0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #60 -: Април 02, 2019, 09:17:53 am »
Аз също не съм пила АБ след ЦС, това в Надежда. Тогава и микробиология не ми правиха. Бях много изненадана. Ама това беше преди доста години.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #61 -: Април 02, 2019, 09:49:38 am »
Nelita90 Олеле, коко са сладки тези кученца -като зайчета са!  Павла, За алкохола питах, понеже след това бяхме на мероприятие и нямаше как да не кажа наздраве а като цяло съм много стриктна .Все пак една глътка общо имам хахахха.  Иначе питах и по  време на манипулацията и казаха, че не няма влияние, по-скоро беше за вашето мнение, но нямаше как да отговоря. От тел е много трудно, поне за мен.

Малко мотивация покрай разговорите за килограми, аз бях 105 кг.  и стигнах до 58, тъй че има начин! Сега ни е друг фокуса! 

Който си е слагал тази инжекция, после имахте ли странно усещане в стомаха? Аз още имам, като на топка ми е. Правих сутринтта тест за овулация, ами да ви кажа такава черта никога не съм виждала!!!  8O днес и утре ще се кексираме.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #62 -: Април 02, 2019, 10:00:11 am »
Аpbt88 не помня как съм се чувствала след такава инжекция. С времето всичко се забравя  :?
Действайте, пожелавам ви успех, дано не стигате до тежката артилерия!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #63 -: Април 02, 2019, 10:17:16 am »
Слънчице, аз бях на Изопринозин.
Apbt88, действайте яки вкъщи. Според докторката ми секс и после 5 часа никакво ставане, правиш се на умряла. Освен това не бързай след това с тестове за бременност. Реално сега са ти били ЧХГ и ако сега си направиш тест за бременност ще е положителен. Виж в интернет как се чисти, мисля че отнемаше около 14 дена за доза 5000.
Аз си направих разходка след Кринон гел, все едно пункция са ми правили, по средата ме стегна единия яйчник и трябваше да седна на първата пейка. Утре ще е по-кратък маршрута. Иначе сега е супер за сутрешни разходки на село: тихо е, всичко е цъфнало, тръгваш сам, връщаш се с куче 😁
Аз се чудих днес моите ембриони на колко дена се водят: 4-дневни или 5-дневни
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #64 -: Април 02, 2019, 10:28:40 am »
Тери, вчера са били на 3 дни, така че днес би  трябвало да са 4 дневни. Мен нищо не ме боли и нямам абсолютно никакви усещания. Миналия трансфер нали бях след пункция и какво ли не усещах, болка, придърпвания, тежест, прилошаване. Сега уж същите лекарства, но нищо.
Кукапетал, ти как си?
Павла, не остана. Стискам палци за добри резултати от ЦС и този път безпроблемно и бързо забременяване.
Маги, на теб кой ден от стимулацията ти е?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #65 -: Април 02, 2019, 10:37:42 am »
Тери, днес са на 4 дни бебетата!

И аз след ЗЕТ бях много по-спокойна.Нямах усещания, придръпвания и т.н.Нещото по което усетих, че съм евентуално бременна беше, че към 6 ден започна много да ми се пишка, но аз съм така с всяка бременност.Но това е много индивидуално!

Ох днес ми е 9 ден от стимулацият, утре е 10, а реално ми е 12 ден от МЦ.Да ви кажа годините си казват своето.Аз не съм малка, тежи ми, придърпва ми, корема ми се е надул и боли.Не е лесно на 38г да правиш процедура, като бях на 32 преди Моника хич не ми пукаше.Ба си одъртях!
Днес говорих с моята дружка дето се падна на трансфер с Тери, върнали са и и трите ембриона, аз бях написала 5 по-погрешка  :oops: Та три ембриончета, върнали са и ги и трите, защото тя има 2 неуспешни опита, напред е с годините и доктора се надява поне едно да се закачи.Тя е пък на Хореомон, не знам защо, логика не виждам, но през ден ще го бие.И Фраксипарин са и изписали, а има направена тромбофилия(пакета) и няма никаква мутация.Даже в неделя аз и бих фраксипарина.Ще отварям манипулационна в къщи, инжекции бия всякакви  :lol:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #66 -: Април 02, 2019, 10:38:27 am »
magi_st , о, да с времето всичко минава. Мен ми беше интересно. Благодаря, дано, защото моя Митко е супер против инсеминации и тн и само ме нервира!   teri_90 Знаех, че се лежи но чак 5 часа?  Щом трябва, ще се подготвя. Чудя се дали си сложа Гинофит сега, при положение че ние довечера ще се кексираме? Не мисля че пречи? Вие какво ще кажете? Теста евентуално на 21ви ако ест. не ми дойде до тогава  :?. А сега като го пиша, тогава е РД на покойната ми баба, която много обичах и наскоро загубих. Хмм, месец април с големи символичности за нашата дружинка , а?  И не се санилвай сега Тери, колкото толкова!  yahoo_33
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #67 -: Април 02, 2019, 10:54:39 am »
apbt88, пропусни за всеки случай Гинофита. Два-три дена без него нищо няма да стане.
Мише, наближава деня. Бебетата трябва да са се закачили вече.
Маги, имам си една дръжка от бг-мама. С нея се лекувахме от бактерии. Те са с неизяснен стерилитет. Върнаха й 3 бебета на първи опит и едно се закачи <3
И аз нямам мутации, но ще редувам един ден Аспирин, един ден Фраксипарин.
apbt88, браво за загубеното тегло. Аз също съм имала проблеми с теглото, но като дете. Но гледай да не лишаваш тялото от мазнини, яйчниците си искат своето.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #68 -: Април 02, 2019, 11:06:40 am »
Оо Маги и ти напредна, значи съвсем скоро трябва да е пункцията  :bighug: Ще стискаме палци и за твоята приятелка. Дано при този опит всички да успеем, а после и останалите момичета да ни последват  :heartbeat: :heartbeat:
Между другото в момента обикалям апартамента  :D :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #69 -: Април 02, 2019, 11:07:18 am »
добре, че прочетох, бях се запътила към WC , мерси Тери! Да, хапвам мазнини , но полезни. нещо пак се превъзбудих за бебеправенето :cheerleader: Много ми е готино като пишете че вече си имате бебенца <3 пък за всички останали- скоро и ние, девойки!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #70 -: Април 02, 2019, 11:17:41 am »
Apbt,след хориомон 10 000 имах аз,на тринайсти или четиринайсти ден след него правих тест.Никакви усещания нямах.
Мише,голямо обикаляне,вържи и една стирка зад тебе и две в едно ще е.😁
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #71 -: Април 02, 2019, 11:20:58 am »
извини ме , ако пропускам нещо, Слънчице, но беше ли успешно след хоримона или ? П.с мойта доза беше 5000
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #72 -: Април 02, 2019, 11:34:17 am »
Успешно ми се пукаха фоликулите,примерно от четвъртък вечерта го бия,в събота сутринта се е спукал,но зависи на колко голям фоликул се бие.Аз имам овулация и без хориомон.Но дотам с успеха,ако питаш ,не съм забременяла,чакам фонда .
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #73 -: Април 02, 2019, 11:43:54 am »
Еличка, аз мислех на ФМ да го взема за първи път, но се случи така, че утре ще си работи от нас и въодъшевено каза, че и той ще дойде с мен. На мен пък ми е притеснено така, ама рекох да не му чупя хатъра  :D

apbt, впечатляващо сваляне на килограми си направила  8O Явно си с много силна воля, поздравявам те! А такава чертичка и аз не бях виждала  :lol:

Тери, ама много ти завиждам за селото. А само допреди година бях на мнение, че това изобщо не е за мен. Сега умирам за една къщурка с двор и поне 5 котки :))
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #74 -: Април 02, 2019, 11:52:18 am »
Слънчице аз пък да те окуража, че достааа бързо се движат ЦАР. Да не кажа че за 2 месеца и 6 дена си готова. Така че скоро и при теб хубави новини ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #75 -: Април 02, 2019, 12:11:04 pm »
Мъжът ми е бих на всички прегледи, освен когато ми казаха пола. Беше си в България. Много е важно да бъде там, повече за него, отколкото за мен. Поради много сбъркани неща се озова и с мен докато раждах. Като се преместете в другата тема ще ви разкажа и за екстремното раждане.

Аз май много пиша, малко чета. Сега четох за контраста и за метформина, за щитовидната... Ами на 11ти ми е ЦС, на 17ти съм на енокринолог. Хубаво, няма да взимам метформин, но трябва да изследвам ТСХ преди доктора. Пише, че му трябват 4-5 дена за елиминиране. Идва 15-16ти. Аз кога да изследвам ТСХ. Също пише и при проблеми с ТСХ да не се използва. Оф, малко ми е объркано. Ще чета и ще мисля.

Аптн, как така е против? Подготвяй го!

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #76 -: Април 02, 2019, 13:08:40 pm »
Дарк моя мъж като чуе че съм на преглед и веднага се обажда че няма да ходи на работа, но да ти кажа на мен ми е по спокойно като е с мен, а и на него също
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #77 -: Април 02, 2019, 13:48:59 pm »
Привет, дами! Днес нещо съм сдух, не съм ви казала, че не остана нищо за замразяване, така че разчитам на бебчетата в корема. Ту имам леки усещания в корема и в яйчниците, ту нямам... След кринона веднага ставам, леко потанцувам и се поразхождам вкъщи, приготвям си закуска, така около 40 мин. Страх ме е много да обикалям, казват ми толкова различни неща. Следобед правя кратка разходка пред блока ни и това е. Домакинствам, готвя, лежа. Дано не се застоявам пък. 😃
Маги, то не останало и хайде в отбора!
Слънцемое, скоро обратно в играта, бързо мина времето. Успех на всички!
Apbt88 давай, момиче, голям кекс да падне!
 :bed:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #78 -: Април 02, 2019, 14:36:02 pm »
Павла,сега ми светна,че и еутирокса и метфогамата не бях пила,това на 100% съм сигурна.Даже лекарката на хистероскопията ми каза,че много добре съм се сетила,тя не знаеше че ги пия.Върти ми се нещо за йод съдържащи контрасти.Не може ли да пуснеш ТСХ към 8-9ти и да отидеш с него при ендокринолога?
Слънцемое,благодаря,към 27ми мисля,подадох документи ,другата седмица към края ще звъня на фонда да питам за номер.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #79 -: Април 02, 2019, 14:46:52 pm »
Кукапетал, опитвай се да мислиш положително (знам колко е трудно). Аз също преминавам през полюсни настроения, ту си казвам, че е станало и се вълнувам, ту се притеснявам и вдъхвам. Но гледам, до колкото мога, да отблъсквам лошите мисли. Няма да ти трябват замразени ембриончета, защото ще успееш с тези  :bighug: