0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #780 -: Ноември 23, 2019, 22:50:02 pm »
Мише, ти вече си 37-ма седмица, когато и да родиш бебка е доносена и е ОК.Стискам палци и пиши!

Възглавницата за бременни ми беше и ми е много удобна за спане.Не съм ползвала такава за кърмене, но сега си взех за близначките.

Сутиена е удобен за кърмене страшно много.Просто без такъв сутиен е много трудно да се кърми поне според мен.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #781 -: Ноември 24, 2019, 00:11:28 am »
Аз съм с възглавницата от април 2018. Ужасно удобна е и за бременни, и после за бебето.
Сутиен изчакай, че ще ти пораснат още гърдите. Аз сега ползвам основно спортни. Много ми е удобно.

Мише, всичко ще е наред с бебето. Важно е ти да си дзен.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #782 -: Ноември 24, 2019, 11:04:40 am »
Слънце аз съм в 26 г.с.
И аз май скоро ще трябва да се огледам за тия възглавници, че все още не съм си взела. Те май после ще са удобни и за кърмене нали?
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #783 -: Ноември 24, 2019, 11:44:56 am »
Удобни са за всичко. После докато се наместят чарковете ще ти е полезно и за теб. И да АМ е полезна, и гушкане, и да спите заедно, и за ограничаване като гнездо, и..., и... най-хубавата ми покупка за бременни.
Аз дрехи за бременни няма да си взимам. Само ако закъсам и нищо не ми става. Имам летен панталон от малкото, но няма да ми е от полза. А и вече, макар че ми личи, не ми е голям корема. Даже вчера ви се скараха, че съм на приоритетната каса, а бях с блуза по мен.
 
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #784 -: Ноември 24, 2019, 12:27:44 pm »
Аз от дрехите за бремени съм си взела едни дънки с Моника, всичко друго ми е подарък от някоя бивша бременна.Просто не си заслужава инвестицията.

Сутиена аз си взех в 27 седмица май, бяха пуснали в Лидъл.Преди това наистина няма смисъл, защото трябва да нарасне бюста, а и ако кърмите има един момент в който гърдите се надуват като балони и тогава всичко ви е малко.После си спадат де, като се регулира лактацията.

Аз имам ужасни болки в таза нощем.Едва спя.Направо тоя 8-ми месец ми разказа играта.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #785 -: Ноември 24, 2019, 14:27:10 pm »
И аз съм много доволна от възглавницата за бременни, заема половината легло, нооо така хубаво ме уплътнява от всякъде и много добре се чувствам. Заслужава си инвестицията, която в крайна сметка не е и много.Аз дрехи за бременни си взех 1 чифт дънки и 2 чифта клинове.
Танче много готин сън хахах. Растеш за 1, излизат 2 юхуууу.
Мише и аз се вълнувам с теб, сега като влезна тук и чакам да си се похвалила с красива госпожица. :bori_016:
Аз се оказах с ниско кръвно и сега ми казаха да си пийвам кафе и кола, след 4 дена главоболие казаха че било 95 на 50. 8O

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #786 -: Ноември 24, 2019, 16:55:51 pm »
Кола не пий. Много захар. Пий течности и си пий кафе. Аз си 1-2 дневно.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #787 -: Ноември 24, 2019, 17:45:31 pm »
Маги мей и аз не бих пила кола,нещо дето сваля ръжда мерси да го пия,водичка трябвало по 0.30мл на всеки килограм наше тегло и кафе Павла е казала.
Аз дрехи ще си взема още малко по коледните намаления,когато падат с много и то само ако ми харесат,сега имам два чифта дънки и голям кеф,не се чудя какво да обличам,избора е ограничен.
Сутиена ,който харесах е на "Анита",той изглежда мек и разтеглив и май с мен ще расте,ще го пробвам и ще видя как е.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #788 -: Ноември 25, 2019, 07:30:58 am »
Сутиена ,който харесах е на "Анита",той изглежда мек и разтеглив и май с мен ще расте,ще го пробвам и ще видя как е.

Сутиените на Анита са страхотни. Аз ползвам такива и когато не съм бременна. Просто от банели много ме болят гърдите.
Материята е мека и разтеглива. Така че понася увеличаване на бюста без да има нужда от по-голям размер.

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #789 -: Ноември 25, 2019, 10:04:56 am »
Ей,Маги мерси,ще го взема значи,аз ги познавам момичетата които ги продават и те още от преди ми казваха-като забременееш един сутиен и колан за поддържане на корема обезателно си вземи,и сега за сутиена мислих ако ще го взимам да е на Черния петък,а колана по-нататък.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #790 -: Ноември 25, 2019, 12:22:31 pm »
Аз съм пред дилема,сайта в който си харесах леглото за бебо от 27.11-30.11 ще има намаление на всички легла+ подарък матрак и безплатна доставка и сега се чудя ще ми излезне доста по-евтино да го поръчам сега, от друга страна ме е страх още да купувам каквото и да било. Пусто суеверие....
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #791 -: Ноември 25, 2019, 12:35:28 pm »
Спести си парите. Просто да е с хубав матрак. Ако може ги помоли да напишат начало на гаранцията около термин, че иначе тече на вятъра. Така или иначе няма ти да спиш в нея до тогава.
А за суеверието. Дали купуваш или не- това няма да предпази детето. Спести си парите.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #792 -: Ноември 25, 2019, 12:35:52 pm »
Джули аз съм две седмици напред от теб  и съм точно като теб. Само гледам някакви неща, но с  мъжа решихме за сега да изчакаме. Дето казваш пусто суеверие. Не смея едни чорапки да купя камо нещо по голямо. Даже и от приятелите които са ми обещали неща още ги бавя и нищо не взимам...
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #793 -: Ноември 25, 2019, 13:18:45 pm »
Джули ние леглото го взехме около 22-23 седмица като разбрахме че е момиче понеже си го бях харесала и ми падна кажи речи на половин цена. Не ги мисли тия суеверия
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #794 -: Ноември 25, 2019, 13:49:21 pm »
Каквото има да става ще стане независимо дали си взела леглото или не.Просто го приберете на тавана и не го сглобявайте.Аз на моя мъж му казах, че ще сглоби всичко докато съм в болницата, за 5 днивсе ще успее да оправи си мисля аз.

Бях на тонове, Девойките се разритаха точно в този момент, нали трябва да е весело.Нямам контракции, всичко е спокойно.Лекарката каза да лежа и почивам и ако има нещо да и звъня по телефона.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #795 -: Ноември 25, 2019, 14:20:46 pm »
Браво, Маги. Послушни м о мечета, но с характер са.

Аз не бих сглобила, защото заемат много място нещата. То при мен е по-различно, че Симеон спи в кошарата още, а сме му взели легло, което трябва да сглобим, но тъй като не сме се преместили, няма къде, а и сега се матка много вечер.
Голям филм ме чака-9м местене на къща, местене на дете на легло, че и в собствена стая. Направо не ми се мисли. За капак и майка една докачлива е станала. Чак ме ядосва. А и ще имаме гости януари, малко преди местенето. Ако оцелея и не побъркам детето, ще живея вечно.  8) :lol:
Поне се разбрах с акушерката да се видим.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #796 -: Ноември 25, 2019, 14:38:39 pm »
Маги браво на малките принцески. Ще изчакам да видя какво ще е намалението и ако си заслужава наситина ще го поръчквам,пък ще го преберем в мазето и живот и здраве като му дойде времето ще го сглобяваме
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #797 -: Ноември 25, 2019, 15:53:27 pm »
Павла,точно ти няма да се побъркаш :D,малкото и то ти е геройче и кротко,ще се справите.То ти трябва само нареждания да даваш ,мъжът да му мисли.
Джули,имаш гаранция 2 години така или иначе,купувай каквото си харесала и не вярвай на суеверия.Ние сме продавали колички ,че и за близнаци на жени бременни в третия месец,и то не е било веднъж.
Маги,браво на твоите девойки,да се побутват една друга още малко.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #798 -: Ноември 25, 2019, 17:04:58 pm »
Павла, аз в края на 8-ми месец с Моника се местихме в нова къща, трябваше да се чисти, подрежда и какво ли още не.Идеше ми да се гръмна.Вярно, че нямах едно, но те разбирам идеално.

Аз започвам вече да пера.След това майка идва да глади.Прередих отново чекмеджетата на скрина и още не съм намерила място на едни боклуци на мъжът ми.Напазарувах всичко за болницата и съм го извадила върху скрина, че ако се наложи да не обяснявам на моя мъж кое къде е.Другата седмица ще си подредя вече сака.Не мога да намеря предпазителя на матрака за бебешкото легло.Имам, сигурна съм, обаче къде съм го сложила  :?

Има си работа, не е като да няма  :lol:

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #799 -: Ноември 26, 2019, 10:35:48 am »
Аз да се побъркам тяма, но детето ще изнервя.
Маги, май и ние началото на 9м ще се местим. Цяла къща и мъж, който трябва да работи, че и дете на 1г и нещо... Направо никой те искам да ми се мотка. Поне като знам, че само на себе си разчитам- справям се.

Някой ме беше питал. 27гс след ден съм. Края на февруари е терминът. Аз го предвиждам на 21 да се роди. Ще го видим младежът какво е решил. Само се моля да си е естествено, че изпадам в ужас като си помисля за секцио.

Сега си правя ОГТТ. Следобед резултатите. Имам добро усещане. Качих 4кг за 10 дена, но това са ми и единствените. По кантара в болницата са 6, но аз вкъщи вярвам на кантара.

Вие как сте?