0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #980 -: Юни 05, 2019, 00:25:32 am »
Хе, ти да видиш. Чудесно нещо са близнаците. Единият ми брат и най-добре ми приятелка (не заедно де) имат близнаци. Даже племениците съм ги гледала повечко.
Слънце, и с 5 да си останеш пак има за 2 двойки 😉
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #981 -: Юни 05, 2019, 07:04:26 am »
Микаса, стискам палци!

Слънце, в един момент просто искаш здраво дете/деце!Е ние с една кака и още две на път какво да кажем.Аз просто бях щастлива, че съм бременна, че не направих пак биохимична или нещо подобно.Мъжете са бъзльовци по принцип, но им просветва, в един момент.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #982 -: Юни 05, 2019, 09:19:12 am »
Исках 1 дете, после 2, сега 3, но и две двойки близнаци бих гледала. Абе, каквото е писано.
Отивам на работа, няма никаква вода в Пловдив. Само наплашиха хората по телевизията и може да повлияе на посещаемостта на ДРЗ. Пече слънце и дори реката не се е вдигнала. Напълно сухо е. Аз съм пешеходец, както знаете, така че най-добре мога да преценя.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #983 -: Юни 05, 2019, 09:23:20 am »
Тери най-накрая да се отпуснеш и да разпуснеш както трябва. Сигурно си се заредила страхотно :)
Момичета ние сме със заповед  вече, в петък си я взех. :ywoohoo:. Чакам да ми дойде към средата на месеца и се впускаме в играта отново. Доктора каза че този път ще си има хубава стимулация и ще върнем 2 или 3 ембриончета. Моя все още не е узрял за евентуални близнаци. Като повдигнем въпроса и лошо му става. Дано скоро го приеме, че е вариант.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #984 -: Юни 05, 2019, 10:50:06 am »
Два ембриона не значи близнаци. Последната инсеминация ни беше на 3 фоликула. Има опастност по време на бременността, раждането.
Пожелавам ви здрави деца!

Хайде сега някой, който сега започва процедура да отвори нова тема! При мен, със Симеон, ми донесе късмет отварянето на нова тема.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #985 -: Юни 05, 2019, 11:16:13 am »
Обаче тази колко бързо я изписахме  :P Това е хубаво.

Маги мей, стискам ви палци. И при Стаменов ще правиш процедура, нали?

Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #986 -: Юни 05, 2019, 11:47:03 am »
Мерси Маги, ами да, реших още веднъж да опитаме при него. Малко ме изнервя тва с часовете и якото висене, ама ако има резултат ще си е заслужавало.
Маги кога ще разбереш пола на бебетата?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #987 -: Юни 05, 2019, 11:51:19 am »
Надявам се на 14- ти да разбера. Нямам търпение вече.

Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #988 -: Юни 05, 2019, 12:27:59 pm »
Микаса, какво стана с теста, успех!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #989 -: Юни 05, 2019, 14:27:14 pm »
Тестът беше негативен. Първото ми ин-витро приключи без успех.
Всичко ще е наред накрая. Ако не е наред, значи не е дошъл краят.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #990 -: Юни 05, 2019, 14:45:11 pm »
Съжелявам Микаса. Кръвен ли прави или пиклив? Пикливите по-късно отчитат.
Маги, ще чакаме с нетърпение.
Важното е да имаме здрави деца. И аз с такива претенции бях, кога да бременея, да не ми е много студено, топло и още куп простотии. Вече се моля само за здраво дете/деца. Днес пуснахме кариотип (който наричах криотип  :oops:)за двамата, крос матч, и СДИ спермограма. Митко се изнерви безкрайно и ме скофти и мен. То си беше напрягащо 780лв оставихме днес  в Надежда.   Само този месец над 1000 лева и нямаме нищо насреща.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #991 -: Юни 05, 2019, 15:10:22 pm »
Кръвен беше теста. Не съм се отчаяла, имаме още два опита, но не е и лесно.

Спирам лекарствата, чакам да ми дойде и ще чистя из къщи, ще ида на фитнес, ще карам колело и ще планувам какво ще правим след това.

Пия едно кафе и една кола, и после спирам кафето и захарта за известно време.
Всичко ще е наред накрая. Ако не е наред, значи не е дошъл краят.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #992 -: Юни 05, 2019, 15:14:36 pm »
Микаса, знаеш ли, след моя аборт, миналия месец си направих неща,които нямаше как ,докато съм бременна. Ей  така- да ми е приятно на мен. Някои хора, пийват, хапват, фитнес или някаква козметична процедура дори!Хубаво е да се разсеем малко.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #993 -: Юни 05, 2019, 15:18:10 pm »
Микаса, съжалявам! Харесвам борбеността ти, така трябва да е!
Кафето защо ще го спираш? Захарта я махай, а също и бързите въглехидрати. Даже умерена кето диета е доста добре, белтъчини, мазнини и зеленчуци.

Лина, понякога е по- добре да се направят "излишни" изследвания, отколкото да се дават пари за реално лечение.

Хайде, момичета, кой ще се престраши? Маги мей, мисля, че на тебе ти е ред за тема, а и скоро започваш процедура :)
Ако друг се престраши, да дава, иначе пак аз ще отворя и още този цикъл ще съм бременна  :D :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #994 -: Юни 05, 2019, 15:32:42 pm »
Pav-la, разбира се че е така. Просто ни е трудно с паричките, и си помрънках. Истината е че ме е страх да не излезне нещо, че сме несъвместими на 100% и край- да нямаме деца. Знам, че много  профански и глуповато го написах, но така се чувствам.
Иначе и аз гледам че сме на 50 страница- много бързо я изписахме и тази тема.

Микаса, кафето заради фолиевата ли?
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #995 -: Юни 05, 2019, 15:38:48 pm »
Аз бих се престрашила за нова тема,но има момичета които почват процедури и мисля че те трябва да пуснат.
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #996 -: Юни 05, 2019, 15:47:57 pm »
Микаса, съжалявам много! Ще отмине и това, дано скоро всички имаме късмет и коремчета! И аз след неуспешния опит гледам да се разсехвам и чистя, пердета пера, абе правя едни лятно почистване. Успех, момичета и прегръдки!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #997 -: Юни 05, 2019, 15:57:33 pm »
Nelita90, то чистенето няма да избяга (въпреки че аз и масата си полирах) направи си нещо готино за теб!
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #998 -: Юни 05, 2019, 16:05:35 pm »
Аа, ходих на лазерна епилация, а вече ако бях бременна нямаше да мога да ида
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 22
« Отговор #999 -: Юни 05, 2019, 16:11:12 pm »
Еми ето! Супер. Ей това е подход, както и да звучи, дистракцията си помага!