0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #60 -: Април 18, 2007, 14:04:03 pm »
Ако не си имала оплаквания - една-две години.
Мерси за бързия отговор, Лали :balk_21:


*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #61 -: Април 18, 2007, 14:47:17 pm »
Момичета,
предстои ми трето ходени при Владимиров за трета инсеминация евентуално,притеснявам се когато му се обаждам по телефона и май не мога да си организирам въпросите добре,трудно ми е да обясня коя съм и се чувствам неловко, някоя от вас пробвала ли е да комуникира с него по имейл, май така е по спокойно и  за пациента и за лекаря, знаете ли как предпочита той?   
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #62 -: Април 18, 2007, 20:21:43 pm »
Отговаря ако не същия, то на следващия ден.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #63 -: Април 20, 2007, 22:13:03 pm »
За да не пускам нова тема искам да ви попитам някой правил ли е цветна снимка при Владимиров? И колко струва ако прави? Ако е не къде те изпраща да си я направиш и отново колко струва? Благодаря Ви много моми4ета 4е ви има и ни давате кураж за вси4ко.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #64 -: Април 20, 2007, 22:44:44 pm »
Правила съм хидротубация при Владимиров (което не е същото като цветна снимка, да доуточня, но това ми препоръча лекарят като метод за диагностика на състоянието на тръбите). Той лично ми я прави. Струваше с предварителната ПКК +СУЕ към 118лв (ако не греша). Най-добре е да попиташ за цената, за да си абсолютно сигурна, ето сега като го написах, вече си мисля дали пък изследването ПКК не го платих предварително?!
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #65 -: Април 20, 2007, 22:47:08 pm »
Д-р Владимиров не прави цветни снимки. Прави хидротубация. Мисля, че струваше 70лв., но не съм много сигурна. Най- добре е да се обадищ в клиниката и да попиташ.
Успех!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #66 -: Април 21, 2007, 09:20:07 am »
Правих хидротубация миналата седмица при д- р Владимиров, струва 95 лв. Изследванията плащах отделно.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #67 -: Април 24, 2007, 13:24:10 pm »
И аз правих на 1март при него хидротубация.За препоръчване е пред цветната снимка.
95 лв.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #68 -: Април 24, 2007, 15:19:47 pm »
le, честито, видях ти графиката. При д- р ВЕладимиров ли прави инсеминацията? Аз също правих този месец, но моите температури не са такива. Успех ти желая, една мноого щастлива бременност и едно здраво бебче  :D
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #69 -: Април 25, 2007, 10:32:02 am »
Момичета, за да не дублирам темата питам тук -- може ли някой да ми каже дали при Д-р Владимиров АРТ процедурите се извършват през цялата година или само в определено време?  Почиват ли през лятото?  Пропуснах да попитам за това при последния ми преглед и се извинявам предварително, ако по тази тема вече е писано  :oops:.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #70 -: Април 25, 2007, 20:30:20 pm »
Момичета, за да не дублирам темата питам тук -- може ли някой да ми каже дали при Д-р Владимиров АРТ процедурите се извършват през цялата година или само в определено време?  Почиват ли през лятото?  Пропуснах да попитам за това при последния ми преглед и се извинявам предварително, ако по тази тема вече е писано  :oops:.

Моята информация е, че приема нови пациенти до 15.06., за да може, ако започне някакви процедури да приключат до края на м.07. Месец август е за почивка и на есен /септември/ с песен...
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #71 -: Април 25, 2007, 22:35:24 pm »
Момичета, благодарение на вас и вашите отзиви си записах час при д-р Владимиров. Дадоха ми час за 10 май, а днес ми е първия ден от цикъла. Бих искала да направя хидротубация, но се притеснявам, че за този цикъл ще е твърде късно. Всъщност той ще прецени кога може да се направи, но смятате ли че е възможно на 16 - 17 ден при положение, че овулацията ми е на 21-22 ден?
/>
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #72 -: Април 26, 2007, 08:34:39 am »
ако е сигурно, че овулацията ти е на 21-22 ден, няма проблем хидротубацията да се направи на 16-17 ден от цикъла.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #73 -: Април 26, 2007, 08:58:00 am »
Моята информация е, че приема нови пациенти до 15.06., за да може, ако започне някакви процедури да приключат до края на м.07. Месец август е за почивка и на есен /септември/ с песен...

galli, благодаря ти много.  Дано да се развиват както трябва нещата и се вместим в сроковете, за да не се налага да се чака до на есен  :crossfingers:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #74 -: Април 26, 2007, 09:54:04 am »
Благодаря ти jam. На 10-и когато ми е първия преглед ще ми е 16-и ден. Надявам се чрез фоликулометрия д-р Владимиров да види как се развиват фоликулите за да се изключи минала овулация и да правим този месец хидротубация. Много ми се иска да не я отлагам тъй като си сменям работата и не знам до колко ще мога да отсъствам на новото място, а запазването на часове при него знаете как е. Зная, че не трябва да избързвам и нещата да се правят последователно.... ама много ми се иска всичко да мине бързо и да е наред. Благодаря ви, че ви има. Ако не беше този форум нямаше изобщо да знам какво да правя и при кого да ида. :bighug:
/>
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #75 -: Април 26, 2007, 09:58:24 am »
Вера, д-р Владимиров не обича да избързва с изследванията, прави нещата методично, стъпка по стъпка. той ще те посъветва какво е най-добре да направите.
Успех!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #76 -: Април 26, 2007, 10:22:46 am »
Вера, силно ти стискам палци и ти желая късмет  yahoo_17
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #77 -: Април 26, 2007, 10:41:47 am »
Момичета, благодарение на вас и вашите отзиви си записах час при д-р Владимиров. Дадоха ми час за 10 май, а днес ми е първия ден от цикъла. Бих искала да направя хидротубация, но се притеснявам, че за този цикъл ще е твърде късно. Всъщност той ще прецени кога може да се направи, но смятате ли че е възможно на 16 - 17 ден при положение, че овулацията ми е на 21-22 ден?
Скъпа, при първия преглед д-р Владимиров не започва от хидротубацията, още повече, че на мен като ми прави, каза, че се прави до 11-12 ден, но щом твоето ову  е по-късно той ще прецени най-добре, след няколко фоликулометрии. Желая ти успех!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #78 -: Април 26, 2007, 12:59:08 pm »
Bihte li dali nikakav sait na klinikata na Vladimirov???Ili telefon za zapazvane na c4as?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #79 -: Април 26, 2007, 13:06:31 pm »
Пиши на кирилица.
ТУК