0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #920 -: Декември 10, 2019, 14:05:00 pm »
Честити принцеси, Маги!
Да са ви живи, здрави и много радост да ви носят!
Поздрави и целувки на всички!
На теб, бързо възстановяване!

 :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #921 -: Декември 10, 2019, 14:47:05 pm »
Слънце, ще раждам в окръжна. Макар че моя АГ е в ЕВА, сам ми предложи да отида там, заради апаратурата и има постоянни грижи, и всичко останало. Но и да не беше пак това щеше да е избора ми.
Е Павла, какво е това чудо. Имаш си изграден режим и не прекаляваш с нищо. Но явно е до организъм. Аз си признавам, че си похапвам. Е гледам да не преям разбира се, но съм качила само 3-4 килца. Даже като се качих вчера на кантара, едното се беше изгубило и всичко е наред. Сега съм си с телосложението от преди бременността и имам само един корем, който не е и много голям, пък шушон е вече 2360гр. Иди разбери къде отива всичко 🙄
« Последна редакция: Декември 10, 2019, 15:44:41 pm от Татяна Павлова »
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #922 -: Декември 10, 2019, 16:07:07 pm »
Леле момичета, как качвате толкова малко. Аз преди бременността бях 50 кг сега съм 61, а неям кой знае колко много и наблягам на плодове
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #923 -: Декември 10, 2019, 16:40:20 pm »
Танче,добре си се ориентирала,аз имам двечки приятелки в Сливен,от деца се познаваме и двете родиха там,били в отделни стаи от циганките,нямаха забележки.
Джули,аз съм качила 4 до сега,което ми се вижда много за 17 г.с,но така съм ги разпределила навсякъде явно,за един месец на ЖК на 14.11 бях последно,бях порастнала с 10 см в талията,но корема ми е като на напълняла.Гърдите ми се наляха доста,и затова се чудя къде ги сложих тия 4 кг.Не се притеснявай,всеки качва различно,ако АГ прецени ще ти каже,че е доста.На моя позната няколко пъти й прави забележка за кг нейния АГ,тя ядеше само мазни закуски,искаше като ги захапе да хвърчи олио,и си поръчваше катми с двойно тесто.Беше забременяла 60,като влезе да ражда беше 100!Но щом лекаря не ти казва нищо,споко.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #924 -: Декември 10, 2019, 16:45:28 pm »
 Добре дошли на стрелчетата Аделина и Габриела да са живи и здрави!
 Маги честито на цялото семейство и бързо да се възстановяваш!  :bighug:
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #925 -: Декември 10, 2019, 16:47:59 pm »
12-15КГ се качват при нормален начален БМИ. При наднормено- зависи. Принципът е- първия триместър 3кг, после всеки месец по 2кг. 9ти месец може и да не се качи.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #926 -: Декември 10, 2019, 17:55:34 pm »
Магиииии, прекрасна новина. Героиня си ти, след всичко,
през което си преминала, се надявам сега твоето семейство да усеща онова чувство за пълнота. Сякаш всички парченца вече са си на мястото. Да са ти здрави Ади, Габи и Моника. Възстановявай се бързо и да се прибереш скоро вкъщи, че прането тепърва започва 😁
Бяха на косъм да се родят утре на рождения ми ден, явно няма да започвам бизнес с пророкуване.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #927 -: Декември 10, 2019, 18:47:44 pm »
Маги честито. Добре дошли на малките принцеси. Да да здрави, да ви радват и имат хубаво детство. Бързо възстановяване на теб.
Момичета аз си хапвам както обикновенно, но съм с 12 кила отгоре. Всичко е разпределено. Даже и талия си имам все още, ама кантара друго показва.
Мише ти как си? В крайна сметка нормално ли роди, че не разбрах. Дай малко подробности когато имаш възможност.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #928 -: Декември 10, 2019, 21:11:29 pm »
Юхуууу, тук какви новини има!!! Маги и Мише, честити ви принцеси! :welcome_1: Да растат здрави и благословени! Чудесата се случват! Светли празници!
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #929 -: Декември 10, 2019, 22:11:40 pm »
Честити дъщерички, Маги, Мише :) Много да ви радват, да сте живи и здрави и дечица, и родители :)



