0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #700 -: Септември 08, 2018, 15:08:47 pm »
Благодаря за отговора! При мен историята е такава: на 13г. Ми казаха, че имам ПКЯ, дълго време пих протъвозачатъчни, докато на своя глава ги спрях. После близо две години МЦ идваше когато му падне. Решихме да си имаме бебе и за моя  изненада стана от раз. После докторите в Майчин дом ми се смяха като им казвах, че съм с ПКЯ. След раждането МЦ започна да идва между 33-38 ден, което сравнено с преди си е направо редовен.
Та на въпроса ти - беше 25-ти ден, нямам идея кога е била овулацията (подозирам 16-18 ден, на база на болки и прокървяване). А всичко тръгна от един уринен тест be.live pro, който показа изключително бледа втора черта. Първата ми бременност също беше с много бледа втора черта на shurchek (ама на 38-и ден :oops: ) затова не ме свърташе вчера на едно място и някак си се озовах в лабораторията в обедната почивка.
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #701 -: Септември 08, 2018, 15:38:02 pm »
18ти ден предполагаема О и само 7 дена положителен уринарен- по- скоро не е бил.
Може би трябва да се обърнеш към репродуктивен специалист, за да проверите хормоните, овулацията и да се нормализира МЦ.
Пожелавам ти скоро да се похвалиш с положителен тест :)
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #702 -: Септември 08, 2018, 21:43:01 pm »
Благодаря за пожеланието! Все още тая мъничка надежда, че може да е станало. Имам някои усещания, които ме карат да се надявам, въпреки че не изключвам варианта да си въобразявам лекичко или пък да се дължат нещо друго.
Относно прегледа, малко съм наплашена отпреди, но ако се наложи и до там ще се стигне.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #703 -: Септември 08, 2018, 21:47:43 pm »
Момичета, това ми е графиката. Дали е станало нещо? Не смея да си направя тест, поради страх от поредното разочарование... Иначе от 2 седмици гърдите не спират да ме болят.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #704 -: Септември 10, 2018, 08:55:29 am »
Пламчето попринцип колко е продължителността на месечния ти цикъл?
Ако не е толкова попринцип направи един тест и ако е отрицателен отиди на лекар.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #705 -: Септември 10, 2018, 19:28:10 pm »
Аз съм с много нередовен цикъл, поради СПКЯ и хипотиреоидизъм. До 20 юли бях на противозачатъчни. Дойде ми на 24.07. Докторката каза, че има голяма вероятност да има спонтанна овулация, заради това правих тестовете. След 11тия отрицателен се отказах. Започнахме рвмонт и затова изпуснах нещата. Сега отново започнах да меря и БТ (анално) и тази болка в гърдите... Ще се разбере
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #706 -: Септември 11, 2018, 08:34:57 am »
Охо Пламчето това вярно ли е което виждат очите ми? Положителен тест ли има?
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #707 -: Септември 11, 2018, 09:32:15 am »
Знаех си, че е бременна с тази висока БТ 37.10.  Пу-пу. Дано всичко е наред.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #708 -: Септември 11, 2018, 09:36:33 am »
Ми то и на мен така ми се стори и затова и казах да направи тест :) дано всичко е наред и скоро на преглед за сърдечна дейност :) ейй виж как стават нещата... нищо че има 2-3 отицателни теста сега положителен :)
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #709 -: Септември 11, 2018, 10:18:59 am »
Още не мога да го осъзная. Нося си теста в джоба и си го гледам, колкото и откачено да звучи... Това са 2 години чакане
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #710 -: Септември 11, 2018, 10:21:06 am »
Много хубав положетелен тест. Тихичко честито, дано всичко се развива наред и леки девет месеца с щастлив финал. Записвай час за преглед според мен :)
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #711 -: Септември 11, 2018, 10:25:50 am »
ще запиша за началото на октомври, тъкмо тоновете да чуем, че ще ме разходят пак после. Благодаря момичета!
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #712 -: Септември 20, 2018, 13:54:58 pm »
Привет отново, дами,

Пиша, защото съм със свито сърце и искам да споделя, че да ми олекне. Днес ми е вече 38-ми ден от МЦ и него още го няма (по принцип идва между 33 и 38 ден). Имам необичайни усещания като болка в гърдите вече 10 дни (при моя ПМС не е обичайно) и от 5-6 дни и обилно воднисто течение. По едно време се появиха болки ниско в корема, но от вчера отшумяха. За капак ме боли ниско в кръста. До тук всичко звучи съмнително добре, но за съжаление, кръвния тест от понеделник ми показа една кръгла нула. Та това е, поплаках малко в понеделник, но се стегнах, погледнах от добрата страна. Но сега вече започвам да се притеснявам малко от тези болежки. И така, чакам си и това е. Благодаря, че ме изтърпяхте! Хубав ден! 
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #713 -: Октомври 02, 2018, 14:19:00 pm »
Здравейте!Нова съм и имам нужда от помощ. По принцип съм с редовен цикъл - до преди 6 месеца на 28-29 дни, след това на 25-26. Бебеправихме на 09.09,11.09,12.09 с недоказана О на 12. Закъснява ми с шест дни два положителни теста с бледи втори I, като на първите тестове е по - бледа  а на последния си е най - видна и ЧХГ 36 miU/ml < 5.0. Ако има значение кръвния го направих в Рамус но видях доста кофти мнения за там.
Изчетохна света темите , проверих стойностите 1000 пъти, в друг форум писах и ми казаха, че трябва да повторя теста и че е много малка стойността за това време. Ако изчисленията ми са правилни то резултата равни на седмиците... Искам да Ви кажа че тотално се обърках и съм много притеснена. Просто имам нужда и от Вашето мнение. Така или иначе утре е 48 час и ще повторя кръвния резултат. Пиша Ви защото тайно се надявам на някакво чудо или успокоение или и аз нз ... Все пак благодаря!
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #714 -: Октомври 02, 2018, 14:23:04 pm »
Здравей Титилинка!Първо наистина теста е положителен!Да трябва да се повтори след 48 часа, за да се види дали се покачва хормона, трябва да се е удвоил и така ще си сигурна, че всичко е ОК.Може да е по-нисък сега, защото ти не знаеш кога точно ти е овулацията, ако е късна е възможно.Пиши като ти излезе резултата.
Успех!

Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #715 -: Октомври 02, 2018, 14:26:47 pm »
Титилинка добре дошла.Стискам палци за утре.
Ако ще те успокои аз бях с инвитро и в преблизително същите дни,като твоето закъснение Шуърчек въобще не ми отчете,беше си напълно отрицателен,два часа по-късно си пуснах кръвен,който беше 26 и малко miU/ml, 48 часа по-късно беше удвоено,сега "резултатът" спи в другата стая.
Искренно ти желая същото.
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #716 -: Октомври 02, 2018, 14:51:28 pm »
Здравей Титилинка!Първо наистина теста е положителен!Да трябва да се повтори след 48 часа, за да се види дали се покачва хормона, трябва да се е удвоил и така ще си сигурна, че всичко е ОК.Може да е по-нисък сега, защото ти не знаеш кога точно ти е овулацията, ако е късна е възможно.Пиши като ти излезе резултата.
Успех!
Благодаря Ви за отговорите!!! Не можете и да си представите такъв отговор, каква надежда ми вдъхва. Знам, че повечето статии на такава тематика са повлияни от научни изследвания и прочее но е факт, че на книга и в реалния живот нещата се разминават и все пак са с положителна насока и щастлив край. Искренно се надявам утрешния резултат да ме зарадва и да нямам търпение да се похваля, макар и тихичко но все пак...
Реших утрешния тест да го пусна в по - надеждна лаборатория защото така ме посъветваха. Знам, че е хубаво да е в същата в която е бил и първия тест но мисля да се доверя и да пробвам в друга лаборатория. Дори вчерашните да са били грешно занижени предполагам, че новия резултат ако е по - висок ще бъде видимо и ясно. Каквото и да стане ще Ви държа в течение. И още веднъж благодаря за милите думи и положителнито настроенение, което ми вдъхват! Благодаря Ви! :)
*
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #717 -: Октомври 02, 2018, 15:00:45 pm »
Titilinka,медицината не е математика.Аз не бих се доверила на Рамус.Отиди утре и ще стискам палци.Успех!
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #718 -: Октомври 02, 2018, 15:06:16 pm »
Titilinka,медицината не е математика.Аз не бих се доверила на Рамус.Отиди утре и ще стискам палци.Успех!
Благодаря ти! Със сигурност няма да е в нея :) Ще Ви държа в течение!
Re: Дали съм бременна? - 10 част
« Отговор #719 -: Октомври 03, 2018, 13:12:30 pm »
Здравейте момичета! Днес сутринта пуснах нов кръвен тест в друга лаборатория резултата е  116.700 mIU/ml а в понеделник неше 35.17...  Taaa мнения че полудях :)