0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #820 -: Ноември 27, 2019, 12:33:32 pm »
Благодаря, момичета!
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #821 -: Ноември 27, 2019, 12:51:10 pm »
Нели,добре дошла и лека бременност!
Джули,матрак се пипа в средата а не в края,на Ай слийп и на Магнифлекс са хубави матраците,Ай слийп е моя фаворит,към 100 лв е.За дълбочина -10 см поне.Кокосовите вложки имат свойството да събират влага и могат да се поразпаднат,на Лорели не купувай,освен Топ Ексклузив,той е хубав но всичко друго е чист дунапрен.На Черния петък Хиполенд и Комсед ще имат 25% на всичко,може да хвърлиш едно око в сайтовете им.
Нормна ми е плацентата,ще се ослушвам .Вчера да ви кажа изпих много вода и фрешове и цяла нощ ставах ,ама на всеки кръгъл час,мъжът ми беше нощна и му се обадих да ми купи баничка сутринта и два пъти сънувах че ям баничка а се събуждам гладна.И като ставах последно към 6 чувам ,че вкарва колата си в двора,направо се изстрелях навън да си търся баничката ,голям глад беше.
Танче,98 % от бременните така вървят с тефтерите и купуват и питат поне трима колеги-вие сещате ли се още нещо трябва ли ми😁,първо взимат ваната и всичко трупат в нея.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #822 -: Ноември 27, 2019, 13:06:53 pm »
Хах Слънце, опасна си 😋 Ние почти всичко го намерихме сами. Ваничката я взехме предния път и Гошо само притичваше до касата да оставя нещата 😂 Помогнаха ни за някои неща хората, но основните работи си ги ровихме ние.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #823 -: Ноември 27, 2019, 13:28:16 pm »
Нелита, добре дощла при нас.Лека бременност и прекрасен финал ти пожелавам!

И ние така бяхме с Моника, както сега Танчето с младежа.Само притичвахме с един списък из магазина :) Веселба е, факт!

Аз днес пак пера и готвя за себе си.Ядеше ми се тиквена крем супа и печена тиква, та съм се разготвила.Реших да измия и пералнята.Що се хванах!Значи почнала съм да гнездя на 100% щом мия чак пералнята.Аз това го правя веднъж на високосна.Обаче сега елате да ме видите, разглабям, вадя, слагам в леген с оцет!ЛУДА!

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #824 -: Ноември 27, 2019, 13:48:29 pm »
Нелина, добре дошла.

Джули, ние като купувахме матрак бях направила голямо проучване. Сега като си гледам записките- 20кг/м3 е минимумът, 22 най-добре. Да се обръща, тоест вдулицив. Има такива за до годинка и за после. Тези с влашки не са много хубави. 12см е най-тънкити. Около 15 е идеално. Да се маха обвивката за пране, ако може. Да отговаря на изискванията за противопожарна безопасност.
Тенселът е добър. Самият матрак да е твърд, но с меко покривало (сюрматрак, не знам как е точно). Това съм записала.

Маги, чакам си вдъхновението и аз. Надявам се да сме се преместили, че иначе е труд на вятъра ☺
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #825 -: Ноември 28, 2019, 11:16:38 am »
Днес поръчах леглото, излезна ми със стотина лева по-евтино,ще го приберем и живот и здраве като му дойде времето ще го сглобяваме
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #826 -: Ноември 28, 2019, 13:36:21 pm »
Сто лева, са си сто лева, с тях може да купиш доста дребни неща за бебето.

Аз днес почивам повечко от вчера, че вчера малко прекалих и накрая ми беше зле.Нещо ми се спи постоянно, не знам защо така.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #827 -: Ноември 28, 2019, 14:32:19 pm »
Момичета, имам едно бебешко дюшече за подаряване :)
Ако някой желае - пращам! Увито е в найлони и е запазено :)
Нашата кошара беше от тези трансформиращите и Стаси още си спи в леглото :)
http://kasida.bg/detsko-transformirashto-se-legloliulka-elena-dizain-baby-brezakafqvo-270-22823.html
Нещо подобно е.
Приятно бременеене на всички :)
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #828 -: Ноември 29, 2019, 20:10:41 pm »
Аз имам един ваучер за три отстъпки в Хиполенд-
20 лв за покупка над 150,50 лв за покупка над 300 лв,100 лв за покупка над 600.Важи само за физически магазини до края на януари три пъти може да се ползва.Ако някой иска го пращам.
И да ви похваля сутиена на Анита-страхотен е,моя си номер взех но е супер разтеглив и има мегдан ако порастнат още.Разгледах колана за поддържане на корема,ще го взема на друго намаление,че му е рано още.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #829 -: Ноември 29, 2019, 22:00:24 pm »
Ох, аз съм голям мрън тези дни.Но вече ми е трудно.Снощи излизах на пицария по женски.Добре, че пицата е до в къщи иначе нямаше да издържа, но поне се разнообразих.Утре взимаме сушилня и продължавам с прането, че има доста.Другата седмица си оправям чантата, дрехите на момичетата в два плика и съм готова и в очакване.Измислихме имената окончателно!Ами не остана!

