0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #260 -: Април 28, 2021, 12:07:05 pm »
Лейди, дано всичко е наред. Предполагам няма причина кистата да не се е изчистила. Остава само въпросът с противозачатъчните. Питай тази лекарка дали може да ги пиеш още малко - поне само за информация. Иначе е добре с твоя доктор да обсъдиш как ще процедирате за стимулацията. Знам, че зависи от състоянието на яйчниците. В клиниката, в която съм, без докторът да е видял на 2-ри ден + хормони, няма как да се започне, колкото до къс протокол. Ако отсъства, се отлага. То дори и да започнеш, нали инжекциите се дават от клиниката - трябва да се види кои дни ще работи, сестра да ти обясни как и кога да слагаш. Може в София по друг начин да се процедира, но поне от моя опит без доктор е абсурд нещо да се прави. Пък и ти не знаеш кога ще ти дойде, може да са 2 дни, след като си спряла Регулона, както е при мен.
Сметки, сметки - но това е животът. По принцип е хубаво да имаме план, защото иначе се носим безтегловно и съвсем се оставяме на шанса. То иначе пак си е шанс, но поне каквото зависи от нас, да сме го направили. Тери вярва, че е случайност, че е забременяла. Аз - не. Защото фактът, че мъжът й е положил усилия дълго време старателно да пие добавки, е довел до подобряване на неговите показатели. Тя е била след стимулация и е имала някакви остатъчни хормони. Нещата просто са се наредели благоприятно за тях, но с техни усилия дори без да го съзнават. Така че всяка крушка си има опашка.
Успех, Лейди!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #261 -: Април 28, 2021, 12:45:42 pm »
Lady, а то няма ли да има друг лекар в клиниката, който да направи прегледа на 2ри ден? При нас е така, заместват се лекарите при отсъствие. Предполагам все ще е я прегледа някой и ще й пусне хормони, иначе наистина е на сляпо.
Аз вярвам, че забременях, защото Господ ни го даде това дете. Дошло е времето.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #262 -: Април 28, 2021, 13:21:13 pm »
Явно не съм се изразила правилно. Винаги когато доктора го няма, доктор Белчева го замества, тя ще ме прегледа на 2ри ден и ще ми назначи изследвания. След това с него съгласува всичко по телефона и вземат решения. Това имах предвид относно дистанционните насоки  :D Не бих помислила никога да правя нещо сама, разбира се.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #263 -: Април 28, 2021, 13:24:41 pm »
Сега разбирам, Лейди. Тогава всичко е наред и стискам палци за една успешна процедура!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #264 -: Април 28, 2021, 13:51:52 pm »
 Благодаря ти, Грейси  :D
Иначе и аз вярвам, че Тери е бременна с дар от Господ! И отново се сещам за думите на ходжата, да остави инвитрото и че е дадено да имат момче ❤🤗
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #265 -: Април 29, 2021, 11:04:51 am »
Здравейте отново, минах на преглед днес, всичко е наред, кистата се е резорбирала и започнахме подготовка  :D Камък ми падна от сърцето.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #266 -: Април 29, 2021, 11:33:38 am »
Lady, много ти стискам палци. След нещата, които преживяхме заедно  с теб, ми стана много близка. Ще се помоля за вас. Дано  :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #267 -: Април 29, 2021, 12:56:00 pm »
Браво, Лейди! Стискам палци в подготовката и за успешна процедура!
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #268 -: Април 29, 2021, 13:56:23 pm »
Супер, Лейди. И от мен много стиснати палчета!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #269 -: Април 29, 2021, 14:58:24 pm »
Много сте мили всички, благодаря ❤❤❤ Днес имаше три много важни събития в нашето семейство и всичко се случи по най-добрия начин! Вярвам, че Господ е с нас ❤
Благодаря ти, Тери, че ще ни включиш в молитвите си ❤
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #270 -: Април 30, 2021, 00:45:58 am »
Чудесна новина , Лейди! Късмет и стискам палци това да е вашият опит !
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #271 -: Април 30, 2021, 10:06:13 am »
Здравейте, момичета
Лейди, успех! Дано този път всичко е наред :-)
Аз свърших АБ, пих и пробиотик  и боровинкаов сироп.
Четвъртъка спрях АБ и понеделник при изследването за нормална и стерилна урина , всичко излезе чисто. Слава Богу, засега съм се закрепила. Вчера се сетих, че и противогъбично са ми давали преди при прием на АБ и макар и по-късно-пих една доза. Не ми беше удобно до притеснявам пак АГ и на моя глава то взех.
Взех си и още едно шише боровинков сироп за техническа поддръжка.
Иначе цикъла ми дойде супер бързо,
По време на прегледа в спешното се видя, че съм имала овулация и е минала. Надявах се да сме хванали момента, но цистита завъртя нещата.
След АБ можем да си продължим с опитите, нали? Противогъбичното,  при положение , че е взето като профилактика, също не пречи, надявам се.
« Последна редакция: Април 30, 2021, 10:26:53 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #272 -: Април 30, 2021, 10:07:48 am »
Лейди, хайде чакам те с нетърпение в темата на бременните!Ще стане!

Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #273 -: Май 02, 2021, 13:49:12 pm »
Христос Воскресе, момичета!
Честит празник!  :-)
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #274 -: Май 02, 2021, 22:42:40 pm »
Воистина воскресе! Живи, здрави, все така с добри сърца и благословени бъдете!
Светли празници!
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #275 -: Май 04, 2021, 19:54:43 pm »
Честит и светъл празник, момичета! Много любов, мир и хармония ви пожелавам !
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #276 -: Май 05, 2021, 04:47:19 am »
Светли празници желая, момичета! Топлота и мир! Wide, браво, че си се закрепила. Не знам, когато закъснееш с противогъбичното дали няма да ‘цъфнеш’, но пък има бая хора, които дори не го пият по време на прием на АБ. Според мен , ако има нещо , ще си пуснеш една МБ така или иначе. Може пък и да сте го хванали момента... знае ли се. Стискам палци за вас!
Лейди, как сте? Как вървят нещата?
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #277 -: Май 05, 2021, 06:38:32 am »
Аз съм изпила 20 антибиотика за 2 години, гъбички не съм завъдила, всичко друго да, но не и гъбички (само веднъж или два пъти външни и с Вагизан интимен сапун с едно измиване ги махнах, оттогава съм само с него)
Лейди, и аз те мисля. Дойде ли ти?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #278 -: Май 05, 2021, 12:10:21 pm »
Благодаря ви 🥰 Гърдите вече ми спадат и болките почти отшумяха, ниско долу има напрежение, така че се надявам до утре да ми е дошло. Много се притеснявам да не ми дойде в петък след обяд и да не изпуснем месеца, защото изследвания и преглед ще мога да пусна чак в понеделник сутрин и може да се окаже късно. Но, въпреки това не го мисля много, защото така или иначе не мога да го променя по никакъв начин.
*
Re: Правим опити за бебе - 30 тема
« Отговор #279 -: Май 05, 2021, 12:41:42 pm »
Хайде, Лейди. Стискам палчета всичко да се нареди и това да е последният цикъл за следващите 9-10 месеца :)