0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #280 -: Юли 16, 2020, 22:54:47 pm »
Лейди,щом си под наблюдение всичко ще е наред.
Стискам ви палци на теб и малкия борбен човек!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #281 -: Юли 17, 2020, 08:28:32 am »
Лейди, лежи и почивай.Ще те налеят с разни препарати, но е за добро!

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #282 -: Юли 17, 2020, 10:15:31 am »
Лейди, хубаво, че са те приели и хубаво, че си отишла, а не си чакала. Ама пък упорито хайванчето, даже расте. Пу-пу

Аз от днес започвам прогестерона. 6 дена до трансфер. Много ми мисля ембрионите ще се развият ли. Така тайно си се надявам.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #283 -: Юли 17, 2020, 10:47:52 am »
Тери,стискаме им палци!
На кой ден от Ц е трансфера?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #284 -: Юли 17, 2020, 11:03:26 am »
Доста късно е трансфера според мен. 24 ден. В нормален цикъл овлулирам на 12 ден, а сега на 18 ден се имитира овулацията. Още в понеделник бях с лигавица 10мм, но няма кой да ми прави трансфери и да ми размразява ембрионите през уикенда. И така. Водила съм го този разговор с докторката, каза тогава, че са правили стимулация само с Естрофем до 21 дена и жените забременяват. Не ме притеснява самия ден, а че ще съм с дебела лигавица. Но и това не ме притеснява в момента. Гледам да си мисля за къщата и за работа и ако станат нещата с трансфера, станат, ако не, започвам август противозачатъчни и ще пътуваме към Турция.
Скоро ще е, ще видим само в коя държава.

Лейди, чакаме те всеки ден да докладваш как си.
« Последна редакция: Юли 17, 2020, 11:22:01 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #285 -: Юли 17, 2020, 14:38:39 pm »
Тери, няма за какво а се притесняваш, до сега овулацията ти е била по-рано, а трансферите не са били успешни. Ето, че нещо се променя, за да се промени и резултата  :D гледай от тази страна на нещата. А ембриончетата в понеделник ли ще ги размразяват?
Ами аз какво да докладвам, болки и кървене имам още, не намаляват. Сутринта на визитация доктора ми каза Утрогестана 3*2, а д-р Владимиров ми е изписал 3*3. Казах  на доктора това, а той ми натърти по 2. Ок отвърнах. Обаче ще си продължа по 3. Не мога така рязко да го намаля и то без знанието на Владимиров, а и при кървене. Иначе системи не ми правят, само и единствено но шпа мускулно  :(  И така.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #286 -: Юли 17, 2020, 15:22:34 pm »
Тери, важно е да се размразят. Лигавица, дни. Те са малки, нито могат да броят, нито да мерят. Достатъчно уютно ще им го направиш.
Стискам палци.

Лейди, аз също така бих направила.
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #287 -: Юли 18, 2020, 01:22:59 am »
Тери, няма за какво а се притесняваш, до сега овулацията ти е била по-рано, а трансферите не са били успешни. Ето, че нещо се променя, за да се промени и резултата  :D гледай от тази страна на нещата. А ембриончетата в понеделник ли ще ги размразяват?
Ами аз какво да докладвам, болки и кървене имам още, не намаляват. Сутринта на визитация доктора ми каза Утрогестана 3*2, а д-р Владимиров ми е изписал 3*3. Казах  на доктора това, а той ми натърти по 2. Ок отвърнах. Обаче ще си продължа по 3. Не мога така рязко да го намаля и то без знанието на Владимиров, а и при кървене. Иначе системи не ми правят, само и единствено но шпа мускулно  :(  И така.
Лейди, системи не мисля, че ще ти сложат, защото си в много ранна седмица и магнезий толкова рано не върши никаква работа в този аспект, чак от 14-16та седмица.
Минала съм по този път с първата ми бременност, без кървене, но с брутални контракции, дори утрогестан не ми включиха тогава незнайно защо (11-12та седмица), пратиха ме вкъщи да пия но-шпа и папаверин и казаха, че е божа работа, ако се закрепяло - закрепяло, така казаха, а за една бременна жена, да чуе това просто нямам думи.
Е, закрепи се, после имах още такива серии, но не с толкова силни контракции, в 5ти месец и за задържане лежах (почти цяла бременност бях с болезнени контракции), а после ако не бях планово секцио сигурно щях и да пренося. Та, лежи си, мъти си и вярвам, че всичко ще е наред, други опции не са варянт  :bighug:!

Тери, успех, време е вече  :bfp: ...
« Последна редакция: Юли 18, 2020, 01:26:21 am от Vistal »
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #288 -: Юли 18, 2020, 12:43:53 pm »
Днес звънях на Владимиров, каза да го държа в течение, а и исках да го попитам, как да действам с Утрогестана. Каза въобще да не намалям дозата! Това ми и трябваше, все пак той ми знае състоянието и него слушам.
Тери, как си, вълнуваш ли се вече  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #289 -: Юли 19, 2020, 12:49:57 pm »
Лейди, радвам се, че си успяла да се чуеш с лекаря ти. Днес как си? Колко време ще си в болницата?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #290 -: Юли 19, 2020, 13:14:46 pm »
Здравейте всички, аз се върнах от море и планина и утре ще звънна в клиниката за час. Надявам се да успея да направя този цикъл третата инсеминация, притеснявам се да не ме върнат заради отпуски на лекарите или пак да няма овулация...

