0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #120 -: Януари 03, 2020, 21:28:43 pm »
Стига с 'Господ си знае работата'. Има причина, но рядко е чак толкова свише. Гадости се случват, защото се случват.
Завиждам на вярващите за спокойствието, което им дава вярата.
За жалост аз не съм от тях.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #121 -: Януари 03, 2020, 21:41:50 pm »
Така е Павла, всеки има право да вярва в каквото иска, да излиза от ситуация както той сам намери за редно и както ще се чувства добре или по точно нещото или някой, който ще му даде сили да се справи!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #122 -: Януари 03, 2020, 22:05:26 pm »
Тери, прочети мнението ми за Турция в другата тема, ако ти е интересно. Да не се повтарям, а и сега от телефона не ми е удобно. Иначе и аз ползвах Турмед.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #123 -: Януари 03, 2020, 22:12:40 pm »
Слънцемое,свършвам,нямам болки.Доктора каза ,че може секс но,нежно и да не е много продължително.От 7 г.с си правим секс,в началото по-плахо беше.
Лина,дано изгладите отношенията!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #124 -: Януари 03, 2020, 22:30:37 pm »
Правете секс и заради мен 😄 Аз от както забременях не съм, Гошо и той не се натиска. Да родя и да се посъбера, и да имаме сили ще правим, и бебето да е спокойно най вече 😁
Слънцемое, ми то не останало и при теб. Пазарувай, не се притеснявай. Аз овършах всички магазини вече и продължавам да гледам, но се въздържам, че място няма вече 😁
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #125 -: Януари 03, 2020, 22:53:17 pm »
Относно секса и ние си правихме, сега вече съм в 8 месец и да ви кажа вече не смея, въпреки че нямаме забрана, но не ми се рискува накрая. Лина, седнете и сложете картите на масата и се разберете,друг начин няма.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #126 -: Януари 03, 2020, 23:26:43 pm »
Слънцемое, кога порасна толкова бе, булка  8O Пу-пу. И аз да се окъпя под прашеца. Значи променям си орисването, ще забременея 2-3 месеца, след като ти родиш :D
Pav-la, по-добре да го има и "Господ си знае работата", че такива като нямаме отказване и нищим такива теореми в търсене на причини.
mary cherry, пропуснала съм твоето инвитро...  :bighug: :bighug: :bighug: как си, момиче? То как да си... Чета, че при напреднала възраст, ако издържат до бластоцисти и им правят ПИД. За не малко жени като теб прочетох тези дни, с тази разлика, че на тях им остават по 2-3 ембриончета за ПИД и накрая всички се оказват с дефекти. В клиниката в България и на мен никой нищо не ми е казвал за ембрионите. Д-р Мели ми е казвала, че аз трябва да си поискам среща с ембриолог. Четох из темите за Бахчеджи, че може да се поиска становище от ембриолог, че дори от самия лекар. В системата той имал информация за качеството им, но като че ли сам не я споделя. Ти си се преориентирала към друга клиника, но това не пречи да поискаш информация, да знаеш какво се е случило. Уж в сайта им пише, че имат 24 часа микроскопско наблюдение на ембрионите, за да се види кога възниква проблем при деленето. Ама уж. Аз бих поискала информация, предполагам лично не ти се занимава в момента с тях, но поне имейл може да пишеш. Те не знаят, че си в друга клиника, за тях си потенциален пациент отново. Ти за къде реши? Аджибадем напоследък набира популярност и добри отзиви.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #127 -: Януари 03, 2020, 23:28:49 pm »
Ех, Лина  :? Не ни натоварваш. Важното е да ти олекне. Ще трябва рано или  късно да вземете решени какво ще правите занапред...

Павла, благодаря! Нека да го вземе друг. Лекарствата ги купуваме от Турция и са в пъти по-евтини от България... :-( .
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #128 -: Януари 03, 2020, 23:44:13 pm »
Въпросът е, че от почти 2 години ги предлагам и ще ги хвърля. Ако ги искаш ще ти ги пратя утре. Ще се чуем или ще си пишем, ако искаш.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #129 -: Януари 04, 2020, 12:07:23 pm »
Teri, това което ме изненада в клиниката където аз правих ин витро, е че преди трансфер имах разговор с ембриолог.До сега не ми се е случвало в предната клиника.С доктора и с ембриолога седнахме, обясниха ми какво е качеството на ембрионите, как са оплодени, какви са им шансовете.Ембриолога това, го обясни.ДОктора само попита колко ембриона и кои искате да върнете.
Сега с девойките върнахме два, качество АА, оплодени ин витро.Половината ни бяха ин витро, половината ИКСИ.Въобще подхода в тази клиника е коренно различен от това което се случи предис мен и съм много доволна.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #130 -: Януари 04, 2020, 12:15:16 pm »
Лина, извинявай ако съм прозвучала сякаш си ме натоварила. Просто исках да ти задам този въпрос, за да обмислиш сама вариантите. Иначе жените сме ясни - искаме всичко. То и мен ме гледат странно, че искам да забременявам от мъж, с който до вчера исках да се развеждам. И често ме питат сигурна ли съм и дали изобщо съм на себе си, за да правя подобни опити. Но аз си знам за себе си. Спрял е да пие засега, но ако се наложи и сама ще се оправям с две деца. И пак няма да е съвсем сама. Първо той не би изоставил децата, а дори и мен, независимо дали сме разделени или заедно; второ - началникът ми ще ми осигури нужното, за да работя и отделям достатъчно време за децата си, трето - свекървата също няма да ни остави и накрая - приятелите също ще удрят по едно рамо на 100 %.
От друга страна годинките си напредват, а аз в едно съм сигурна - деца искам. Нямам време да чакам моят мъж да сгреши, за да търся друг мъж, с който да се опознаваме и т.н. В момента имам семейство, минахме през няколко бури, но сме заедно и точно сега е моментът да имаме още деца. Ма какво да се обяснявам на тоз и онзи, вече подминавам това любопитство. Въпреки това все пак поне главният проблем беше отстранен преди да започнем опитите. Карахме се, викахме си, разделихме се за седмица и когато видя колко съм сериозна се сгромоляса в краката ми. А иначе и той ме обвиняваше, че искам да го изгоня, за да си намеря друг, а не защото пие. И ме е ревнувал глупаво, ма кат му тропна с крак да седи мирен в ъгъла и бързо му идва акъла.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #131 -: Януари 04, 2020, 13:18:45 pm »
Аз със сигурност,ако докараме до ембриони ще искам да знам какво качество са.
В Ню лайф като се замисля дойде при мен в деня на трансфер ембриологът да ми каже колко ще замразим. Но нищо не каза за качеството и аз нищо не съм разбирала, че да питам. После като съм питала докторката ми казваше: "Щом са замразени, хубави са".
Според мен клиника Владимиров са много добър избор за хора от Софийска област и не само. Кеф ти ЕРА тест, биопсии, всичките му изследвания, които само те и Надежда май предлагат.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #132 -: Януари 04, 2020, 19:24:55 pm »
Тери минава времето. Пожелавам ти в месеца в който аз родя ти да разбереш че си бременна  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #133 -: Януари 05, 2020, 11:07:52 am »
Тери, стискам палци изследванията ти днес да са ок  :crossfingers: Успех!
Лелееее, колко са пораснали всички бременни   osi_12 Ами то скоро ще има бейби бум. И Павла и Мишето са близо вече. Кога се изтъркули времето...
Успех на всички вас от нас!  :bighug: :goodluck:
И аз минавам под прашеца  :D
п.п. Мишето и Маги родили вече, а аз съм изпуснала  :D Мишенце, Маги живи и здрави да са ви момичетата! Радвам се, че сте добре и всичко е минало благополучно. Простете, но тотално съм се объркала и мислих, че сте накрая  8O
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 11:38:11 am от Lady01 »
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #134 -: Януари 05, 2020, 20:02:57 pm »
Здравейте, дами. Аз съм болна и се чувствам ужасно. Хрема някаква - очите ми горят, устата ми е пресъхнали, устните са ми напукани, кихам и се сополявя вече втори ден. Одеве изкихах някаква слуз с малко кръв в нея. Толкоз кофти се чувствам, че просто не ми се мисли утре как ще ида на преглед и то рано сутринта. Часът ми е за 8, а личната ми е чак следобед. А и не бих я посетила в първи работен ден, всички пенсионери ще са там с рецептурните си книжки. Но за вторник ми е още по-притеснено, че тогава трябва малкия да водя на изследвания. Дано се оправя до тогава де, но мен като ме хване нещо такова и си откарва по месец.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #135 -: Януари 05, 2020, 21:31:00 pm »
Момичета тази вечер се нарича мълчана вода, за тези които вярват  yahoo_33 :crossfingers: yahoo_17
https://change-life.eu/vodici/?fbclid=IwAR0lqIi2gUJXjiyRTuacGie_4QsrMRBfIOIEk_L0yZPjuvyb5N43iU6EHhw
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #136 -: Януари 06, 2020, 00:09:12 am »
Здравейте момичета , виждам че някой вече носят щастието си поздравление 🤗🤗.
Аз минавам с една питанка , в процедура съм 5 ден утре 6 , от снощи вдигам температура и гърлото ме боли . Пия много чайове , терафлу ми казаха че мога също , но като изпия едно прахче темпетатирата пада за няколко часа и после пак се качва 😢😢😢 най много се качва до 38.2 . Много се притеснявам да не отпадне опита утре съм на ПКК и някакви белтъци искат да водят и хормони . Исках да ви питам на този етап мога ли да се загрявам да се изпотя за да сваля твмпературата или не е добра идея ?
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #137 -: Януари 06, 2020, 06:09:09 am »
Според мен процедурата няма да ти отпадне, по-скоро самия трансфер. Ако не се лъжа имахме момиче с температура в стимулация преди време.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #138 -: Януари 06, 2020, 09:27:25 am »
Добро утро на всички. Бързам да си кажа. Днес бием блокажа и започвам стимулацията на 20.01.
« Последна редакция: Януари 06, 2020, 10:00:52 am от Лято »

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #139 -: Януари 06, 2020, 10:13:30 am »
Добро утро!

Чичолина, радвам се, че писа! Много, много успех и късмет ти желая на тази процедура и скоро да се похвалиш!

Лято, много стиснати палци и за теб!


Аз малко да помрънкам, днес ми е 17 ден от Ц и още няма О...дигиталният тест само се усмихва и мига, а с обикновените изобщо не се разбирам. Чертичката потъмняваше в събота, но не беше тъмна колкото контролната, след това почти е невидима... Много надежди залагах, че FH- pro-то и инофолика ще доведат до по- ранна О, ама важното е да я има и да е качествено яйцето. Не знам, нещо нямам сили за всичко това вече, може би защото нямам план...