0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #920 -: Май 31, 2019, 22:26:42 pm »
Да, извинявай, забравих. Нищо ти няма там.
Не се ядосвай, ако НК клетките са ти високи, просто не ги взимай под внимание. Успокой се, нали щеше да си даваш време, когато си готова, тогава отиди пак на лекар, но с план и много въпроси, записани въпроси, на които искай отговори. Аз така ходя на лекар, със списък, даже и сега при педиатъра съм така и ми се смее, но аз съм спокойна. Цял месец си записвам и после задавам въпроси.

Микаса, при процедура първите 7-10 дена минаваха някак, но после- никога не минаваше времето.  Много се надявам да е успешно инвитрото ти!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #921 -: Май 31, 2019, 22:35:38 pm »
Павла, със списък и папка, като чух биопсия и замръзнах! Не съм мислела, че е възможно, ама хей го на! Беше една възрастна жена докторката, не знам за име. Исках преди ДрЗ да видим още едно мнение и беше удобно днес с отпуската за първолачката. Все си мисля , че ще излезне при СДИ на Митко или в крос матч теста. Само да го склоня. Иначе и аз навсякъде съм със списъци. На компа ползвам one note, много е удобно. Даже рових в по-задни мнения. Каза ми Б 12 да си го пия 1000 мг. Излезе ми вит Д 34, от норма 30. Не знам дали да пия. На Дрз ще има ли ултразвук да ме измерят :)))  Кога ще е качена програмата , някой знае ли?

Микаса, трудно е, но се надявам продуктивно. И аз, и Тери(даже тя главно, мисля) сме писли за тренировки до О и после пауза. И аз не съм вече в топ форма, но каквото това. Стискам палци да е успешно !!!
« Последна редакция: Май 31, 2019, 22:43:10 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #922 -: Юни 01, 2019, 18:06:16 pm »
Честит празник на всички малки и големи деца! Момичета, как се справихте с емоциите след първото неуспешно инвитро?
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #923 -: Юни 01, 2019, 18:31:06 pm »
Честит празник на всички малки и големи деца! Момичета, как се справихте с емоциите след първото неуспешно инвитро?

 Като разбера ще ти кажа ;-) . Шегичка, днес и мен ме зашлеви живота с отрицателен тест на тази хубава дата :?
 Определено разговарях с прекрасни хора днес и ми помогнаха да не рухна и да повярвам, че има надежда... следващият път  :bighug:
« Последна редакция: Юни 01, 2019, 18:41:13 pm от Hris_80 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #924 -: Юни 01, 2019, 18:57:14 pm »
Звучи обнадеждаващо  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #925 -: Юни 01, 2019, 19:05:03 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:

Хрис, ех мила, съжалявам много. Толкова силно вярвах, че е станало.
Ти си боец! Кога ще е другият трансфер? Тази година ще си бременна, знам!

Нелита, всеки неуспех ме кара да планувам следващите стъпки и така не съм се останала без да права нищо. Както казах, може и да съм темерут, но планувано те ми дава да падам духом, не беше в плана.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #926 -: Юни 01, 2019, 19:29:49 pm »
Хрис е наистина боец.Даже малко се посмя днес.Не знам как намери сили,но тя е силна и ще се пребори.Аз лично я посъветвах да се напие :oops:,да прави любов с мъжът си и да си проветри главата извън града.
Павла е права.План!Няма ли план и бездействаме ли няма да стане.
Нелита,момичетата тук преживяват неуспехи при инвитро,биохимични и куп неволи.Поплакват си,събират сили и към следващата процедура.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #927 -: Юни 01, 2019, 20:09:03 pm »
Така е, няма място за отказване. Като сме се захванали да я играем тази игра, ще я играем докрай!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #928 -: Юни 01, 2019, 21:17:45 pm »
Добър вечер момичета ! Хриси,нелита съжалявам за отрицателните тестове,бъдете силни следващия опит ще е вашият ! Ние с ММ точно по време на ову се скарахме и не сме правили нищо,правихме го към 5-6 дни след нея. Трябваше да ми дойде вчера,но уви няма и помен от цикъл,само гърдите ме болят. Знам че няма как да е станало,и почвам да се изнервям,ако не ми дойде до няколко дни отивам при док. Тери хубаво да си изкараш на концерта,куфей на воля.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #929 -: Юни 01, 2019, 21:29:02 pm »
Хубаво си направила, Слънце! Да му отпусне края за 2 дена.
Прегръщам ви.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #930 -: Юни 01, 2019, 23:03:40 pm »
Nelita, сигурно ли е?
Нали на 3.06 ти беше теста?  :(
Всичко ще е наред накрая. Ако не е наред, значи не е дошъл краят.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #931 -: Юни 01, 2019, 23:08:07 pm »
Нелита, Христо много съжалявам момичета. Как се справям- наревавам се едно хубаво и правя план за следващото ин витро. Аз винаги имам план, винаги. Дори докато правя ин витро мисля какво ще направя ако е неуспешно. Луда съм!

Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #932 -: Юни 01, 2019, 23:23:30 pm »
Нелита, Хрис, много съжалявам! Поплачете и с нови сили напред!
 :bighug:
Круела, много изнервящо! Дано да идва Ц и да бъде вашият месец!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #933 -: Юни 01, 2019, 23:51:18 pm »
 Благодаря ви  :grouphug: :drunk:
То сега да си чакам МЦ  :witch: след 3-4 дни нали?
Иначе ще си починем този месец и следващият се надявам всичко да е наред и да си приберем снежковците посред лято :-) .
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #934 -: Юни 02, 2019, 11:17:35 am »
Микаса, според мен е сигурно, ще си направя и утре пак тест и ще звъня в болницата да кажат да спирам ли хапчетата. Благодаря ви, момичета! Явно шансът да стане от първия път е много малка. Ще чакам да ми дойде и да действаме напред. 🤞😊
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #935 -: Юни 02, 2019, 11:39:27 am »
Добро утро!
Днес пак си направих тест, на 14 ден от положителния тест за О, отрицателен. И нашият месец не е. Нещо много тежко ми става с този живот на пауза...не знам как се спрявят момичетата, които и от по- дълго се мъчат.... Добре, че днес работя и няма да имам време да мисля, а от утре ще попътуваме 3 дена... Винаги се депресирам преди цикъл, гадни хормони  :D

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #936 -: Юни 02, 2019, 13:14:22 pm »
Хелиантус, съжалявам. Хубаво е да поработваш, поне и малко пари падат, а и се разсейваш.
Хубав ден на всички и честит празник!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #937 -: Юни 02, 2019, 14:02:05 pm »
Благодаря, Павла! Хубаво е, но нещо няма много работа, предлагат ми чак за Август и то точно когато не искам да работя, защото ще се местим. Ще се намери нещо, надявам се, защото така хем не съм бременна, хем не работя, крива работа. Мрън!

Честит празник!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #938 -: Юни 02, 2019, 14:15:55 pm »
 Честит празник :-) !
 Мъжо ме изненада като ми донесе рибено масло  "Møllers Dobbel Omega-3"  :lol:
    Омега-3 мастни киселини 640 mg
             DHA + EPA   530 mg
             Витамин D   15 µg (300% *)
             Витамин А   250 µg (31% *)
             Витамин Е   10 mg (83% *)
 :hug2: Снощи не можах да лизна алкохол. Надявам се довечера да направим афтър парти ;-)  :wine:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #939 -: Юни 02, 2019, 21:12:20 pm »
Хрис ,ти говори ли с докторката?
Приемам,че снощи си последвала другия ми съвет :wink:.
Мен пък много ме пробождат яйчниците,снощи се събудих от спазъм,днес веднъж пак така.Дано да снасям.Утре ми е последния Гонал,поне така мисля,в понеделник ще видим колко фоликула имам.