0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #360 -: Февруари 07, 2020, 15:29:26 pm »
Аз още не съм стегнала чантата. Сега ще я приготвя и ще зачакам спокойно.
Нищо няма да правя вкъщи. Като родя съм говорила с една жена и с майка ще изчистят каквото има.
Щадете се. Точно аз да го казвам е лицемерно, но го правете.

Аз се чудих как ще ми го дадат да си го взема в нас като е толкова малък, беззащитен и зависим. Сега ми е сюрреалистичен всичко с раждането и после с новото и старото... Като се роди ще го мисля ☺
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #361 -: Февруари 07, 2020, 15:41:52 pm »
Ще се роди, Павла и няма да го мислиш. :) Екстра за чантата и вземи и ти се спри. Раздумвайте с мама и почивай сега, че после..
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #362 -: Февруари 08, 2020, 08:30:16 am »
Лина, честито сърчице!

Павла, не остана.Почини малко наистина.После филма е голям с малко и голямо.Аз с кака съм във филм ежедневно.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #363 -: Февруари 08, 2020, 14:14:06 pm »
Знам, че е така, момичета, ще се отпусна, надявам се всичко да е наред.  :wink:
Слънчицето, бях чела назад, че си правиш маски за лице, моето е доста сухо и се чудя какво е добре сега да ползвам, натурално и без химии. В ранна бременност с какъв лосион се мажехте? Медицинска козметика ок ли е, аз ползвам на La Roche, че много ми се бели кожата от сухота.
« Последна редакция: Февруари 08, 2020, 14:15:42 pm от Kukapetal »
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #364 -: Февруари 08, 2020, 15:02:06 pm »
Кукапетъл,маски,серуми,ампули,кремове,флуиди,мажа както обикновено,не са ми натурални,дрогерийна козметика е,гримирам се всеки ден също,от това което четох не е вредно.Аз имам козметика за една средно голяма сергия,сега ще ми купува мъжът ми нова тоалетка за всичката тая мазилка. :D
За корем и гърди най-ми хареса на Матернеа козметиката,тя е за бременни и родилки,крем и олио против стрии съм използвала,крема е май по-хубав ,хидратира страхотно,кожата стои наистина супер.И тяхно олио за душ и интимен гел бях спечелила ,хубави са,дано след като родя имам време да се мажа пак,тя като се свива кожата пак се получавало стрии.
Биоойл и Палмърс също съм мазала,не ми харесаха толкова.А за краката и ръцете мажа обикновен лосион за тяло.
Откакто съм бременна ,дето се наспивам ли,от кремовете ли,доста ми се подобри фейса.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #365 -: Февруари 08, 2020, 15:17:59 pm »
Много ти благодаря за полезната информация! Супер си!  :sunshine:
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #366 -: Февруари 08, 2020, 15:22:55 pm »
Чети пак в интертет,ама аз така си карам,а и милиарди жени сигурно.
Вече почти съм като на 16,остава да осъдя мъжът ми за педофилия и да му взема всичко :D
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #367 -: Февруари 08, 2020, 19:48:02 pm »
Аз бях чела, че кремове с много витамин Е, не се препоръчва да се ползват. Обикновенни хидратиращи става. Мигли не се слагат, защото лепилото е много токсично.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #368 -: Февруари 08, 2020, 23:49:02 pm »
Кукапел, трябва да намериш какво ти понася. Със Симеон ми беше толкова суха кожата, че чак се бележи. Единствено едно коремче за суха кожа на Нивея и хидратиращ на Шанел  правеха нещо.
Иначе си ползвам същата козметика и трикове. Единствено те съм ползвала нищо с миризми първите 3-4м като се роди детето. Не си представях да си сложа парфюм и да го гушкам.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #369 -: Февруари 09, 2020, 11:05:01 am »
Благодаря за съветите на всички! Най-после се престрашихме да правим секс, но мъжът ми усети разлика, усеща някаква сухота, дали от кринона, дали от притеснение и при двамата, но не е както преди. После ми се напрегна корема и цяла вечер не бях спокойна. Дано се оправят нещата занапред, че ми липсва секса.
Само да допълня, че лекарката ни разреши да се кексим.  :D
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #370 -: Февруари 09, 2020, 11:41:09 am »
Kukapetal нали знаеш,само с презерватив заради прогестерона. Аз тази нощ въобще не спах,имах страшно болезнени газове 🤯🤯 ходих до тоалетната в 3 часа,поолекна ми малко но болките продължиха още някакво време. Явно нещо от вечерята не ми е понесло.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #371 -: Февруари 09, 2020, 11:46:50 am »
Кукапетъл,сигурно от притеснение .С времето ще ви става все по-спокойно,хеле към 20 г.с. и нагоре ,че и с големия корем,пак ще сте по-спокойни.
И аз мислих,за новородено не би било добре толкова миризми около него.
 Павла ,как я караш на финала?
Ние не използвахме презерватив,ама май наистина имаше нещо такова.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #372 -: Февруари 09, 2020, 12:35:13 pm »
Слънчицето знам че прогестерона използван вагинално не е ок за мъжете. Не че ние правим секс 😭 ама знам че задължително трябва да е с презерватив.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #373 -: Февруари 09, 2020, 14:49:05 pm »
Всички имаме случай с ‘без шапка :D’  но е по-добре с. Иначе по време на бременност, било нормално да си по-суха. Не знам дали не може да се ползва лубрикант- питай АГто. Въпреки, че аз от един оранжев Дюрекс така се обринах- ужас!
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #374 -: Февруари 10, 2020, 08:29:18 am »
Позагубих се аз, но с тези вируси аман! От детенце като тръгна и всички ни изреди. Сега се надявам, че влизаме в релси и ще пиша по-често.
Добре дошли на Круела и Лина! Лека бременност и до термин!





