0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #200 -: Април 06, 2019, 09:39:33 am »
И аз ви чакам  :lol:  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #201 -: Април 06, 2019, 09:56:54 am »
Рефрешвам през 10 минути, все едно аз чакам резултати от тест
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #202 -: Април 06, 2019, 10:09:31 am »
Ох и аз влязох с надежда за положителен тест. Много се надявам, много!

А ние имаме 5 оплодени с ИКси и 4 ин витро. Общо 9 броя ембриона. Много съм щастлива.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #203 -: Април 06, 2019, 10:16:02 am »
Супер сте, Маги! Чудесно. Ще връщате ли сега?
Ти какви добавки пи?

Ето, денят започва положително. Чакам още, момичета!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #204 -: Април 06, 2019, 10:26:34 am »
О, Маги, супер! Хубава новина  stork-girl
Почивай си сега докато дойде време за трансфера.
 :bighug:
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #205 -: Април 06, 2019, 10:37:25 am »
Магииии, :bighug:,почти един футболен отбор без резервите .Чудесен резултат,хайде да продължат добрите новини!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #206 -: Април 06, 2019, 10:52:47 am »
Магиии супер. Браво за мъничетата. Всичко ще е е наред.
Аз пак с една черта пристигам... тъпа работа. Още нямам Ц. Дано поне при Мишето има добри резултати. Благодаря момичета.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #207 -: Април 06, 2019, 10:58:12 am »
Слънцемое, докато не дойде цикъла, винаги има надежда, историята знае много такива случаи, в началото отрицателни, а после се натрупва ЧХГ и стават положителни тестовете. Стискам ти палци!
Магииии, браво, героиня! Много дечиня, много нещо... 😃 Май май близнаци и си изпълняваш мечтата за три деца!💖💖💖
Мише, чакаме с теб! Прегръдки и успех! +++
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #208 -: Април 06, 2019, 11:31:30 am »
Момичета, след 3г. на безброй сълзи, болка и разочарование, не мога да повярвам, че най накрая ще изрека думите - бременна съм. Толкова години се борих, а сега човечето (или човечетата  :) ) се пребориха за мен. Безкрайно съм щастлива и в невероятна еуфория. Референтните стойности са до 1 за  небременни, а моята е 52,960. Стискам палци Кукапетал, Тери, Маги и Слънце мое да ме последват, а съвсем скоро и всички останали  :bighug: Сега ще повторя теста в понеделник и сряда, да видя дали се удвоява както трябва.
Маги, страхотни новини и от теб  :bighug:
Слънце, дано да е още рано за пиклив тест. Нали знаеш, докато няма цикъл има надежда.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #209 -: Април 06, 2019, 11:35:23 am »
Мишеее, колко те обичам нямаш си и на идея и малките точици в теб. Толкова много, много, много се радвам за теб. Все пак ще ставам леля по душа. Бъдете здрави, момичета (реших, че сте поне ти и едно момиченце).
Маги, прекрасен резултат. Имаше нужда от това побутване. Сега вече надявам се се усмихваш и отпусна душата :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #210 -: Април 06, 2019, 11:36:31 am »
Леле Мишееее колко съм щастлива за теб. Бравооо. Дано всичко продължи да се развова в същия дух.  :bighug:
Аз да ви кажа правих рано сутринта теста и сега пак го погледнахме с моя и май има многооо бледа линиика. Ще чакам до понеделник и ще пуска кръвен ако не е дошло. Сутринта беше много тъмно и нищо не видях, а сега се вижда. Мислех че съм луда ама след като и моя я  видя дано да стане по наситена.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #211 -: Април 06, 2019, 11:38:19 am »
Хоп, хоп, урааааа!!!!! Каква радост, какво щастие, Мишеееее, прекрасно! Браво на бебчетата и на теб! Лека и спокойна бременност, отпусни душицата си и се наслаждавай на това щастие!
 :bori_011: :bori_012:
Слънцемое, а дано, дано, в понеделник заедно да се зарадваме. :)
« Последна редакция: Април 06, 2019, 11:49:40 am от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #212 -: Април 06, 2019, 11:46:50 am »
Знаех си, знаех си, знаех си mf_bounce8 Настръхнах и за трите ви! Много ви прегръщам, Маги, Мише, Слънце ❤️ Наистина думите са малко, каквото и да кажа, радостта е много голяма.
Маги, в сряда и ти ще си бременна 😁 Страхотен резултат, цели 9!
Тери и Кукапетел, и вие сте в кюпа, не се правете на ощипани госпожици :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #213 -: Април 06, 2019, 12:10:31 pm »
Мише,честито!Лека бременност,ти си герой🤗.Дано и другите те последват.Представям си колко емоции напират в теб,това е прекрасно!
Слънцемое,има лаборатории и днес,аз бих отишла.Стискам палци.
Ето такива новини ме карат да вярвам!
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #214 -: Април 06, 2019, 12:24:13 pm »
Мишенцееее ❤❤❤❤🤗🤗🤗 бравооо, охх много се радвам за теб ! Тихичко честито и до финал мила. Слънцемое хайде пусни и един кръвен и дано с Мишето да сте ни на късмет и после Тери и кукапетал и след това сме останалата група ! Маги браво за страхотната бройка ! Раздвижи се групата с хубави новини БРАВО !
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #215 -: Април 06, 2019, 12:30:30 pm »
Слънчице направо още сега отивай е лабораторията че всички очакваме с нетърпение резултата на мен ми беше бледа чертата пък кръвни беше 109
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #216 -: Април 06, 2019, 12:43:45 pm »
Много благодаря момичета. Сега само се моля всичко да е наред. Като мине първия преглед ще ви ръся с прашец  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #217 -: Април 06, 2019, 13:05:41 pm »
Ауууу Мише какво ти казах аз, а? Какво ти казах? Ей много се радвам, това е на 7- ми ден нали? Страхотен резултат!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #218 -: Април 06, 2019, 13:16:52 pm »
 :bighug:

Слънцемое, дано да стане тъмна чертата :-)
Мише, страхотна новина!
Прегръщам ви момичета и нека всичко върви супер!
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 21
« Отговор #219 -: Април 06, 2019, 13:28:58 pm »
Мише, честито мила!!! Прекрасен резултат! Бъдете здрави и благословени с малките точици в теб!!!  :bighug:
Слънцемое, стискам палци кръвният тест да ни зарадва всички тук, много вярвам в твоето Чудо!!! :*
Маги, не можеше да бъде по- добър резултатът при теб. Много се радвааам. Още малко и ти ще си в групата с бременлинките  :bighug:
Момичета, толкова се радвам, че темата се раздвижва с токова хубави новини! Чакам така да ни зарадват и Тери и Кукапетъл. Момичета вие сте наред :*