0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #260 -: Юли 13, 2020, 14:25:24 pm »
Значи слушай ме и това е!Вита правят ин витро, и те са едни нарочени доктори там....(лично мнение)Естествено че ще се държат така.
Лежи, почивай и пии но шпа!

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #261 -: Юли 13, 2020, 17:42:55 pm »
Маги, аз там повече няма да стъпя (по собствено желание). Явно беше, че възхваляваше своите колеги. Както и да е.
Слушам те, разбира се  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #262 -: Юли 13, 2020, 17:58:17 pm »
Еее, Лейди, колко хубаво. И бая е пораснал мъника, вие се надявахте на 0.4мм поне. Пу-пу. Почивай се, сега ти се е паднало.
Аз се връщам от клиниката. 3 часа чаках, напрегнах се, че чакаме и аз, и мъжа ми, а трябва да сме на работа + час и 30 мин пътуване, абе отиде.
Лигавицата ми 10мм, Но би се паднало размразяване на ембриони в събота и явно няма ембриолог, който да гигледа уикенда, та ми включват прогестерона чак в петък, в понеделник вливка, а в сряда другата седмица трансфер. притеснява ме лигавицата ми да не е станала много дебела, но не повдигнах въпроса, защото не съм аз лекаря, че да ги мисля тези неща. Имат си достсатъчно опит хората, щом са решили така, значи може.
А и имам втора подред чиста микробиология. Слабо представени лактобактерии, но ги има.
« Последна редакция: Юли 13, 2020, 18:41:35 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #263 -: Юли 13, 2020, 19:01:38 pm »
Тери, стискам много силно палци, дано сред тези снежковци е вашето чудо!  🤞🤞🤞🍀🍀🍀
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #264 -: Юли 13, 2020, 20:19:23 pm »
Тери, не смеех да те питам дали не мина трансфера. Стиснати палчета от мен  :goodluck: :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #265 -: Юли 13, 2020, 21:43:16 pm »
Тери,явно всички са претоварени.Днес моята приятелка ходи за преглед за четвърта инсеминация и имало 7 човека горе и още 6 долу чакащи.Дано не спрат пак процедурите,че ...
Ще им стискам палци на малките хайванчета😘
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #266 -: Юли 13, 2020, 22:31:35 pm »
Тери, успех на малките снежинки, ще се моля за вас ❤ Усещах, че наближава  :D Бъди спокойна и им изпращай енергия, така ни посъветва ембриолога последният път, ще видиш, че ще си ви познаят  :bighug: Развълнувах се  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #267 -: Юли 14, 2020, 13:01:10 pm »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #268 -: Юли 14, 2020, 19:31:37 pm »
Момичета, реших да пиша и в тази тема. Видях сърчице днес, бобчето се развива точно както си трябва. Чакам ви всичко скоро в другата тема  ❤
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #269 -: Юли 14, 2020, 21:34:17 pm »
HELIANTHUS, честито сърчице!!!
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #270 -: Юли 14, 2020, 22:38:10 pm »
Хелиантусче, честито сърчице. Ех, че хубаво. Много се радвам за вас.  Здраво бебонче ще е, то толкова симптоми то създава от самото начало.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #271 -: Юли 14, 2020, 23:31:34 pm »
Благодаря ви  :bighug: Чакам ви скоро в другата тема! Чудеса стават
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #272 -: Юли 15, 2020, 08:32:35 am »
Браво, честито сърчице.

Лейди, как си?

Теринце, аз миже да не пиша, ама си те следя, нали знаеш  :bighug:

Днес четох във ФБ в една група, че можело да се ходи в Турция и че ходят и минават без карантина срещу някакъв документ издаден от клиниката.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #273 -: Юли 15, 2020, 10:02:07 am »
Маги, мислех вчера да ти пиша във фейсбук за Турция. Ако твоята приятелка не следи групите, пиши ми, за да ти пратя информацията и темите, където обсъждаме пътуванията. Засега има вратичка през някои КПП-та да се пътува без карантина и то по няколко пъти на процедура. Общо взето, който ще пътува за Турция сега е момента.  Пиши ми, ако приятелката ти иска да пътува все още, че кой знае след месец два какво ще е положението.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #274 -: Юли 15, 2020, 12:18:38 pm »
Хелиантус ❤ Честито да ви бъде сърчицето, най-прекрасната новина ❤ Добре направи, че ни писа  :D
Маги, днес е малко по-спокойно, кървенето понамаля, предимно тъмно до кафяво ( до вчера беше червено) е и болки, но преди около час понамаляха и те. Лежа и не мърдам  :D Благодаря за вниманието  :D
Аз също видях, че може да се пътува до Турция без карантина 🥰 Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #275 -: Юли 15, 2020, 15:19:37 pm »
ЕЙ, влезнах тук и чудесни новини- карантината пада, Лейди не кърви. Хелиантусчето ни отвори нова тема на бременните, чакаме ви там <3  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #276 -: Юли 16, 2020, 18:49:03 pm »
Хелоу  :D пак се усили кървенето, болките не спират и към обяд реших да отида до клиниката. Доктор Блечева е отпуск вече и се обадих на доктор Владимиров. Обясних му, как стоят нещата и той ми каза, че съм за прием в болница и трябва да се спре това кървене. Та сега ме приеха в Майчин дом, но преди това ме прегледаха и доктора каза, че сака е ок, с правилна форма, рано е, но започвало да се вижда ембрионче 🥰 Толкова се успокоих, защото заради вчерашното кървене се чудих дали все още има нещо.
Прегръщам ви всички  :bighug: Теринка  :crossfingers:
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #277 -: Юли 16, 2020, 18:53:51 pm »
Лейди, радвам се , че се развива точицата, въпреки всичко. Хубаво е , че са те приели. Дани успея ют да спрат контаракциите и да овладеят нещата. Вяряам, че всичко ще е наред. Прегръдки

Благодаря ви, момичета  :bighug: 
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #278 -: Юли 16, 2020, 21:46:32 pm »
Лейди аз бих била по-спокойна да съм под лекарско наблюдение. Най-важното е, че е ок въпреки кървенето. Ще чакаме да пиешеш. Тери <3
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #279 -: Юли 16, 2020, 22:16:05 pm »
Лейди, дано скоро спре това кървене и ти олекне на душицата. Браво на ембриончето, развива се, борец! ❤️❤️❤️🍀🍀🍀🙏🙏🙏
Тери, не спирам да стискам палци и за теб, в ума си ми!  :goodluck: