0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #600 -: Юли 04, 2018, 19:04:19 pm »
А това след 2 дни не беше ли истински цикъл?
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #601 -: Юли 04, 2018, 19:05:30 pm »
Ех, слънчице, толкова съжалявам, че трябва да преминеш и през това. Направо не знам какво става вече.... наистина не е справедливо толкова свестни хора, които са готови на всичко за дете да са подлагани на толкова предизвикателства  :(  osi_8 osi_7
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #602 -: Юли 04, 2018, 19:09:22 pm »
Ами цикъл беше,защото когато прокървих попитах доктора дали да го броя като цикъл и той ми каза да. Имам предвид че аз не съм имала изменение в цикъла,но съм чувала че се случва.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #603 -: Юли 04, 2018, 20:31:16 pm »
На мен ми дойде 5 дни след лапароскопията. Този месец точно на 28 ден отново. Аз нямах измествания. Ще ти дойде и на теб веднага след операцията. После се залавяте за новата ви звездичка. Всичко ще е наред Слънчице!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #604 -: Юли 04, 2018, 21:10:54 pm »
Момичета, много съжалявам, че минавате през всичко това. Въпреки че не съм писала, следя какво се случва.
Моите резултати: АМН- 0.992 ng/ml      0,097 - 2,960
Prolactin- 682.4 mIU/L  Ж 102 - 496
LH- 13.9 mIU/ml  Жф.ф 2.4 - 12.6;ов.ф 14.0 - 95.6;лут.фаза1.0-11.4;менопауза 7.7-58.5
FSH-    7.4 mIU/ml  Ж ф.ф3.5-12.5;ов.фаза 4.7-21.5;лут.фаза 1.7-7.7;менопауза 25.8-134.8
Щом 10 дни са много въздържание, ще си изкараме добре на морето и после ще правим спермограма.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #605 -: Юли 04, 2018, 21:29:51 pm »
Точице,като разбрахме че съм бременна и стана затишие след буря :) ,никакъв секс викам докато лекаря не ме види.Та ще се залавяме няма накъде.
Днес като се върнах от доктора да си събирам багажа,мъжа ми тъкмо ставаше ,той беше нощна смяна и като му казах просто се втрещи.Скочи,прегърна ме,поплакахме си и ме докара тук.Много го обичам.Всъщност само тогава плаках,няма да се отчайвам,нито да се предавам.Искаме 2 деца и докато не ги родя ще опитваме.
Точице,този аватар повече отива на нежната ти същност,добре че го върна;)
« Последна редакция: Юли 04, 2018, 21:32:23 pm от Слънчицето »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #606 -: Юли 04, 2018, 22:19:13 pm »
Слънчице, и аз си поплаках за теб. Но, въпреки всичко станало, наистина важното тук е, че можеш да забременееш спонтанно!
 Стискай зъби, и това ще мине. После с нови сили  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #607 -: Юли 04, 2018, 22:21:27 pm »
Лейди.... :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #608 -: Юли 04, 2018, 22:30:18 pm »
Слънчице, за теб си мислих тази вечер. За мъжа ти мислих дали е на работа, дали е при теб. Ти в моите очи си най-позитивна от всички ни, знам че ще продължиш напред. Много съжалявам, че минаваш през това. Милата ти  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: 2 бебета минимум!
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #609 -: Юли 05, 2018, 07:38:17 am »
Слънчице, пожелавам ти от цялото си сърце две бебчета в най- скоро време. Знам през какво минавате с мъжа ти. Тъжно е.. просто е адски тъжно. Аз сякаш се сринах, когато ми съобщиха за моята извънматочна. Тогава за първи път си помислих че силата, в която вярвам и на която се моля я няма или пък ме е изоставила. Хубавото е че не си загубила вяра, а пак си заредена с позитивизъм- много ми харесваш точно заради това. Прекрасна жена си ... Стискам ти палци!
« Последна редакция: Юли 05, 2018, 07:45:32 am от To4ica13 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #610 -: Юли 05, 2018, 08:38:57 am »
Момичета ще стане, ще видите!Вярвайте, че ще се случи, вярвайте безрезервно и ще стане.Има много изпитания по пътя ни, но накрая всичко си заслужава.Аз имам много близка приятелка с две момченца, близнаци, след извънматочна.След нея направи ин витро  и сега бандитите станаха на 5.Мечтите се сбъдват, знайте го!

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #611 -: Юли 05, 2018, 08:46:24 am »
Момичета всичко ще е наред :) и за всяка една от нас ще има щастие и ще държи своето бебче  :bighug: при някой ще дойде по-скоро, при други малко по-късно, но всяка една малка душичка ще намери своите мама и тати. Просто трябва да вярваме и да не се предаваме. Докато вярваме и искаме толкова силно да имаме бебче, то ще се появи сигурна съм.
Отностно мечтите ви прикачвам една снимка и силно се надявам всяка от вас да си го каже ;)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #612 -: Юли 05, 2018, 08:52:15 am »
Слънчице, прегръщам те. Въпреки че от скоро те познавам, вече преживявам случките тук. Бъди силна, вярвай в щастието и много много здраве и радости да ти се случат!
 След моето лапароскопия, веднага ми дойде един цикъл (2,5дни), после след 2 седмици пак ми дойде 2-3 дни( тогава ми биха золадекса) и после пак ми дойде след 2 седмици за 4-5 дни. Оказа се, че последния ми е бил цикъла, който е трябвало да бъде за золадекса(аз така и си го усещах). Лекарите казаха, че нестандартно, но не е проблем. Така, че изглежда може да има вариации след лапарото, но тялото си знае работата. Казаха ми, че има да се чисти още лигавицата на матката.
Дано при теб бързо и успешно да се възстанови всичко. Мен преди лапарото ми бяха дали един лист, на който имаше препоръки да съм на ниско-
целулоза  диета 5-6 дни преди това.
А после след това ми дадоха един антибиотик по-силен се оказа и не можеше да се приема с никакви млечни продукти( от аптеката го казаха) - вибрамицин май беше. Кога ти е лапарото?
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #613 -: Юли 05, 2018, 09:04:34 am »
Моите резултати: АМН- 0.992 ng/ml      0,097 - 2,960

Щом 10 дни са много въздържание, ще си изкараме добре на морето и после ще правим спермограма.
Мери, аз исках да кандидатствам за фонда, но се оказа, че искат амх да е над 1 за да ми приемат документите. Затова си мисля, че стойност близо до 1 както е при теб не е зле. Разбрах обаче, че амх се изследва в комбинация с инхибин Б и фсх. Аз лично мисля такова изследване да си направя " пакет яйчников резерв". Затова ако лекарите гледат в комбинация нещата, може би ще е по- ясна картината.
А за морето, то е ясно :-D може пък там да се получат нещата. Морския климат уж регулира хормоналната система на жените и действал много добре.
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #614 -: Юли 05, 2018, 09:08:49 am »
Момичета с ендометриоза, тези дни чета за храненето и попаднах на статии за червеното месо и едното. Според някакви изследвания консумацията на червено месо имала пряка връзка с болките. Ако искате ще потърся статията да ви я дам .
Маги, аз съм вегетарианка, но бих прочела статията ако я намериш. :-)
« Последна редакция: Юли 05, 2018, 09:10:32 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #615 -: Юли 05, 2018, 09:50:23 am »
Момичета ,безкрайно ви благодаря,тази подкрепа е безценна,знам че не съм сама,знам че има жени които ми пращат добра енергия!
Слънцемое,това с мечтите....просълзи ме.
WideD ,днес към обед.И натова отгоре ,вчера дадоха на мен и още 2 жени очистително и не подейства.Акушерката днес вика какво са ви дали не знам ,идвайте за клизма. :D Не е страшно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #616 -: Юли 05, 2018, 10:08:44 am »
Слънчице, а ще огледат ли отново другата тръба, за да са сигурни, че всичко са изчистили, както трябва? Ей така за превенция просто, така или иначе ще правят лапароскопия. При теб знам, че всичко ще бъде наред след този опит (Пу-пу). И за Хриси съм така сигурна. След нейния мисед, имах усещане, че ще се наредят нещата (и нека така си останат). Мислим те и се молим за теб всичко да мине по най-лекия начин.
Точице, не губи вяра. Вече имате наблюдения за твоите стимулации, вече няма как да има извънматочна. От тук само нагоре!
Ние много се навиваме вече директно за инвитро. И количеството на еякулата му е намаляло доста, преди операцията имаше хиповолемия. Урологът е казал, че има подуване, но няма повод за притеснение. Но като виждаме, че нещата тръгват на зле някак си не ни се стреля с халосни патрони на инсеминация. Даже обмисляме и замръзяване на материал, че знае ли се.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #617 -: Юли 05, 2018, 10:26:15 am »
Ох, Маги, забравих за статията.
И аз исках да я погледна, понеже консумирам много червено месо.
Слънчице, успех ❤
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #618 -: Юли 05, 2018, 10:48:24 am »
Тери стискам палци методът, който изберете да е най- правилният. Инвитрото ми звучи по-стабилно като вариант. Аз не съм от най- информираните хора, сега тепърва на влизам в тази идея и се наложи лекарката да ми обяснява доста базисни неща, както и да чета за разликите между методите. Знам, че всеки случай е много индивидуален. Каквото и да изберете, пожелавам да гушкате бебе(та) накрая :-)
« Последна редакция: Юли 05, 2018, 10:55:16 am от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #619 -: Юли 05, 2018, 10:49:37 am »
Тери,заповедта е в ръцете ви.Ти също мина през какво ли не.Аз мисля,че на твое място бих минала на инвитро май.Да не е лесно,изтощава но ,една безмислена инсеминация по-добре ли е?
Аз преди операцията ще питам доктора,искам и на левия яйчник да хвърлят едно око,че вече на него ще разчитам.Някой беше писал ,ама забравих кой,Павла дали не беше ,че ако има яйцеклетка от дясно,а там няма тръба,тя може някак си да се спусне в съществуващата.Има ли такова нещо?