0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #660 -: Юни 04, 2012, 16:35:18 pm »
Надежда, честото! Много се радвам за теб! Успех и късмет до края!;-)
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #661 -: Юни 04, 2012, 16:46:29 pm »
Честита сбъдната мечта Надежда!!!Лека бременност до края!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #662 -: Юни 04, 2012, 17:43:53 pm »
    Честито Надежда! Това е прекрасна новина. През последните месеци често се сещах за теб и се чудех до къде си стигнала!?!
     Искрено ти желая лека и успешна бременност!!!
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #663 -: Юни 05, 2012, 04:01:08 am »
Честито  Надежда! Бях сигурна че ще успееш  :bighug:
Желая ти огромно, тлъсто ЧХГ и само хубави емоции от тук нататък ! 
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #664 -: Юни 05, 2012, 07:44:19 am »
Благодаря ви момичета :bighug:

Имам си своите притеснения, защото са ниски стойностите на ЧХГ, но силно вярвам, че ще успеем и ще гушнем нашето/нашите бебчета! Дано всичко да е наред от тук нататък!
Щастлива мама на трима :)
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #665 -: Юни 05, 2012, 13:28:15 pm »
Ето ме и мен,със закъснение,и с малко перипетийй както винаги  :D,бременна съм благодарение на лекарите в МЕМОРИЯЛ,бях обещала да пиша,но след положителния тест реших,че съм 6 и пазарих,готвих,чистих (акъл немам)и получих отлепване и кървене и така лежах близо месец и половина,бебчо е добре,лежах пишках в подлога и храна и така..)))Сега вече съм по добре бебето расте дано всичко е наред вече и Господ да е с мен до края..)))Момичета не губете надежда вярвайте.Благодарна съм на пр.КАХРАМАН и д-р АЙНУР,която ми направи трансфера на 4 ден беше на 2 ембриона първо качество..)))стимулацията мина добре 11 дни беше,а тука все казваха,че фуликулите ми не растата и все се прочоваше по 16 ден ..)))Бях със Гонал Ф,само и сетротид накрая.перфектна стимулация,перфектни ембриолози,екипа е невероятен.Ако нещо искате да питате на линия съм да отговарям..)))     *Надежда*,Честито и всичко най добро ти пожелавам,аз също не можах да повярвам  катп пуснах кръвния..)))Успокой се всичко ще е наред ЧХГ се удвоява супер..)))Моето ЧХГ беше 535 на 11 ден и се надявах на близнаци но е едно...)))
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #666 -: Юни 05, 2012, 13:41:18 pm »
Честито Лилия!От сърце ти желая докрая безпроблемна бременност и прекрасно бебче на финала!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #667 -: Юни 05, 2012, 17:43:00 pm »
Страхотни новини в тази тема - Надежда, Лилия, честито момичета!!!
Леки и спокойни оставащи месеци, и здрави бебчета около термин!




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #668 -: Юни 09, 2012, 10:09:56 am »
*Надежда*, много е вълнуващо това, което ни разказваш.
Честита бременност! Лека и безпроблемна до край!  :ballons:
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #669 -: Юни 21, 2012, 18:03:14 pm »
Защо никой не пише,правите ли опити,как си НАДЕЖДА..)))
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #670 -: Юни 21, 2012, 22:47:01 pm »
запис
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #671 -: Юли 10, 2012, 14:09:44 pm »
Здравейте момичета. Живея 12 години в Турция. Имам правени 3.5 опита инвитро. Сега съм в период на чакане на резултата от 4-тия опит .Ситуацията при мен е следната:Физиологически всичко е наред и при мен и при съпругът ми, но за съжаление не мога да забременея. Попадам в тези необяснени 5 % при които дори инвитрото не помага....Тялото ми не задържа  ембрионите.
Искам да Ви попитам стува ли си да ходя до България и да пробвам методите на българските доктори?
*
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #672 -: Юли 10, 2012, 19:01:16 pm »
Здравейте момичета. Живея 12 години в Турция.
... Искам да Ви попитам стува ли си да ходя до България и да пробвам методите на българските доктори?

Lalili, аз живея от 12 години в Щатите и правих успешно инвитро тук. От няколко години четене във форума знам, че методите на турските, българските и американските лекари в репродуктивната медицина са еднакви. Независимо коя е страната, има добри и не толкова добри лекари и клиники. Не пишеш в една или повече клиники си правила четирите си опита.

В друга клиника е възможно да повторят основните изследвания, да поставят по-точна диагноза на теб и/или партньора ти, и поради това да имаш по-добри шансове. Ако базата на клиниката и ембриолозите й са по-добри, ако прилагат по-модерни техники за селекция на сперматозоидите и оплождане, също е плюс. Друг важен фактор е колко време ще чакаш, за да преминеш отново през изследванията и да направиш нов опит - някои клиники са много натоварени и за тях се чака дълго.

По тези въпроси разсъждавай, не толкова националността на лекарите.
И дано четвъртият ти опит е успешен!
« Последна редакция: Юли 10, 2012, 19:05:46 pm от цигу »
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #673 -: Юли 12, 2012, 14:37:12 pm »
Edna i sashta klinika e, no s 2 razlichi doktora.Slava Bogu, tuk ne se chaka... barzo stava . Drugia pat otivam v Universitetskata bolnica. Sorry za latinicata ,no PC-to ne e moe..
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #674 -: Юли 28, 2012, 08:50:55 am »
Lalili - Желая ти успех, не губи вярата си, ще стане, в Турция лекарите са много добри! Аз ходих в Мемориял хоспитал при проф. Кахраман на консултация. Такъв обстоен и внимателен преглед никой в БГ не ми е правил. На този преглед дължа откриването на неинсулинозависим диабет и наличие на уж отрязана дясна тръба с хидросалпингс. Професорката ги предположи и след като се върнах в БГ и минах през ендокринологията и нова цв. снимка се оказа напълно права.
Бях пациентка на д-р СТаменов в клиника Малинов/Надежда. Той ми спря Сиофора, което е било много фатално. Направи ми 4 цв. снимки и той и двете му докторки се произнесоха , че двете ми тръби са перфектно изрязани.... Дори ми издаде 2 пъти епикризи с тубарен фактор за пред фонда... Коментари няма да правя, ти сама се сещай какви са. В Истанбул има много клиники, много добри доктори, премести се и опитай пак, вярвам че ще имаш успех!

пп. Ако не те затруднявам, би ли разказала как правите ин витро в Турция? Държавата помага ли ви, заплаща ли ви част от опита или всичко си поемате вие? Любопитен ми е този въпрос. Благодаря предварително!

Във този форум също има тема за ин витро в Истанбул, все едни и същи момичета пишем, ама там някак си стана по-активно от тук.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=653323.480
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #675 -: Септември 04, 2012, 13:12:35 pm »
Момичета, можете ли да ми помогнете с линк на клиниката Мемориал, но в Кипър (разбрахме, че има филиал, където се извършват инв процедури с донорски яйцеклетки)? Много ще съм благодарна на всички които имат инфо :P


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #676 -: Септември 04, 2012, 15:26:56 pm »
,,Аз съм Бахрие, официалният преставител на клиника "UMUT"за България.
 При нас законите не позволяват донорството за това тази процедура се извършва в филиала на клиниката която се намира в северната част на КИПЪР.
    Подготовката за трансфера се извършва при нас.
    Цените за яйцеклетка 5.600 евро ,сперма 4.600 евро,ембрио 6.600 евро в тях е влючено ( сомолетни билети,престоя в хотел и подготовкота на пациентката в Истамбул), не включва (престоя в истамбул ,лабораторни изследвания(100-150 долара)и лекарствата за стимулациа при донорството на сперматозоиди).
 Уважаваме изследванията от България при някойи е възможно да се поискат повторения най-често спермогромата която предпочитаме да бъде направена при нас.
 За допълнителна информация може да ми пишеш на bahrıeozersin@hotmail.com
  Извиниме за забавения отговор. ЗА ВСИЧКО С НАЙ-ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ!!! ,,   
Само да доуточня,че това е инфо от 2008 год
Ето ти и линк от темичката http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=7191.20
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #677 -: Септември 04, 2012, 15:37:29 pm »
,,Аз съм Бахрие, официалният преставител на клиника "UMUT"за България.
 При нас законите не позволяват донорството за това тази процедура се извършва в филиала на клиниката която се намира в северната част на КИПЪР.
    Подготовката за трансфера се извършва при нас.
    Цените за яйцеклетка 5.600 евро ,сперма 4.600 евро,ембрио 6.600 евро в тях е влючено ( сомолетни билети,престоя в хотел и подготовкота на пациентката в Истамбул), не включва (престоя в истамбул ,лабораторни изследвания(100-150 долара)и лекарствата за стимулациа при донорството на сперматозоиди).
 Уважаваме изследванията от България при някойи е възможно да се поискат повторения най-често спермогромата която предпочитаме да бъде направена при нас.
 За допълнителна информация може да ми пишеш на bahrıeozersin@hotmail.com
  Извиниме за забавения отговор. ЗА ВСИЧКО С НАЙ-ДОБРИ ПОЖЕЛАНИЯ!!! ,,   
Само да доуточня,че това е инфо от 2008 год
Ето ти и линк от темичката http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=7191.20

 sugari75
Благодаря! Аз тази темичка я знам, както и видях профила на Бахрие ;) Но т.к същата, не е влизала отдавна, затова търсех прясна информация :P


Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #678 -: Септември 04, 2012, 16:22:04 pm »
А защо не пишеш направо на Кюбра ? Предполагам няма да ти откажат инфо по въпроса
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро в Истанбул
« Отговор #679 -: Септември 04, 2012, 16:43:31 pm »
А защо не пишеш направо на Кюбра ? Предполагам няма да ти откажат инфо по въпроса
Писах още преди седмица, нямам отговор засега :( :?