0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #640 -: Септември 06, 2021, 12:49:21 pm »
Честита заповед, Лейди! Бързо да минава чакането и скоро да стартирате!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #641 -: Септември 08, 2021, 20:58:57 pm »
Лято, съжалявам за неуспеха, пробвайте с домашни опити, виж при Тери как се получи.

Лейди, и аз ти стискам много палци, какво следва при теб? Коментира ли с лекарката биопсията?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #642 -: Септември 17, 2021, 17:23:45 pm »
Робин, честит имен ден на София! Здраве и късмет да й носи името!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #643 -: Септември 18, 2021, 11:25:06 am »
Грейси, Робин, благодаря ви, че ме мислите!
Ами какво следва, егати скучното чакане  :lol: От клиниката ми казаха, че всичко е наред и няма нужда да се обаждам за коментар. Ако съм искала въпреки това, можело да ми запишат час, но не сметнах за нужно. Вече съм със завършен ваксинационен курс, сега чакам цикъл до седмица, започвам Регулон и дано средата на октомври стартираме.
Тук много опустя темата, сама си кютам  :D Няма ли някой да повтори или потрети 😄
Робин, жива и здрава да ти е именичката 🥰
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #644 -: Септември 18, 2021, 11:46:03 am »
Лейди, то не останало! Радвам се, че сте решили за октомври. Знам, че за правещите опити времето минава ужасно бавно, но по-малко от месец не е никак много. Хайде, ще чакаме новини, като стартираш.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #645 -: Септември 18, 2021, 15:01:58 pm »
Лейди, бутахме си тази тема двечките доста време. Ама оковаме една по една. Как мина една година. Само добра стимулация ти трябва на теб. Всички други предпоставки за успех са налице. Много ти стиска е палци с Матей
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #646 -: Септември 19, 2021, 10:23:03 am »
Благодаря за поздравите за София 😊

Лейди, аз нямам търпение да се върна в темата, все още нямам цикъл заради кърменето, щом се възстанови, започваме. До тогава обаче ти вече ще си в бременната тема ;)
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #647 -: Септември 29, 2021, 11:10:57 am »
Благодаря ви, момичета! Благодаря и на Матей ❤
Цикъла ми свърши и започнах Регулон, сега само чакам  :D
Робин, ще се радвам да се върнеш, но дано не те дочакам  :D
Момичета, как мислите, дали да не опиша предните две стимулации и резултатите от тях на лист и да ги дам на Шефкетова? Дали ще е удачно или ще помисли, че й давам акъл, което не бих искала съответно. Мислих да го направя, за да не се повтори неуспеха и да бъде насочена, кое и как ми действа.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #648 -: Септември 29, 2021, 11:22:02 am »
А тя не ги ли поиска? На мен Владимиров ми поиска протоколите от предната стимулация. Според мен я питай, дали да не и го дадеш.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #649 -: Септември 29, 2021, 12:22:35 pm »
Аз като ходих в Турция носих направо календар с всичко описано, дори размери на фолиули и бройка, доколко помнех (тоест четох си постовете тук). Това е много важна информация, на базата на нея се прави следващ опит, иначе следващия е все едно правите отново първи: тоест налучкване
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #650 -: Октомври 04, 2021, 15:44:07 pm »
Благодаря ви. Нямам спомен какво съм оставила при нея бях притеснена. Като документи, занесох цялата бумащина  :lol: и тя си взе, каквото й трябваше, но ще подготвя за всеки случай. Притеснявах се да не се засегне  :D
Нещо ми се е прецакала настройката за известия по темата, за това чак сега виждам, че сте писали.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #651 -: Октомври 07, 2021, 09:14:48 am »
Лейди, знаеш ли вече кога започвате?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #652 -: Октомври 07, 2021, 11:24:59 am »
Не, Грейси, чакам цикъл,  днес ми е 14ти ден.
При теб вече денят идва, дано всичко мине леко ❤ Стискам палци и чакам благата вест  🥰
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #653 -: Октомври 08, 2021, 11:26:31 am »
Благодаря, Лейди. Стиснати палци и за теб!  :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #654 -: Октомври 19, 2021, 18:16:29 pm »
Момичета, здравейте, минавам на отчет  :D
От миналата сряда съм в стимулация. Този път съм с много ниски дози Пурегон и Менопур и всичко върви добре, в понеделник имах 6 фоликула от дясно и 2 в ляво. От днес обаче започнах да чувствам онази тежест и май трябва да започна с протеина, но от изварата ми се повдига вече  :( Знам, че вие пиехте протеин на прах, може ли да ми кажете, каква е марката и от сайтове ли се поръчва, защото нямам представа.
 
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #655 -: Октомври 19, 2021, 18:25:22 pm »
Лейди, обичам те, момиче, да знаеш :* много се надявам за теб
Аз бях на Прегнако, пиех го бременна и ми беше ужасен на вкус, но е най-изчистният за бременни. Не се оставяй без протеин
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #656 -: Октомври 19, 2021, 19:35:26 pm »
Тери ❤ Не знам, как го правиш, но умееш да ме разплачеш ❤
Благодаря ти за бързото включване, ще взема още утре!
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #657 -: Октомври 19, 2021, 21:36:04 pm »
Лейди,  стискам палци това да е вашият опит,  да мине леко и скоро да се похвалиш! То не остаха бременни в бременната тема, твой ред е!
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #658 -: Октомври 19, 2021, 21:51:35 pm »
Лейди, стискам палци за добри новини скоро 🤞На мен ми бяха изписали биогейм, не е неприятен на вкус, не знам колко е добър, не съм проучвала.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #659 -: Октомври 19, 2021, 22:28:06 pm »
Благодаря, момичета 🥰
Ще взема Прегнако от аптеката при нас, видях че имат в сайта. Нали се пие по веднъж дневно?
Хелиантус, тъкмо това си мислих и аз. Тук темата замря, всички родиха, но въпреки това, ако имам нужда, веднага някоя от вас се включва и ми помага ❤❤❤ (след като написах това изречение, яко се сдухах, много е самотно така) 😲