0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #60 -: Януари 03, 2020, 22:49:27 pm »
Дано не се разсърдят другите момичета, че малко преместихме темата в другата тема, ама да се надяваме да е за  хубаво.
И ние рядко правиме секс ама мен все ме е страх да свършвам и се стискам... ама вече и доста ми се стяга корема и все ме е страх, пустия му страх.
Иначе съм в началото на 8 месец и почвам да обикалям и да пазаруваме, че наистина времето си минава...
Танче вие всичко ли взехте?
Момичета я кажете всички ли сте си вздлинстерилизатори? Чудя се ако мога да кърмя дали ще имам нужда от него?
А какво мислите за комплектите за новородени ( шишета, стерилизатор, помпа и др) и на коя марка да са?
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #61 -: Януари 03, 2020, 23:18:41 pm »
Аз не бих си взела преди да стане ясно с кърменето. За 30 мин се купува всичко. Само 1 шише и то малко бих взела.
Ако кърмиш имаш нужда само от себе си. Всичко е нормално- душ 1-2 пъти на ден. Дори не е нужно да си миеш гърдите преди кърмене.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #62 -: Януари 03, 2020, 23:19:56 pm »
Аз мисля да изварявам,ако ще кърмиш май 2 шишета стигат.
Това ще е моята помпа,много е добра,ама много.
https://www.hippoland.net/canpol-elektricheska-pompa-za-k-rma-easy-start-12-201
Аз мисля,че секса е до това как се чувстваш,ние се обичаме редовно и преди и сега,като не мога няма и това е😁 .
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #63 -: Януари 03, 2020, 23:40:53 pm »
Слънце, много се скапва всичко с изваряване. А и водата много варовита. Даже за микровълнова вършат по-добра работа.

Като се кърми може и без шише. То на АМ синът ми пропи вода около 6-7м.

Много, много се надявам да стане този път, макар с моите операции е голяма вероятността да си остане надежда само.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #64 -: Януари 04, 2020, 00:50:44 am »
Да, Слънцемое, всичко купихме. Кошарата е сглобена, дрешките изпрани, изгладени и прибрани, багажа е стегнат, и сме в очакване. На мен помпа ми дадоха, че да видим как ще е и взех едни шишета на Авент на промоция. Това е общо взето.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #65 -: Януари 04, 2020, 08:50:48 am »
И ние почваме да пазаруваме вече. Аз засега серилизатор ням да взимам, ще видим като се роди бебчо живот и здраве, ако има нужда ще взема тогава
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #66 -: Януари 04, 2020, 12:43:09 pm »
Момичета как сте ? Аз съм добре вече,остана само сутрешното повръщане което си е ритуал вече 😂. Искам да ви попитам ви кога почнахте да гледате бебешки работи,аз се усещам че все по често се заглеждам най вече по колички. Знам че още е страшно рано,но не мога да спра ха ха и знам че аз рано ще почна с покупките,може би 5-6 месец.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #67 -: Януари 04, 2020, 13:24:41 pm »
Аз съм добре. В хоризонтално положение, че така ми е най удобно 😁 Иначе бебешки неща гледах от рано, но нищо конкретно не си набелязвах. Вече към 7мия месец почнах да правя списъка и тогава почнахме с покупките. Първо беше количката, после всичко останало. За два дена бяхме готови, а кошарата я чакахме месец някъде, че нямаше в наличност.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #68 -: Януари 04, 2020, 13:51:34 pm »
Момичета, ако кърмите едно шише ви е достатъчно.Аз кърмя и дохранвам само едната и имам две шишета цифром и словом.Едното е малко на Нук, другото е голямо на същата марка.Взех от близка ел. помпа на Медела и ми върши страхотна работа.

Стерилизатор ми дадоха, по-натам ще подарявам, даже с два се сдобих!Много по-лесно и бързо от изваряването е.Пъхаш в микровълновата, нагласяш времето и правиш нещо друго.

Биберони взех на две марки, харесаха едните и са с тях и двете.

*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #69 -: Януари 04, 2020, 15:01:44 pm »
Аз със Симеон започнах списъците от 4-5м. Като дойде време да купуваме ях изчела и видяла толкова неща, че стана супер лесно.
Кошарата, ако е дървена, е хубаво да се сглоби 15тина дена по-рано, че миришат на ново и лепило.