   La vita è bella
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #930 -: Декември 11, 2019, 11:40:43 am »
Слънце, добре съм. Още ме наболява разреза като ставам и сядам, но предполагам, че и това скоро ще мине. Иначе да, нормално родих. Предизвикахме раждането със система окситоцин и от пускането и до раждането на буболечка минаха 3 часа и 30 мин. Много бързо родих, но аз си бях последните седмици с 3см. разкритие и напълно изгладена и скъсена шийка. Иначе малко по - трудно ми беше с напъните. От тези 3ч. над час ми бяха само напъните и Дари много трудно слезе, после и трудно излезе, даже има кръвоизливи в очичките от натиска. Но иначе се роди в перфектно състояние. Ако те интересува още нещо питай 😁
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #931 -: Декември 11, 2019, 13:38:09 pm »
Маааагиии, предчувствах просто че ще се родят на моя рожден ден!
Да са здрави, надарени с късмет, обичани и закриляни Аделина и Габриела. Видях снимките, просто прекрасни и съвършенни :)
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #932 -: Декември 11, 2019, 16:16:11 pm »
Маги, честити ви дъщерички. Те направо манекенки 😍. Да са ви живи и здрави и щастливо детство.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #933 -: Декември 11, 2019, 16:22:47 pm »
Мише,аз не разбрах защо имаш разрез?Нали естествено роди?
Днес бях на преглед,красавицата вече е 210 гр,много подвижна,и толкова ми се стори порастнала,с хубаво лице,устичка и носле.С две думи всичко й е наред,измери и я огледа доктора,отговаря на 18.г.с,аз съм 17.
Утре съм на зъболекар следобед,да видим тия венци.
Маги,вие как я карате,как са девойките?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #934 -: Декември 11, 2019, 16:29:48 pm »
Слънце, понякога се налага епизиотомия, може би това има впредвид Мишето. Маги, ти как си?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #935 -: Декември 11, 2019, 17:18:45 pm »
Да, Джули. Само че моето беше перинеотомия, но да, пак е на този принцип.
Магииии, прекрасни са госпожиците ❤️❤️❤️😍😍😍
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #936 -: Декември 11, 2019, 18:07:45 pm »
Добре съм. Трудно се прибира матката и много боли. За разлика от предния път този направо ми се разказа играта. Боли ме всичко. Но ще мине . Ади и Габи са добре. Хранят се, Габи спи, Ади реве, баланс има.
Те са лакоми, и двете захапаха веднага гърдите и сучат силно. За сега дохранвам, но идните дни ще махна добавката на 100%. Имат колики за съжаление, та ще ползвам слинга със сигурност.

Слънчицето, идеално се развивате. И Моника вървеше седмица напред.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #937 -: Декември 11, 2019, 18:49:44 pm »
Мише радвам се, че си се престрашила нормално да родиш. Ще се оправи и кръвоизлива на малката. Сега като сте си вкъщи може да се наслаждаваш на всеки един момент с малката. Я кажи спокойно бебенце ли е или е от ревливите? А колко кила качи общо?
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #938 -: Декември 11, 2019, 19:51:03 pm »
Маги, супер са госпожиците. Да сучат.
Да се възстановяваш бързо. Дано не те боли още много.

Мише, след някой ден ще забравиш.

Слънце, колко изпреварва и колко изостава няма значение. Толкова бързо мина времето до сега. Да расте. Нормално е да върви големичка. Ти не си миньонче.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #939 -: Декември 11, 2019, 19:57:28 pm »
За сега е спокойна, дори като се сърди не плаче дълго и силно. Само като се къпе, хич не обича 😃
Иначе бях качила 8, но докато бях в болницата и после от притеснение свалих 2 и в крайна сметка влезнах да раждам с 6кг отгоре, като сега съм по - слаба от преди да забременея и корем почти не остана.
Маги, хубавото е, че всеки изминал час и ден ще става все по - добре.