0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Акция "Буркан"
« Отговор #40 -: Октомври 13, 2006, 13:25:07 pm »
ОЛЕЛЕ, това с празните колички наистина ме накара да настръхна...

Ама от къде да намерим толкова бебешки колички? Можем да ги комбинираме с бурканите някак си.

Жестока идея!!
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #41 -: Октомври 13, 2006, 13:43:48 pm »
 Това с бебешкити колички е невероятно. Много е добро.
Предполагам, че всички около тях имат приятелки с малки деца, така ще може да се набавят бебешки колички.
 Представете си само шествие с празни бебешки колички от НДК до НС, това ще има голям отзвук, но като гледам няма да може да се организираме.Трябва по някакъв начин да го разпространим в пространството след като изберем дата, така могат да се включат и хора без такъв проблем.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #42 -: Октомври 13, 2006, 13:48:53 pm »
Оф да, факт - как да го обявим.....

Мислете, мацзки! Като за начало, хайде да пуснем темата и в бгмама и в другите форуми на Зачатие?  Аз не знам как се прави... Хелп!
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #43 -: Октомври 13, 2006, 14:04:21 pm »
Аз ще сложа такава тема в бг-мамма в проблемно и в искам бебе. В клюкарника ще я добавим, като уточним датата, идеята на протеста и някакъв подходящ текст.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #44 -: Октомври 13, 2006, 15:59:41 pm »
Ако мислим да правим шествие от НДК до НС, трябва да се проучи как се взима разрешение, от къде, кой го разписва и т.н, не съм сигурна, но май  от кмета. Освен това незнам дали не трябва да сме от някаква организация или нещо от тоя род. Мисълта ми е да говорим и със сдружение "Зачатие и те да се включат, пък може и да помогнат с разгласяването. Нещата трябва да се обмислят и организират добре. Смятам, че трябва да си уговорим среща  да се видим  и избистрим идеята и плана за действие.
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #45 -: Октомври 13, 2006, 16:56:17 pm »
Искам и аз да се вклю4а в петицията мили моми4ета. Според мен е най добре да бъде с бибиероно от колкото с буркан, или да е  няколко епроветки например какво ще кажете. Аз искам да знам кога е датата 4ас. А о да кажа най е добре да се тръгне от НДК до ЗК какво ще кажете така пве4е хора ще ни видят и ще ни подкрепят. Много силно ми се иска да разберат тия от ЗК какво искаме ние  и за какво се борим за един живот.
       Желая  успех на вси4ки моми4ета и ще 4акам да кажете последната дата и 4ас. Запишете ме и мен и аз ще дойда. :bighug: :wave:

Re: Акция "Буркан"
« Отговор #46 -: Октомври 13, 2006, 20:23:38 pm »
Ако мислим да правим шествие от НДК до НС, трябва да се проучи как се взима разрешение, от къде, кой го разписва и т.н, не съм сигурна, но май  от кмета. Освен това незнам дали не трябва да сме от някаква организация или нещо от тоя род. Мисълта ми е да говорим и със сдружение "Зачатие и те да се включат, пък може и да помогнат с разгласяването. Нещата трябва да се обмислят и организират добре. Смятам, че трябва да си уговорим среща  да се видим  и избистрим идеята и плана за действие.
Ini, незнам колко си наясно, но сдружение Зачатие подкрепя инициативата от самото начало.
Както и това, че повечето потребители на този форум са членова на сдружението.
Прочети внимателно темите и петицията и ще ти стане ясно :)
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #47 -: Октомври 13, 2006, 21:26:24 pm »
Мисълта ми е да говорим и със сдружение "Зачатие
Ини, сдружение Зачатие - това сме всички ние. Ако още не си член - много лесно е да станеш.
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #48 -: Октомври 13, 2006, 23:54:45 pm »
Съжалявам ако съм засегнала някой, но аз не съм член на сдружението, мога и да стана. Предполагах, че някои от Вас са.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #49 -: Октомври 14, 2006, 10:36:20 am »
Снощи моят мъж даде една идея, която според мен е много добра: да организираме шествие на празните бебешки колички... Трудно мога да си представя по-покъртителна гледка  :(

.... тръпки ме побиват... направо ужасяващо, кошмар наяве ще бъде, като траурно шествие... от бебешки колички!
Хичкок и сие пасти да ядат!
Дано ни забележат, ако това се осъществи.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #50 -: Октомври 16, 2006, 12:07:35 pm »
Момичета, искам и аз да се включа, но ще сме в София чак на 6-7-ми ноември за операцията на мъж ми :( Дали няма да може някое момиче да сложи бурканче и за нас. Аз ще напиша нещо лично за картичката на буркана.
А за стикерите - защо да са само по магазини? Може и по спирките например - там, докато чакаш автобуса, винаги четеш разните обяви, реклами и т.н. И не е нужно много да се оскъпява. Предполагам, че почти всяка от нас има достъп до принтер - не е толкова скъпо да разпечатаме по някоя друга черно-бяла страничка. Само предлагам :)


Re: Акция "Буркан"
« Отговор #51 -: Октомври 18, 2006, 11:46:00 am »
... се консервира.

еми такива сме си, кой ни е виновен.. аз дори си мислех да агитирам тук разни фирми да ни подкрепят финансово, ама ако сами не си помогнем, защо някой друг ще го прави?
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #52 -: Октомври 18, 2006, 11:52:48 am »
Не се ли събрахме? Аз пратих лс, а списък после не видях.  Ако ние не си помогнем, няма кой... :(

lb2f
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #53 -: Октомври 18, 2006, 12:13:41 pm »
списъкът е на 2-ра страница
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #54 -: Октомври 18, 2006, 12:15:45 pm »
Не го бях видяла  :oops: А сега ме е срам колко сме малко  :oops:

lb2f
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #55 -: Октомври 18, 2006, 13:50:20 pm »
с удоволствие бих се включила и ще го направя, ако тогава съм в София - ние честичко пътуваме, но не знам точно на тази дата дали ще сме там  :|

иначе за пореден път искам да ви благодаря, мили момичета, за усилията, които полагате, за да ни чуят!  :wave:

Аз сега съм на тема лекции - в офиса сме 9 жени и да не ви казвам какво са им чули ушите  :wink:
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #56 -: Октомври 18, 2006, 14:37:47 pm »
Момичета, пишете ме и мен  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #57 -: Октомври 18, 2006, 18:15:48 pm »
Момичета аз също съм с вас, пишете и мен.
Житейски закон е:
Когато една врата се затваря,
друга се отваря пред нас.
Трагичното обаче е,
че човек гледа само към затворената врата
и не обръща внимание на отворената.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #58 -: Октомври 19, 2006, 08:50:21 am »
За съжаление ще бъда командировка  :(, но ще гледам да изпратя някой вместо мен.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #59 -: Октомври 19, 2006, 09:42:25 am »
котаранка, още не се знае не само кога, а дали изобщо ще се състои този протест. към тази дата сме не повече от 20участнички. мисля, че в този състав е по-добре да изпием по чаша вино някъде и ще останем също толкова забелязани.

От време на време ще пиша в тук, за не оставям темата да пада надолу надолу и накрая съвсем да я забравим.

И още - какво се случи, пусна ли някой темата в бг мама? Аз си мисля, че е опасно да забождаме твърдо час и дата, при условие, че рискуваме да сме смешно малък брой протестиращи.