Сега сме купили неща за новата стая на Симеон, но ще ги сглобяваме  (вкъщи аз съм техничният човек) в новата къща. За новото нищо не сме взели, освен едни терлички. Отделих торбите с дрехи, но не съм ги и погледнала. Има време, а и искам в новата къща да правя всичко, че иначе има риск да правя всичко по 2 пъти.
Както дойде.  :D
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #70 -: Януари 04, 2020, 16:20:31 pm »
Аз от 3-4 месец започнах да разглеждам, някъде към 6 м започнах списъка да правя малко по малко. В 7 взехме леглото и количката, защото ни изпаднаха много изгодно. Вече съм в 8 м днес бяхме със свекито на пазар доста неща взехме от списъка. Гледам да използвам докъто е горе-долу хубаво времето, че после в студа и ледовете едва ли ще ми се излиза чак толкова.
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #71 -: Януари 04, 2020, 19:56:34 pm »
Аз съм избрала всичко отдавна,все пак това работя.Колебая се само между Макларъна XLR и Сайбекс Балиос S,ако ще е сайбекса ще е без кош за новородено,само седалка искам,тя напълно ляга .Шедлонг искам,не люлка,на Кика Бу ще е със сигурност,модела ще го изберем,сега ще имат нови неща,явно и стерилизатор ще вземем.Леглото ще е трансформиращо,ще видим на коя фирма,ако взема от работа ще ми е на доставна цена,ама може и друго да харесаме.И хич няма да обикалям даже,столче също на Сайбекс,абе всичко е избрано от големите неща.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #72 -: Януари 04, 2020, 20:33:25 pm »
Слънчицето и аз съм се спряла на макларън DAYTRIPPER BLACK,и си харесах и на сайбекс ама не запомних модела.
Редакция: май е същия модел Balios S 2 в 1 Manhattan Grey ,във вис виталис я има 2 в 1 за 1,108лв.
« Последна редакция: Януари 04, 2020, 20:39:54 pm от Cruella De Vil »
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #73 -: Януари 04, 2020, 21:21:12 pm »
Макларън са много ,много здрави колички.Тази която си харесала е трансформираща се,коша става на седалка,не ми харесва изобщо това.Те направо се изложиха с тоя модел,ама само споделям мнение.Обучаваше ме техен служител,даже не е и българин,много интересни работи каза.Сайбекса е също хубав,същата е да.Те са внос на Рая тойс,и тук във Варна поне ,в магазините им може и на части да я вземеш,примерно шаси и седалка,както искам аз.
На живо като видиш,да я бутнеш и сгънеш си е друго,аз искам и мъжът ми да я бутне,за високи хора като нас е важно,като я буташ да не риташ шасито отзад,демек трябва дълга дръжка и задните гуми да са навътре,да има място да крачим.А чанта за количка,ще купя ето такава
https://www.baby.bg/kikkaboo-chanta-za-aksesoari-siena-navy.html  защото пасва на всяка дръжка и е доста по-евтина от тия на Макларън и Сайбекс.
Една  роднина е
оставила у нашите 3-4 чувала с дрехи,от новородено до 3 г.,те имат момченце,ама хич не ми дреме,всичко ще взема и ще се носи,оставила ми е и кенгуру на Хаук,за него ще видим,ще попрочета още,едната приятелка ми отделила чаршафи и протектори и тях ще взема .То ще се купуват много неща така или иначе,но всичко което ми дават ще го взема,мъжко,женско без значение,бебешките дрехи се обличат по два пъти и без друго.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #74 -: Януари 04, 2020, 21:29:25 pm »
Аааа,тъкмо викам намерих количката хаха,аз имам още дооооста време да гледам. А като е трансформираща кое му е гадното? Аз съм много боса и ще досаждам за всичко 😁
Относно дрехите съм 100% съгласна с теб. Аз подозирам че ще имам момче, и мисля да вземем дрешки от мойта племенница,тя майка и и без това мрази розовото и няма много розови дрехи,така че ме устройва перфектно.
« Последна редакция: Януари 04, 2020, 21:31:57 pm от Cruella De Vil »
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #75 -: Януари 04, 2020, 21:30:09 pm »
Слънчице ти си най- облагодетелствана защото го работиш това. Аз от другата седмица тръгвам по магазините. Аз също съм за ползване от приятели на дрехи, играчки и всякакви неща. За това малко време за което се носи дрешка, не е изцапана, изтъркана или нз какво още, тъй че и аз имам от кога да взимам.
Танче браво на теб. Отличничка си и ти. Всичко готово и само чакане. Някои казват че чакането накрая е най-изнервящо.
Крюела ти в коя седмица си вече?
*
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #76 -: Януари 04, 2020, 21:31:17 pm »
Само един съвет за количките ще дам.В никакъв случай двойни колела или малки колела.Ще се измъчите.Едно е да буташ в магазин, да ходиш на обучения, съвсем друго да си по улиците нанашата мила държава.

Re: Тема на бременните 102
« Отговор #77 -: Януари 04, 2020, 21:32:57 pm »
Редактирах малко предния пост. Иначе от днес съм в 11гс.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #78 -: Януари 04, 2020, 21:37:27 pm »
Браво на теб Крюела  :P  ти скоро ще влезеш в 4 месец, тъй че аз не виждам лошо да си гледаш разни неща. И аз само гледам от началото и това е. Ходиш ли на работа?
Аз вече съм си в нас и ми е супер.
Re: Тема на бременните 102
« Отговор #79 -: Януари 04, 2020, 21:39:42 pm »
Взех си миналия месец 30 дни болничен,заради зацапването. Изтича на 07.01 и мисля да се връщам на работа,чувствам се добре,а като си седя вкъщи и се чувствам непълноценна. На 07.01 съм на преглед и ще видя док какво ще каже.