0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #220 -: Юли 11, 2020, 14:00:14 pm »
Лейди, страхотно нарастване! Не трябва да се притесняваш чак толкова от прокървяване. Важното е да направиш каквото трябва, за да си спокойна (обаждане на доктор, утрогестан и т.н.) Около нашето семейство е пълно с деца, които са родени след бременности дори със силно кървене.

Принцес, успех!

Момичета, да ви кажа - единственият шанс да забременея в 28-ма тема, е да се изнесете всички в бременната и да си остана само аз да пиша тук. Така че моля действайте преди да сте изписали още 10 страници.
В крайна сметка моето хистеро завърши с кюретаж. Така че сега ме чакат от 3 до 6 месеца без опити. Честно казано като ми го казаха това, ревах повече отколкото като загубих първото бебе. Над 1 час не могат да ме успокоят и накрая мислеха успокоителни да ми бият, за да не направя от спазмите някой кръвоизлив. Добре че беше главната акушерка - тая жена е родена за психолог. А не като тия в държавната болница, дето след първият аборт ми казаха, че не било нормално да реваьв чакалня пълна с бременни. И ми трябвало лечение.

Имам час на 23-ти с доктора, за да коментираме какво, защо и се надявам по-рано да ми разрешат. Малка част от мен се радва, защото ще успея да сваля още килограми, а и няма да съм бременна първите месеци в тея адски жеги. Но от друга страна наесен мога да хвана втората карантина. Абе... каквото ще да става... ся в момента имам сили само шоколад да тъпча.

Забравих да питам вчера в болницата дали трябва да слагам Клексан. Някой нещо да знае?

И айде - до началото на август всички да сте се изнесли... в бременната!

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #221 -: Юли 11, 2020, 14:10:14 pm »
Яна, представям си какво ти е, на мен само месец чакане ми е бил много болезнен. Важното е сега да се възстановиш физически и да си готова за новата бременност, времето ще мине супер бързо колкото и далечно да изглежда в момента. А какво са открили при хистерото в крайна сметка? Имало ли е септум? Почивай и хапвай шоколад, прегръдки!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #222 -: Юли 11, 2020, 14:18:21 pm »
Ами в листа не пише много. Като ида при доктора ще разбера. Този който ме беше оперирал беше в някаква спешна операция, а аз исках да се прибирам, че малката беше с нас и не исках да виси в болницата, нищо че изглеждаше като хотел. Ма все пак има риск да я коронясат  :D

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #223 -: Юли 11, 2020, 14:28:12 pm »
Яничка, права е Хелиантус, времето ще мине много бързо. Аз след лапарото заради ендометриозата трябваше да слагам 5 месеца инжекции, които ме вкараха в изкуствена менопауза. Мислех, че това време никога няма да изтече, но мина и замина. И на море можеш да отидеш и шоколад да папкаш и коктейли да жулиш  8) Важното е, че всичко е е наред вече  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #224 -: Юли 11, 2020, 15:12:48 pm »
Яничка,аз съм за коктейлите.
Съжалявам за станалото,разбирам те ,и аз мразя да съм в Чакландия.Ма нямаш избор,дано не ви затворят наесен ,ама както е казвала Павла,и във войни ,и под бомби са се раждали деца.Прегръдки,дано бързо мине времето🤗
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #225 -: Юли 11, 2020, 15:31:46 pm »
Лейди, кат каза море... и затва се съдрах от рев - ни море, ни басейн, ни на маркуча мога да се мокря. Само чиста вода от душа вкъщи. И това 30 дни, после микробиология и кат излязат резултатите след 2 седмици, тогаз може да ми разрешат. Та отива горе долу към края на август. Та и тва лято ще ми замине.
А при нас е страшна жега. Та сега си мокря дрехите на чешмата и ги обличам мокри и така изкарвам по 20-30 минути.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #226 -: Юли 11, 2020, 15:55:00 pm »
Момичета, този е следобедния. Излезе преди контролната  :bfp1:
« Последна редакция: Юли 11, 2020, 15:57:18 pm от Princess93💞 »

