0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Акция "Буркан"
« Отговор #100 -: Октомври 20, 2006, 13:27:52 pm »
Аз го предложих вече. Дори си мисля, че ако е неделя ще е добре. Така хем ще ги посрещнем с цветя понеделнишки служителита не касата, хем ще може да се включат работещите момичета. Наистина е трудно за работещите да се измъкнат през седмицата.
Само да добавя, че във форума има 3832 регистрирани потребителя... без коментар.
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 17:38:52 pm от jazzybaby »

lb2f
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #101 -: Октомври 20, 2006, 20:58:44 pm »
Аз също мисля, че почивен ден е по-добре.
Аз лично мога по всяко време, но колко са с тези възможности..
Нека определим дата, да я сложим в календара. Да пуснем и тема в "кафето" за протеста пък ако ще и 20 да сме пак е нещо.
Първият протест намайките също беше с малко хора, но въпреки това им обърнаха внимание.
Ще го правим, всеки месец ако се наложи.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #102 -: Октомври 20, 2006, 22:35:04 pm »
Аз съм "за"  :D Дори и само 20 да сме първият път, надявам се да заразиме с ентусиазъм останалите.

lb2f
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #103 -: Октомври 20, 2006, 22:41:13 pm »
Следя темата с интерес, много искам да участвам, но съм във Варна :(. Идеята е страхотна. Ако има такава инициатива тук, ще участвам на 100%.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #104 -: Октомври 20, 2006, 22:49:03 pm »
Цитат
ледя темата с интерес, много искам да участвам, но съм във Варна Sad
Когато определиме дата се пребройте варненки. Мисля, че паралелна акция не е лоша идея.

lb2f
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #105 -: Октомври 20, 2006, 22:52:30 pm »
 Аз също съм за колкот сме толкова, но дайте да определим дата, за да мога да почна да агитирам мои приятелки и приятели да дойдат.
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #106 -: Октомври 20, 2006, 22:53:39 pm »
Цитат
Когато определиме дата се пребройте варненки. Мисля, че паралелна акция не е лоша идея.
Цитат

Хич, даже, подкрепям с две ръце!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #107 -: Октомври 20, 2006, 23:22:43 pm »
Ей, сега ако си бях във Варна щях да дойда с количките на малкия и с буркани :) Ако се повтаря периодично ще търся начини и аз да се включа. Иначе съм с вас :)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #108 -: Октомври 20, 2006, 23:46:26 pm »
Може пък кой с каквото си има, или количка или буркан, ако пък дойдат и майки да ни подкрепят, ще бутат количка с дете., може да съм оптимист, но може да дойдат хора, които да нямат нашите проблеми. Ако пък оповестим извън форумите че на тази и тази дата, еди къде си ще се проставят буркани, като символ на подкрепа на нашата петиция, и на бездействието на НЗОК и държавата, то може и други хора, да дойдат да ни подкрепят.
В такъв случай на помощ може да влезе идеята с лепенето на стикери, само че вместо стикери - да се лепи петицията, със съобщение за Акцията.
Мисля че собствениците на магазини за бебешки дрехи и храни биха се съгласили - повечето!
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #109 -: Октомври 21, 2006, 00:25:22 am »
За колички е по-трудно. Не всеки ще успее да намери. А и изасква повече подготовка. Аз съм за буркани с цветя. Ако има ефект, ще мислиме какво да е продължението. Сега е важно да започнеме от някъде  :D Какво ще кажете за следващата неделя?

lb2f
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #110 -: Октомври 21, 2006, 09:21:05 am »
Да, ако е почивен ден няма да има проблем да присъствам... :)

Аз не споделям проблемите си с хората около мен, просто защото те са двойки за които понятието проблем със забременяването е абсолютно непознат...Не се притеснявам от публичността, така че ще съм на линия - спира ме само работното време през седмицата :?

Re: Акция "Буркан"
« Отговор #111 -: Октомври 21, 2006, 23:11:15 pm »
Момичета, можем самата петиция да я разпечатаме на принтер в А4 формат и да я разлепим на няколко места- през НЗОК, на спирките и на местата, където минават доста хора и ще получим гластност.

Нахвърлям идей в суров вид, върху които можем да помислим.
Работя в рекламна агенция и мога да съдействам за стикери и т.н. като идеи и дизайн. За производство обаче ще се наужни пари...
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #112 -: Октомври 23, 2006, 11:23:25 am »
 Темата пак изпадна назад. Какво ще правим за тази неделя /29,10,/ ли остава и от колко часа ще се събираме пред НЗОК.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #113 -: Октомври 23, 2006, 12:53:42 pm »
ини, тази неделя ако се съберем, сме общо около 20 на брой.... нали
идеята е да се видим колко сме като брой. за сега сме като за излагация, а не за протест ;-)
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #114 -: Октомври 23, 2006, 13:59:30 pm »
 ок аз просто бях останала с впечатление, че е за неделя.Честно казано се съмнявам, че ще успеем да се съберем повече. Аз съм на линия когато тогава.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #115 -: Октомври 23, 2006, 14:12:58 pm »
И аз мога да помогна с разпечатването на известна бройка от петициите...
Само да се реши :)

*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #116 -: Октомври 23, 2006, 15:35:04 pm »
Предлагам също да раздаваме петицията на минувачите.
Аз също мога да разпечатам някакво количество, само ми трябва текста и да решим дали ще я допълваме с някакво съобщение за подкрепа в Акцията, също и в пощенските кутии можем да я пускаме.
Освен за подкрепа в акцията бихме могли да изнесем информация и за далаверите на ЗДР. каса.
Нека се запознаят хората - къде си даваме парите и кой ги харчи!
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #117 -: Октомври 24, 2006, 15:44:32 pm »
 Момичета понеже сме малко предлагам всяка да дойде с мъжа си и така се удвояваме.  :comm:
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #118 -: Октомври 24, 2006, 16:29:25 pm »
Напълно подкрепям акция "буркан".Аз също съм от Варна и ще се вкюча във всичко което се реши.По тази причина дори официално се регистрирам тук сред всички "приятелки по съдба" .
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #119 -: Октомври 24, 2006, 16:34:49 pm »
Само така, MTK-a! :-)

И както тук си пожелаваме - да не се задържаме дълго в този форум! :-)