0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #340 -: Юни 15, 2019, 21:36:09 pm »
О, какъв е миличък. Още повече започнах да го харесвам вече. (Междудругото и теб те карат като мен - 16 дена след трансфер на 3дневни, 14 дена на бластоцист).
Слънце, а твоята дата за тест кога е?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #341 -: Юни 15, 2019, 22:41:23 pm »
Хаха ми да си кажа честно нз... имам още 5 фраксипарина и на следващия ден. Нещо такова. В нашата клиника не ни бават много.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #342 -: Юни 16, 2019, 09:50:16 am »
"Нещо такова"?!Слънцемое,откъде това спокойствие?
И мен ме налегнаха тоалетните неволи.Защо става така след трансфер?Вчера съм изпила над 2 л вода и пак.Ще ям днес повече плодове и дано помогне.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #343 -: Юни 16, 2019, 11:46:37 am »
Защото сме на терапия ударно с Прогестерон. Кивито много помага и ядене на овесени ядки.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #344 -: Юни 16, 2019, 13:03:17 pm »
Слънчицето, пюре на Ганчев от сини сливи, мнооого помага!  Стискам ви яко палци на двете ни Слънца и на всички с домашните опити! Павла, обещала си армаган, дано се чудиш на кого другиго да го дадеш. Тери, колко хубаво. Пак ще кажа, дори да съм досадна. Можете и на матрак на земята да спите, не е толкова тегаво, но отлагането има едно основоно свойство, което е че продължава във времето. Не знам отложите ли сега, кога пак ще го хванете. МЦ, едно от основните изследвания са lsh, fx може нещо да не сте се разбрали.

При мен какво, събота нямахме опити, Митко в няква депресия, пак заради парите Тери. Дано каквото сме хванали четв. И петък да е хванало но едва ли. Почнах малко колело да въртя, че вчера едно парче пица и +800 гр на кантара грр но лекичко, само за раздвижване. Вчера и вино пих. Абе отпуснах се! Редакция: забравих да кажа, че някой се е опитвал да ни разбие входната врата, да ще ходя утре за допълнителен сот. Абе лудница. 
Редакция 2: новото 20 е че ми се обадиха от надежда. Явно грешка в лабораторията, чаках 2 седмици за кариотип и искат пак да дам кръв, защото серума ми бил в друга епруветка и нямало да стане. И на ново 3 седмици! Това ще им е втората лаб. Грешка ( 1996 пролактин) . Много се нервирах. Хубавото е че кариотипа при наличие на първо дете не бил толкова важен ( Николов Дрз) крос матча и на Митко кариотипа били по-важните. Та сега ще отида до надежда :/
« Последна редакция: Юни 16, 2019, 13:31:02 pm от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #345 -: Юни 16, 2019, 13:05:18 pm »
Единственото нещо, което ми помаше наистина  беше нектар от сини сливи и сушени сливи. Вода (лятото пия по 3-4л, а като бременна и по повече), фибри и тн нямаше толкова категоричен ефект  :D


Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #346 -: Юни 16, 2019, 13:33:43 pm »
Моите неволи с тоалетната са чак от днес. Трудна работа. Имах и малко кръв, явно хемароидире пак се обаждат. Аз нз как го направих ама след пункцията ядох си вафлата и като се пеибрах си взех едно кафе и още преди да го изпия бях в тоалетната. Тоя път нещо клизмата не беше направена като хората ли нз хахаха голям смях.
Спокойствие за чакането имам, ама се дразня че всички се опитват да ми се качват на главата и юе хващат лудите вече.
Слънцеее ако е много драма пробвай с таратор и диня после или нектарини, сливи хахаха трябва да има ефект
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #347 -: Юни 16, 2019, 13:35:38 pm »
Леле, Лина... Чак се учудвам, че са се обадили да кажат, че има грешка. Как се правят така грешки, то така човек никога не е сигурен негово ли е изследването или не...
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #348 -: Юни 16, 2019, 13:42:31 pm »
Ами тези са генетични Тери, и там явно е по-голям контрола. Не са я съхранили кръвта както трябва. Но да, аз вече се нервирам не толкова за грешката ами че загубих 6м. За час и се трупат негативите. Ти как си? Кога ще почнеш гинофита, след мц? Слънцемое, филмчета и почивка. Сега най-важна си ти!
Джулия вие кога прекратихте опитите?    Редакция: Круела, как ств вие? Дано малко по малко ти е олекнало.гуш!
« Последна редакция: Юни 16, 2019, 13:52:18 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #349 -: Юни 16, 2019, 14:45:00 pm »
Лина нашите опити приключиха в четвъртък- два дни след първия положителен тест,че ни се събраха 4 поредни дни,нали имало значение за качеството на сперматозоидите. Сега остава да чакаме.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #350 -: Юни 16, 2019, 14:59:56 pm »
Здравейте,първо искам да пожелая успех на нашите слънца в групичката,да си мътят още 9 месеца ! Ние сме добре,на една вила сме на рожден ден,вчера преди запоя го хванах моя хубусник да си свърши работата че ми почна плодородния прозорец Хаха. В понеделник съм при док да видим кога ще е ову и от коя страна е. Това е от мен нищо интересно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #351 -: Юни 16, 2019, 15:22:06 pm »
А за къде ги пазите след О? По- добре някакви пресни, отколкото никакви. Те си помагат.

Лина, сигурно изпращат пробите някъде и от там са им върнали кръвта. Добре, че са ти са се обадили. Не е кой знае какво. Лошото е, че чакането се увеличава.

Круела, дано успешно да си свършите работата.




*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #352 -: Юни 16, 2019, 15:52:41 pm »
Павла, кога ще правим тестове? Ти си преди нас с Джулия. Дадох кръв вече, чакаме още 3 седмици. Круела, ти как го определяш? Тестове или си знаеш от преди?
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #353 -: Юни 16, 2019, 16:22:01 pm »
Лина,аз си знам кога ми е овулацията на 18 ден ми е,потвърдена от лекар а и от 2 месеца си я усещам. Днес ми е 15 ден.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #354 -: Юни 16, 2019, 16:30:25 pm »
На мен до сега всички бременности съм ги засичала на 12 ден след О/ инсеминация. Сега остана да сметна кога се пада.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #355 -: Юни 16, 2019, 16:33:26 pm »
Ясно Павла, стискаме палци. Круела и мойта там някъде се пада. Ще тръпна до края на мецеса. Персенска е отпуск от 13 Юли до 20 август. Ако има някой при нея.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #356 -: Юни 16, 2019, 16:35:52 pm »
Аз съм при Цветков,трябва да попитам той кога ще излиза в отпуск.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #357 -: Юни 16, 2019, 18:34:58 pm »
Моя приятелка при Цветков забременя от 2рото инвитро. Изцяло непроходими тръби.

Като казах тръби, др Даскалов ми каза че едната е леко нагъната. Нито първия ми гинеколог нито Персенка го споменаха
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #358 -: Юни 17, 2019, 09:33:08 am »
Добро утро, момичета -кокичета. Слънца, как сте? :grouphug: Чудя се, за да не изпусна фраксипарина и другите неща, изписани от Конова, при + , днес ми е 20 ден, при цикъл 31 кога най-рано кръвен да пусна другия вторник ми е 28 ден (когато ми е първия + тест при миналата бременност) . Или по-рано да пусна, например уикенда? Какво ще кажете.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #359 -: Юни 17, 2019, 09:51:37 am »
Лина,аз знам че кръвен тест се прави най-рано 10 дни след предполагаемо оплождане