0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #300 -: Януари 31, 2020, 21:18:38 pm »
Не ги слушайте тези, дето ви плашат с липса на сън. Това че при тях е било така, не значи, че и при нас ще е същото. На всички бременни тук пожелавам бременност като моята. Лека, безболезнена, с малко качени килограми. И после спящо бебе като моето - на месец и половина отказа нощното хранете, а до година и половина спеше по 2 пъти на ден. Та си спяхме и двамата без проблем.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #301 -: Януари 31, 2020, 21:27:14 pm »
Кукапетъл добре дошла. Дано има лека бременност, много положителни емоции и щастлив, ревлив, пухкав финал  :bighug: :bighug: :bighug: времето ще мине бавно, но ми се наслаждавай.
Памела честит ви нов дом, много щастие и детски смях.
Крюела има време, ще четеш, ще идеш на лекции, ще питаш тоя, ония и нещата ще се наредят. Поне при мен така стана.
Пешек мерси за пожеланията :)
Танчее стискаме палци. Тия хормони са опасна работа, ама още малко остана.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #302 -: Януари 31, 2020, 21:38:37 pm »
Еми Слънце явно и нефигуриращи цени, по принцип не са ни давали такава възможност за екип и доктор. Фиксираната цена в Надежда си е 2200,евентуално ако искаме само апартамент се доплаща 1600 отгоре, ама айде няма нужда чак от толкова изгъзици, все пак сме за няколко дена там.Всичко в медицината го обърнаха на бизнес, пък и не само там. Скоро ми подариха "Да оцелееш като ридител". Вътре има реални истории, и една жена разказваше за незаконното осиновяване. Бях дочула за такива задкулисни неща, обаче реалния разказ ме втрещи.
Пешек благодаря, надявям се както и бременността ми беше сравнително лека и бебето да е послушно :)
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #303 -: Януари 31, 2020, 23:49:45 pm »
Надежда е частна болница. Нормално е да се плаща. В държавната, ако не искаш екстри, е без пари. Моята кръстница роди в окръжна, без избор на екип за 0 лв. Да не говорим, че за нормално раждане не искам да имам лекар, а и няма нужда. Акушерката идеално знае какво да прави, а и раждане с акушерка е по-малко медицинско. По малко медикаменти. Другото е, че естествените разкъсвания са за предпочитане пред намеса.

Слънце, нас сега ни оплакват яко, че с 2 видиш ли...
За неспането- аз не знам какво е реално, но не е драма. Помнете, че най-важно е детето , а не готвене и чистене. Също, че имате партньор и той има същите домашни задължения, а не ви помага.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #304 -: Февруари 01, 2020, 08:41:05 am »
А представете си мен как ме вайкат. Аз родих Моника на 33, близначките на 38. Първо е шока, че сме с три деца, после, че са три момичета, накрая възрастта. Но на мен хич не ми пука, не им обръщам никакво внимание!

Недспане има, просто през деня спете с децата, не се правете на герои и супер домакини. Това е отпуска по майчинство, не отпуска да изчистите, сготвите и да светне дома! Имайте го в предвид!

