0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Акция "Буркан"
« Отговор #180 -: Октомври 30, 2006, 10:36:55 am »
Такааа - а сега остава софиянки да бъдат добрички и да ми кажат къде в София им е Здравната каса, за да знам къде да ме докара моят мъж с бурканите :)

*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #181 -: Октомври 30, 2006, 10:39:05 am »
И за мен сайта с Петицията е недостъпен от повече от 2 седмици.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #182 -: Октомври 30, 2006, 11:07:38 am »
Здравната каса се намира на Кръста... Повече детайли тук
http://bgmaps.com/services/links/links.asp?sid=4cb19e0f2e420be6a89b1a15789ea09f

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #183 -: Октомври 30, 2006, 11:27:45 am »
и аз ще дойда
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #184 -: Октомври 30, 2006, 17:40:23 pm »







« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 17:52:18 pm от cygnus »
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #185 -: Октомври 30, 2006, 17:48:25 pm »
Дони, всичките цветя съм ги дала в тази тема:
http://forum.zachatie.org/index.php?topic=6862.0
Момичета, мисля че това разпокъсване на темата в много подтеми не води до синтезиране на информацията, а до точно обратното  :?
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #186 -: Октомври 30, 2006, 17:53:29 pm »
лелей, ми аз за кво си играх досега. Ама верно трябва да е в една тема.
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #187 -: Октомври 30, 2006, 17:54:05 pm »
Розичка, ами сега се опитвам да организирам всичко на едно място. Пуснах темата във всички подфоруми по-скоро като информация, а не като покана за обсъждане. то и никой не обсъжда в другите форуми, така или иначе.
Просто темата стана мнооого дълга тук, в Асистирани методи и ако някой се зачете направо ще му изгуби края.

Не знам как да постъпя с организацията иначе...Сега ще помисля. Свърших я малко като в гардероба ми ... всичко надолу с главата и само на мен ми е ясно къде са ми чорапите. 8O :crazy:

Моля някой ако има идеи, да ми помогне с организацията. :thankyousign:

За сега има отделна тема за списъка с имената - мисвля, че така е по-организирано. Също така има една обобщение - какво се е случило.
И има една която дава информация за това какво трябва да се направи на 5 ноември. Тва е. ПОследната съм я размятала из всички подфоруми. :phone: :rockon:
« Последна редакция: Октомври 30, 2006, 17:58:06 pm от coookie »
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #188 -: Октомври 30, 2006, 17:57:47 pm »
Розичка, ами сега се опитвам да организирам всичко на едно място. Пуснах темата във всички подфоруми по-скоро като информация, а не като покана за обсъждане. то и никой не обсъжда в другите форуми, така или иначе.
Просто темата стана мнооого дълга тук, в Асистирани методи и ако някой се зачете направо ще му изгуби края.

Не знам как да постъпя с организацията иначе...Сега ще помисля. Свърших я малко като в гардероба ми ... всичко надолу с главата и само на мен ми е ясно къде са ми чорапите. 8O
cookie споко, и аз съм така, ела да ми видиш компа ;) Ама в гардероба няма search бутон ;)
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #189 -: Октомври 30, 2006, 21:26:47 pm »
Cookie,

Бих искала да помогна.
Прочетох, че подготвяш прессъобщение до медиите. Бих могла да ти пусна е-меилите на ресорните журналисти "Здравеопазване" на по-големите вестници, на които също да бъде изпратено.
Проявяваш ли интерес?

Бижу
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #190 -: Октомври 30, 2006, 21:47:09 pm »

Момичета, мисля че това разпокъсване на темата в много подтеми не води до синтезиране на информацията, а до точно обратното  :?

Аз мисля, че всички теми трябваше да са с линк до тази.

lb2f
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #191 -: Октомври 31, 2006, 10:47:02 am »
Cookie,

Бих искала да помогна.
Прочетох, че подготвяш прессъобщение до медиите. Бих могла да ти пусна е-меилите на ресорните журналисти "Здравеопазване" на по-големите вестници, на които също да бъде изпратено.
Проявяваш ли интерес?

Бижу

БИжу, иска ли питане? Личните ми те очакват :-)
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #192 -: Октомври 31, 2006, 12:50:55 pm »
Здравейте, нова съм.
Не съм чела петицията - къде мога да я видя?
Няма значение - искам и аз да се включа в акция "Буркан", мисля, че идеята е много добра, само да не са малко хората... Важи ли датата - 5 ноември в 1 часа пред НЗОК?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #193 -: Октомври 31, 2006, 13:00:45 pm »

Момичета, мисля че това разпокъсване на темата в много подтеми не води до синтезиране на информацията, а до точно обратното :?

Аз мисля, че всички теми трябваше да са с линк до тази.

Или заключете другите теми "Акция Буркан" и нека се пише само в една.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #194 -: Октомври 31, 2006, 13:52:21 pm »
Цитат

Или заключете другите теми "Акция Буркан" и нека се пише само в една.
Цитат
Това е добра идея, но ще трябва намеса от модератор.

lb2f
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #195 -: Октомври 31, 2006, 14:03:58 pm »
Здравейте, нова съм.
Не съм чела петицията - къде мога да я видя?
Няма значение - искам и аз да се включа в акция "Буркан", мисля, че идеята е много добра, само да не са малко хората... Важи ли датата - 5 ноември в 1 часа пред НЗОК?
Списъкт е тук: http://forum.zachatie.org/index.php?topic=6943.0
Надявам се да се събереме повече  :D
Но както каза Мели и двама да протестират, това не омаловажава проблемът им.
Дата 05.11.2006 г. - 13:00 часа, пред НЗОК :balk_50:

lb2f
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #196 -: Ноември 01, 2006, 14:18:16 pm »
Цитат
Подкрепям петицията, за Вас никой явно не го е грижа, а никой не знае какво Ви в сърцата ...Ще се боря с всички сили за да постигнем макар и малък напредък С Вас съм д-р Стаменов
Много мило ми стана...

lb2f
*
Re: Акция "Буркан"
« Отговор #197 -: Ноември 03, 2006, 12:59:58 pm »
Момичета,аз лично няма да мога да присъствам,за което мн.съжелявам.Но ще има човек или няколко които да "оставят" моята надежда в бурканче и ще ни бъдат подкрепа.Пуснала съм темата и в други сайтове,където също проявяват интерес и съпричастност,и се надявам да има присъстващи.