0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #340 -: Юли 25, 2020, 09:35:46 am »
Ама Тери, аз нямах никакви, абсолютно никакви симптоми. На добре ти вървят нещата  :bighug: Силно стискам палци  :crossfingers:
Аз се държа и се опитвам да го приема, нямам друг избор.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #341 -: Юли 25, 2020, 10:12:33 am »
Абе, Тери. То така би изпуснала биохимична. Излагат се. Няма ли да правиш преди това?

Лейди, съжалявам.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #342 -: Юли 25, 2020, 11:06:06 am »
Лейди, ужасно съжалявам. Прегръщам те!
Тери, тест на 10ти ден след трансфера не би ли трябвало да отчете? :ask:И аз си мислех същото, как ще се следи удвояването на ЧХГ? Стискам палци. Знаеш, че понякога просто няма симптоми.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #343 -: Юли 25, 2020, 12:03:32 pm »
Лейди, много съжалявам  :bighug: Защо трябва да се минава през толкова мъка... Кураж!

Тери, рано е за симптоми, а такива като моите вече на никого не пожелавам. И аз им се чудя на твоята клиника за късните тестове. Аз, ако не правех преди закъснение никога нямаше да разбера за биохимичните. Стискам силно!

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #344 -: Юли 25, 2020, 13:09:12 pm »
Лейди, много съжалявам, наистина не е честно :( Дръж се и ни пиши как си!

Грейси, положителното е, че забременяваш естествено или след лека стимулация, ще стане пак. Имаш доста изследвания и и процедури, дано да е въпрос на време да стигнеш до успешен финал. Кога си пак на преглед?

Тери, чакаме всички с теб да дойде време за тест!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #345 -: Юли 25, 2020, 18:04:05 pm »
Лейди, и аз с твоето безсимптомно забременяване се успокоявам. Чудех се ЦАР признават ли две инсеминации и два трансфера като АРТ процедури, за да може да кандидатстваш по фонда. Търсих текста, но него откривам. Много съжалявам, че преминаващ през всичко това и то толкова време.
Иначе нямаше да правя тест, но заради вас ще направя и пак няма да му гледам резултата като при втория трансфер. Казвах на докторката, че според мен миналия път може би е имало имплантация, но тя каза, че няма ли ревящо бебе било неуспех. На 17 ден от Овитрел имах ЧХГ 0.27, на 19 ден <0.1. Нещо падаше, а Овитрел се чисти за 10 дена според листовката. Не знам защо според нея биохимичните не носят никаква информация. На теория на мен не ми носят наистина информация, колкото повече стоя в тази тема, по-объркано ми става всичко. Оказа се, че при миналия трансфер доста съм предробила нещата. Аспирин и Фраксипарина ми били през ден, а аз пиех Аспирина всяка вечер, без да имам мутации. Което обясни кафевите нишки, които виждах с Кринона.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #346 -: Юли 25, 2020, 22:32:34 pm »
Лейди, все пак много се надявам да се задържи човечето  и стискам силно палци.
Тери, кръвен на 10-ти ден със сигурност дава информация, да не кажа и достоверен резултат. Иначе не съм сигурна в НМХ терапия през ден какъв смисъл има. Не мисля, че си сгрешила.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #347 -: Юли 25, 2020, 23:37:33 pm »
. Тери,тествай рано.Има смисъл,след Овитрел бих правила кръвен само.
На ЗЕТ имах само Кринон и нищо друго,затова правих уринни.На осми ден и първи за М ,Зори ми смигна от шуър чек писалка.Стискам многомногомного палци, :bighug:
Лейди,дано мине леко!Прегръдки и горе главата,дано се възстановиш бързо :kiss:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #348 -: Юли 26, 2020, 00:27:30 am »
Одител е алфа, а не бета. Ранните кръвни дават доста информация.
Едно е имплантацианни неуспехи, друго неуспехи при задържане. Как да не дават. Но тогава при късни аборти да не правим и тогава изследвания или и тогава не е успех. Чак ме ядоса лекарката ти.
Идеята е да му се помогне на човечето. На 20те ден вече няма как. От рано все има малък шанс.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #349 -: Юли 27, 2020, 10:34:46 am »
Лейди, успех, мила  :bighug: :bighug: :bighug:
Момичета, да ви попитам. Ще пусна кръвен, който няма да гледам до официалната дата за тест. Но имам възможност само на 7ми ден и на 10ти ден да ходя до Пловди за тест. На кой ден ще е по-достоверно откъм информация за имплантация. По книга на 6ти ден започва да навлиза в кръвта ЧХГ, ама знам, че бебетата не четата книги и се чудя.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #350 -: Юли 27, 2020, 10:46:14 am »
Тери, благодаря ти.
На 7ми ден държеше да бъде Владимиров, мисля че ще е добре да го пуснеш тогава. Стиснати палци ❤
Болките ми спряха в събота, кървенето рязко намаля, днес ме прегледаха. Направила съм спонтатнен аборт, въпреки конските дози Утрогестан. На обяд днес ще ме чистят с вакум.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #351 -: Юли 27, 2020, 10:53:53 am »
Лейди, много, много  съжалявам. Кураж!  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #352 -: Юли 27, 2020, 10:54:55 am »
Лейди съжалявам  :bighug: :bighug: :bighug: кураж момиче. Стискай зъби и продължавайте напред. Ще се случи  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #353 -: Юли 27, 2020, 10:57:29 am »
Лейди, бъди смела. Сега знаеш, че чудото е възможно, просто не е било писано сега. Тялото помни и следващия път ще стане и ще продължи завинаги. Просто трябва да се изправиш, след като паднеш и да продължиш. Вярвам, че успехът те чака зад ъгъла.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #354 -: Юли 27, 2020, 11:11:23 am »
Много съжалявам,Лейди  :(
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #355 -: Юли 27, 2020, 11:35:14 am »
Благодаря ви, че те с мен и ми давате кураж :bighug: Дадоха ми и хапчета, едно вагинално и едно под езика, за да се разшири шийката, а после ще ме обработват.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #356 -: Юли 27, 2020, 12:04:27 pm »
Лейди, съжалявам много. Следващият път ще е твоят успешен опит.
Тери, ако с вярваш, че няма да го погледнеш.... Аз бих направила и двата пъти, защото знам, че няма как да не го погледна. Но ако си сигурна по-добре пробвай домашните тестове до 10 ден и на 10 ден кръвен. Успех! ♥

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #357 -: Юли 27, 2020, 13:18:15 pm »
Тери,на седми ще покаже.Аз на осми разбрах с уринен,тъй че мисля седми ден.Успех!
Лейди,дано мине леко,и после пак напред :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #358 -: Юли 27, 2020, 13:34:42 pm »
Лейди, съжалявам. Дано всичко мине бързо и възможно най-добре за теб.

Тери, на 7-ми ден ще е супер. Аз на 8-ми бях с много положителен резултат. Аз лично от 7-ми ден докато погледнеш теста, няма да мога да спя, пък за теб не знам  :D

Момичета, колко дни след тотално спиране на фолиевата да направя повторно изследване? Че сигурно ще ме гръмнат 100-тина евро и да не е ей така.
И някой знае ли как би се отразила такава висока стойност в начална бременност и кога трябва да започна да взимам пак, ако примерно ми се случи чудото?

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #359 -: Юли 27, 2020, 14:07:00 pm »
При втория трансфер правих така: кръвен тест и не гледах резултата, та знам, че мога да издържа.

Яна, моят фолат миналата година беше >45 при горна граница 45. Не измерваха точна стойност. Според др Русев фолата бил токсичен. Аз търсих потвърждение на това, както и момичетата и не открихме никакъв медицински материал, който да го доказва. Така че не вярвам. На мен той ми каза 1 месец да спра всичко с фолиева киселина и след месец отново да я започна. Не ме е карал да тествам отново. Според това, което четох в интернет, признаци на предозиране са стомашни проблеми и гадене. На два пъти ми се случи да пия: Неофолик мета, ФХ Про и Иногинол (с обикновена фолиева). в началото не се замислях. Просто пиех подред и двата пъти някъде на 3-4 ден много започваше да ми се гади и така се сещах, че съм забравила да спра поне Неофолик Мета-та. Така че вредното предозиране поне аз успявам да го усетя. Мен др Русев ме накара да спра Иногинола, но са малко добавките, които са метилирана форма на Б9. Това че го спрях ми донесе негативи и  го започнах отново.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света