0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #960 -: Юли 21, 2018, 17:57:00 pm »
Слънцемое,къде паркирахте караваната?Да си починете и хванете тен.Все си мисля,че хората които не живеят на море  повече почерняват :?И запомни-плаж без бира не е плаж :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #961 -: Юли 21, 2018, 18:38:18 pm »
Слънце мое, само ми напомни преди колко години съм учила 😁
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #962 -: Юли 22, 2018, 10:25:03 am »
На каравана си е супер... само че сменяваме бирата с ментичка. Добре че този месец пропуснахме бебеправенето и съм спокойна и мога да си се отпусна.
Тери нз душко ама напредват технолигиите
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #963 -: Юли 22, 2018, 10:27:34 am »
Еличка, видях чертичка  :D Дано се задържи. Пусна ли кръвен?
Тери, как е кученцето?
Аз реших да не следя овулация преди първия цикъл. Ако е рекъл Господ да стане, ще стане. Обичаме си се и не се натоварвам излишно. Плюс това периода е доста дълъг и нямам идея, кога може да има такава. Може да имам о днес, а може и след 38 дни.
Момичета, в една група съм във фейса. Лечение с билки за ВСИЧКО! Направо съм изумена. Хората прилагат изследвания преди лечение и след. И наистина има резултат. Пият се само и единствено билки. Та вчера попаднах на имформация за лечение на ниско АМХ (дори да бъде 0.1). Твърдят, че отварата от сушени смокини, стимулира яйчниците да произвеждат нови яйцеклетки.
Ако някой реши да опита, ще попитам, каква е схемата  :D
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #964 -: Юли 22, 2018, 11:30:12 am »
Лейди,напълно те подкрепям за овулацията.Мен това ме напряга много.И почвам да го смятам-овулацията,мъжа ми в нас ли ще е,сега като е всяка божа вечер на работа а през деня спи,щях да мисля и кога ще стане,много ли е изморен.Ееее , каквото има да става ще става.
Чак ми звучи невероятно това с АМХ.За какъв период се променят стойностите?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #965 -: Юли 22, 2018, 16:43:55 pm »
Здравейте момичета
Тери  как е кученцето ти? Дано е по-добре
Слънцемое, и аз обичам така-да съм най- близо до водата на пясъка :-D
Лейди, аз се интеррсувам за АМХ, че ми е малко под 1 и знам, че не се качва, но бих прочела информация. Ще потърся и аз групата.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #966 -: Юли 22, 2018, 16:51:21 pm »
Момичета,като намерите  тази схема по-добре я напишете тук.Темата се чете от доста потребители ,които не пишат и от нерегистрирани също.Дори и след 2 години на някой може да се окаже полезна.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #967 -: Юли 22, 2018, 16:59:56 pm »
Много, много внимателно с билки и подобни. Никак не са безобидни, както си мислят хората. Сушени смокини ми звучи като нещо, което не би навредило.
АМХ е хормон, който се отделя от атралните, нови фоликули. Когато има ИЯР, това не означава, че не са останали незрели Я, а че организмът вече не може да ги произвежда и/ или че те са негодни. Ако стойността е много близка до 1 няма проблем да се изследва пак, защото АМХ дава отклонения при тестване.
И аз искам на море. За мен морето си е вкъщи. :)

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #968 -: Юли 22, 2018, 19:43:11 pm »
Ех момичета, а моята сватба наближава,, а съм сууупер спокойна, обичаме се почти всеки ден, и май това ме отпуска. По календарите трябва по това времве или да съм в О или да е минала. Не знам дали ще стане скоро бебето, аз такъв план съм си направила за напред-налага ми се смяна на работата,, закопуване на ново жилище, но когато тогава, добре дошло е по всяко време ххахах. Стискайте палци да мине добре сватбата (впрочем и аз не бих повторила, заради многото отговорности, стрес и всичко съпътстващо я, но предполага ще си заслужава напрежението).
А някоя бременелка няма ли да ни пусне нова тема, знаете ли всички цифри свързани със 7,17,27 са ми щастливи, по огромна случайност сватбата е на 27.07,а сега чакам с нетърпение и 17 ни тема да започне.
Хубава почивка на които почиват и лека работа утре на другите :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #969 -: Юли 22, 2018, 21:15:36 pm »
Който най- скоро започва процедура да пусне- Маги или Тери.
 :oops: Аз пуснах при първия ден на стимулацията и беше успешен опит. Дано да се случи така!

Маги мей, както каза един приятел- Голяма схема, ама минава. Отпусни се, наслаждавай се на твоя ден, забавлявай се, не забравяй да хапнеш, че после трудно се избутва- прави каквото ти се прави!

Късмет на всички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #970 -: Юли 22, 2018, 22:08:46 pm »
Лейди и аз съм в същата група. Наистина има много интересна информация, за много болести. И аз я четох точно тази публикация вчера. Има и за ендометриозата някаква терапия, не знам дали си я намерила.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #971 -: Юли 22, 2018, 22:45:22 pm »
Мисля, че Маги трябва да я пусне. Тя има снежинка замразена. Аз все още не съм започнала стимулации. Другия месец пускам аз (ако знаете как тайно съм искала да пусна тема).
Павла според мен е права за АМХ-то. Една жена беше писала, че с 0.2 са й изкарали в Турция 3 яйцеклетки. Значи има незрели, но не достигат до узряване. А АМХ се вдига наистина с добавки. Моето се вдигна с 0.3 от Иногинола предполагам. Ние във вторник отиваме за серлогии, микробиологии и т.н. Дано съм чиста все още, че нямах никакви лактобацили на последната. Имам всичко това правено на 25 май и ще се опитам да ги убедя, че при трансфер на 23 август, ще са все още в давност. По 100 лв на човек са си тези изследвания.
Благодаря, че дори кучето ми мислите  :bighug: Още 10 дена ще е си е добре. След 10 дена ще му сложат тежкото лекарство.
Маги мей, още 5 дена. Пожелавам ти по мед и масло да мине всичко. Все ми се е струвало, че деня преди сватбата не може да се спи. А то от толкова работа не ти се става на другия ден даже.
И да приключа поста в тази гореща лятна вечер с:"Само комарите те обичат такъв, какъвто си" :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #972 -: Юли 23, 2018, 18:51:17 pm »
Тема 16 тук