0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #260 -: Януари 29, 2020, 12:24:15 pm »
Pesheck много хубава тема, доста се посмях. Маги, благодаря за списъка, явно ще купувам по-голяма чанта 😁 При нас има обявена грипна епидемия и забраниха ЖК, затворил съм се в нас и не смея да мърдам навън. Другите бременелки как сте?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #261 -: Януари 29, 2020, 13:11:19 pm »
Пешек, и аз се посмях доста.
При нас също обавиха грипна и вчера ни беше последното свиждане. Днес само по телефоните. Добре че леля е в хирургия и довечера ще ми донесе някои неща.
Иначе аз продължавам с инжекциите.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #262 -: Януари 29, 2020, 14:15:19 pm »
Танче  :bighug: с теб сме
Оф аз умирам от киселини.Прясно мляко ли не беше,газирана вода,солети,ябълка,Талцид,Гавискон и нищо не помага вече.Не се наспивам,през деня като легна пак се събуждам от киселини.Почнах да внимавам какво ям,от доста време не ям преди лягане,но уви.Май месец и половина ще го бутам така.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #263 -: Януари 29, 2020, 15:25:31 pm »
Танче, всички те мислим!

Маги, докато не се измести човечето така ще е.Аз накрая спях седнала, заради киселините, и заради задуха, и заради други екстри.Пробвай на дивана, подпряна с повечко възглавници.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #264 -: Януари 29, 2020, 16:31:55 pm »
Маги мей и аз съм с киселини, хапвам по-раничко вечер и на мен лично ми помага киселото мляко
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #265 -: Януари 29, 2020, 17:16:05 pm »
И ня мен мляко и айрян ми помагат,вчера се хапнах и легнах на обед и се събудих от киселини и рефлукс,като седна всичко си отива на мястото.
Не знам в наше село има ли епидемия,но има грипна ваканция.Аз обикалям много,не нося маска,дано не се разболея.
Днес ще излизаме,стават четири години откакто си казахме "да",и отиваме на ресторант и после на бар,да му отпусна края с върджин коктейли😁
И така си поревах тая сутрин,събудих се с ритничета и си спомних деня в който се омъжих,втората ни годишнина когато на следващия ден трябваше да ходя за хистероскопия,третата когато правихме инсеминации,и днес най-сетне съм бременна.Добре че като се жених,не знаех че това ще отнеме толкова време и усилия .
Като цяло съм една щастлива бременна😉
Павла,как си?Повръщането спря ли?
Танче🤞🤞🤞
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #266 -: Януари 29, 2020, 17:59:34 pm »
Слънчицето честита годишнина тогава. Пожелавам ви дълги години да се обичате и подкрепяте.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #267 -: Януари 29, 2020, 22:46:06 pm »
Честита годишнина, слънчице. Все така се обичайте и се радвайте на малкото човече, което скоро ще напълни дома и сърцата ви 😘
Маги Мей, аз накрая бях с такива жестоки киселини, че повръщах от тях и докато бях в болницата ми изписаха квамател. Чета, че не е за бременни, но аз като ги питах ми казаха, че няма проблем. И така изкарах докато родих.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #268 -: Януари 30, 2020, 00:46:18 am »
Нормализираха се нещата при нас. Днес се местихме и в петък ще спим за първи път в новия си дом.
Слънце, Симеон се роди на 4тата годишнина от сватбата ни и от първите ни опити.
Честит празник!  4тите годишнини са вълшебни. 
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #269 -: Януари 30, 2020, 11:34:35 am »
Момичета, идвам при вас и не мога да повярвам, още мисля, че сънувам, че съм бременна!
Честита годишнина на Слънчицето! Все така да се обичате и подкрепяте, скоро ще се увеличи и семейството ви, няма по-голямо щастие!
Павла, честит нов дом, със здраве и любов да го изпълвате!
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #270 -: Януари 30, 2020, 11:43:46 am »
Кукапел, добре дошла.
