0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #20 -: Април 11, 2007, 18:56:31 pm »
Владимиров е пич, а след инсе и инвитро се оцелява, иначе щеше да си пишеш предимно с мъртавци тук, Анета!

Ние вече сме зомбясали ............ :lol:

Айдеее, още едно зомби се присъединява към групата ...  :lol: :lol: :lol:

Иначе Владимиров е много готин, напиши си на листче всички въпроси, които искаш да му зададеш, и давай смело - не хапе  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #21 -: Април 11, 2007, 19:59:04 pm »
Аз ще се включа в нейна защита. Момичето има притеснения от друг характер,/или поне така си мисля/  не от самата процедура, но не мисля, че е уместно да казвам без нейно съгласие. Просто не се е изразила правилно. Понякога не се доизказваме и околните не ни разбират.  :wink: :D
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #22 -: Април 11, 2007, 23:39:35 pm »
бъди смела!!!аз стъпих в неговия кабинет за 1път на 28,01,2007г. на 05,02,2007 вече бях бременна С  ИНСЕМИНАЦИЯ !успех!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #23 -: Април 12, 2007, 10:16:25 am »
за 1 седмица??? Бравос! :)

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #24 -: Април 12, 2007, 11:09:37 am »
Момичета, привет.  Аз бях преди два дни при Д-р Владимиров и имаше огромна опашка, бяха нещо закъснели с графика.  Затова и прегледът ми мина по-бързо някак си, попрочете ми предварителната анкета доктора, попита ме няколко неща и след това -- преглед.  Така и не ме попита за какво ме притеснява, едва сега се сещам че не говорихме за какви противозачатъчни съм пила, кога и какви са били последствията.  Съпругът ми даде материал за спермограма, но поради суматохата в чакалнята никой не записа на кой е тази проба, не казаха кога да отидем за резултати -- само ни изпроводиха.  Аз не съм от София, имам час за следващ преглед, но ако някой може да ми каже как се процедира, за да зная какво да очаквам и колко настоятелна да бъда във въпросите си -- моля, кажете.  Мисля, че ме досрамя да питам много първия път, не знаех какво се подразбира (дали лаборантката знае чие е бурканчето, или ние трябва да икажем и т.н.) и какво не.  Благодаря ви предварително.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #25 -: Април 12, 2007, 11:47:19 am »
суматоха, несуматоха, питай всичко каквото те интересува и казвай всичко, което те съмнява. момичетат по-горе са написали - най-добре си запиши на листче въпросите предварително, за да не забравиш нещо. и мен първия път ми се стори много набързо и се притеснявах да питам, но после като се престраших да питам и си носех листчето с въпроси, на всичко ми отговори и не ме изгони :wink: така че смело!
а за спермограмата - най-добре да вземеш резултатите като отидеш на следващия преглед, тъкмо и доктора ще ги види и ще си каже мнението. а дотогава те ги пазят при тях.

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #26 -: Април 12, 2007, 12:54:11 pm »
Благодаря ти, Pippi, серизоно смятам от сега да си записвам и да не ме е срам вече :lol:  Много е окуражаващо като чувам, че и при другите е имало суматоха и страх, защото нали все си мислим, че ние сме първите, на които нещо се случва.  Човещинка  :lol:  Успех на всички момичета!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #27 -: Април 12, 2007, 13:55:55 pm »
Принцеска, спермограмите стават за 2 часа. Обади се в клиниката и помоли д-р Тачева за коментар, тя ще има вече резултата. Също, могат да ти го пратят по емейл, на нас така ни го е пращала, така ще си го имаш за твоя архив и ще знаете по-рано какво е положението. Всъщност, тя е регистрирана и тук, има рубрика "Консултации с ембриолог" в подфорума за асистирана репродукция, може да я питаш на лични кога е най-удобно да звъннеш и да й пратиш емейла си.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #28 -: Април 12, 2007, 15:03:08 pm »
Мило marmotche, много ти благодаря.  Писах и се надявам да получа отговор скоро  :lol:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #29 -: Април 12, 2007, 15:13:21 pm »
Здравейте.Аз също вчера бях за пръв път на преглед при Д-р Владимиров.Много съм доволна от отношението му и въпреки, че с мъжа ми си бяхме намислили въпросите, пак забравихме да питаме за много неща.
Принцеска, и при нас се получи подобна ситуация със спермограмата, но аз питах и останахме там и я изчакахме.Но наистина първия път е много странно , и аз се притеснявах да питам за много неща.Успех на всички!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #30 -: Април 12, 2007, 15:43:43 pm »
Девойки, аз започвам да си мисля, че вече е време да направим фен клуб на Д-р Владимиров.  От четенето ми тук ми става ясно, че Д-р Стаменов си има много ентусиазирани и доволни почитателки/клиентки, а Д-р Владимиров остава някак на заден план.   :wave: :wave:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #31 -: Април 12, 2007, 17:00:57 pm »
И двамата са много добри специалисти и хора, няма нужда да се правят класации кой по-по-най. За съжаление, толкова много двойки се борят за мечтата си, че има много пациенти и за двама им :( Така че само да им пожелаем още повече успехи.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #32 -: Април 12, 2007, 17:23:55 pm »
даже, според мен, има нужда от още толкова добри специалисти. много двойки попадат на недобри лекари и си губят времето... (казвам го от опит).
няма смисъл да се фаворизира определен лекар, по-скоро е добре да имаш мнението на двама или повече специалисти, винаги може да изникне нещо

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #33 -: Април 12, 2007, 18:04:40 pm »
И двамата са много добри специалисти и хора, няма нужда да се правят класации кой по-по-най. За съжаление, толкова много двойки се борят за мечтата си, че има много пациенти и за двама им :( Така че само да им пожелаем още повече успехи.