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #830 -: Декември 01, 2019, 20:03:33 pm »
Как сте милички? Мен ме хвана много яко нещо-грип ли е, настинка ли е не знам, но се чувствам ужасно. Запулен нос, гърло кашлица-пълен комплект. Смуча нео ангин и пия стодал за кашлицата, това ми каза док.плюс една камара бабешки илачи и нищо не помага.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #831 -: Декември 01, 2019, 20:45:27 pm »
Ех,Джули много кофти,честно много ме е страх да не настина ,че само с чай и прополки ще се лекувам,даже с шал и шапка ходя по улиците.Стой на топло и пий повече течности,хапвай супички и дано мине по-бързо.
На мен вече ми е коледно,утре отивам за подаръци на майка ми и свекървата,във вторник ще обикалям за самобръсначка за моя мъж,после остават още няколко и съм готова.А и за мен си ще взема подарък :D.
Маги,честити имена.Мен свекървата нещо ми намеква,ама й отбих водата набързо.Толкова се мъчих да забременея,после да викат на малката"ой бащичко" и да я кръстя на свекървата.Не мерси,казах й че първо е много рано да мислим име,второ не поемам ангажимент да кръщавам на никой,който е имал деца си ги е кръщавал,нашето ние ще си решим.Тя се бои да не е на свекъра,че са разведени от 25 години ама се мразят в червата.То да се роди живо и здраво детето,име ще си има.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #832 -: Декември 02, 2019, 09:37:11 am »
Джули, дано бързо се оправиш!

Слънчицето, имената наистина е хубаво вие да си ги усещате.Ще го кръстите детето!

На мен вече ми е много трудно.В събота излизахме малко да напазаруваме за последно и после бях труп.Болят ме слабините от време на време, корема ми се втвърдява в пъти повече.Тия двете се разпъват жестоко и вчера ме боляха ребрата от едната.Та ще си седя в къщи и ще си пъшкам.

Взехме си сушилня, че нямахме и се родих!Вчера 4 перални изсушени и сгънати!Е ба си кефа!

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #833 -: Декември 02, 2019, 10:51:48 am »
Маги още малко, неостана вече. Кога си преглед? Имате ли вече дата? Мише ти как си? Кка вървят нещата при теб и бебка?
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #834 -: Декември 02, 2019, 13:55:50 pm »
Мишето и аз я мисля, никаква не пише.

Павла и нея мисля с тези наводнения във Франция.

Имаме дата да, ако изкарам до тогава.Ще разберете като имаме новина :)

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #835 -: Декември 02, 2019, 13:57:41 pm »
Зарекла съм се, че някоя ще е на рождения ми ден на 11.12. Та да видим.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #836 -: Декември 02, 2019, 14:08:25 pm »
Наводненията са далеч от нас. Заради стачките ме мислите, че се очаква 2 месеца да е блокирана държавата. В някои градове вече няма бензин.
Сушилня ще си взема и аз, че не е работа така, а тук е и влажно, че сега и вали много. В новата къща, че тук няма място. Иначе съм добре. Утре съм на преглед. Дано поне още 1 узи ми дадат, че и 2 искам де. Малкото шава много. Все още изглеждам понапълняла, а не бременна. 3 кг съм качила.
Майка ми ядосва, но така хубаво си играе с малкото, че си мълча.
Това е в общи линии при мен.
Мишето да пише.

 
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #837 -: Декември 02, 2019, 14:39:14 pm »
И ние мислим и за сушилня и за пералня, ама не сме се решили все още дали са ни толкова належащи. От скоро сме самостоятелни, за сега на квартира и още наваксваме с посудата и уредите.
Аз да ви се похваля-по принцип събота излезнахме само да разгледаме кошари и колички и вечерта се прибрахме и с количка и с кошара  :D въобще не очаквах толко бързо да се реша, особено за количката. И спестихме около 300лв общо от двете.
Абе Мишето и аз доста я мисля, да вземе да пише да не я нападнем на месинджър да я проверяваме как е  :D :D :D
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #838 -: Декември 02, 2019, 15:06:27 pm »
Не ме мислете, момичета. Както е казала Маги, ако има нещо първо на вас ще се похваля  :) Иначе само си чакам аз и съм под напрежение. Уж едва щях да издържа няколко дни след изписването, а то си се кротна и май няма намерение да излиза. Въпреки, че съм си с разкритие.
Маги, почивай си сега, да се чувстваш по - добре, пък време за разходки после ще има  :)
Павла, добре че поне вече си го усещаш, за да ти е по - спокойно.
Джули, дано ти размине бързо.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #839 -: Декември 02, 2019, 15:13:12 pm »
Мише, аз ти казах, че ще изчака. Послушно дете е. Почивай си, а тя ще реши всичко :)
Аз съм 28гс, от 14гс го усещам, просто сега се вълнува доста, особено като Симеон ме милва по корема.

Маги мей, каква количка взехте?