Благодаря ти. За сега е пълен с кашони, но Симеон като тича и се смее на ехото вече прилича на дом, а не на празна къща.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #271 -: Януари 30, 2020, 11:47:02 am »
Слънчице честита ви годишнина, много се обичайте и множете семейството си. Павла най-накрая се преместихте, честит ви нов дом, нека е осеян с много детски смях :)
Кукапетел добре дошла, и аз в началото трудно повярвах, и ме беше и доста страх, но ето вече съм средата  на 8 месец. Хубавото тепърва предстои :)
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #272 -: Януари 30, 2020, 11:59:02 am »
Павла, честит нов дом. Да сте много щастливи в него и много да се обичате. Кукапетел, добре дошла при нас, пожелавам ти лека и безпроблемна бременност
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #273 -: Януари 30, 2020, 14:52:35 pm »
Благодаря,момичета!Пих страхотни коктейли със запалени ябълки и карамелизирана захар,и със спрей с аромат на ром,много се постара бармана да ми направи готино.
Павла,честито,много обич и радост да имате в новия дом!
Кукапетъл,добре дошла!Пожелавам ти лека бременност и да си я изпълниш с хубави емоции.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #274 -: Януари 30, 2020, 17:14:06 pm »
Танче, как вървят нещата при вас?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #275 -: Януари 30, 2020, 18:32:10 pm »
Павла честито,желая много любов и хармония в новия дом ! Танче влизам постоянно и чакаме да се похвалиш 🤞🤞. Аз днес ходих до Малечко на околовръстен път (София),но установих че съм много боса в това отношение и не знам въобще кое за какво е и дали ще ми трябва. Реших първо да започна с училище за бъдещи родители,като се надявам там поне малко да разбера за какво иде реч.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #276 -: Януари 30, 2020, 20:33:14 pm »
Круела,училищата са с рекламна цел-има 30 мин реклама и един час лекция пр.Първи грижи за новородено.Всички са втелясани много,аз се учудвам на тия жени чак.Ходя по 4-5 на седмица и си избирам това,което според мен е редно.Писала съм за учшлище Чакам бебе,то е без реклами,много е полезно ,както и акушерските школи в болниците.
Питай тук,ще коментираме за покупки и т.н.
Аз няма да се затрупвам,все пак ей го мола,мъжът ми ще купи впоследствие.
Ще си купя минимален брой шишета,базови неща и от там ще го мисля,повечето неща са абсолютно ненужни,има такива изгъзици,че ум ще ти зайде.Възглавница за бременни препоръчвам,моята е на Кика бу 35лв,незаменимо нещо ми е.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #277 -: Януари 30, 2020, 21:53:02 pm »
Слънчице,мисля да взема възглавница,2 шишета (1 малко и 1 голямо) биба на първо време няма да взимам,ще взема примерно по 3 бархетени и 3 тензухени пелени и няколко бодита с къс и дълъг ръкав. Стерилизатор ще взема от снаха ми,мисля че не е необходимо да е нов,тя ще ми даде и дрешки ако нещо пък чааак толкова закъсам(в което се съмнявам). Козметиката мисля да я взема чак след като се роди бебето живи и здрави,че не знам с каква кожа ще е. И горе долу това мисля да взема като начало.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #278 -: Януари 30, 2020, 21:58:46 pm »
Павла, честит да ви е новия дом и нека бъде изпълнен с любов и разбирателство.
При мен е все същото. Не съм се повлияла от инжекциите за шииката и днес ми ги сложиха всички наведнъж венозно. Много забавно ми беше. Пуснаха ми и окситоцин, но контракциите бяха слаби. Утре ще видим какво ще кажат. Сдухах се вече, поревах си днес леля като дойде да ме види и пак си ме избива на рев. Ама какво да се прави, по емоционална съм 🙂
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #279 -: Януари 30, 2020, 22:01:45 pm »
Танче голям инат излезна твоя младеж 🤗🤗 надявам се да не те мъчи повече и да излезне бързо и лесно. Пореви си,да ти олекне,стискам палци 🤞🤞🤞🍀🍀🍀