0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #440 -: Юли 26, 2020, 12:25:59 pm »
Стоека,да е здраво и щастливо детето и да среща по пътя си още много добри хора!
Оф,Павла,много гадно.Как е сега малкия?Дано я свалите и да не се мъчи милото.С малки деца е така ,винаги може да пропаднат плановете.Дано се оправи !
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #441 -: Юли 26, 2020, 12:42:20 pm »
Стоека, много здраве и щастие пожелавам на бебчето и приятлеката ти!





*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #442 -: Юли 26, 2020, 13:40:29 pm »
Стоека, много здраво и борбено да е детето.

Ние сме добре.Габче има второ зъбче.Вече започнаха да казват и двете "Дай, дай" Много са сладки. Днес Ади се изприщи от нещо, но не разбрах от какво, дадох Фенистил на капки и е по-добре.Умря ни котето и сме малко в траур всички и ми е едно никакво.

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #443 -: Юли 26, 2020, 14:10:11 pm »
Стоека, честито на приятелката ти, да е здраво и щастливо бебчето.
Павла, много неприятно, явно доста се мъчи милото  :( Дано бързо да се оправят и двамата. Панадола не помага ли?
Ехее, Маги, браво на Габи. Дари още няма наченки на зъби. Представям си колко са сладки като казват дай  :D
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #444 -: Юли 26, 2020, 15:36:35 pm »
Стоека, да е здрава и да расте щастлива малката сладуранка.
Павла, дано мине по скоро.
Браво на Габи.
Аз съм в чуденка сега. Искам да направя кът за игра на Лазар и се чудя какво да взема. Кошара или басейн за игра? Освободихме му едно местенце, ще му взема килимче или пъзел, но се чудя за другото. Дайте мнение 🙂
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #445 -: Юли 26, 2020, 15:47:33 pm »
Да се оправя, че се мъчи.
Температурата пада, но пак то боли. Утре ще отида да ги тествам зо коронавирус, че не мога нищо да направя така. Тук е в поддем и масово се тества.

Татяна, аз имам квадратна кошара, парк с дупка. Да ти кажа нищо не бих взела. С кошарата се изправяше и скачаше и ми беше добре, в басейн е като на земята.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #446 -: Юли 26, 2020, 16:08:03 pm »
Аз за кошара за игра мисля по -натам.Въте хем ще слагаме играчките,ще си я местя от стая в стая и ще ми е под око постоянно.Тя вече се забавлява сама,гука и се радва от скоро на играчките на кошарата и на активната гимнастика,тъй че в тая за игра пак ще се заиграва мисля.
Да ни чакате,септември идем за цял месец.
Тия надуваеми самолети,влакове и т.н ли имаш предвид под басейн?
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #447 -: Юли 26, 2020, 16:23:04 pm »
За едно дете нищо не бих взела, бих обезопасила и толкова.Така или инче ще седи затворено 15 минути и ще ревне, че иска при вас.За моника не съм взимала, обособих и кът с мек пъзел, там и сложих играчките и така.Тепърва ще откриете, че търпението на бебетата и "заиграването" им с дадена играчка трае минути, отделно им омръзват и е хубаво да ги въртите.Аз имам шкаф с играчки, сменям ги на седмица, за да ги забравят и да се заглеждат пак по тях.

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #448 -: Юли 26, 2020, 17:02:42 pm »
Аз също сменям,най-вече дрънкалката на количката.Бързо й омръзва.
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #449 -: Юли 26, 2020, 17:05:29 pm »
Да, точно същото щях да напиша като Маги. Свекъра ми ни даде кошара, но тя мрази да седи в нея. С мрежичка е, но пак не ни вижда и се изнервя. А и наистина дори нещо да и харесва, много бързо и доскучава. Вчера и взехме пъзел и оградихме една част от хола, точно както е написала Маги.
Маги, забравих да кажа, че съжалявам за котенцето  :( Животинките си стават част от семейството и после е гадно  :(
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #450 -: Юли 26, 2020, 18:14:39 pm »
Маги, съжалявам за котето. Миналата година загубихме едно от нашите.

Каквото и да се сложи, пак ще изпълнят на най-студеното.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #451 -: Юли 26, 2020, 18:24:56 pm »
Аз с баткото ползвах кошара от 8-9 месеца и до 3 годинки ни вършеше работа. Местехме я където сме ние по стаите и не е имало проблем да не иска да стои в нея. Първо пълзеше и играеше, после се изправяше и му помогна за прохождането, а накрая я ползвахме само за спане при пътуване. Сега ще в ползвам със сигурност пак.





*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #452 -: Юли 26, 2020, 21:16:14 pm »
На вуйчо ми жената беше сложила един матрак от 20 лв на дупката и малкия си изпълзяваше на него.
Маги,след една котешка и една кучешка смърт,се отказах от животни,голяма мъка е.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #453 -: Юли 26, 2020, 23:05:14 pm »
Аз правя така, че да може да щъка навсякъде. Сега пак ще е така. В парка се научи да се качва и слиза лесно, а и това ни е леглото за път и гости. Борис през деня често е в него. На 2 нива е и съм много доволна от покупката.

Вече наистина ще се гръмна. Сими и той вдигна малко температура. Записах час за утре за тест за коронавирус, а вторник, като излезе резултата ще ги водя при педиатърката.
Тук се побъркаха с тестовете. 5 деца на едно място е проблем. Толкова са в забавачките по домовете, но 3 дена по 10000 човека на техно парти е ок.
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #454 -: Юли 27, 2020, 08:30:43 am »
Май ще взема един килим на Дормео, ще му оградя местенцето и да си седи там с всички играчки 😁
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #455 -: Юли 27, 2020, 12:13:52 pm »
Танче, това е най-доброто решение за мен.На Моника и бях сложила под този пъзел един домашен килим вълнен, не че не отиваше по средата на плочките, но това е нещо с което предстои да се сблъскате :) Иначе така свободно детето се учи да се изправя само по мебелите и да ходи стабилно без проходилка.
Аз нямам избор с близначките, взех кошара, защото няма как да отида до тоалетна дори.Но ако беше едно нямаше да взимам.

Ние също сме имали куче, сега бяха две котки, остана една.Няма вариант да останем без животно, просто допира на тях до мен ми липсва много.Нощем идваше да спи до мен и мъркаше и се гушеше.Ще вземем по нататък и куче и коте, но нека старата си изживее дните.

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #456 -: Юли 27, 2020, 13:14:41 pm »
Мекия пъзел събира ли много прах,в смисъл да се набива в него?Аз със Френдли чистя бебешките неща,а което става за пералня ,го пера.Ще видя как е в сгъваемата кошара като идем при нашите и ще я мисля.
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #457 -: Юли 27, 2020, 14:47:50 pm »
Нещо ей такова http://www.alfa-bi.com/products/%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0-8-%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0-%D1%84150%D1%81%D0%BC  и мемори килимче, и се надявам да му е удобно.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #458 -: Юли 27, 2020, 15:58:36 pm »
Защо да е в това? Точно но 15тия ден от изправянето и ще пада с него. Остави го да обхожда къщата.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #459 -: Юли 27, 2020, 18:41:11 pm »
Танче,какъв тоя зандан :D,ако ще е такова,кошара за игра по-добре .