0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #240 -: Юли 12, 2020, 15:05:57 pm »
Лейди, стискам много силно палци. Прогестерона изследва ли?  Някои жени не усвояват добре и инжектират Прогестерон. При следващото ЧХГ не пречи да пуснеш и един Прогестерон. Дано се закрепи малката точица. А казаха ли ти в спешния размери, нали по това щяха да съдят лекарите дали се развива нормално, явно и те самите не са очаквали да видят нещо кой знае какво на този етап и по-скоро размера е важен
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #241 -: Юли 12, 2020, 15:34:34 pm »
Ходихме в болница Вита. Днес съм в 4 седмица и 6 ден според приложението ми за цикъл. Не съм пускала прогестерон, но утре ще коментирам с д-р Белчева. Измериха го и е 3.76 мм, но трябвало да има ясни очертания с две лентички, като пръстен, а моето нямало такива очертания. Това са думите на доктора, който беше по-млад от мен. Разпитва ме къде сме правили процедурата и възклинка, че никога не бил чувал за д-р Владимиров  8O Били се навъдили много доктори и много клиники според него...
Честно казано бих била много по-спокойна, ако бях отишла в нашата клиника, но няма спешен кабинет.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #242 -: Юли 12, 2020, 15:48:41 pm »
Lady, съжелявам че така са ти го изстреляли това- супер рано е за каквито и да е заключения освен за такива по не ок ЧХГ, въпреки че пак е мега рано за каквото и да е било. Лежункай си засега. И аз бих пуснала прогестерон.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #243 -: Юли 12, 2020, 15:53:35 pm »
Лейди, кураж :grouphug2:
Стискам всичките си палци за вас!!!..
... а по повод този млад лекар... мисля, че някои хора трябва просто да мълчат  (този явно е от тях) така ще изглеждат по-умни... не е чувал за Владимиров сигурна ли си, че е бил гинеколог ( извинявай въпросът ми е риторичен... за да не го обидя ...)
 Силни прегръдки от мен  за Вас!!!
« Последна редакция: Юли 12, 2020, 15:57:21 pm от Hris_80 »
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #244 -: Юли 12, 2020, 16:53:20 pm »
Лейди, кураж, мила! Много се ядосвам на подобни коментари на такива лекари...
В пета седмица се видя при мен само сакче и чак в седма чухме сърчице. Рано е още, стискам ти палци! 🍀🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #245 -: Юли 12, 2020, 17:10:03 pm »
Лейди, всичко ще е наред. Този доктор изобщо няма да го коментирам.
Последната ми бременност в 4 + 1 се видя само една много малка точка. Няма как по нея да се прецени нищо. С предната бременост в 6 + 4 се видяха два празни сака и 4 дни по-късно в единият се видя ембрион, при това със сърдечна дейност.
Така че за този етап всичко е нормално, дори и кървенето може да е такова. Само наистина пусни прогестерон.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #246 -: Юли 12, 2020, 19:00:51 pm »
Лейди , лежи,пий Магне Б6,Утрогестан 3 по 2 ...И не мисли негативно.
Аз и днес засичам пик на лх,не знам дали да опитваме и утре.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #247 -: Юли 12, 2020, 20:13:11 pm »
Princess93, аз мойте тестове си ги събирах и редях на лист , един под друг за да сравнявам. Малко е мърляво, но като се абстрахираш от това си е добър метод за следене. Защо да не опитвате?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #248 -: Юли 12, 2020, 21:11:53 pm »
Разбирам, че е много рано и съм ви благодарна, че ми го обяснявате толкова търпеливо. Доктора не искам да коментирам и аз. Прегръщам ви всички  :bighug:
Хрис, вие докато чакате за Турция не може ли да направите тук един опит?
Принцес, обичайте се и днес и утре. Какво по-хубаво от това ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #249 -: Юли 12, 2020, 21:51:26 pm »
Опитвайте разбира се,то не е да копаеш камъни все пак.😉
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #250 -: Юли 12, 2020, 23:02:46 pm »
Lady01,  :bighug:
 
 От 6 години (май вече толкова станаха) ми казват в България, че съм увредена и дете от моя Я няма да имам понеже нямам Я, но влизах до миналата година в критериите за фонда ( тази не съм мерила АМХ), но на никой не му се занимава да ме дебне за по една, две Я ...
 Та ако ще се пробва  в България трябва да е с ДЯ. ( Не знам дали помниш, но имам един опит за около 10 000 лева ... пълен пакет се наричаше, само от една донорка  и имах едва 2 хубави ембриончета от шест яйцеклетки.... Та финансите сме ги отделили за Турция... там ни чака една снежинка... да сме живи и здрави и да можем да преодолеем кризата в която попаднахме. :)
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #251 -: Юли 13, 2020, 00:06:00 am »
Хрис, изключила съм тотално. Явно съм се заблудила. Снежинката ви чака и една криза, няма да ви спъне!   :bighug: Това ще е вашето детенце ❤
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #252 -: Юли 13, 2020, 09:51:35 am »
Лейди, моето сакче беше 18мм., когато още не се виждаше ембрион. Наистина е много рано и вярвам, че нещата ще се развият добре и с щастлив финал.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #253 -: Юли 13, 2020, 10:27:56 am »
Минах преглед при доктор Белчева. Според нея всичко е наред, сакчето се е закрепило на хубаво място, порастнало е 0,56 см, а кървенето е от контракции. Няма какво друго да се направи за болките и кървенето, освен но шпа. Каза да си взема болничен и другата седмица пак на преглед, за да види как вървят нещата. Каза ми да не пускам прогестерон, защото според нея го усвоявам.
Какво да ви кажа, Доктора е от голямо значение, както компетентността му, така и човечността му...
Благодаря и на всички вас, че сте до мен и ме подкрепяте в трудните моменти!  :bighug: На два пъти бях отписала всичко и ако не бяхте вие, щях да се предам.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #254 -: Юли 13, 2020, 10:36:10 am »
  Lady01, прибирай се да пазиш леглото. Зареди се с приятни книги, филмчета, сериали
:grouphug: :bighug: :grouphug:
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #255 -: Юли 13, 2020, 10:57:17 am »
Лейди,чудесно!Отдъхни си сега и пази леглото.Ще отшуми всичко.
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #256 -: Юли 13, 2020, 11:10:32 am »
Лейди, много се радвам! Лежи, почивай си и дано спира скоро това пусто кървене. Браво, борбена точица,  все така добре да си се развива! 
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #257 -: Юли 13, 2020, 11:28:46 am »
Браво, Лейди. А нещо за фраксипарина каза ли от кога да го почваш?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #258 -: Юли 13, 2020, 11:41:59 am »
Ами така ще е - ще се е закрепило, как иначе. Сега се зареди с хубави книги и никакво мърдане от леглото. Аз след трансфера, сама в хотела във Варна изгледах всички сезони на Приятели и изчетох всички части на Хрониките на Нарния. В общи линии ставах от леглото само да взема нещо за ядене от хладилника.

Принцес, както казва Павла - закъде съ пазите  :wink: Действайте там, няма да се повредите от малко повече кекс  :)

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #259 -: Юли 13, 2020, 14:03:14 pm »
Ох този кекс  :D липсва ми  :wink:
Лина, Фраксипарина каза да го започна след като спре кървенето. А то се усилва с всеки ден.
Яничка, обожавам Приятели, знам всяка серия на изуст  :lol: Даже си ги гледам на обед и вечер всеки делничен ден  :lol: