0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #140 -: Юни 29, 2007, 10:29:08 am »
Вие наистина май си нямате друга работа, ми ако момичето наистина е реален пациент и наистина си пази касовия бон!? Ако е направен SDI-тест примерно /за който ние платихме 160 лв. в Плевен/!?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #141 -: Юни 29, 2007, 10:34:04 am »
SDI тест се прави само в Плевен! :D
Другото не искам да го коментирам. Нито е първият, нито ще бъде последният подобен постинг. За това човек има глава на раменете си.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #142 -: Юни 29, 2007, 11:18:48 am »
Вие наистина май си нямате друга работа, ми ако момичето наистина е реален пациент и наистина си пази касовия бон!? Ако е направен SDI-тест примерно /за който ние платихме 160 лв. в Плевен/!?

ми да ни постне касовия бон и да ни затвори кокошите усти :lol:

иначе нашта спермограма с морфология беше 64 лв., ле можеш да си доволна, по на далавера сте :wink:

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #143 -: Юни 29, 2007, 11:20:10 am »
Цитат
ми да ни постне касовия бон и да ни затвори кокошите усти
човки, ако питаш мен :lol: :lol: :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #144 -: Юни 29, 2007, 11:25:58 am »
Цената на изследванията в случая е без значение, защото не обяснява какво е било включено в тях - примерно спермограма с оценка на морфологията на сперматозоидите, тест за антиспермални антитела, ДНК анализ на AZF (микроделеции върху Y хромозомата), SCD тест (подобен на SDI тест за степента на ДНК фрагментация на сперматозоидите) и т.н. 


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #145 -: Юни 29, 2007, 11:59:49 am »
Вие наистина май си нямате друга работа, ми ако момичето наистина е реален пациент и наистина си пази касовия бон!? Ако е направен SDI-тест примерно /за който ние платихме 160 лв. в Плевен/!?

ако е направен SDI тест, тя няма да напише "направиха ни разширена спермограма за 250 лв, а в друга клиника ни направиха същото нещо за 60 лв", нали така?
не паса трева, останалите хора от форума - също.

да почнеш да оплюваш и да обвиняваш лекаря в бездушие, защото не ти е харесала неговата диагноза или ценоразписа му, не е признак за висок морал или умствени способности.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #146 -: Юни 29, 2007, 13:01:16 pm »
Боря се от няколко години да имам дете, като всички изследвания сочат, че няма конкретен проблем за да не мога да заременея!Най накрая посетихи и неговата клиника като, вече бях обиколила всички светила в тази област!
Да... и аз така. С тази разлика обаче, че след броени дни очаквам бебето си и съм му безкрйно благодарна.
Който е пациент на д-р Владимиров е напълно наясно, че това, което пишеш е абсурдно. Дано някой не се "върже" на думите ти.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #147 -: Юни 29, 2007, 13:34:10 pm »
Леле изядахте ме с парцалите!Недоумявам как можете толкова време да се занимавате с мен и "лъжливата" ми история, вместо с умните си главици да съветвате и обсъждате с медицинските термини, които използвате момичетата с проблеми!Спокойно можете да конкурирате любимия си доктор Владимиров!
Желая ви здраве и късмет! :lol: :lol: :lol:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #148 -: Юни 29, 2007, 13:40:48 pm »
Не така с лоще де. Просто тука не е мястото да нападаш лекар който в помогнал на много от нас. Дано намериш своя лекар.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #149 -: Юни 29, 2007, 13:41:36 pm »
Да , права си , не трябваше да ти отделяме толкова време!


Успех и на теб!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #150 -: Юни 29, 2007, 14:14:29 pm »
Цитат
Леле изядахте ме с парцалите!Недоумявам как можете толкова време да се занимавате с мен и "лъжливата" ми история, вместо с умните си главици да съветвате и обсъждате с медицинските термини, които използвате момичетата с проблеми!Спокойно можете да конкурирате любимия си доктор Владимиров!
Желая ви здраве и късмет!


Ние се занимаваме с тебе между другото - за разнообразие, иначе продължаваме да съветваме и обсъждаме репродуктивната проблематика.

Бе девойки има ли го т`ва животно - кокошка с "умна главица"?!? 8O

 
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #151 -: Юни 29, 2007, 16:17:22 pm »
Леле изядахте ме с парцалите!Недоумявам как можете толкова време да се занимавате с мен и "лъжливата" ми история, вместо с умните си главици да съветвате и обсъждате с медицинските термини, които използвате момичетата с проблеми!Спокойно можете да конкурирате любимия си доктор Владимиров!
Желая ви здраве и късмет! :lol: :lol: :lol:

как така изведнъж станахме "вие мимичетата с проблеми"? ти май също имаше проблеми, или явно вече забрави?
то тва е ясно де, ама само за 3 поста успя да си противоречиш.
според мен още отдавна модераторите трябваше да изтрият първия пост, за да не се заблуждават момичетата, които сега търсят своя лекар и да не се занимаваме с глупости... иначе е забвано де, ама айде стига вече

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #152 -: Юни 29, 2007, 18:10:53 pm »
Цитат
ако е направен SDI тест, тя няма да напише "направиха ни разширена спермограма за 250 лв, а в друга клиника ни направиха същото нещо за 60 лв", нали така?

преди 8-9 години въобще не правих разлика м/у ТСХ и ФСХ.

казах
Цитат
Ако е направен SDI-тест примерно

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #153 -: Юни 29, 2007, 18:48:31 pm »
За касовата бележка - както и да е, много зависи какво точно са изследвали, възможна е и тази цена. Обаче ако това беше пациент, обиколил няколко клиники, щеше да знае за какви изследвания точно става въпрос (или поне приблизително) и за какви цени. Постът нямаше да звучи като "Прекараха ни в цената за една проста разширена спермограма". Въобще целият пост е изпълнен с неточности, които навеждат на мисълта за умишлено плюене, а това не е полезно за никого...
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #154 -: Юли 02, 2007, 14:11:27 pm »
Момичета, първо бих искала да кажа, че и аз съм пациентка на доктора, но не  искам да заставам на нито една от двете страни. Искам само да споделя, че виртуалното пространство е затова, за да може всеки спокойно да изказва своето мнение независимо дали то е положително или негативно. Винаги медала има две страни - винаги има доволни и недоволни взависимост от резултата, който са постигнали. Просто трябва да проявяваме разбиране и толерантност към всяко мнение, независимо дали то ни харесва или не. Наскоро в друга подобна тема имаше подобна дискусия за друг уважаван доктор, да не говорим за темите, в които се обсъждат (меко казано) други "не толкова уважавани" лекари...Затова подобни форуми са полезни - за да могат да се чуят много и различни мнения и всеки сам от позицията на своята зрялост да направи собствените си изводи и да вземе правилното според него решение на кого да се довери за своето здраве и бъдеще.
Скорошен успех на всички в трудния път към успеха! :goodluck:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #155 -: Юли 02, 2007, 14:16:29 pm »
Всеки е свободен да изказва мнения, но не и да използва обидни квалификации.
Към последните не бива да има толерантност.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #156 -: Юли 02, 2007, 14:19:28 pm »
Разбире се, че всеки трябва да си казва мнението и смятам, че тоно тук е мястото за това. Но както много момичета писаха постинга е пълен с неточности и повече прилича на измислица и злонамерена нападка.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #157 -: Август 10, 2007, 13:23:32 pm »
Айде и аз в групата! :lol:
Записах си час за Владимиров за 22ри ноември.

Честито, Мимка!  Ама много чака, докато го направиш!  Надявам се да останеш доволна и много бременна след работата си с д-р Владимиров.  Не се изнервяй, докато чакаш да те приеме първия път -- само в началото се чака повечко и изглежда като да цари дезорганизация.  :crossfingers:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #158 -: Август 10, 2007, 13:47:23 pm »
Моя час е за 2 октомври, преди седмица се обадих. Ама така е, особено след отпуска.  :wink:
/>
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #159 -: Август 10, 2007, 20:14:12 pm »
Айде и аз в групата! :lol:
Записах си час за Владимиров за 22ри ноември.
:balk_602:

Мимка, значи ще се виждаме пред кабинета. Дано не е задълго де!  :wink:
 :hug2: