0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2018, 09:56:27 am »
Разлика от стойност 20 в ЧХГ е разлика от един ден имплантация. Сама знаеш, че не сме машини. Има нещо и може да расте все още :* :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2018, 09:57:46 am »
Ох, много благодаря!

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2018, 10:01:31 am »
ЧХГ-то е ниско 9,33.Имало е имплантация според мен, но не се е задържало най-вероятно.Сигурно в понеделник ще пусна пак ЧХГ за всеки случай.Ще звънна по-късно на доктора да видя какво ще каже.За съжаление интуицията не ме подведе.

Маги,не губи кураж,може пък и по бавно да се вдигне ЧХГ-то. Мъжките бебета са по лениви  :) така че,кураж.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #23 -: Ноември 02, 2018, 10:03:47 am »
Вени, и докторката ми го е казвала :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #24 -: Ноември 02, 2018, 10:04:52 am »
Да, мъжките са малко по-смотани.Факт!  :lol:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #25 -: Ноември 02, 2018, 10:08:59 am »
Междудругото и друг фактор се сетих: ЗЕТ. Знам, че чакат ембрионите като се размразят няколко часа, за да видят ще се раздвижат ли. Та може и това да е фактор, да им трябва малко повече време в матката, за да наваксат. И затова примерно да е имало 1 ден по-късно имплантация.
Аз съм луда нали знаете и сигурно още утре бих си направил още един тест да видя мръднало ли е нагоре или надолу ЧХГ. Ама аз съм откачалка и в най-скоро време трябва да забременея, за да не се побъркам тотално.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #26 -: Ноември 02, 2018, 10:11:58 am »
Да ти кажа Тери само това ме крепи, че трансфера е по обед, че може имплантцията да е малко по-късно и че беше ЗЕТ и може да е по-ленив ембриона.Иначе да съм се сринала.Ще чакам до понеделник, в неделя нищо не работи, а в събота като пусна, ще стане в понеделник резултата.Та все тая.

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2018, 10:19:12 am »
И аз в новата темичка с пълни сили и надежди. Да се изпразни на бързо така тема и много положителни тестове.
Стискам палци за Милиарда и Маги. Дано всичко завърши добре в крайна сметка.
Късмет и на Слънчицето.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2018, 10:22:07 am »
Маги и аз мисля, че все още има надежда. Наистина е много рано. Имаше преди години в „На кафе„ един проект - моето мечтано бебе. Момичето от едната двойка направи теста на 10-ти ден и резултата и беше 7 и нещо, но след това брзо започна да се покачва и се разви нормална бременност  :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Ноември 02, 2018, 10:23:47 am от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #29 -: Ноември 02, 2018, 10:30:11 am »
Момичета страхотна подкрепа сте ми, благодаря ви!Моя мъж вика бременна си лягай!Аз вече рева тука.Защо трябва да е толкова трудно?Май най-трудната част е теста.Всичко друго преживявам, но тоя тест ме побърква.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #30 -: Ноември 02, 2018, 10:33:48 am »
Маги, това си мислех тази сутрин, но не исках да го напиша. Че всичко съм готова да преживея отново: стимулацията, пункцията, трансфера. Всеки ден ще го правя, само тест не мога да преживея. Като ми дойде и на мен реда не знам как да ще го направя.
Харесва ми как мисли Мерал. Няма да плачеш, рано е още и най-вече има надежда. Разлика от <0.0001 и 9.93 не е 9.93, а е "имплантация". Пази си сина сега, не го притеснявай :* :* :*
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #31 -: Ноември 02, 2018, 10:42:50 am »
Тери ще го направиш, не го мисли. Аз първия уринарен го направих ей така на майтап. И то на майтап излезе положителен, чак Гошо не повярва. Вече на другия ден като видя по наситената черта усмивка до ушите имаше.
Маги виж Мерал колко положително мисли, така че си бременна до доказване на противното. До понеделник ще скочи ЧХГ :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #32 -: Ноември 02, 2018, 11:02:39 am »
Чух се с доктора, ниско е но продължаваме терапията до понеделник и нов тест.


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #33 -: Ноември 02, 2018, 11:08:22 am »
Маги,горе главата!По-добре от мен знаеш че едно ЧХГ,само по себе си не значи нищо,този резултат сега е положителен,в понеделник ще е по-голям.Вярвай!Сина ти едва ли иска отчаяна и тъжна майка😘
Хелиантус,аз също от един зъб,неправилно лекуван имах киста в синусите,та ми пробиха венеца,махаха я,голям зор видях,после 7 дни бях надута и малко синя.
Благодаря ви,на всички които ми стиснахте палци🤗.
Милиарда,много се надявам за щастлива развръзка при теб!
Успех на всички,дано в тази тема има много бременни!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #34 -: Ноември 02, 2018, 11:24:04 am »
Маги, слушай мъжа си. Лягай! Симеон на 12- 13ти ден беше около 30. Има надежда.

Хелиантус, ядеш ли животински продукти? Иначе нали се вдига б12. Колко са му референтните стойности? Ти нали имаше и мутация? Фолиева си взимаш, нали? Може би и двете неща трябва да са в метилирана форма.
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #35 -: Ноември 02, 2018, 12:00:40 pm »
Момичета тъкмо се прибрах от АГ. Ходих при него защото ме наболява ниско долу като ПМС. Прегледа ме и със zoom x2 ни се видя точицата :) Вика още е много малка и не може да се види хубаво, ама си ми изкара снимка :) Изписа ми утрогестан 2х2 и след две седмици пак на преглед. Каза да си продължавам с хапчетата, които пия сега, а за но шпа каза в краен случай ако много ме боли, макар че било безвредно. А пък и аз не прекалява - две или най-много три на ден. Боли ме вечер като си легна, през деня е по търпимо.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #36 -: Ноември 02, 2018, 12:10:21 pm »
Супер Танче много се радвам.

Павла, обнадежди ме много. Аз за това казвам, че ще е младеж. По-мудни са от девойките. Лежа, пия си хаповете и гледам филми. Стискам си палци сама на себе си :lol:

Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #37 -: Ноември 02, 2018, 12:12:30 pm »
Маги, не губи вяра! Бебето е в теб, обичай си го, помогни му да се задържи! Стискам палци в понеделник да ни зарадваш всички! Надежда има!
Милиарда, наистина е рано, Дай Боже всичко да е наред! Успех <3 ! Чакаме добрата новина!
Танче, на патеричка -  new_birthday По-хубав подарък от бебче няма на света! Здрава, лека и успешна бременност ти желая!
Момичета, при моя мъж много е паднал тестостерона от 3,2 през март, сега е 1,8 (норма 2,49-8,36), от там и спад в спермограмата. Той вика болен съм от нещо, за да пада така. Аз ходих при Русев и каза, че при мен остава само едно изследване на ембриотоксични фактори в кръвта, ако имам такива и при инвитро нищо няма да стане, необходима ще е вливка, за да има успешна бременност. Вие имате ли това изследване?
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #38 -: Ноември 02, 2018, 13:04:18 pm »
Стискам палци на Маги и Милиарда и не губете вяра, че всичко ще е наред. Макар още да не съм много запозната със стойностите на ЧХГ и другите неща, но ви стискам палци.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 18
« Отговор #39 -: Ноември 02, 2018, 15:25:31 pm »
Петя, Вени, да кандидатствате за коледната инициатива на Зачатие.
Петя, знаеш ли откога чакам да стане Коледа, някак си съм убедена, че ти трябва да вземеш единия ваучер.

Пускам линк, защото Вени може да не знае http://www.zachatie.org/novini/kakvo-pravi-zachatie/1426-koledno-jelanie-2018?fbclid=IwAR36VMWsENFKuDG88-4M8-Oce4_qg-od9Yym7wsiJYkokaXuiZydHIcVKeg
Бъди промяната, която искаш да видиш в света