0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #300 -: Юли 20, 2020, 17:50:57 pm »
Денис от бг мама ми каза,че няма как 8 дни след овулация да отчете,чхг се отделя 10-12 дни след нея. Направих си преди малко друг тест писалка някаква Клиър Силпъл и другия Престо,няма втора черта ,да идва вече и да видим какви хапчета ще изпише лекаря.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #301 -: Юли 20, 2020, 18:17:22 pm »
Тук съм, до днес всичко беше неясно и под въпрос. Събота и неделя бяхме без лекуващия доктор и нямах инфо. Днес на визитация казах на доктора, че болките са се усилили събота и неделя, а кървенето си е направо като цикъл. Прегледа ме и установи голямо отлепване. НАЙ-НАКРАЯ!!!! Никой нищо не виждаше, вика бягаш в леглото и трябва да ти се постави Хориомон. Викам ей сега ще кажа на мъжа ми да купи.  Той вика никъде няма, но има останала една инжекция в отделението, ще поискам от колежка. Поне една да ми сложи. Евала! Та сложи ми я и не мърдам цял ден, ставам само до вц. А какъв запек ме е хванал... Мъжа ми намери още инжекции, та ще направим курса.
Благодаря, че ме мислите  :bighug:
Принцес, рано е за тест още. Стискам палци!
Робин, ще те вземе Владимиров  :D Успех  :crossfingers:.
Тери, дечицата са ти ги размразили днес, нали? Ще изпращам сили ❤
« Последна редакция: Юли 20, 2020, 18:18:54 pm от Lady01 »
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #302 -: Юли 20, 2020, 22:35:38 pm »
Лейди,ще оправите отлепването,поне знаете причината .Успех!
За запека на мен ми помагаше само Лактулоза,започна от осмия ден ,когато правих тест,но беше в лека степен.От там много зле,,ядох всичко що се сетиш за запек,пих едновременно кафе,фреш и айрян и нищо.В петия месец спря от само себеси.Кажи на доктора,че имаш запек,той ще ти каже какво да вземеш.
Принцес,осем дни след овулация е много,много рано за каквото и да е.Успех!
Яничка,да ти пускат каквото искат,все ще е от полза.
Успех на всички!
Тери, :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #303 -: Юли 21, 2020, 10:53:55 am »
Не ме върнаха от клиниката все пак 😃 започваме подготовка за инсе пак с Летрозол, този път 3x1 по-висока доза. Според доктора липсата на овулация миналия месец е случайна, каза че яйчниците изглеждат добре. Ще направим и нова спермограма, че последната е от януари. Другата седмица съм на преглед.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #304 -: Юли 21, 2020, 11:11:19 am »
Лейди, поне вече се знае от какво е. Стискам палци скоро да си е залепи както трябва.

Тери 🍀🍀🍀🤞🤞🤞

Робин, дано този път е по- успешна симулацията и да е вашият опит.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #305 -: Юли 21, 2020, 11:30:29 am »
Лейди щом се знае вече от какво е кървенето,значи всичко ще се оправи!
За запека кога да говоря много 😁 имах запек до 7-мия месец,единственото нещо което ми помогна са свещички ева кю най добрите за мен ! Могат да се използват всекидневно така че не се притеснявай.
Робин,дано е последна тази симулация 🤞🤞
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #306 -: Юли 21, 2020, 13:16:46 pm »
Робин,успех с инсето.
Някой знае ли,колко дни след овулация започва да се отделя чхг в урината, достатъчно за да отчете на теста някаква чертичка дори много бледа.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #307 -: Юли 21, 2020, 13:22:25 pm »
Принцес, Около 10-11-12 ден след зачеване започва да навлиза ЧХГ в кръвта и постепенно в урината. В кръвта е с по-висока стойност от тези в уринтата, затова понякога има отрицателен уринарен, но положителен кръвен.
Лейди, такова Слънце си. Винаги звучиш толкова оптимистично (освен преди Золадекса). Дано начина на мислене наистина има изцеряващо действие и се захване буболечката.

Момичета, душичката ми се беше свила. Вчера бях на вливки и в наобед в 12 ми размразиха ембрионите. Последните 24 часа ми се пръсна сърцето в очакване и притеснение. Преди малко ми се обадиха, че ме викат утре на трансфер. Развиват се <3 <3 <3 Това беше най-дългото и мъчително чакане в живота ми досега. После бях на косъм да се разрева от радост.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #308 -: Юли 21, 2020, 13:27:04 pm »
Принцес, Тери вече ти е казала, пък ако много не можеш да чакаш може на 10-11 ден от О кръвен. Уринарния не е  задължително да покаже преди закъснение.

Тери, много се радвам! Ох, дано, дано! Стискам палци и ти пращам много положителна енергия! Много се надявам този да е вашият опит! 🍀🤞
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #309 -: Юли 21, 2020, 13:44:03 pm »
Страхотна новина, Тери. И на двете с Лейди ви стискам много силно палци.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #310 -: Юли 21, 2020, 14:12:42 pm »
Ехей, знаех си аз  :D Теринка, разбира се, че се развиват душиците ❤ Утре ще си ги прибереш на топличко 🥰 Стиснала съм палците и не яж тоя ананас, че май от него ми започнаха болките първия път. Е, разбира се, ти си знаеш,  ако си решила пък си вземи  :D Развълнувах се отново, взимай си бебетата утре и като можеш пиши ❤❤❤
Една акушерка тук ми каза да си взема Дулкософт, та го започнах от снощи и днес имаше лек ефект. Ама аз в четвъртък постъпих и до сега гледах супи да ям, млека, а направо щеше да ми се пръсне стомаха.
Робин, успех ти желая, стиснати палчета и за теб. Естествено, че няма да те върне доктора  :D
Прегръщам всичкииии  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #311 -: Юли 21, 2020, 16:40:26 pm »
Ех, Тери, много се радвам за теб! Дано!!! 🍀🍀🍀
Лейди, борбено ти е ембриончето, всичко ще е наред! 🍀🍀🍀
Робин, Принцес, успех, момичета! 🍀🍀🍀
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #312 -: Юли 21, 2020, 16:44:53 pm »
Тери,многоо се радвам,след 7-8 дни ти пожелавам бледа чертичка на уринен а след това тлъсто чхг на кръвния. Направо какви трепети и вълнения,и мен ми предстой първото ин витро ако ми дойде.  :wink: :D

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #313 -: Юли 21, 2020, 17:08:08 pm »
Палците не съм ги пускала, Тери!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #314 -: Юли 22, 2020, 05:08:03 am »
Лейди, Слава Богу, че разбраха откъде е кървенето и вече вземате мерки! И аз съм със страхотен запек, понякога дори свещички (ева кю) плюс клизма не вършат работа. Иначе, наистина са добри, и всички имат положителни отзиви от тях. Открих, че от диаспорала (магнезий) на прах, ми се разхлабва стомаха- можеш да питаш дали е позволено да приемаш . Кракнах системата :)
Робин, движите се напред, радвам се да го прочета! Принцес, кръвен най-рано ми е отчитал 10-12 дни след О. Мен пикливите чак след закъснението ми отчитат и тотално съм ги отписла. Успех.
Тери, чаках да пишеш!!!Браво на снежковците!  :rainbow: Яничка, те така или иначе ти ги пускат , тези изследвания за бъбреците- няма излишна информация. Ай, нещо полезно, освен първия сезон на Moneyheist, да напра'ат тези тъпи испанци!
« Последна редакция: Юли 22, 2020, 05:10:15 am от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #315 -: Юли 22, 2020, 08:14:33 am »
Тери, с теб съм ❤ Успех  :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #316 -: Юли 22, 2020, 08:17:55 am »
Терииии, и аз не съм пускала палците! Прибираш си снежинките и да стоят на топло 9 месеца :)  :goodluck: :cloud9: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Лейди, страхотно е че знаете проблема! Сега почивай и се пази!  :goodluck: :cloud9: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Робин, Принцес - успех и на вас :)
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #317 -: Юли 22, 2020, 08:40:06 am »
Тери,знаех си!Успех на малките бойци!
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #318 -: Юли 22, 2020, 09:50:40 am »
Момичета,добро утро..Едва пиша ръката ми трепери, виждате ли я?

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #319 -: Юли 22, 2020, 10:03:07 am »
Принцес, аз лично нищо не виждам. Но то е и нормално де, просто е ужасно рано за тест. Тези стойности, които биха били сега на кръвен, уринарен не може да ги хване. Ако ти се правят тестове на толкова ранен етап и не искаш да си съсипеш нервите - иди пусни един кръвен.

Тери, успешен трансфер. Дано да е последният (за първите деца  :) )

26.09.2019