0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #160 -: Април 05, 2019, 10:14:51 am »
Слънцемое, направо не може да те познае човек. Досега да си направил един кръвен най-малко. Да ти кажа ти ми звучиш по-бременна от нас в процедури 😀😀😀 с това пишкане, звучи добре работата.  Изчакай до утре и нападай лабораториите, хората ще те питат къде се губиш толкова време 😁
Лейди, вие за инсеминация ли се навихте, че нещо загубих нишката?
Апбт, не я мисли тази инжекция, нищо не е. Яйчниците си болят отвреме навреме след овулация. Отпусни си душицата.
Междудругото моето чакане е безкрайно наистина. В Ню Лайф искат да е на 16 ден, за да е категоричен резултата. Но се губи информацията имало ли е имплантация. Затова в сряда вечерта ще пусна един кръвен и ще го погледна на 17ти. И понеже няма начин аз да не го погледна по-рано, Мишо ще е пазителя на резултата
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #161 -: Април 05, 2019, 10:20:48 am »
Хахахах Тери и ние може да го погледнем без да ти казваме хаха нищичко няма да ти казваме ти само ни дай да го видим  mf_bounce8
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #162 -: Април 05, 2019, 10:24:15 am »
може би ми идва напрежението повече, Тери. Да добавя и главоболие. Знам че няма как нещо да е станало, но знаете все се надяваме. Оха, чак на мен ми стана нетърпеливоооо. Слънцемое, много яки картинки хаха
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #163 -: Април 05, 2019, 10:27:01 am »
Тери, трай си до датата, дето ти е казала Петрова. Ще вървиш по моите стъпки - аз чаках 17 дни и ... познаваш резултата :lol:
Пък в сряда като пуснеш кръвен - не на Мишо, че него можеш да го изнудваш, на мен ще ми дадеш теста. :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #164 -: Април 05, 2019, 10:41:24 am »
Тери,правилно ли прочетох,или  диоптъра ми е за корекция?!Няма да гледаш резултата ,ама друг път,ще има рефреш през 2 минути!Знаем се😁.
Лейди,започвате ли с инсеминации,не разбрах май.
Аптб,най-сетне свикнах с рандом името,хориомона,наистина нищо не е,аз имах двойно повече от теб,нищо не съм усетила,пробождало ме е след ову и толкова.Безобидна работа.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #165 -: Април 05, 2019, 10:48:16 am »
Слънчицето, Ами то е апбт, но грам не държа да ме пишете така, нали ми отговаряте и си имам компания <3 много съм благодарна че ви има. Абе и аз четох  , дажe му намерих характеристика от агенция по лекарствата. choriomon 5000, описание, в случай че на някого му трябва:

https://www.bda.bg/images/stories/documents/bdias/img_1594.pdf

И аз не разбирам защо така се чувствам. Мисля, че е напрежението. Вчера още един критичен случай. И си викам, няма как да ги върна. Легнах си със канско главоболие.
« Последна редакция: Април 05, 2019, 10:57:11 am от apbt88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #166 -: Април 05, 2019, 11:23:26 am »
Апбт, и при мен както при слънчицето беше двойна дозата и не съм имала никакъв дискомфорт и двата пъти. Нормално е да те придърпват или пробождат яйчниците и без причина.
Слънце, наистина звучиш по-бременна от нас  :D много силно стискам палците за прекрасна изненада  :bighug:
За Маги също не ги пускам.
Аз мисля утре да пусна един тест. Иначе кашлицата вчера почти я нямаше, днес пак е зле. Абе луда работа. Лекарствата ни разбъркват и организма и психиката  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #167 -: Април 05, 2019, 11:35:17 am »
Мише, а на лекар успя ли да отидеш за тази кашлица? Защото ако няма причина, преди 3 години, при една от операциите ми, едно момиче само отлагаше, защото имаше постоянна кашлица, а упокойта я интубираха и съответно нямаше как. Мина й операцията, и кашлицата се махна. В психология на болестта, пише "Кашлица – Желание да извикаш на целия свят. “Вижте ме, чуйте ме!“ Когато има неизказани мисли, емоции или неразбрани такива. Аз , например,  получавам спазми в гълото (все едно някой ме стиска),като понатрупам подобни изживявания. Хубаво е в такива моменти да помислим и обработим подобни емоции за да не ни тровят.
С написаното , по-горе, не твърдя че не бива да ходиш да лекар, да ти чуят гърдите, да не слезне надолу. и чакаме тестааааааааааааааааа
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #168 -: Април 05, 2019, 11:35:59 am »
Слънцемое, Мише, утре да ни събудите с по един положителен тест  8O :D 8O
Да, момичета, ще започваме инсеминация, но не съм говорила с док, най-вероятно ще бъде без стимулация.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #169 -: Април 05, 2019, 11:42:26 am »
Тук съм, момичета, имам си свекъри на гости и затова се губя. Чета ви и не пускам палците.
 Маги, много късмет днес, чакам да пишеш!

Слънцемое, аз съм толкова нетърпелива, че поне 3 теста щях да съм направила вече  :D А дано! Аз с първата бременност точно по запека и честото пишкане и преди теста си знаех, че е станало, ама аз затегнат стомах съм имала само 1 път преди 15 години (примерно) за целия си живот. Чудеса стават, дано и при теб!

На мен една приятелка преди 2 дена ми каза, че чака трето детенце, много се радвам за тях, но ми стана криво като каза, че се чудела дали да ми казва, за да не ми е кофти... И този път не ме пропусна, при всички бременности много близка приятелка или роднина се е оказала бременна в същото време. Сега, ако я беше имало биохимичната даже щяхме да сме в еднакви седмици. Мрън!

Поне си имам приятни занимавали тези дни и хич нямам време да мисля!

Много късмет на всички и чакам тестовете!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #170 -: Април 05, 2019, 12:16:32 pm »
Хелиамтус Ами точно това ме навежда на мисълта, че може и да има нещо. Защото аз съм по в другата посока, по често ходене, болки и проблеми с стомаха. А сега с този запек. Добре де срам ме срам. Поне в последните дни ходя по много малко до тоалетна, а няколко дни даже и не ходих. Това е супер необичайно за мен. Къде го побирам това ядене, което хич ме е малко направо нз. Все съм си гладна и си хапвам, хахах ми угаждам си хаха ще видим
Мишеее много стиснати палчета за утреее.
Лейди дано да е успешот инсето този месец. Все няколко от нас ще напусне групичката скоро, сигурна съм.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #171 -: Април 05, 2019, 12:42:51 pm »
Така, събудих се, минах. Имаме 10 броя яйцеклетки. Благодаря за палците, ще пиша пак.
 :heartbeat:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #172 -: Април 05, 2019, 12:49:18 pm »
Браво, Маги. Герой. Дано всички се оплодят. :*
Апбт, и да е станало нещо, яйцеклетката все още е в процес на оплождане, така че всичко е в главата ти. Много често в месеците, в които започваме опити, цикъла започва да ни закъснява. Просто мнооого често срещан случай. И това на хора с цикъл като часовник. Оказва се от стреса, който влагаме в чакането на цикъла. Ти днес ходи ли на лекар, според мен те викат, за да видят успели ли са да пукнат фоликула.
Слънцемое, запека може да си е от растящ прогестерон и дано. Така, както те смятам: януари процедура, февруари, март секса. Казват, че цикъла след процедура е най-плодовит, но при мен и на следващия цикъл не успяха да ме блокират с Естрофем и го завърших с 4 задържани доминантни фоликула. Та може и март да е бил плодовит при вас.
Хелиантус, ти си от малкото хора, които се радват, че си имат свекърва на гости 😀
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #173 -: Април 05, 2019, 12:49:49 pm »
Юхуууууу Магииии ❤️ Страхотен резултат, не съм пуснала палците  :D
Момичета, много сме активни тук и май хич не работим днес  :lol:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #174 -: Април 05, 2019, 13:10:15 pm »
Браво Маги, сега всички да се оплодят и развиват  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #175 -: Април 05, 2019, 13:58:24 pm »
Браво Магииии  :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: Наистина чудесен резултат.
Момичета аз пак имам едно питане. Този месец имах положителен тест за О на 17 и 18 ден от МЦ, от 21 ден на МЦ започнах Дуфастон за 10 дни-пих го до вчера. Та седя и си мисля сега кога трябва да очаквам цикъл. По някакви си мои изчисления ( прибавих 14 дни за ЛФ) би трябвало да ми дойде май на 32 - 33 дни
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #176 -: Април 05, 2019, 14:09:00 pm »
Прекрасен резултат Маги. Дано всички се оплодят. Браво на теб.
Тери правилно смяташ. Помня че на 14 ден от МЦ правихме кекс и ма другия ден 15 от МЦ имах силми пробожданията (и в двата месеца след процедурата ми е така и си мисля че тогава ми е била О) последните няколко месеца, вкл. и месеца с процедурата ми бяха по 29 дена (т.е. на 29 ден ми идваше и аз си смятах че О ми е на 15 ден от МЦ), та дано този ми е бил плодовития.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #177 -: Април 05, 2019, 14:09:10 pm »
Слънце мое звучиш ми като мен преди положителния тест само дето имах и адски главоболие. Аз даже си мислех че ще ме хваща цистит. Няма какво да се чудиш препикай едно тестче и ще видиш двете чертички. Даже може и да не чакаш сутринта моя го направих към 6 вечерта и си отчете.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #178 -: Април 05, 2019, 14:19:12 pm »
Джулия, като спреш Дуфастон след 2-5 дена идва цикъла. Ще удължи този месец, но не е проблем. А ако е станало бебето, няма и да дойде даже.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #179 -: Април 05, 2019, 14:41:20 pm »
Момичета, Тери, спукал се е фоликула. Изписа ми за 14 дни дуфастон х 2 пъти дневно  плюс топ фолат х 1 . На 14тия ден тест osi_15 чак ме е страх.  Ако е + продължавам си дуфастона ако пък не го спирам и пак на преглед след 10 дни.Питах я за колело, вика нп. Още се чудя по този въпрос, но по-скоро ще почивам. От вчера съм на протеини.  magi_st :goodluck: браво на теб, бре жена!

редакция: само се чудя защо дуфастона от утре? Сега ми е 18 ден от мц (31 дни средно)