*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #375 -: Февруари 10, 2020, 10:01:13 am »
Привет Румито. Благодаря. Аз теб нещо съм те изгубила, и ти ли бременееш с нас? Наистина е ужасно времето в момента. Пиеш ли нещо за имунитет?
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #376 -: Февруари 10, 2020, 10:22:30 am »
Как сте, хора?
Днес имам консултация със следящия и да видим какво ще измъдри. Толково е над нещата, че чак дава вид на незаинтересована. Иначе бивам. Надявам се да имам само 2-3 дена да си почина преди да родя, че уж не си давам зор, а по цял ден нещо правя. Всшчко ме боли вече, имам и контракции, които не знам дали са от болката или те я предизвикват. Отделихме Симеон в негова стая. Свикна, но аз ставам като издаде звук, за да не се чувства изритан.
Утре вечи ще оправя багажа.  :D
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #377 -: Февруари 10, 2020, 12:22:07 pm »
Ще е супер ако лесно се отдели. Лори я бяхме отделили, но от лятото пак прави номера, даже и снощи. Просто като се събуди иска майка си и няма оправия. Много е упорита. Хайде да ни пишеш как е минала консултацията. Ами ти най-вероятно знаеш повече от следящия си да ти кажа честно, Павла.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #378 -: Февруари 10, 2020, 12:37:46 pm »
Павла,чакаме да кажеш какво е казал док. Аз днес бях на допълнителна фм (16-18гс) всичко е наред,и ще си имаме 100%-тов мъж. Почна от сега да ме разиграва,4 пъти излизах да се разхождам,защото беше забил глава в малкия таз и не помръдваше в продължение на 1 час 🤪 ядох,разхождах се,ходих до WC,пих вода,излизах навън да му стане студено,но не той си беше решил че няма да се обръща. Най накрая благоволи лек профил да даде поне на снимка да го имам 😁. Искам да ви попитам за ехокардиографията,правили ли сте я? Днес питах док за нея,каза че на този етап всичко със сърцето е наред и няма предпоставка да я правя,но все пак искам  и вас да питам.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #379 -: Февруари 10, 2020, 12:59:51 pm »
Круела аз не съм правила. Павла, стягай багажа и се отдай на последни дни почивка, че после.... Аз днес бях на запис на тонове, за сега всичко е нормално. Бебчо е слезнал надолу вече. Четох че обикновено около две седмици преди раждане бебетата слизал и се намествали. На мен термина по принцип ми е 5 март,но каквото такова. Стегнала съм багажа, всичко е изпрано и изгладено и ми остава сега да чакам.