0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #20 -: Декември 24, 2016, 11:21:19 am »
Весели празници момичета! Да сме много здрави и ние и децата!

*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #21 -: Декември 25, 2016, 22:13:54 pm »
Весели празници :) Аз вчера се почувствах пълноценен участник в илюзията Дядо Коледа - опаковах подаръци, оставих ги под елхата, нагризах бисквитките и сутринта бях възнаградена с възторжени викове и бурна радост :)



   La vita è bella
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #22 -: Декември 26, 2016, 15:53:41 pm »
Честита Коледа! Наистина вълшебно усещане има винаги на този празник  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:

На Дани всичките му подаръци от нас и роднините бяха част от една голяма влакова композиция (с релси, гаражи, мостове, спирки, бариери и все в тоя дух) и се получи голямо и страхотно. Два дни не спира да си играе.
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #23 -: Декември 26, 2016, 17:42:07 pm »
Честито Рождество Христово! Весело посрещане на Новата година!
Бъдете здрави и обградени с обич!
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #24 -: Декември 26, 2016, 20:31:00 pm »
Честита Коледа! Пожелавам на всички много здрави и щастливи деца, та и ние покрай тях :)
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #25 -: Декември 26, 2016, 23:09:09 pm »
Честита Коледа!

..... от кой подарък да започна, ммм??
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #26 -: Декември 26, 2016, 23:36:59 pm »
Леле, Авалон, много порасла Нора  <3 и направо разглезвате детето с тази камара подаръци  :P
У дома батко е най-щастлив. Всички подаръци все едно са за него, измъква им ги от ръцете и си ги носи настрана да играе с тях  :D иначе най-любим е пластелинът от доста време и конструкторите и влаковете са в забвение :)

Весели празници! Много здраве и усмивки!

Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #27 -: Декември 27, 2016, 08:37:12 am »
Авалон, наистина изглежда много голяма Нора... Леле, кога ни пораснаха децата...

И под нашата елха имаше много подаръци, че бяхме се събрали 11 човека и всеки имаше по няколко от останалите.
Племенникът ми много се забавляваше да чете кой за кого е и да ги раздава...
Дани се задоволи още с първия и първоначално не искаше други, но след няколко часа се усети, че и другите може да са хубави  :lol:
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #28 -: Декември 27, 2016, 10:59:51 am »
Весели празници и от нас.Моника получи страшно много подаръци и половината съм ги прибрала за по-натам.И от сега да ви кажа, ако сте вманиачени на тема чистота, не купувайте Кинетичен пясък.Моника получи 3 броя различен цвят и е голяма игра, но под масичката и е като пясъчник.Аз я оставям да играе на воля и после минавам с прахосмукачката, но някой по-вманиачен ще откачи  :lol:
Има и кухня госпожицата, но тя не и е толкова интересна колкото пясъка.Завърта се около нея, бутне някоя тенджера от горе и тича да играе с друго.

*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #29 -: Декември 27, 2016, 11:07:45 am »
Авалонче, прекрасна е Нора  :), и каква хубава голяма елха имате, и много подаръци...... чудесно коледно настроение се усеща  :).

Ние нямаме елха, тъй като си имаме котки, вече са три  :), и украсена елха едва ли ще оцелее дълго, но си сложихме по стените различни коледни фигурки и светещи гирлянди.

Желая весели празнични дни и още много подаръци за децата!   :)

*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #30 -: Декември 27, 2016, 23:21:00 pm »
Марсу, кога се сдобихте пък вие с трета котка, трябва да ви дойдем на гости, че не сме я виждали :lol:
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #31 -: Декември 27, 2016, 23:59:23 pm »
А моето момиченце, сутринта на Коледа става, аз сияеща й казвам, виж дядо Коледа е минал през нощта оставил е подаръци, сложил е нещо в чорапче то... А тя се врътна вземе, един подарък (бяха три от мен, мама и вуйчо й)  и с най сериозен глас ми заяви, Неее не дядо Маз (Мраз),  мама купи даръци (подаръци)  и сложи под ехата (елхата)??????  А сега де, нито ме е видяла като ги купувам или опаковам, нищо...
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #32 -: Декември 28, 2016, 11:15:16 am »
Стоека, явно не вярва в Дядо Коледа детето  :)
Той и моят син не хареса една боксова круша каза "Баща ти си купил подарък и аз не го искам"  :lol: реално наистина баща му го купи и дори аз не го исках, ама върви да спориш...
Според зависи как им изнася май. Цял месец слушах, че иска Коледа да му донесе Голям комплект за готвене от Джъмбо. На 22ри измисли, че иска една разрушаваща машина и като питах от къде, ми каза, че джуджетата ги изобретяват  :lol:
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #33 -: Декември 28, 2016, 11:27:10 am »
Марси, ние сме с две котки не знам елхата ли не им е интересна но не я поглеждат.Е ако отмъкнат някой гирлянд е малка победа за тях, но Моника е много по-оправна.Маха всичко от елхата под ред.Не знам колко гирлянда и пластмасови топки заминаха за боклука.

При нас в петък ще дойде пак дядо Коледа и ще донесе забравени подаръци от леля и и от моите родители.Направо лошо ми става от толкоз играчки.И като се замисля, че рождения и ден е след няма и 2 месеца и пак играчки.

*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #34 -: Декември 28, 2016, 15:47:38 pm »
Марсу, кога се сдобихте пък вие с трета котка, трябва да ви дойдем на гости, че не сме я виждали :lol:
Ама моля ви се заповядайте  :), само едно обаждане прадварително, да е сигурно, че сме си вкъщи  :). Котето сте го виждали бре, това е коте Ли, което вече е на около годинка. Лятото все още беше сравнително малък, а сега да видиш как изглежда от системно преяждане  :lol:.
За разлика от другите две котки (баба Любка и баба Пипи), които са домашни, Ли е на свободен режим - и вътре и навън. От един- два месеца се появи любител на котки, който оставя на улицата кутийки с храна, а това е котараче, което докато не опразни всичко, не се спира ... чак вече съм притеснена за килограмите му  :). А колко смешно изглежда като преяде и как се движи, да не разказвам  :lol:

Маги, та заради него се отказах от елха  :), всъщност той е изключително подвижен и игрив, катери се по дърветата на двора, тича много бързо, и така  :).

Много подаръци получиха нашите деца, като започнем от коледното трамвайче, в което Дядо Коледа раздаваше лакомства. След това тайно дойде и им остави книжки (защото са слушали  :)), подаръци от мама и татко за Коледа, вчера от баба и дядо, от лели и братовчеди .... явно им хареса и днес ни обясниха, че след няколко дни за Нова година щял да дойде друг дядо да им донесе подаръци - Дядо Мраз  :lol:. Отговорих че не съм сигурна  8), трябва да са мнооого послушни, ако искат да дойде И Дядо Мраз  :lol:
« Последна редакция: Декември 28, 2016, 15:56:25 pm от marsi »

*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #35 -: Декември 28, 2016, 19:15:05 pm »
Ох бреее, сетих се, ама аз едната "баба" пропускам, че тя нали се беше скатала, при 4 броя малтретаторчета :lol:
Иначе Деси все си ги споменава нейните малки приятелки, тя нали е детешарче и мине не мине се присеща за малките близначни на Марсу :lol: Детето знае всички по никове :lol: :lol:

А Дядо ви Мраз е велик, не бива да се пропуска, аз всъщност него по го уважавам, щото по наше време само той идваше, та ще измисля по някое дребно подаръче да ги чака моите каки на 1 януари. :)
*
Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #36 -: Декември 30, 2016, 09:56:11 am »
Значи и при нас ще има дядо Мраз и няколко пъти дядо Коледа.Направо що играчки събрахме...

Момичета, да си изкарате много хубаво Новата година и дано 2017г да е много здрава, много по-хубава, пълна с прекрасни моменти, хубави новини и повече смирение!На мен тази ми беше душевно ужасна и вече нямам търпение да свършва!

Re: Зимна (снежно-празнична и весела) тема за най-малките
« Отговор #37 -: Декември 30, 2016, 14:59:26 pm »
И при нас ще има дядо Мраз, че утре ще празнуваме с приятели и децата им....

Весело посрещане на Новата Година и от нас  :P
Нека всички лоши неща си заминат със старата!

Много се пазете от този новия азиатски вирус. Мои познати и децата им са с него и е меко казано кошмарен! Ние затова не пуснахме тези 4 дни Дани на градина. Не че е гаранция, но пак е нещо.....
*
Честита Нова година на малки и големи!

Нека да сме здрави и щастливи, незабравими мигове с любимите ни хора.


*
http://pik.bg/какво-се-случва-когато-изпуснеш-детето-от-поглед-и-контрол-за-няколко-секунди-news588059.html

Да се смея ли, да плача ли ....
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.