0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #160 -: Януари 15, 2020, 08:33:35 am »
Радвам се за вас Круела.Сега започваш да си мислиш за сини неща.

Ох, Павла, не остана.На мен накрая така ми бяха дотегнали тези инжекции, но няма как биеш ги!Ти си с много повече от мен де.

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #161 -: Януари 15, 2020, 15:37:24 pm »
Момичета,
прехвърлих ви набързо новата темичка да се информирам как сте и видях, че сте писали за слингове.
Аз имам слинг на Close Caboo Lite. Сив е. Разопакован и изпран. Ако някой го иска, нямам против да го дам. Само ако може да ми го върнете като приключите с ползването.
Ако някой се реши, нека ми пише на лични, че не чета редовно тук.

26.09.2019
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #162 -: Януари 16, 2020, 15:06:42 pm »
Здравейте дами. Днес бях на преглед, всичко върви нормално, живот и здраве февруари вече ще следим тонове. Док каза, че трябва да остискам поне до 20 февруари пък после бебче може да се ражда. Термина ми е 05.03. Танче, как вървят нещата при вас? Павла и ти си на финалната права май, кога ти беше термина?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #163 -: Януари 16, 2020, 15:43:03 pm »
Ще устискаш 😉 Ние си чакаме, то друго вече не остана. Термина ми е другата седмица, че да видим какво ще реши господинчото. Така или иначе вътре няма да остане 😁 Иначе аз днес си ходих на фризьор и козметик да се преведа в приличен вид за родилното 😀
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #164 -: Януари 16, 2020, 21:13:25 pm »
Джули браво за хубавите новини.
Танче,чакаме младежа 🤗🤗
Аз нещо от тая БХС се вкарат във филм. На прегледа докторката ми каза че всичко е наред,била доволна от бебко и тн. После преди да ми вземат кръв за БХС,тя ми каза че ще ми се обади единствено ако рискът е паднал. Взимам си листа и гледам нухална транслуценция (не знам дали го написах правилно) е 2,2мм което е в норма,но гледам на други мами е под 2... Другото което е,аз си знам че в надежда правят една допълнителна морфология в 17гс и на листа ми пише препоръки: фетална морфология 16-18гс. И това достатъчно да се вкарам в някакъв страшен филм. Знам че едва ли ще си замълчи док ако има нещо,но ....
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #165 -: Януари 16, 2020, 22:03:18 pm »
Круела, не се шашкай. Аз като пратих резултатите на доктора от първия БХС, каза че всичко е наред, но да сме пуснели още един в 15-16г.с. Направихме го и накрая за да ми е мирна главата пуснах и пренатеста, че от толкова изследвания почнах да се шашкам. Е след теста се кротнах 😀
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #166 -: Януари 16, 2020, 22:05:44 pm »
Уж няма за какво да се шашкам, разрових се в интернет и разбрах че на всяка една и пише че е препоръчителна тази морфология (16-18гс),я да точат пари,я за нещо друго. Бях доста по спокойна преди тази фм. На преглед съм на 29 вече на ЖК и ще го коментирам това с нея. Надявам се всичко да е наред.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #167 -: Януари 16, 2020, 22:13:24 pm »
Днес правих кръв и урина и сега ми излезнаха резултатите и съм малко притеснена. В урината ми пише че имам следи от кръв и единични еритроцити.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #168 -: Януари 16, 2020, 23:28:09 pm »
Джули,пусни утре сутрин стерилна урина. Да не се окаже някоя хематолична бактерия. Май Е.коли често напада бременните жени. Не се шашкай.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #169 -: Януари 17, 2020, 13:13:33 pm »
Док ми изписа Неоренал за 10 дни, в понеделник ще пускам пак урина. Каза, че понякога от вече доста голямата матка и натиска който оказва се получава задържане на урина. Иначе не излиза на изследванията да имам бактерии, PH e нормално. Ще пия и ще видим. Дано да не се отрази на бебчо
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #170 -: Януари 17, 2020, 18:54:29 pm »
Джули, аз бях с много сериозна задръжка на урина в десния бъбрек, но си изкарах така до края без да се отрази на бебчо. Но доста ме болеше бъбрека. Аз също пих неоренал, даже още го пия и ми повлия добре.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #171 -: Януари 18, 2020, 18:33:50 pm »
Здравейте момичета, събрах смелост да се запиша в темичката ви. Онзи ден ми беше ранния скрининг.
От доста време ви чета. На всички ви желая лека бременност до термин и здрави бебенца!