 :good_post:

даже, според мен, има нужда от още толкова добри специалисти. много двойки попадат на недобри лекари и си губят времето... (казвам го от опит).
няма смисъл да се фаворизира определен лекар, по-скоро е добре да имаш мнението на двама или повече специалисти, винаги може да изникне нещо

 :good_post:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #34 -: Април 12, 2007, 21:02:44 pm »
Девойки, аз започвам да си мисля, че вече е време да направим фен клуб на Д-р Владимиров.  От четенето ми тук ми става ясно, че Д-р Стаменов си има много ентусиазирани и доволни почитателки/клиентки, а Д-р Владимиров остава някак на заден план.   :wave: :wave:

Исках просто да се пошегувам, но явно не си е проличало -- моля да ме извините  :oops:.  Съгласна съм с всички, писали след мен.  Темата е сериозна, но се надявах да внеса малко лекота и добро настроение в забързания ден.  Нали позитивното мислене помага и на нас, и на лекарите ни...  Надявам се за всички нас слънцето скоро да изгрее.
« Последна редакция: Април 12, 2007, 21:50:19 pm от *Принцеска* »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #35 -: Април 12, 2007, 21:46:15 pm »
*Принцеска* :bighug:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #36 -: Април 12, 2007, 23:01:01 pm »
щеше да е просто приказка да има поне още 20 като тях из страната...ама нейсе. или просто не знаем за тях. не е лошо и от други лекари да са така доволни хората. 2-3ма в софия и 2-3ма в страната не могат да поемат 300 000 само с 2 ръце...само 10-12 часа в денонощие
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #37 -: Април 13, 2007, 10:54:47 am »
Момичета, бих искала да ви попитам следното:
Как според вас би релгирал д-р Владимиров, ако му кажа, че съм потърсила и второ мнение, което никак не съвпада с неговото?
Дали ще се съгласи той да свири втора цигулка - т.е. да приеме лечението на друг лекар?
Би ли се съгласил да направи само ехограф, например, без консултация?
Случвало ли ви се е да поискате да си направите изследване на хормон, в тяхната лаборатория, без това да е предписано от техен лекар?
С кой лекар, от тяхната клиника, трябва да говорим за влошена спермограма?
И накрая, за да не ме освиркате, само да си кажа, вярвам на д-р Владимиров, но и на другия лекар. Д-р Владимиров до сега не ми е казвал защо правим това и онова, а и аз не съм го питала, защото се притеснявах да не се ядоса. Ама се почувствах като пълна глупачка когато другият лекар ме попита защо след като си с LUF изследвате прогестерон? Защо нямаш изследване на пролактин след като след кърмене нямаш овулация? А после какво има намерение да прави той? И накрая - той добре ви е казал, че спермограмта е добра, ама ако я сравниш с предната ще видиш, че нещата не са "розови", а по-скоро "червени". И още куп неща, за които даже не ми се пише. Аз само седях и не знаех какво да кажа. Звучеше така, сякаш ме упрекваше, че не съм се поинтересувала сама за себе си  :bonk:  :balk_146:
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #38 -: Април 13, 2007, 11:11:39 am »
Д-р Владимиров според мен не би имал нищо против да потърсиш второ мнение, както и да му съобщиш, че второто не съвпада с неговото.
Няма да приеме лечението, предписано от друг лекар, откъде на къде, и аз не бих приела. Защо този друг лекар не си те лекува и какво ще правиш в такъв случай при Владимиров?
Обикновено той преглежда на ехограф и разговаряте. Плащаш само цената на ехографския преглед. /Изключвам първата консултация, макар че аз не плащах допълнително, но аз и нямах много изследвания за разглеждане/.
Те нямат лаборатория, работят с Кандиларов, където може всеки да отиде и без лекарско предписание.
За спермограма - д-р Тачева - можеш да се консултираш безплатно тук в нашия форум с нея. Също можеш тук безплатно да се консултираш с Мели.
Д-р Владимиров изисква всички хормони да се изследват. Защо ти не си изследвала - не знам.
Д-р Владимиров никога не се ядосва на пациентки, ако го разпитват. Напротив, понеже е по-скоро мълчалив съм забелязала, че като започнеш да му задаваш въпроси се оживявава и започва да отговаря охотно.
Тамара, цялото това писание ми се вижда безсмислено. Още преди време ти казах, като не харесваш д-р Владимиров и не му вяравш, значи той не е твоят лекар, не ходи повече при него и не се оплаквай тук.


*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #39 -: Април 13, 2007, 11:32:26 am »
Тамара, доверието в лекаря е 50% решен проблем.
Помисли върху думите на Лали.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde