0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #180 -: Август 15, 2007, 19:33:26 pm »
И аз съм "за" да се ходи като двойка. Още повече, че и в сайта пише, че на първи преглед е добре да присъстват и двамата партньори и даже да попълнят една "анкета" (или как там се казваше) за да се ориентира док. за състоянието на двойката.

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #181 -: Август 15, 2007, 20:59:47 pm »
Мимка, д-р Владимиров иска задължително при него да се направи спермограма, независимо колко броя имате преди това и къде са правени. Явно се доверява най- вече на спермограми правени при него.
Но това не означава, че в деня на първия преглед ще я направите. Обикновено часовете за деня са заети и няма възможност, та по тази причина дават час за друг ден специално за спермограма.
 

Въпреки това моят съвет е да си вземеш момчето с теб и двамата да влезете при д-ра.
А и нали е кандидат баща, хич да не се ослушва! :wink:

П.П. Много се надявах да се видим във Варна... :?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #182 -: Август 15, 2007, 21:17:53 pm »
особено пък ако сте с мъжки фактор и ще искате да правите ИКСИ при него, задължително ще искат да направят спермограма при тях! не защото не ви вярват, че сте за ИКСИ, или защото искат да ви цакнат с още 20-тина лева - а за да си направят най-актуална оценка по техни си способи за състоянието на сперматозоидите. ако положението е много зле - възможно е да ви предложат и други изследвания за мъжа, описани са на сайта им.

изобщо, не разбирам как така ще те чака в колата мъжът ти, Мимка... опитай се овреме да му внушиш, че в този процес участвате равноправно и двамата - както физиологично, така и емоционално. после, дай Боже, следва бременност, раждане, гледане на бебе - ако отсега "те чака в колата", образно казано, какво ще бъде занапред? във всички тези дейности помощта, съпричастието и ангажираността на мъжа са много важни.

извинявам се за отклонението.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #183 -: Август 16, 2007, 09:14:03 am »

П.П. Много се надявах да се видим във Варна... :?




Много, ама много се извинявам за Офф-а! :oops:
Гали, това за мен ли се отнасяше? :wink:
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #184 -: Август 16, 2007, 19:34:09 pm »

П.П. Много се надявах да се видим във Варна... :?
Много, ама много се извинявам за Офф-а! :oops:
Гали, това за мен ли се отнасяше? :wink:

Ами да!  :D
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #185 -: Август 17, 2007, 14:12:48 pm »
 Здравейте, момичета, включвам се след няколко дни , че бяхме на море  :D Не зная какво ще реша последно, сигурно ще си сменя мнението още десетина пъти   :D Засега мисля да отида сама, при нас все още не се знае каква точно е причината за забавянето на бебо. Изследвала съм само хормони, изчаквам прегледа при Владимиров за да направим и спермограма. Но още отсега съм нервна, сигурно преди прегледа няма да спя и ще си мисля какви ли не глупости.....
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #186 -: Август 17, 2007, 20:16:24 pm »
Скъпа Тина, май започваш малко отзад напред  :D Ами първо от спермограмата се почва. Не знам защо си решила, че в теб е проблема. Не жали мъжлето толкова. Ами тя спермограмата не боли в крайна сметка.  :D
Съжалявам за отклонението..

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #187 -: Август 22, 2007, 11:06:17 am »
 :D И аз ще си запиша час при Д-р Владимиров. Всичко, което прочетох за него ми вдъхва много надежда.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #188 -: Август 22, 2007, 11:09:46 am »
Аз явно съм ви изпреварила- 10.09. Но все ще се виждаме, де  :D
Хехехее, Златулка, и аз за тогава ... ама 8 и половина сутринтаааааааааа  :? Пак ще ходя и ще спя права  :lol: :lol:

Я да питам който вече е бил там.Приятелка тук от форума ми каза,че нейна позната е ходила там с направление за гинеколог.Мога ли да мина с направление? :?

Миме, поне миналата година нямаше проблеми за направленията  :lol: Но както са ти казали момичетата - дава право на 2 безплатни прегледа (а УЗ си го плащаш)  :lol:

И аз съм "за" да се ходи като двойка. Още повече, че и в сайта пише, че на първи преглед е добре да присъстват и двамата партньори и даже да попълнят една "анкета" (или как там се казваше) за да се ориентира док. за състоянието на двойката.
Миме, в този ред на мисли, въпросната анкета я има и на сайта на клиниката, свали си я от тук и я попълнете с милото предварително, така ще бъде много по-лесно, а не тепърва там да губите време и за това :lol: Ние поне така постъпихме и бяхме спокойни...
« Последна редакция: Август 22, 2007, 11:19:34 am от rally_pat »

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #189 -: Август 23, 2007, 20:53:37 pm »
Еее, Рали, аз съм по обед така че този път май ще се разминем, но по- натам се надявам да се виждаме  :D

Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #190 -: Август 24, 2007, 08:47:46 am »
Извинете ме за малкото отклонение от настоящата дискусия, но ми се иска да попитам по-отдавнашните пациентки на Д-р Владимиров дали познават посестрима  :) забременяла при него от замразени ембриончета?
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #191 -: Август 24, 2007, 09:00:23 am »
Мацки, аз ще ходя на 5.10. Има ли някой за тогава.
*
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #192 -: Август 24, 2007, 09:28:29 am »
Аз съм на 03.10.  :D
/>
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #193 -: Август 24, 2007, 10:32:20 am »
Аз съм забремянала от замразени ембриони благодарение на д-р Владимиров.Всеки ден благодаря на Бог, че ме срещна с този изключителен човек.
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #194 -: Август 24, 2007, 10:45:26 am »
И аз съм в списъка - на 29.09 имам час при него.  :lol:
 Радвам се че видях темата , защото много се колебая дали да бъда при Стаменов или при Владимиров,  :oops:  а чета супрлативи само за Стаменов , докото за Владимиров досега само тук-там по нещо и много се чудех.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #195 -: Август 24, 2007, 10:56:07 am »
 :lol:
Мацки, аз ще ходя на 5.10. Има ли някой за тогава.
аз пък съм на 07.09. :lol:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #196 -: Август 24, 2007, 10:59:35 am »
И аз съм в списъка - на 29.09 имам час при него.  :lol:
 Радвам се че видях темата , защото много се колебая дали да бъда при Стаменов или при Владимиров,  :oops:  а чета супрлативи само за Стаменов , докото за Владимиров досега само тук-там по нещо и много се чудех.
Ами той човека няма нужда от възхвала, всички знаем кооолко е велик  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #197 -: Август 24, 2007, 11:06:02 am »
И аз съм в списъка - на 29.09 имам час при него.  :lol:
 Радвам се че видях темата , защото много се колебая дали да бъда при Стаменов или при Владимиров,  :oops:  а чета супрлативи само за Стаменов , докото за Владимиров досега само тук-там по нещо и много се чудех.
Ами той човека няма нужда от възхвала, всички знаем кооолко е велик  :lol:
Напълно те покрепям :lol: :balk_47:
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #198 -: Август 24, 2007, 12:29:32 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата, имах нужда  :ywoohoo:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Въпрос за Д-р Владимиров
« Отговор #199 -: Август 24, 2007, 13:39:18 pm »
Аз съм забремянала от замразени ембриони благодарение на д-р Владимиров.Всеки ден благодаря на Бог, че ме срещна с този изключителен човек.

аlis13, благодаря ти за отговора.  Можеш ли да ми кажеш как протече процедурата, каква подготовка и проследяване имаше предварително?  Също така, колко ембриона ти върнаха?