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #227 -: Юли 11, 2020, 16:17:21 pm »
Принцес, предния беше положителен. Тук вече чертичката започва да изсветлява, така че нещата ще се случат скоро. Действайте!
Яничка, то тази година е една много объркана година, август,  август, важното е, че ще си натопиш дупето  :D И аз до това време съм била поне веднъж на море, но за сега не съм го помирисвала. Няма да плачеш за такива работи, сега се съсредоточи над хубавия и здравословен тен  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #228 -: Юли 11, 2020, 17:11:03 pm »
Принцес,не разбирам изобщо тестове за овулация.Правих ги точно един или два месеца и страшно ме натовариха.Правете си секс през ден,или когато и колкото пъти искате.Съвсем добронамерено го казвам,много е изнервящ секса по график,поне за нас беше.Два пъти забременявах неуспешно и един успешно,неуспешните станаха или след уж изтървана овулация с тия тестове,или без да сме се го планували.Просто се обичахме и се радвахме един на друг,чунким ако няма овулация няма да се любим ли?Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #229 -: Юли 11, 2020, 17:37:27 pm »
И аз не разбирам от тия тестове. На мен са ми много изнервящи и затова правя с двата хормона. Нашата схема беше като светна мигащото човече (мисля че това е точно преди овулацията) правихме един път. На другият ден + още 2 дни правехме по 2 пъти и после спряхме, защото започнах утрогестана.
Схемата беше успешна, нищо че бременността не продължи.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #230 -: Юли 12, 2020, 09:45:41 am »
Болките в зърната,признак ли са че овулациятя е минала, или да е имало оплождане. Извинявам се за тъпия въпрос,но предния път ме боляха при биохимичната така   :D

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #231 -: Юли 12, 2020, 10:21:55 am »
Принцес,при оплождане трябва да мине време яйцеклетката да стигне до матката,да се закрепи и да почне да се отделя ЧХГ.Тогава с нарастването му се появяват симптоми,това е около и след датата за МЦ.
Твоята овулация е сега или е минала тия дни,не са признаци на нищо все още  .

Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #232 -: Юли 12, 2020, 10:26:58 am »
Слънчице,четах че при покачване на прогестерона се случвало,не твърдя че съм бременна, ембриона пътува седмица до матката и тогава се загнездва и почва да секретира чхг,абе едно 10 дни трябва да минат или 11 за да отчете уринен тест. Овулацията ми беше тази нощ.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #233 -: Юли 12, 2020, 12:17:04 pm »
Лейди, как си днес?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #234 -: Юли 12, 2020, 12:52:53 pm »
Принцес,и за покачване на прогестерона е рано,след овулация се повишава,но не е толкова бързо ,че да настъпят промени в гърдите днес.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #235 -: Юли 12, 2020, 14:24:19 pm »
Лина, благодаря че питаш. Вчера имах силни болки и кървене. Не ми се чакаше до понеделник и отидохме до спешен. Доктора ме прегледа, видя празен сак в матката, каза че е най-вероятно псевдо сак, възможно е при този висок резултат, защото няма нищо вътре (1500 в петък, а вчера е бил и по-висок), това да е извънматочна.  :( Може и да е кухо според мен. Не е нормално да кървя постоянно и всичко да е наред.
Днес кръвотечението се засилва, все едно е цикъл... Вече губя всякакви надежди. Утре ще отида до клиниката, въпреки че както е тръгнало, все тая ще е.
« Последна редакция: Юли 12, 2020, 14:26:55 pm от Lady01 »
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #236 -: Юли 12, 2020, 14:55:01 pm »
Лейди, много е рано да се говори за кухо яйце, че то на толкова ранен етап само сакче се вижда в матката. Вече за псевдо сак не знам как стоят нещата. Много се надявам въпреки всичкото кървене да се развива. Кураж!  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #237 -: Юли 12, 2020, 14:57:45 pm »
Лейди, много е рано за такива твърдения, не знам къде сте ходили.Виж в понеделник какво ще е.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #238 -: Юли 12, 2020, 15:01:18 pm »
Нормално е на този етап в сака да не се вижда нищо. При последните 2 бременности чак в 7-ма седмица се видя нещо вътре. Преди това сакчетата изглеждаха празни.
За мен кървенето, дори и обилно не е предпоставка бременността да не се развие добре.
Лежане, вяра и спокойствие и всичко ще бъде наред.

В коя седмица си сега?

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #239 -: Юли 12, 2020, 15:04:34 pm »
Лейди, много силно стискам палци всичко да е наред, но както са писали момичетата е рано да се види ембриончето. Аз бях в 5 г.с и се видя само сакчето, без ембрионче. Мисля, че края на 6-та се видя. Докато лежах за задържане също имаше едно момиче, което беше в 7-ма седмица с кървене и ходила някъде, където в 4-та не видяли ембрион и и казали, че е кухо яйце. Еми роди живо и здраво бебенце, преди няколко седмици.