0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #620 -: Юли 05, 2018, 11:07:19 am »
Слънчице, аз преди лапароскопия за кистата ми, обясних на лекарката(при нея ме прати моя лекар и не я вях виждала дотогава), че ми предстои инвитро после. Тя стана сериозна и ми каза, че е важно да го знае, защото имало значение за операцията. После разбрах, че е правила изследването за пропускливост на тръбите и щателно ми е разчиствала огнища от ендометриозата из целия корем. Махала  е срастване между лявата ми пропусклива тръба и черво и изобщо постарала се е :-).
Пожелавам ти успех и да се погрижат за теб добре.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #621 -: Юли 05, 2018, 11:15:28 am »
Благодаря ,WideD,доктора  който ще ме оперира е репродуктивния ми  специалист ,имам му доверие ,ще го питам кога да отида при него да си задам и другите въпроси.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #622 -: Юли 05, 2018, 11:52:44 am »
Слънчицето, стиснати палци и бързо възстановяване!

Аз го казах. На теория е възможно, а дали се случва- един Господ знае. Така поне ми беше обяснено от лекар.  Понякога е необходим само късмет.
Пожелавам ви късмета да се насочи към това, което най- много искате. Нещата ще се случат, просто понякога трябва време. Въпреки всичко аз знам, че сме най- големите късметлии. Знаем какво сме дали от себе си, знаем кое колко "струва", можем вече да се радваме на малките победи. Заредени сме с търпение и смирение, в християнския смисъл.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #623 -: Юли 05, 2018, 14:32:09 pm »
Много хубаво го каза, Павла!
« Последна редакция: Юли 05, 2018, 14:37:24 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #624 -: Юли 05, 2018, 15:43:20 pm »
Всичко е късмет момичета за съжаление.Аз съм жив пример.Каквото е имало да става, ще стане, това е!Ето, Моника стана с една тръба, с ленив яйчник на нея, а преди това имам и ин витро и инсета.Нямах и имплантация дори.А тя се закачи и ето я девойка на 4 години стопява ми лагерите.

Ще пусна по-късно или утре статията, че днес цял ден пътувам!

Целувки на всички ви!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #626 -: Юли 05, 2018, 20:03:25 pm »
Слънчицето, съжалявам! Прегръщам те, миличка!
Скоро ще имаш успешна бременност!  :hug2:

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #627 -: Юли 05, 2018, 20:44:07 pm »
Magi_st, благодаря за информацията. Допускам, че са прави хората. Аз консумирам много червено месо. Но пък болки само веднъж съм имала непоносими. Не всички описани симптоми съм имала. Явно си е до организъм.
Слънчицето, щом се съвземеш, пиши как си.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #628 -: Юли 05, 2018, 22:33:53 pm »
Слънчицето съжалявам, за това, което се случва с теб. Много тъжно и несправедливо дори, но не можем да променим нищо, а само да вярваме в бъдещето! Ще стане!
Маги ще помня твоя пример!
Павла много си мъдра!
Кураж, търпение и късмет на всички ни момичета!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #629 -: Юли 06, 2018, 10:46:02 am »
Днес New life споделиха във facebook това. Пожелавам ви го на всички от сърце.

Когато утре се събудиш,
не ставай тъжен, изморен.
Бъди усмихнат и ще се учудиш
как хубав ще е всеки ден.

Кажи си: „Днес щастлив ще бъда,
ще помагам и ще върша добрини,
днес ще ми се случи чудо.
Радостта света ще покори!”

Откъс от стихотворението "Щастие"
Автор: Кристина на 12 г.

Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #630 -: Юли 06, 2018, 11:01:32 am »
Маги,Моника е трябвало да се роди и тя е избрала вас.
Днес доктора ми показа записа,огледал е всичко останало,каза че е перфектно и потвърди теорията за местещата се яйцеклетка.Аз го питах колко трябва да платя за избор на екип,защото съм избрала него.Той каза-нищо ,аз да не съм рекетьор,това беше спешен случай.Искам само като забременееш пак ,аз първи да видя бебето. :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #631 -: Юли 06, 2018, 11:08:45 am »
Оооо, много мил доктор. Той също знае, че ще има бебе :) . Слънчице, щом толкова изписа, значи си се свестила вече. Леко възстановяване ти пожелавам. Много се радвам, че другата тръба е супер. Скоро пак бебе! Забременяваш си съвсем естествено и то в месец, в който уж нищо не бяхте направили. Пак ще стане. Сега си почини и не губи този дух, който имаш.  :bighug: :bighug: :bighug:
Вие с Павла ме изумихте с това телепортиране на яйцеклетки. По какъв път минават, за да стигнат до другата тръба  8O
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #632 -: Юли 06, 2018, 12:30:33 pm »
Тери, много хубаво стихотворение :-)
Слънчице, в такива моменти се разбира лекаря човек ли е и виждаш, че си попаднала където трябва. Мене първия път като ми се спука кистата 6 часа ме въртяха между спешното и гинекологията докато ме приемат. Благодарение на един лекар от друг кабинет ме взеха. Втория път, лекаря след операцията си поиска парите за избор на екип( при положение, че преди това си платих по здравна каса и не съм избрала екип нито съм искала, а и ми казаха, че нищо друго не дължа). Третия път- сега директно си отидох с избор на екип  и всичко в частна болница за да не преживявам пак чувството от предните пъти. Много се радвам да разбера, че в такива ситуации има лекари, които реагират така. Много е мило успокояващо.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #633 -: Юли 06, 2018, 12:38:12 pm »
Момичета, относно ендометриозата, намерих линк с кратка и интересна информация. http://narodnirecepti.blogspot.com/2018/04/blog-post.html?m=1
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #634 -: Юли 06, 2018, 15:59:43 pm »
Ние бяхме при докторката. Ако знаете как се разревах и още не мога да спра. Рева си на работа. Ама не ми пука пред колегите. Докторката ми се разкрещя, че съм обиждала мъжа си като казвам, че му е зле спермограмата. Тя говореше, че имал прекрасен обем (общо 80 млн) и аз казах, че е по-малко от преди (това му е най-малката бройка изобщо. Преди месец беше 200 млн). И така съм го обиждала. Много ме нареди. Аз се разревах. На нея й стана тъпо, че се разревах, на мен ми стана още по-тъпо. Щом Мишо ми предложи да ме води на сладкарница, а знаете, че ми брои черешите по принцип. Сега ще рева още 2 дена. Рядко плача, но започна ли не мога да спра. Някога гаджето ми, в което бях влюбена след 7 години ме заряза и не се разплаках, сега това ме бутна.
Та заключението е: като ми дойде отивам и започвам с противозачатъчни за инвитро.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #635 -: Юли 06, 2018, 16:04:20 pm »
Ох Тери, прегръдки ти пращам.Много ти се събра!Кураж с теб сме!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #636 -: Юли 06, 2018, 16:17:25 pm »
Слънчицето, съжалявам мила, за това през което минаваш. Но съм сигурна, че ще успееш - заредена си с толкова положителнос (ама дума съчиних  :lol:)

 WideD, вярата в лекаря е от голямо значение за успеха. Чувстваш се спокойна и не се затормозяваш.

Тери, отдели си един ден - утре примерно, гледай да си сама и вземи та хубаво се нареви. Ама ей така от сърце и душа - поплачи си едно хубавко, изплачи си всичко и после пак бъди силна и борбена.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #637 -: Юли 06, 2018, 17:01:15 pm »
Тери,ще ме прощава докторката ти,но според мен ти не обиждаш мъжа си.Не беше ли до него при варикоцелето,при всички спермограми,през времето когато той пи хапчета?Ти да не си се развела  или намерила любовник?Вие сте семейство и сте си опора.Нали като се женим знаеш лелката с патос в гласа какво казва-в болест и здраве.Ако това ще ти помогне -плачи,но аз тук в нито една твоя дума не съм видяла да обиждаш Мишо.Да го обвиняваш или нещо от сорта.
Обема,качеството и т.н. да не изброявам ,на еякулата не обуславя мъжествеността ,това е само диагноза.
« Последна редакция: Юли 06, 2018, 17:03:48 pm от Слънчицето »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #638 -: Юли 06, 2018, 17:21:55 pm »
Така е, затова казах, че точно заради това съм в този кабинет (защото не обиждам и подкрепям мъжа си), ама като го казах ревейки си загуби ефекта :D Че съм обиждала мъжа си, обиждала съм го, но не точно в тази ситуация :D
Хора сме, всички грешим. Виждам в себе си грешка, че я прекъснах. И тя съжали, че така си изпусна нервите. Така че е минало.
Мина ми вече, важното е, че и ревейки успях да си свърша работата :D
Досега докторката все ме забравяше коя съм. Сега вече ще ме запомни :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #639 -: Юли 06, 2018, 18:50:09 pm »
Тери, мен докторката ме знае като ревлата, не си сама .    :lol: :lol: :lol: