0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #20 -: Април 01, 2019, 14:40:05 pm »
Айде честита нова темичка ухууу... дано наистина е последна и после многоцдълго време да е празна и да няма кой да пише в нея хихих
Браво Териии айде честити ти мъничена и да се задържат за дълго в мама. Честита ви и годишнина, пожелавам ви още дълги години да сте заедно и да се обичате. Бъдете едно голямо, щастливо и сплотено семейство.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #21 -: Април 01, 2019, 14:47:26 pm »
Слънцемое хайде , дано по празниците да си мрънкаме че не можем да пием и да сме почти измътили  yahoo_33
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #22 -: Април 01, 2019, 15:02:11 pm »
Браво, Тери! Хайде сега мъти си и така 9 месеца!

 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #23 -: Април 01, 2019, 15:04:20 pm »
teri_90, дааам, права беше. Ей сега ми звъннаха от клиниката. Ще ходя, 19:30 да ми я поставят. Ако има някой в Надежда, мога да му занеса нещо ?
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #24 -: Април 01, 2019, 15:05:48 pm »
Тери, успешно имплантиране и 9 месеца уютно при мама да се топлят, до пухкав финал!  :goodluck:
Много различни съвети дават в различните клиники относно лежането след трансфер.  8O
На нас в стаята, бях с още две момичета, ни казаха да почиваме, но и да се движим, само да не тичаме и да не яздим кон 😃😃😃. Аз си правя  разходки от вчера, сутринта след кринона също трябва да има движение, за да се усвои добре.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #25 -: Април 01, 2019, 15:16:46 pm »
Ех, че хубаво, Тери ❤️❤️ Две душици са се сгушили в теб ❤️❤️
Честита годишнина! Кажи на Мишо, че подаръка ти е в коремчето  :bori_015: :bori_002:
Честита нова тема, Павла ще ни е на късмет, сигурна съм!
Маги, а ти до къде я докара?
Кукапетел, Мише  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #26 -: Април 01, 2019, 15:17:07 pm »
Аз също се разхождам около час след кринона, но само в нас. А и уж трябва да има движение, за да имало добро кръвообращение в матката.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #27 -: Април 01, 2019, 15:24:10 pm »
Е, Мише, разходка става, но на работа не ме пуска докторката, защото имам вече един неуспех и не се знае защо. Лош късмет или нещо друго. Защото докторката каза на момичетата с мен да си почиват и да лежат, но се обърна към мен и каза:"особено ти". А може би е защото знае, че имам тръни в гащите. Кой знае.
Разходка не е проблем в никакъв случай, особено след ЗЕТ.
Аз съм зачукана на село, то няма и къде да се разхожда човек. Опциите са две: мотиката или Пловдив.
Момичета бих била много щастлива с вас да си пишем за притеснения и радости от нашите деца. Силна група се заформи.
Джули, мен яйчниците всеки месец ме болят към 24 ден. Няма повод за притеснрние. Чела съм и че при бременност също ги болят жените. Не мисли за това, чакай си датата
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #28 -: Април 01, 2019, 16:20:31 pm »
Ох момичета,ако знаете как ви се радвам,само през какви неща преминахте,за да стигнете до тук .....Kukapetal, Тери,Мише не само вярвам,а и съм убедена че този път всичко ще е наред. Нещо много се разчувствах тези дни покрай вас  :grouphug: Няма по-хубаво нещо от това да знаеш че в теб се заражда и расте нов живот
« Последна редакция: Април 01, 2019, 16:23:53 pm от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #29 -: Април 01, 2019, 16:34:57 pm »
Момичета,аз сега се връщам от Надежда. 3 от 4 показателя в матката са ми завишени и понеже имунолозите не написали коментар сега трябва да ходя при тях да ми кажат дали ще има лепило (май така беше),и на 13 ден от цикъла съм за проследяване на овулация. Чудеше се дали да ми предпише лека стимулация с хапчета,но видя че си имам редовна овулация и се отказа.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #30 -: Април 01, 2019, 16:42:39 pm »
на какво изследване беше, Милиарда? Аз ще се връщам там в 19ч :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #31 -: Април 01, 2019, 16:47:05 pm »
Тери,честита годишнина!Мисля ,че най-хубавия подарък си го получи😘.Дълъг и щастлив семеен живот и успешен опит!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #32 -: Април 01, 2019, 17:00:11 pm »
Тери, честита годишнина и да пазиш бебетата :*  Аз до сега бях в клиниката, за първи път висях толкова много.Имам много фоликули, още са тръгнали, но по-малки.А се чудя защо ме болят слабините.Докторката вика, яйчниците ти са застанали зад матката и трябва слабините да те болят.
В сряда пак съм на преглед и се надявам скоро да съм на пункция, защото ми се наду корема, тежат ми яйчниците и ме болят.

