0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: лапароскопия
« Отговор #120 -: Април 22, 2007, 13:27:31 pm »
И аз съм малко учудена от себе си,ама като се чувствам добре защо да не се прибера веднага :lol:Само малко ми боцка около операцията но не е кой знае какво.Смятам да поизляза след малко да се поразходя 8)
*
Re: лапароскопия
« Отговор #121 -: Април 22, 2007, 23:54:12 pm »
Браво,georgeel!Радвам се,че си премахнала всички пречки към успешното инвитро.Сега се пази да не настиваш,абе давай го  по-леко,нищо,че се чувстваш добре,все пак си е операция.
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*

    Tarja

  • *
  • 520
  • \m/ metal inside \m/
Re: лапароскопия
« Отговор #122 -: Април 23, 2007, 09:13:04 am »
Браво georgeel!
От все сърце ти желая лека и успешна процедура  :crossfingers:
         Equally Destructive
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: лапароскопия
« Отговор #123 -: Април 23, 2007, 10:07:33 am »
Благодаря ви момичета!И аз се надявам от тук нататък всичко да е добре и да ми се сбъдне най-голямата мечта :D
Re: лапароскопия
« Отговор #124 -: Април 23, 2007, 15:55:42 pm »
Здравей Georgeel,поздавления и от мен.Моля те, пиши как минава лапарото при Александров,че на мен ми предсти скоро и се притеснявам.Ще бъда много благодарна за всяка подробност която се сетиш,например-слабително или клизма,с кого оперира,колко ти струва,какво си носи и т.н.Желая ти успех и много късмет занапред.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: лапароскопия
« Отговор #125 -: Април 23, 2007, 18:53:03 pm »
peperuda_3 направиха ми изследвания предния ден.В събота ме приеха,правят клизма :?след това ме свалиха на втория етаж(там е операционната)Преди да легна на масата ми биха инжекция(в дупето)с три различни лекарства,в смисъл едно след друго ми ги инжектираха,и след това на масата венозна упойка и оттам не помня.Аз си носих нощница,чехли и чаршафи.Излезе ми към 400лв.А сестрите са много мили :DНе се притеснявай не е страшно,аз бях се побъркала от притеснение пък то мина много добре.Желая ти успех и не се притеснявай :lol: :lol:
Re: лапароскопия
« Отговор #126 -: Април 24, 2007, 08:16:28 am »
Момичета, ходих на консултация относно лапароскопия при д-р Филипов в Майчин дом, София. Някоя от вас правила ли е тази операция там? Доволни ли сте от работата и отношението му?
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
*
Re: лапароскопия
« Отговор #127 -: Март 22, 2008, 19:18:34 pm »
Момичета може ли някоя по запозната да ми каже,колко време след лапаро може да се ходи на солариум и дали изобщо може да се ходи(дали влияе нешо зле на органите,ако е работено по тях :oops:)?
Re: лапароскопия
« Отговор #128 -: Март 23, 2008, 23:27:39 pm »
 При лапароскопията може ли да се отстранят сраствания или запушване на тръба?
*
Re: лапароскопия
« Отговор #129 -: Март 24, 2008, 07:19:45 am »
При лапароскопията може ли да се отстранят сраствания или запушване на тръба?

  Може. :D
Re: лапароскопия
« Отговор #130 -: Март 24, 2008, 09:53:37 am »
При лапароскопията може ли да се отстранят сраствания или запушване на тръба?

  Може. :D
И при диагностичната  лапароскопия ли?Например при запушване от извънматочна бременност спряла развитието си на много ранен етап? И още един въпрос- ако се прави преди ову може ли да и попречи по някакъв начин?
« Последна редакция: Март 24, 2008, 10:24:27 am от fatalwoman »