0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте в новата тема за най-малките ни, дълго чакани бебчета и дечица!
Да са здравички и дядо Коледа да им донесе много щастие и усмивки!


*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #1 -: Декември 18, 2016, 16:48:46 pm »
Запис :)
Да са ни живи и здрави дечицата!
Посрещнете празниците с усмивка. Ние ходихме за дрян в гората и понеже беше слънчево и по зимно топло, падна голяма игра с шумата, жълъди и шипки. И току попита, а сега кой пее?  Птиците пееха, ама какви незнам.
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #2 -: Декември 18, 2016, 17:53:43 pm »
Да са здрави и щастливи всички родители и дечица през идващите празници! Ние днес украсихме малката ни елхичка. Дъщеря ми взима топки от нея и си мисли, че са топки за игра. Даже вече веднъж я събори.
« Последна редакция: Декември 18, 2016, 17:56:18 pm от kati_vm »
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #3 -: Декември 18, 2016, 23:21:58 pm »
Запис в Коледната тема 😊
Кати, много ви е хубава елхичката!





*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #4 -: Декември 19, 2016, 08:44:41 am »
Ай добър ден!Ние тази година я почнахме с кашлица, хрипове и на вентолин и ще я завършим с варицела :lol: Нищо не се губи в тоя свят значи.Моника и баща и, са с варицела.Той е много зле, толкова пъпки на квадратен сантиметър не вярвах, че може да има, тя е в пъти по-добре, но мрънка като за 10 човека.Аз съм на работа  :D

*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #5 -: Декември 19, 2016, 09:00:29 am »
Привет в зимната тема.
Смайли, Иво и той се срещна досега три пъти с Дядо Коледа, два пъти на Немския коледен базар и на детското парти за деца на служители. Иска пак да го водя на Немския коледен базар, ние двамата сме го кръстили на дървените къщички, та обмислям днес за последно да го водя там, ако успея и не е много студено. И да го похваля и тук детето, че на първата среща имаше изява на микрофон и много силно и ясно изпя цялата песен за зеленчуците, на фона на притесняващите се и мрънкащи деца преди него.
От детската градина ще ходят в сряда на Витоша да се срещат с Дядо Коледа. Дано да остане доволен. Няма да има как да спят и очаквам да е малко кисел, та съм предупредила майка ми, че тя ще го чака у нас тогава.

Маги, омммммммммммм, и добре, че си на работа.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #6 -: Декември 19, 2016, 09:07:42 am »
Уф, Маги! Ще се оправят мъжете. Таман за Коледа ще е преминал големия зор. Стискай зъби и мисли положително, че ще се отървете от тоя дерт. osi_9
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #7 -: Декември 19, 2016, 09:45:39 am »
Маги, бързо оздравяване на таткото и малката!
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #8 -: Декември 19, 2016, 12:14:53 pm »
Здравейте. Днес ще ходя да купувам шейна за Анди, дано има къде да я ползваме ;)
Успяхме да си вземем и студийните снимки от РД.
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #9 -: Декември 19, 2016, 12:25:31 pm »
Много е сладка малката! Да е жива и здрава!
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #10 -: Декември 19, 2016, 13:43:54 pm »
Маги, и аз, като се разболеят малките, предпочитам да съм на работа. Иначе много се депресирам и не съм полезна на никой тъжна и намръщена. Стискам палци бързо да отшуми тежкият период и за двамата  :crossfingers:

Нелка, прекрасна е, пу-пу :)



   La vita è bella
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #11 -: Декември 19, 2016, 15:38:04 pm »
Цоп и аз в новата тема.
Давайте идеи за подарък за Слънчогледовия дзвер. Мислехме да ѝ вземем Baby born,защото е на вълна кукли бебета, но леля ѝ ме помоли да я купят те. Та..приемам предложения.


Маги, бързо да се оправят и стига вече с тия болести. Хайде да останат в старата година.

Кати, много ви е хубава елхата.
Ние сме с две, защото не излязох на глава с мм. Искаше естествена, аз бях против. Накрая домъкна едно чудо високо 2.20 м и сам си го украсява, като малко дете. Аз пък си украсих малката изкуствена елха и така :) Александра се страхува от естествената вика ѝ " много боц" и не смее да се доближава, много , много. А изкуствената вдигнах нависоко, че да не ѝ види сметката.