Re: Тема на бременните 102
« Отговор #172 -: Януари 18, 2020, 19:18:06 pm »
Rumito добре дошла при нас, и здраво бебче ма финал. Ние с теб май заедно вървим,аз съм 13+3,и ти си май някъде там.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #173 -: Януари 18, 2020, 19:37:58 pm »
Руми,добре дошла и лека бременност.
Аз от две седмици някъде забелязвам,че сутрин съм подута като се събудя-халката ми не мърда изобщо ,така са ми надути пръстите,под очите също и стъпалата.Пробвах с нацяло спрян климатик,не просто намален,пия си много вода .До обяд всичко минава.Дали е нормално или да пускам стерилна урина в понеделник,възможно ли да е белтък?На ЖК съм в понеделник,ще й кажа и да видим.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #174 -: Януари 18, 2020, 19:45:45 pm »
Руми, добре дошла и леко бременеене.
Слънчицето, и на мен ми се надуваха пръстите на ръцете и рано махнах пръстените, и по някое време спадаха. Но сега съм постоянно надута, имам едни сочни кебапчета и кръгове под очите, въпреки че се наспивам. Всичко ми избива в последния месец 😀
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #175 -: Януари 18, 2020, 19:58:05 pm »
Танче,дано е от бремеността.Наблягам на салатите сега,кисели млека,супи ,ей такива работи.Каквото може да задържи вода го избягвам,аз явно съм склонна.И без да съм бременна ако ям солено вечер и се събуждам тъй ,че и обувките едва си връзвам.
Иначе съм 6,спря да ме боли под корема,все така излизам и миткам по улиците.Нашата девойка е много активна вечер,като стане 22 часа и тя почва да се забавлява,като се събуждам посред нощ тя пак си скача.
Павла,ти как си?Повръщаш ли още,малкото как е?
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #176 -: Януари 18, 2020, 20:08:18 pm »
Нашия само да усети, че съм будна и почва с ритането. Понякога имам чувството, че прави щпагати. Имам по една бабунка от всяка страна на корема и така го изпъва, че става плосък отпред. Все едно са ме цапардосали с тиган, чак му се учудвам 😀 Иначе си лежи все на дясно, там съм по изпъкнала 😂
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #177 -: Януари 18, 2020, 20:18:48 pm »
Чак такива подробности не усещам още :D,имам чувството,че тя се движи от край до край.И се обръща сякаш,като ме изрита обаче и става бабунка😍,като бикче е силна.
Не остана при теб,ден ,два и ще излезе юнака.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #178 -: Януари 18, 2020, 20:34:00 pm »
Слънцее скоро махай пръстените. Аз също се подувам в лице и ръце, едвам си свивам юмрука сутрин. Докторката каза че задържам вода. По малко сол, кисели краставички, туршийки и подобните. Мен вече и краката почнаха да ми се подуват. Малко е неприятно за гледане ама това да ни е косура.
Танчеее все те следя и чакам. Всичко ще е наред, ще стискам палци всичко да мине бързо и леко  :bighug:
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #179 -: Януари 18, 2020, 20:48:41 pm »
На мен само пръстите на краката и ръцете са ми надути, не отичам цялата.
Слънчице, ще ги усетиш всички радости. Все още и е широко на бебка, и е изпъната. После ще ти се разхожда по целия корем 😉 Златна ти е устата, ако се роди тези дни, ще те черпя 😀
Слънцемое, а ти как си, в кой месец си вече?
Една по една ще родим. Никой не е останал вътре 😁