Стискам палци на всички ви!Целувки!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #33 -: Април 01, 2019, 17:14:29 pm »
 :pink_dust_1: късмет на всички! Аз сега се сетих, с оглед на упражненията , които ще правим по-добре да се въздържам от алкохол, а?  teri_90 забравих, покрай всичките ми вълнения днес- честита годишна! Бъдете единни и щастливи!  :green_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #34 -: Април 01, 2019, 19:20:05 pm »
apbt88, то зависи какъв алкохол. Винце не виждам да е проблем. Но зависи и по колко. На мен лично д-р Павла ми е забранила да пия вода 😀
Мише, как правиш 1час разходки у вас 😁
Маги, пу-пу. Все едно ти бяха заспало яйчниците досега и сега се събудиха от зимния сън. Докторът коментира ли защо според него сега така са тръгнали?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #35 -: Април 01, 2019, 19:26:00 pm »
Заради противозачатъчните, според мен. Днес доктора го нямаше и беше лудница в клиниката. А и не можах да говоря с него да го питам за трансфера. Ох голям съм мрън днес. Изморена съм и изнервена, а и корема ме боли. Мрън!

Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #36 -: Април 01, 2019, 19:41:13 pm »
Здравейте, момичета! Вие доста сте изписали, едва успявам да изчета всички коментари. Много се радвам като чета хубавите резултати, аз чакам да ми дойдем и да я подхващаме, този път дано стигнем до трансфер. Иначе да ви се похваля имаме си 5 малки бебенца самоедчета и сега те са ми занимавката. Успех на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #37 -: Април 01, 2019, 19:47:17 pm »
Браво Маги, все така добре да вървят нещата до края.
Тери, обикалям из стаите и коридорите, ако загледам нещо по тв и само из хола навъртам обиколки  :D :D Изнервящо е, но като се налага...
Нелита, много сладки кученца, това ми е една от любимите породи. Доста приятно занимание си имаш, което да те разсейва. Благородно ти завиждам  :)
Милиарда, какво точно показват тези показатели?
« Последна редакция: Април 01, 2019, 19:49:58 pm от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #38 -: Април 01, 2019, 19:51:07 pm »
Ооо, Нели, малки топки любов. Много хубаво разсейване. Пожелавам ти този месец да докарате до по-добри резултати. Защо не пробваш нискомазнинна и високовъглехидратна диета, за да побутнеш яйчниците.
Маги, аз мислих, че и миналия път беше на противозачатъчни. Извара хапваш ли?
Милиарда, а като са завишени това не е ли фактор за рискова бременност пак? Няма ли терапия преди това
Момичета, имам въпрос за Кринон гел. На мен докторката ми каза да лежа 10 Мин след поставяне. В листовката не видях нищо за разходки и не са ми казали. Колко време трябва да се разхождам и веднага след прилагане ли започва обиколката на стаите
« Последна редакция: Април 01, 2019, 19:55:55 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #39 -: Април 01, 2019, 19:59:30 pm »
Тери, не съм се замисляла, а и не съм знаела, че тази диета може да окаже влияние, но ще прочета повече за нея. Мерси!