Нелка, много е пораснала Анди и много красива, пу пу :)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #12 -: Декември 19, 2016, 18:42:39 pm »
Здравей Синеочка,  можеш някой конструктор, или бебешки пъзел да  вземеш на Слънчогледка.
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #13 -: Декември 20, 2016, 06:25:53 am »
Маги, миналата година баткото и Катето го пипнаха, но знам, че с мъжете е по-трудно, защото мъжът ми твърди, че "мъжкото месо повече боли" :lol: Изписаха им кортозонов лосион за успокояване на кожата, а на Катето и сироп за сън. На твоето ММ мисля, че и винце ще помогне :D


Катето бая се забавлява с елхата, ама аз повече се притеснявам заради лампичките, че избиват кучешките и само търси да захапе нещо, да не стане беля някоя....
[/url][/url]
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #14 -: Декември 20, 2016, 09:00:40 am »
Маги, миналата година баткото и Катето го пипнаха, но знам, че с мъжете е по-трудно, защото мъжът ми твърди, че "мъжкото месо повече боли" :lol: Изписаха им кортозонов лосион за успокояване на кожата, а на Катето и сироп за сън. На твоето ММ мисля, че и винце ще помогне :D
Хахах,  :lol: osi_9
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #15 -: Декември 20, 2016, 09:21:32 am »
Винце не пие моя мъж, ама малко ракия пийна.За сега той се подобрява, малката е боец.Мажа ги с кремче и двамата и минавам пъпките и с ментов спирт.Ще се оправят, няма де да мърдат.

Синеочка, аз миналата година на МОника и бях взела от комплектите от Лидл дето се режат плодове, зеленчуци, салами и т.н.Конструктор Лего дупло и взех, получи подарък малка йоника с мелодии и микрофон, прибори за готвене.Ей такива неща.

Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #16 -: Декември 20, 2016, 19:46:30 pm »
Привет и от мен  :P

Дани слагаше с интерес играчки на елхата и не я е пипнал, откакто е украсена.
За именния си ден получи темперни бои с престилка и много му харесва да рисува (маже).

Маги, кураж, скоро ще премине тежкото и за празниците ще сте здрави и щастливи  :P

Нелка, много е сладка мъничката.

Синеочка, ето няколко идеи за подарък за Слънчогледка (от по-евтини до по-скъпи):

http://www.ikea.bg/childrens-ikea/baby/Baby-toys/18-months/59505/85643/

http://www.ikea.bg/childrens-ikea/children-3-7/Childrens-chairs-tables-and-play-tents/Tents-and-canopies/62179/90402/

http://zelenotodrakonche.com/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE/206-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BC-%D0%BF%D1%8A%D0%B7%D0%B5%D0%BB-%D1%81-%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D1%84%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0-pino.html

http://zelenotodrakonche.com/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE/837-%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%BD-%D0%BF%D1%8A%D0%B7%D0%B5%D0%BB-%D1%81-%D0%B4%D1%80%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82%D0%BD%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-woody.html

http://www.ikea.bg/childrens-ikea/children-3-7/Childrens-Toys/Physical-play/48657/49369/
http://www.igra4kite.com/index.php?cPath=744_745_1860

http://www.hippoland.net/bestway-naduvaem-vlak-s-topki-za-igra

http://trotinetki.com/%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B8/mini-micro-3-in-1/
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #17 -: Декември 22, 2016, 13:21:29 pm »
Благидаря ви за идеите, момичета. Взех малко пиано с 15 песни и звуци на животни и една говоряща плюшена кукла Червена шапчица, която пее песни, разказва приказка и гатанки. Малко малка за такава, обаче много обича плюшени играчки, особено ако издават звуци.




Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #18 -: Декември 23, 2016, 22:24:03 pm »
Ето ни и нас в зимната тема.  :)

Пожелавам на всички Весели Празници и една Щастлива Нова година!


*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #19 -: Декември 24, 2016, 10:44:46 am »
Здравейте!
 :green_dust_1: Нека всички си пожелаем ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ и МИР за всички хора по света! :pink_dust_1: Дано колективното положително мислене да помогне и да спрат безумията, които се случват последните години! :green_dust_1:


tree2a mc101 ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ! mc101 tree2a