Лейди, дано в болница успеят да стабилизират положението, важното е, че ембриончето расте и не се дава!

Успех, Тери!

Яничка, как си?
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #291 -: Юли 20, 2020, 14:21:25 pm »
Здравейте момичета,много работа и се изгубих.
Тери,успех и аз като ми дойде ще почвам със стимулация,после пункция и така.
Аз съм 8-9 ден след овулация и с първата урина ми се привижда едва забележима розова чертичка,но нямам вяра на Престо. Едва ли съм бременна,макар че от вчера съм със спазми като в цикъл.

*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #292 -: Юли 20, 2020, 15:27:06 pm »
Принцес, ако ти се правят тестове толкова рано, поне си вземи SureCheck.

Робин, мъча се тук, ама какво да правя - тъй ще е. Имам час при моят доктор на рожденният ми ден, в началото на другит месец.
Днес бях на нефролог, ама някакъв специален, защото определено разбирше много повече от предната ми нефроложка в държавната болница. Кръвното ми пак беше в небесата, но този път не ми дадоха хапчета и то несъвместими с опити за бебе. Обясних му, че след предният аборт също съм имала остатъци и тогава съм започнала да вдигам кръвно и като са ме изчистили са се нормализизрали нещата. И ето сега пак. Той каза, че е напълно възможно. Обясни ми схемата как точно се случва, но не я запомних, че други работи ми бяха по-важни.

И сега по-сериозняит ми проблем е, че не мога да продължа да пия FH Pro, защото фолата ми е в космоса. Витамин Д също е висок, а в същото време Б12 е наникъде - пак нисък. И сега се чудя какво да правя - всички ли съставки да търся да пия отделно, или само основните витамини, Q10 и Inositol? То има и два вида от последното в Про-то. Направо се чувствам като ограбена заради това, че не мога да го пия. Ще ме довършат вече.

Щели да ми пускат някакви генетични изследвания за бъбреците. Аз им казах, че щом им е скучно - нека се занимават.

Лейди, как си?

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #293 -: Юли 20, 2020, 15:32:06 pm »
Форматът колко е? Ти каза, че много деление ядеш. От тях е фолиевата също. Вит Д колко е?
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #294 -: Юли 20, 2020, 15:43:51 pm »
Яна, дори Русев, който говори за токсичен фолат ми каза да спра фолиевата за 10 дена ли беше, за месец ли беше, не повече и да си започвам пак Неофолик-а. Проблемът му на него беше Иногинола, че не бил с метилирана форма, но в ФХ Про е quatrofolic (или както се казваше).
Лейди ме притеснява и мен, че не пише :S
Принцес, и аз си я измислям тази черта при теб, но Престо са с изпарителни черти и дават лъжливи положителни понякога. Изчакай още, рано е. Дано пък се насити още.
Робин, успех, хайде дано 3 на късмет.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #295 -: Юли 20, 2020, 15:52:06 pm »
Павла, референтната на фолата е 16 горната, а моят е над 20. Лабораторията мери до 20, така че не знам колко точно. И вит.Д- то е над горна, но не знам колко, защото не ми дадоха референтните. Казаха ми само че е над горна и стойността. А Б12 е малко над долната, но много далеч от горната.
Туй “деление” не можах да го измисля от какво го е поправил коректора.

Аз говорих с офиса на ФертилЕйд и те ми казаха, че при доза от 4 капсули - трябва да пия 4 месеца и 2 да почивам. Така че сега ще почивам. Само Б12 ще взимам. Имам като този на Хелиантус.

Тери, аз не съм пила Про поне седмица преди изследването и пак е високо. Явно повече време ще ми трябва да го изчистя.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #296 -: Юли 20, 2020, 15:55:45 pm »
Яна, ако решиш да пиеш само Инозитол ми пиши, имам поне 2 опаковки, след малко ще проверя, и мога да ти ги пратя.

Лейди,  чакам те да пишеш. Надявам се всичко е наред!
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #297 -: Юли 20, 2020, 15:57:50 pm »
Зелении :D почине си малко и пий кю 10,  б12 и инозитол. След месец пак.

Направи си ги. Не знам защо се опъваш толкова на генетиката. 
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #298 -: Юли 20, 2020, 16:22:09 pm »
Хелиантус, мерси! Ще видя какво ще каже доктора на 5-ти и ще ти пиша.

Направи си ги. Не знам защо се опъваш толкова на генетиката. 

Защото в момента не ми носят никаква полезна информация. Щяла съм да разбера какъв точно тип ми било заболяването. Виж, ако бяха казали, че ще изследват детето - там вече щях да съм хепи, защото аз така или иначе ще й правя гинетични и поне тия пари да ми спестят.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 28 тема
« Отговор #299 -: Юли 20, 2020, 16:46:38 pm »
Ти като си направиш твоите ще стане ясно точно какво е. Според резултата може да настояваш и за детето. При бременност ще знаеш какво може да се очаква при бебето. Носи ти много инфо даже.