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #305 -: Февруари 01, 2020, 10:23:56 am »
Павла, вече не знам какво съм писала и какво не, но ако не съм ти честитила, да го направя  :D Да сте много спокойни и щастливия в новият дом и да е изпълнен с много детски смях. Иначе за рязането мисля, че зависи. При мен много трудно се придвижи бебето и после с излизането на главата същата работа и докато чакаха подходяща контракция да ме срежат се молех само да е следващата и след това много ми олекна, въпреки че пак не излезе много лесно.
Круела, на Дари и бяха дали бибка още в родилното и за щастие бях купила същите, защото се оказа, че други не иска. Пробвах такива, които са с по - малка пластмаса около нослето и то поне 4-5 марки и видове и всички категорично ги отказа  :D Та, може би вземи само 1-2 да видиш дали ще ги иска.
Кукапетал и тук да ти кажа добре дошла и лека бременност.
А за несоането, аз съм от неспящите. Моята госпожица беше бебе мечта първите 10 дни и след това като я започнаха едни зверски колики, сънят стана мираж. Няма нощ, няма ден само като я носиш се успокоява и само така спи. Общо взето придремвам седнала с нея някъде  :D Но се издържа, по - гадно и трудно ми е да я гледам как се мъчи  :(
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #306 -: Февруари 01, 2020, 12:10:28 pm »
Благодаря, Слънцемое и Мише!
 :bighug: :bighug: :bighug:
Снощи преди лягане си изпих бромокриптина и на момента повърнах, най-близо ми беше купичката на кучето ми и в нея.  :D :D :D
Аспирина изобщо не успях да изпия. Дано днес е по-добре положението, че се притеснявам като изпускам прием.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #307 -: Февруари 01, 2020, 13:28:30 pm »
Кукапетел, радвам се да те видя тук! И аз бях така, с близначките и повръщах дори. Вода пиех само газирана с лимон, зелени ябълки ядях много, киселото ми действаше добре, солетите също ми действаха добре, но внимавай с тях че запичат.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #308 -: Февруари 01, 2020, 20:55:11 pm »
Карам го набързо. След спешно секцио се роди нашия син Лазар. 3400гр, 50 см. Видях го набързо, а сега си почивам.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #309 -: Февруари 01, 2020, 21:02:20 pm »
Танче, да ви е честит Лазар! Да ви е здрав и щастлив! Желая ти бързо възстановяване и само радости от тук нататък!  :bori_002: :welcome_1:
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #310 -: Февруари 01, 2020, 21:07:17 pm »
Танче🤗🤗🤗🤗,честито!Да ви е жив и здрав Лазар,много щастлив и палав да расте,ей как се зарадвах.Супер новина!
Бързо възстановяване на теб😙😙
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #311 -: Февруари 01, 2020, 21:16:17 pm »
Танче Честит първороден син ! Да расте жив и здрав,палав и влюбен в живота ! На теб бързо възстановяване ! 🤗🤗🤗
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #312 -: Февруари 01, 2020, 21:30:56 pm »
Танче, честито момченце. Да разсте живо и здраво малкото ангелче и да радва мама и тати. Почивай сега и бързо възстановяване
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #313 -: Февруари 02, 2020, 06:32:37 am »
Появи се най - накрая, Танче 😁 Да е здрав, щастлив, игрив и бързо да започва да раздава много усмивки на мама и тати 😘
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #314 -: Февруари 02, 2020, 10:12:09 am »
Ей, Танче, прекрасна  новина. Да ви е много здрав, умен, игрив, борбен и обичлив! На теб бързо възстановяване!
И както пожелах по-надолу - спящо и кротко бебе!
А името е прекрасно (то може ли да кажа друго, като това беше името на баща ми  :D )
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #315 -: Февруари 02, 2020, 10:26:51 am »
Честит син Татяна! Много здраве и щастие ви пожелавам!





Re: Тема на бременните 102
« Отговор #316 -: Февруари 02, 2020, 11:08:37 am »
Честита рожба! Честита радост! Честит син! Да ви е жив и здрав, Танче! Бъдете благословени!  :ballons:
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #317 -: Февруари 02, 2020, 11:09:14 am »
Честито Танче, да е жив и здрав и много щастлив.На теб бързо възстановяване!

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #318 -: Февруари 03, 2020, 09:39:06 am »
Танчее честита малка радост. Да ви е жив и здрав малкия Лазар и бързо възстановяване.
 :bighug:
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #319 -: Февруари 03, 2020, 10:31:30 am »
Танче хайде и тук да ти чиститя голямата радост, да е много здравичък Лазар, безгрижно детство му пожелавам а на теб бързо възстановяване  :bighug: