги завършва разговора с "Въпроси?", така че имаш време и възможност да питаш за всичко, което те интересува. Аз съм от успелите с негова помощ, времето наистина е относително и зависи от проблема.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #5 -: Април 10, 2007, 12:34:48 pm »
При първият преглед те разпитва доста обстоятелствено, за да може да си състави представа за състоянието ти и план за действие.Направила си добър избор.Успех!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #6 -: Април 10, 2007, 13:27:09 pm »
аз съм пациентка на д-р Владимиров, резултатът е снимчицата вляво.
какво да му кажеш ли - ами това, за което си отишла при него. разкажи си подробно историята, сподели си проблемите, след това той ще те разпитва, ще гледа предишни изследвания, ако имаш такива, после ще има гинекологичен преглед и после ще коментира поведението по-нататък.
обяснява всичко подробно, отговаря на всички въпроси - не се притеснявай да питаш, да питаш, да питаш...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #7 -: Април 10, 2007, 13:45:28 pm »
а аз понякога се притеснявам, че много питам и ставам досадна :oops:
особено като знам каква опашка има навън...

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #8 -: Април 10, 2007, 13:50:00 pm »
Пипи, забрави опашките и чакащите отвън. Това е твоят живот, твоето здраве и твоето бъдеще. Ако сама не защитаваш правата си, никой друг няма да го направи.
Имай предвид, че никой не може да прочете мислите ти и да разбере, какво те притеснява, ако сама не му го кажеш.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #9 -: Април 10, 2007, 14:22:25 pm »
Имай предвид, че не обяснява много. Но ВИНАГИ отговаря с желание на всички въпроси, затова най-добре е да си напишеш на листче предварително какво искаш да го питаш.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #10 -: Април 10, 2007, 14:53:45 pm »
Благодаря ви много моми4ета пожелавам на вси4ки късмет. Дано да не стигна до инсе или инвитро 4е ще умра 4ак тогава.

*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #11 -: Април 10, 2007, 15:02:58 pm »
 8O
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #12 -: Април 10, 2007, 15:09:22 pm »
Благодаря ви много моми4ета пожелавам на вси4ки късмет. Дано да не стигна до инсе или инвитро 4е ще умра 4ак тогава.
нещо не ми стана ясно?
би ли обяснила?
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #13 -: Април 10, 2007, 15:47:31 pm »
Мерси, White!
Аз си пиша на листче въпросите, но невинаги успявам да ги задам всичките. Може би наистина не трябва да се притеснявам за чакащите навън... Иначе наистина обяснява подробно всичко, което го питаш. Макар че понякога ми идва твърде научно, явно не съм чела достатъчно :oops:

А, анета, ти защо ще умираш чак тогава???

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #14 -: Април 10, 2007, 22:00:15 pm »
Владимиров е пич, а след инсе и инвитро се оцелява, иначе щеше да си пишеш предимно с мъртавци тук, Анета!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #15 -: Април 10, 2007, 22:55:00 pm »
Айде,сега пък за умиране говорим  8O ! Нали за забременяване...уж...
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #16 -: Април 10, 2007, 23:16:36 pm »
:balk_88:Мине не мине време и НЛО премине ....

Тук се помага да се създава живот!

Мислиш-мислиш, четеш-четеш, питаш-питаш, отговорят-отговорят!

П:П:Пиша двойно, защото съм руса и не си разбирам....
И накрая, Чудо-Чучолято!Гледам и не вярвам на ушите си, драги зрители!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #17 -: Април 10, 2007, 23:20:02 pm »
Ами аз оцелях след ин витрото. И повярвай ми,бих изтърпяла много, много повече:D

Най-важното е да му се довериш - той знае какво да те пита и какви изследвания да ти назначи.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #18 -: Април 10, 2007, 23:21:23 pm »
:balk_88:Мине не мине време и НЛО премине ....

Тук се помага да се създава живот!

Мислиш-мислиш, четеш-четеш, питаш-питаш, отговорят-отговорят!

П:П:Пиша двойно, защото съм руса и не си разбирам....
И накрая, Чудо-Чучолято!Гледам и не вярвам на ушите си, драги зрители!



Маруся, ама си ги накъдрила, е :wink:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #19 -: Април 11, 2007, 00:09:01 am »
Владимиров е пич, а след инсе и инвитро се оцелява, иначе щеше да си пишеш предимно с мъртавци тук, Анета!

Ние вече сме зомбясали ............ :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."